2020 Filmleri izle, En iyi 2020 Filmleri
Her Deadly Reflections 2020 Full HD Film izle
İncele
Her Deadly Reflections 2020 Full HD Film izle
Türkçe Dublaj
Her Deadly Reflections izleÖlümcül Yansımalar, Kellys hayatı, bir araba kazasından sonra hafızasının parçaları ile hastanede uyandığında yükselir. Kesin olan tek şey, ona en yakın insanların güvenebileceğinden emin olamadığı şey: iş ortağı, en yakın arkadaşı ve kocası Dan. Tekrar zarar görmeden önce ihtiyacı olan cevapları bulabilir mi?
 • 83
 • 16
 • 0
Huzur Bozanlar – Disturbing The Peace Full Film izle
İncele
Huzur Bozanlar – Disturbing The Peace Full Film izle
Türkçe Altyazı
Trajik bir çekimden sonra Texas Rangers'dan ayrıldığından beri silah taşımayan küçük bir kasaba mareşali, kasabayı sert ve şiddetli bir soygun çıkarmak için işgal eden bir kanun kaçağı motorcu çetesiyle savaşmak için silahını tekrar almalıdır.
 • 90
 • IMDb 4.8
 • 22
 • 0
Derin Sular – Underwater
İncele
Derin Sular – Underwater
Türkçe Dublaj
Derin Sular Türkçe Dublaj izle, keşif ekiplerinin çalıştığı bir şirkette dört kişi en iyileri zor bir görev için seçilmişlerdir. Yapacakları görev okyanusun en derin noktasına gidip orada bir sondaj yaparak yerin altına inmektir. Kura ile çekilen ekip için bu yaşayacakları deneyim bilim dünyasını fazlasıyla aydınlatacaktır.Ekip yapacakları keşif için fazlasıyla heyecanlıdırlar.Hepsi aldıkları eğitim ile beraber işinin en iyilerinin arasından seçilmişlerdir.Karadan sekiz bin kilometre uzaklıktaki yolculuğa nihayet çıkmaktadırlar.Denizin tam ortasına geldiklerinde ise inecekleri derinlik on bir kilometredir.İlk defa bu kadar derine inecek olan keşif ekibini neler yapabileceklerini öğrenmek için ellerinden geleni yapmaya hazırlardır.Şirket yetkilileri ekibi bıraktıktan sonra tam bir ay için de geri geleceklerini söylerler.Derin Sular izle Full HD2020 de çıkan korku dram yapımı Derin Sular filmi izle hakkında, okyanusun en derinlerini keşfetmeye hazır dört kişilik ekibin süreleri başlamıştır.Deniz altı ile yaklaşık on bir kilometre dibe indikten sonra yeni teknoloji su altı ekipmanları ile yapması gerekenleri hazır edip sondaj zamanı gelmiştir. Yaptıkları sondaj ile yerin altında bir yerleri oynatarak deprem olmasını sağlamışlardır.Oluşan çatlaktan çıkan sarsıntı içinde bulundukları denizaltının alt bölümünü neredeyse tamamen kaybetmişlerdir.Yaşanan depremden dolayı haberleşme ve hareket etme kabiliyetlerini kaybetmişlerdir. Tek başlarına denizin en derin yerinde ve dibinde mahsur kalarak kendilerinin bir ölüm kalım savaşının ortasında bırakmışlardır.Derin Sular Filmi TürkçeDenizaltının altta kalan platformun yıkılması ile beraber dört kişilik olan grup ayrı ayrı ikişer kişilik mahsur kalırlar ve birbirlerine ulaşmanın tek yolu denizin dibinden çıkıp diğer tarafından içeri girmektir.Fakat deniz de öyle bir gürültü meydana gelmiştir ki yalnız olmadıklarının farkına varmaları fazla uzun sürmedi.Bir karar verip ya kalacaklardı yada birbirlerinin yanına giderken savaşarak öleceklerdi.Savaşmayı tercih edenler denize inme hazırlıklarına başlayarak ne ile karşılaşacakların dan habersiz bir şekil de ilerlemeye devam ederler.Denizin dibindeki deprem yaratan şeyin ne olduğunda ufacık bir fikirlerinin olması ne ile karşılaşacaklarını bilmemeleri işleri daha da zor bir hale getirmektedir. Denizaltıya ilerlemeye çalışırken bir arkadaşlarının bir anda ortadan kaybolması hepsi için korku dolu anların başlamasına yol açtı. Bu tür okyanus da geçen filmleri seviyorsanız mutlaka izlemeniz gereken yapım Derin sular türkçe dublaj bolfilmizle.com da sizlerle.
