Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü izle

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü izle
1080P 8.4
İlk iki film Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği ve Yüzüklerin Efendisi: İki Kule idi. Ancak üçüncü filmin hikayesi The Two Towers ve The Two Tows kitabının bölümünde daha sonraki olaylar içeriyordu. Kralın Dönüşü önceki iki film gibi dünya çapında büyük bir etkiye sahip olmuştur.

Film, Gollum (Sméagol) karakterinin yüzüğü nasıl ilk keşfettiğini bir flashback ile başlıyor. Gollum olmadan önce Sméagol olarak bilinen hobbit benzeri bir yaratıktı. Kuzeni Déagol ile balık tutmaya gider. Anduin nehrindeki büyük bir balığı takip ederken yüzüğü keşfeder. Sméagol, Déagol'un doğum günü için ona yüzüğü vermesini ister. Ancak Déagol reddeder. Bu Sméagol'un onu öldürmesine ve yüzüğü çalmasına sbep olur. Kuzenini öldürdükten sonra Sméagol Puslu Dağlara kaçar ve Gollum olarak bilinen yaratığa yavaş yavaş dönüşür.

Film sona ererken Frodo, Sam ve Gollum'un Mordor dağlarına Doom Dağı ile yaklaştığını görüyoruz. Gollum hala onlara liderlik ediyor ve Sam, Gollum'un onları nereye götüreceği konusunda kötü duygular yaşamaya devam ediyor. Ancak Frodo güvenmektedir.. Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü - The Lord of the Rings: The Return of the King Full HD 1080p Tüm Serisi ile Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı bol play seçeneği ile izle.
8.8
Toplamda 40 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!