Zombi Ülkesi Çift Dokunus – Zombieland 2 Double Tap

Zombi Ülkesi Çift Dokunus – Zombieland 2 Double Tap
720P 7.4
Ülke çapında yaşanan hastalıktan çoğu insan ölürken hayatta kalanlar ise et yiyiciler haline dönüşmüşlerdir.Hastalıktan etkilenmeyen insanlar da tek başlarına ne yapacaklarını bilmeden kendilerini korumak için silah edinmek zorundadırlar.Şehrin ayrı yerlerinde bulunan bu grup insanlar tesadüfen bir araya gelmeye başlarlar.Ülkede yaşanan zombi salgının bütün insanlığın sorunu haline gelmiştir. Tallahassee, Columbus, Wichita isimli bu üç genç birbirlerini bularak yoldaş olurlar. Zombilere karşı hayatta kalma çabalarını trajikomik bir biçimde yaşamak zorunda kalıyorlar. Tallahassee diğerlerine göre biraz aksi davranışları olsa da diğerleri ile kısa zaman da dost olmayı başarır.Bu harap olmuş zombiler ile dolu dünyada birlikte mücadele vermeye başlarlar.

Zombieland 2 film dublaj

Sürekli yolculuk yapmak ve devam etmek zorunda oldukları için yollar da hareket halinde oldukları sürece başlarına gelen bu kötü olayların da hep beraber üstesinden gelerek bu zorlu mücadeleye beraber devam ederler.Dört kişiden oluşan bu ayrılmaz ekip birbirlerine sıkıca bağlanmışlardır..Her zorluğa beraberce göğüs gererek bütün zombilerin üstesinden gelerek bu kez beyaz saraya taşınmaya karar veriyorlar.Aradan geçen çok uzun bir yılın ardından kendilerine evim diyebilecekleri bir yer buldukları için çok şanslı olduklarını düşünmektedirler.Kendileri on yılın ardından bir nebze olsa beyaz saraya taşınmakla rahat edebileceklerini düşünmektedirler.Ama onlar gibi çığır açan zombiler de evrim geçirerek farklı bir yaratık halini alırlar ve öldürmeleri de bir o kadar zor olur.

Zombieland 2 filmi izle

Bir kez daha zombi saldırılarına karşı hayatta kalmak için uğraşacak olan Columbus ve takım arkadaşları kendilerinin daha da zor bir hayata adım attıklarını ve bu hayattan en önemli şey ise sadece nasıl hayatta kalabileceklerdir. Ekibe en çok sorun yaratacak türdeki zombi ise daha zeki, daha güçlü ve daha hızlı olarak karşımıza çıkıyor.Bu sefer tek başlarına bir macera yerine yolu diğer hayatta kalanlarla kesişen ekibimiz hem tek başına maceraya atılmanın hem de bir gruba ait olma hissinin arasında kalıyor.Kendilerini Beyaz Saray’da scooter sürerken bir anda diğer hayatta kalan ekiplerle bir arada bulan çeteye katılan yeni kişilerin de gelmesi ile ortalık daha da kalabalıklaşarak verdikleri bu zorlu mücadeleyi biraz da olsun yüklerini azaltacağına inanmaktadırlar.

Zombieland Double Tap izle HD
  •  Süre: 93 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 2.295
  • Beğen: 2
  • Beğenme: 0
  • Kalite :720P
6.9
Toplamda 7 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!