 • 90
 • IMDb 9
 • 420
 • 23
Grand Theft Auto Girls Full Film izle
İncele
Grand Theft Auto Girls Full Film izle
Türkçe Dublaj
Grand Theft Auto Girls izleLise arkadaşları Emily ve Max, sıcak kablolama arabalarıyla ekstra para kazanıyorlar, ancak dükkan öğretmenleri ne yaptıklarını keşfedip dahil olduklarında işler çok daha tehlikeli oluyor.
 • 87
 • IMDb 7
 • 23
 • 0
Ana 2020 Full Film izle
İncele
Ana 2020 Full Film izle
Türkçe Dublaj
Ana, Rafa bir şans karşılaşmasıyla karşılaşır ve onu iflastan ya da daha kötüsünden kurtarmak için bir yolculuğa çıkarlar.
 • 105
 • IMDb 5
 • 24
 • 0
The Assent 2020 1080p film izle
İncele
The Assent 2020 1080p film izle
Türkçe Dublaj
Evinde bir dizi rahatsız edici doğaüstü olaydan sonra, genç bekar bir baba olan Joel, küçük oğlunun sahip olabileceğinden şüphelenir. Yakında Joel, son hastası tedavisi sırasında ölen tartışmalı bir şeytan olan Baba Lambert'ten bir ziyaret alır. Artan ürpertici olaylar ortaya çıkmaya başladığında, rahip dirençli bir Joel'e, bir şeytan çıkarma işlemini başarıyla gerçekleştiremediği takdirde, şeytanın yakında çocuğunun kontrolünü ele geçireceğini bildirir.
 • 89
 • IMDb 6.5
 • 30
 • 0
Like a Boss – Patron Gibi
İncele
Like a Boss – Patron Gibi
Türkçe Dublaj
Like a Boss Türkçe Dublaj izle, Mia çocukluğunda tanıştığı Mel ile kısa sürede arkadaş olurlar.Birbirlerinin en yakın dostu olmaya başlamışlardır.Yaşadıkları her olayı üzüntü veya sevinci hep beraber yaşamaktadırlar. Mia artık Mel'in yanına taşınarak kardeş gibi yaşamaya başlarlar..Mia'nın küçük yaşta kaybettiği ailesi ona öldükten sonra çok büyük bir miktar para bırakmışlardır. Fakat Mia bu paradan yararlanabilmek için reşit olmak zorundadır.Sonunda en sevdiği on sekizinci yaş günü gelmiştir.Mel ile beraber çok güzel bir parti hazırlayarak en sevdiği özgürlüğe ilk adımını atmıştır. Mia ailesinden miras kalan her şeyin sahibidir artık ve Mel ile birlikte güzel ve eğlenceli planlar kurmaya başlamışlardır.Yakın arkadaşlıkları nedeni ile her yere beraber giderek birlikte her şeyin tadını çıkaracaklarına söz vermişlerdir. Like a Boss filmi bolfilmizle.com da 1080p kalitede.Like a Boss Filmi FullMel ile Mia artık gezmek yerine kendilerine bir iş kurmak için konuşmaya başlamışlardır.Gezdikleri yerler de gördükleri işlerden bahsederlerken Meli'in aklına çok güzel bir fikir gelir ve Mia'ya beraber bir kozmetik dükkanı açmalarının en iyisi olacağını söyler.İkili bu işi iyice araştırmaya koyulur.Ülke dışında ki diğer kozmetik ürünlerine bakarlar.Her leyin eksiksiz ve tam olması için ellerinden geleni yapmaya çalışmaktadırlar.Bu iki arkadaş aslında karakter olarak birbirlerinden oldukça farklıdırlar.Zevkleri de birbirlerine pek uymaz. Biri içine kapanık iken diğer tam aksi olarak fazlasıyla açık sözlü ve cömerttir.