Yok Oluş – Annihilation izle

Yok Oluş – Annihilation izle
1080P 6.3
Bir ABD hükümetinin gizli tesisi X Alanı'nda hücresel biyoloji profesörü ve eski asker Lena, "Işıltı" olarak bilinen anormal bir bölgede yapılan keşiften tek kurtulan olarak sorgulanır. Üç yıl önce, Parlak bir meteor güney kıyısında bir fener içine gelir ve yavaş yavaş sınırlarını genişletmeye başlar. Özel Kuvvetleri üyesi Lena'nın kocası Kane, bir yıl aradan sonra evlerinde yeniden ortaya çıkar.

Nerede olduğunu veya nasıl geri geldiğini hatırlayamaz. Durumu hızla kötüleşir ve Lena ambulans çağırır ancak güvenlik güçleri tarafından ele geçirilir ve gizli tesise götürülür. Kane yoğun bakımda iken, psikolog Dr. Ventress Lena'ya Pırıltı gösterir ve birçok keşif ekibinin girdiğini açıklar ancak sadece Kane geri döner. Ventress, Lena, fizikçi Josie Radek, jeomorfolog Cassie "Cass" Sheppard ve sağlık görevlisi Anya Thorensen'in de katıldığı Shimmer'a yeni bir bilimsel keşif yapacaklardır ve hepsi hazırlanır. Peki keşif esnasında neler olacak? Yok Oluş - Annihilation Full HD 1080p Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı Tek Parça Donmadan Bol Play keyfi ile izle..
7.6
Toplamda 4 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!