İş yerinin sonunda yapılacağı dükkanı tutmaya karar verirler ve ikilinin hayatlarının en güzel deneyimi olacak olan bu kozmetik dükkanı için kolları sıvarlar.Like a Boss Hd izleArtık ikisinin de kendilerine ait bir işi vardır. Zaman geçtikçe daha iyi işler yapmaya başlarlar.Etraftan kıskanılacak bir hale gelen ikili başkalarının konuşmaları üzerine araları bozulmaya başlar.Ne olduğunun tam farkında olmayan dostlar başlar da her şeyin en iyi şekil de gitmesi ve yönettikleri ve kurdukları bu şirket sayesin de hayatlarının en güzel ve en eğlenceli dönemi yaşamaya başlarlar.Ancak çıkan sorunlar ve insanların konuşmasından dolayı yaptıkları bu iş ve kurdukları bu şirket zamanla bu iki kadının aralarının bozulmasına sebebiyet verir.Dostluklarının tehlikeye girdiğinin farkına varmazlar.Bundan sonra ise ya yaptıkları işi tehlikeye atacaklardı yada dostluklarını bitirerek herkes kendi yoluna devam edecekti.Her ikisinin de farklı düşüncelere sahip olması işleri daha da zorlaştırıyordu. 2020 yılında çıkacak patron gibi izle film komedi filmidir.
 • 90
 • IMDb 9
 • 158
 • 0
Çılgın İkili 3 – Bad Boys for Life
İncele
Çılgın İkili 3 – Bad Boys for Life
Türkçe Dublaj
Çılgın İkili 3 Türkçe Dublaj izle, Mike Lowery ve Marcus Burnnet uyuşturucu dünyasının en iyi dedektifleri olarak her zaman iş başında olmaktan gurur duyan ayrılmaz ikili.Teşkilatın narkotik bölümün de çalışmaktadırlar.Birbirlerinin en iyi dostu ve aynı zaman da ortaktırlar.Dünyanın hayalet lakaplı hiç bir şekil de yakalanmayan büyük uyuşturucu baronunu yakalamak sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Armando sadece uyuşturucu satıcısı değilidir.Aynı zaman da insanları öldüren acımasız bir katildir.Emrin de onlarca suikastçı çalışmaktadır. Dünyayı ele geçirmiş bir uyuşturucu kaçakçısıdır. Armond'un peşinde olan Mike ve Marcus kendilerini çok zorlu bir olayın içine çektiklerin den haberleri yoktur.Onlar için zorlu bir macera başlamaktadır.Çılgın İkili 3 Filmi FullSerinin yıllardır beklenen filmi Çılgın İkili 3 izle sevenleriyle buluşuyor. Son bir kez daha göreve çıkma kararı alıp kendilerinin tehlikenin ortasına doğru atmaya karar veren ikilimizin işleri planladığı gibi gitmeyecektir.Uzun bir aradan ve çalışma hayatın dan sonra Marcus işlerden kendini çekip uzun bir emekliliğe ayrılmıştır.Kendini her zaman en güzel tatil de kumsal da gören Marcus için artık bu bir rüya olarak kalacaktır. Mike'ın evine gelmesi ile beraber ortada bir sorun olduğunu anlayan Marcus Mike'ı görünce kapıyı yüzüne kapatsa da tekrar açmaz zorunda olduğunu bilmektedir. Mike'ın her zamanki agresif çözümleri işlerin daha da kötüye gitmesine sebep olmaktadır. Marcus'un ise sakinleştirici yönleri mecburen ikisinin orta da bir yerler de buluşmasını sağlıyor.İkili birbirlerine son bir kez daha diyerek işe başlamaya karar veriyorlar.Çılgın İkili 3 HD Filmi izleMiami şehrinin girdiği tehlike genelde daha genç çocukları uyuşturucuya alıştırarak daha fazla kar edeceğine inanan Arman oldukça zalim bir mafyadır.İkili zaman kaybetme den hemen Armand'ın peşine düşmek zorundadır. Marcusu ne kadar çok plan yaparsa yapsın bir türlü Mike ile birbirlerine uyum sağlayamamaktadırlar.Kendi tarzları ile olayların üstesinden gelmeye çalışacaklardır. Mike'ın yaptığı plan suya düşer ve hiç bir faydası olmaz bu sebepten Marcus ile Mike anlarlar ki birbirlerine olan dostluğu ve sevgisi her şeyin üstesinden gelebilecek güçtedir.Birbirlerine ne kadar fazla değer verdiklerinin bir kez daha görmüş olacaklardır. Marcus olan biteni tatlı diliyle anlatıp çözmeye çalışsa da Mike ortalığı yakıp yıkarak işi daha da zor bir hale getirmektedir. İşte Çılgın İkili 3 filminin konusu böyle. Bolfilmizle.com da  Çılgın İkili 3 türkçe dublaj full film olarak sizlerle.
 • 90
 • IMDb 9
 • 297
 • 10
Bloodhound – Tazı Film izle
İncele
Bloodhound – Tazı Film izle
Türkçe Dublaj
Özel müfettiş Abel Walker (Ackerman) ve kameramanı Jim (Foy), kayıp bir kadının peşinde. Kayboluşunun gizemini çözdükçe, cinayetle sonuçlanacak hasta ve şiddetli bir oyuna yakalanırlar.
 • 26
 • 0
Paralı Asker – The Mercenary Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Paralı Asker – The Mercenary Türkçe Dublaj Film izle
Türkçe Dublaj
Paralı Asker - The Mercenary izleGüney Amerika'daki bir görev yanlış gittiğinde bir paralı asker ölüme terk edilir, ancak sağlığına bakılır ve hayata yeni bir bakış açısıyla yeniden doğar. Ancak barışçıl günleri, eskiden birlikte çalıştığı paralı askerler tekrar yolunu geçtiklerinde ve kendi şeytanlarıyla tekrar karşılaşmak ve yüzleşmek zorunda kaldığında kısa ömürlüdür.
 • 91
 • 36
 • 0
Speed of Life 2020 Film izle
İncele
Speed of Life 2020 Film izle
Türkçe Dublaj
Speed of Life izleFilm, David Bowie'nin ölümü üzerine bir solucan deliği açıldığında hayatı üzerinde düşünme şansı olan bir kadını takip ediyor.
 • 76
 • IMDb 5
 • 38
 • 0
Patients Of A Saint 2020 Filmleri izle
İncele
Patients Of A Saint 2020 Filmleri izle
Türkçe Altyazı
Patients Of A Saint izleTıbbi yollar sınırlarına itildiğinde, en uç testler kuzey Atlantik'teki St. Leonards Adası'nda sona erer. Dünyanın en şiddetli suçluları için yeniden tasarlanmış bir hapishane. Ancak bir deney yanlış gittiğinde, tüm ada korkunç bir hastalıktan korkan, hastalıklı bir labirent haline gelir.
 • 106
 • IMDb 7
 • 49
 • 0
Katil Kamera Canavarları – Kıller Camera Monsters izle
İncele
Katil Kamera Canavarları – Kıller Camera Monsters izle
Türkçe Dublaj
Mücadele eden bir fotoğrafçı, yeni fotoğraf makinesinin gerçekten neler yapabileceğinin gerçeğini keşfederek pazarlık ettiğinden fazlasını alır. Katil Kamera Canavarları  izle
 • 86
 • IMDb 4.5
 • 44
 • 0
Inherit the Viper 2020 Filmleri izle
İncele
Inherit the Viper 2020 Filmleri izle
Türkçe Dublaj
Inherit The Viper izle, suç ile iç içe olan üç kardeşin hikayesini konu ediyor. Riley kardeşler, babalarının ölümünden sonra yasadışı yollarla ağrı kesici satarak hayatta kalmaya çalışır. Kip ve Josie, babalarından miras kalan bu işle uğraşıp geçimlerini sağlarken, küçük kardeşleri Bootsu bu dünyadan uzak tutmaya çalışır. Yaptıkları bir anlaşmada çıkan büyük bir sorun karşısında Kip, artık bu işlerden uzak durmak istediğini söyler. Ancak Kipin onun işten kurtulma girişimi, hem onun hem de Josie ve Bootsun hayatının parçalanmasına neden olur.
 • 90
 • IMDb 3
 • 35
 • 0
A Serial Killer’s Guide to Life 2020 izle
İncele
A Serial Killer’s Guide to Life 2020 izle
Türkçe Dublaj
Louise Friend kendi kendine yardım dünyasına takıntılıdır. Ve Val Stone'a gerek duymayan aklı başında guru wannabe ile tanıştığında, öldürücü bir çılgınlık başlar.
 • 81
 • 34
 • 0
The Lead – Abducted on Air izle
İncele
The Lead – Abducted on Air izle
Türkçe Dublaj
Sasha bir yıldız haber muhabiri olmak istiyor, ancak yerel TV kanalındaki topluluk etkinliklerini kapatmak için sıkışmış durumda. Ancak, kaçırılıp esir tutulduğunda aniden hikaye olur.
 • 90
 • 38
 • 0
Ders Dışı Aktiviteler – Extracurricular Activities izle
İncele
Ders Dışı Aktiviteler – Extracurricular Activities izle
Türkçe Dublaj
Sınıf arkadaşlarının ebeveynleri için “kaza” düzenlemeyi içeren “katil” okul sonrası işi olan model lise öğrencisi Reagan Collins'in çirkin hayatı. Tecrübeli polis dedektifi Cliff Dawkins parçaları bir araya getirmeye başladığında, Reagan'ın iş dünyasında patlamaya devam edip edemeyeceğini görmek için bir savaş.
 • 86
 • IMDb 6.9
 • 38
 • 0
BIOS Türkçe Dublaj 2020 Film izle
İncele
BIOS Türkçe Dublaj 2020 Film izle
Türkçe Dublaj
Dünya yok olduktan sonra kalan tek bir insan vardır.Hem deli hem de mucittir. Yakalandığı hastalıktan dolayı ölmek üzere olan Finch yanın dan hiç ayrılmayan en sadık dostu ve en değer verdiği varlığı olan köpeği için çok fazla endişelenmektedir. Onun yalnız kalmasını ve bir başına bu dünya da nasıl yaşayacağını düşünmektedir. Onun için en sadık hem asker hem de arkadaştır. Onu bu hayatta yalnız bırakmamak için elin den geleni yapacaktır. Bunun için köpeğine bir robot yapmayı planlar.Bu robot Finch öldükten sonra onun yerine geçerek köpeğine yardımcı olmasını sağlayacaktır.Tek başına kaldığı bu dünya da son insan olarak her şeye sahiptir.Köpeğini üzgün ve yapayalnız bırakmamak için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır.Bunun için de hemen yola çıkarak fabrikalara arayışa girer.2020 BIOS Filmi izleÇeşitli fabrikalara giderek yapması gereken her şeyi okur ve bir türlü anlam veremez.Kendi mucitliği ile övünürken nası bir robot yapacağını ve onun köpeğine nasıl bakması gerektiğini tam anlamıyla bilemez.Bu yaratacağı robota insani duyguları öğretmesi ve eğitmesi gerekmektedir. Bir teneke yığınına kalbi olmadan bunları yaptırması imkansız gözükse de son günlerini en sadık dostu için bir arkadaş ve bir dost bırakmaya adayacaktır. Fakat arkadaşının da robotu bir aile gibi sahiplenmesi ve sevmesi gerekmektedir.Yoksa yapacağı robotun hiç bir anlamı kalmayacaktır. Bu süreçte robota öğreteceği şeyleri en sadık dostuna da aşılamak zorundadır.Kendisinin ne kadar daha yaşayacağını bilmemesi her şeyi daha da zorlaştırmaktadır. Tek isteği köpeğinin ölene kadar başını okşayacak bir arkadaşı olasıdır.2020 BIOS izle FullFinch robotu en kısa süre de bitirmeye odaklanır ve yarattığı bu robottan çok gurur duyarak köpeğinin yanına getirir. Dostunun ona alışması için kendince bir tatil ve seyahat planı ayarlar.Tek amacı ise köpek ile robotun birbirlerine alışması ve iki sadık dost olmalarıdır. Ölmek üzere olan yaratıcısın dan öğreneceği sevgi ve dostluk bir robotun gelebileceği en üst seviye de bir buluş olacaktır.Yıkım sonrası dünya da arta kalanlara baktığı zaman kendisinin yarattığı bu robot onun sayesin de sevgiyi ve saygıyı öğrenerek dostluğun ne demek olduğunu aşılayarak gerçekte yaşayan diğer canlılara fazlasıyla örnek olacaktır. Seyahate çıkmayı başardıkları için bile kendisiyle gurur duyan Finch bundan sonra olacakları sadece sevgiye ve birbirlerine olan bağlılığa bırakacaktır.
 • 90
 • IMDb 9
 • 217
 • 11
Baba Parası izle Yerli Full
İncele
Baba Parası izle Yerli Full
Yerli Film
Baba Parası Filmi izleBaba Parası izle, filmin genel konusu şöyle ülkedeki sayılı zengin adamlardan birinin bir çok gayri meşru çocuğu vardır. Bu çocukların hiçbirinin birbirinden haberide yoktur üstelik. Bir gün bu çocuklar birbirlerinden haberdar olur ve babasının ölümü sonrası kalan mirası ele geçirmek için kıyasıya rekabet içine girerler. Film bu baba parası na, yüklü paraya ulaşma çabasını komik bir biçimde anlatıyor.Baba Parası HD izleSiz hiç zengin, fakir, siyahi, beyaz, köylü, şehirli, cahil, profesör, müslüman, hristiyan,  gibi bir grubun kardeş olduğunu gördünüz mü ? Bu filmde göreceksiniz. Eğer zengin bir insan ölür ve tüm serveti çocuklarına kalırsa bu kardeşler nasıl bir araya gelir baba parası için burada izliyoruz.Baba Parası Full HD izleBu kardeş grubu kendi payını almak için beklerken öğrendikleri bilgiyle şoka girerler. Mirasa sadece bir kişi sahip olabilecektir. Babaları ortaya bir kasa koymuş ve şifreyi söylemeden ölmüştür. Kasanın şifresini bulan tüm mirasın sahibi olacaktır. Bunu öğrenen kardeşler bakalım ne kadar ileri gidebilecek izliyoruz. Peki hangisi bu baba parasının sahibi olacak ? En zeki mi en düzenbaz mı ?
 • 90
 • IMDb 9
 • 506
 • 78
Troller 2 Dünya Turu – Trolls World Tour
İncele
Troller 2 Dünya Turu – Trolls World Tour
Türkçe Dublaj
Sevimli Troller son derece akıllı güzel görünen canlılardır.Sesleri de kendileri gibi bir o kadar güzeldir.Dinleyen her varlığa neşe ve sevinç getirmektedirler.Adeta iyilik perisi gibi dolaşmaktadırlar. Etraflarında ki herkese yardım etmeyi severler.Bu yüzden herkes tarafından da çok sevilirler.Onların bu mutlu ve neşeli halleri diğerlerinin de neşeli huzurlu ve sevgi dolu olmasını sağlamaktadırlar. Mutluluklarının bulaşıcı olması çevrenin de onlardan yana olması herşeyin bir başlangıcı olarak kabul edilmektedir.Troller'in yanı sıra onların düşmanları da vardır.Hiç sevmeyen farklı yaratılmış başkacanlılar. Onlar bir o kadar kötü kalpli çirkinler ve sevimsizdirler. Kendilerine Bergenler diyen bu yaratıklar hem dev boyutlardadır hem de fazla şişmanlardır. Bir gün Bergenler Trolleri keşfederler ve oraya bir gözetmen gönderirler.Troller 2 Dünya Turu Full izleİyilik dolu bu kasaba da Bergenler işlerinin çok kolay olacağını düşünerek orada yaşan tüm halka savaş açarlar.Hep beraber birlik olarak bu sevimli yaratıkların yaşadığı yeri istila ederek ele geçirirler.Zavallı Troller sağ kalanlar orayı terk etmek zorun da kalırlar. Bergenler ele geçirdikleri bu kasabaya yerleşirler ve hayatlarına orada devam etmeye başlarlar.Ellerin den hiç bir şey gelmeyen Troller kaderlerine razı olurlar.Hayatların da bu kadar çirkin ve kötü kalpli başka varlık görmedikleri için bozguna uğramışlardır. Bergenler geride kalan trolleri yakalamak için askerlerine emir veren komutan derhal bulunmasını ister ve sabırsızlık ile bekler.Sonun da Bergenler geri dönmek için hazırdır.Her taşın altına bakarlar ve sonun da onları bulurlar.Hepsinin bağlayıp bir çuvala koyarlar.Troller 2 1080p izleKötü kalpli devler zavallı Trolleri komutanlarına götürmek için yola koyulurlar.Komutan Trollerin geldiğini görünce onları hemen alır ve bir ağaç kovuğunu hapishane olarak tasarlayıp inşa ettikten sonra tüm elinde ki trolleri tek tek o ağacın kavuğuna hapsederken büyük bir kutlamaya başlar.Her yıl bu kutlamayı düzenli olarak başlatır ve Trollerin olduğu ağacın çevresin de şenlikler düzenler. Sonun da her şenlik düzenlendiğinde bir kaç Trolü yerler.Yapılacak olan yeni kutlama da Bergenler ağacın etrafını süsleyerek akşamki ziyafet için hazırlamaya başlarlar.Bir anda ağacın kavuğunun boş olduğunu görürler ve komutana haber verirler.Ağaca gelen Bergenlerin komutanı ağacı boş görünce buna çok sinirlenir.Aradan yıllar geçmesine rağmen Bergenler tek bir Trol bile bulamazlar. 
 • 90
 • IMDb 9
 • 191
 • 1
12
2020 Filmleri izle, Artık insanlar yılların nasıl geçtiğini hatırlamıyor bile değilmi? Yıllar işte nasılda akıp gidiyor peki yeni yeni yıllar bize ne getiriyor dersiniz? Teknoloji, Örf, Adet, eski’den kalan alışkanlıklar hepsini aradan geçen yıllar değiştiriyor değilmi? Kimse geleceği göremiyor ama gelecekten hayalleri hiç eksilmeden devam ediyor, Günümüzden daha ileri gelecekte bizi neler bekliyor özelliklede Film sektöründe? Teknolojinin sürekli geliştiği günümüz zamanlarda özelliklede Bilim Kurgu Filmleri, Aksiyon Filmleri Fantastik Filmler kategorisinde teknolojimiz geliştikçe daha başarılı haller almaya başlamadıkmı? Görsel efeklerin ve örnek vermek gerekirse Avatar 2 izle filminden göreceğimiz görsel şölen bizi heyecanlandırıyor,2020 Filmleri izle kelimesinde sitemize gelen kişilerin güncel HD kalitede filmler aradığını hiç takılmadan tek parça filmler izlemek amaçları olduğunu biliyoruz, sizler için bizde elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. 2020 yılının filmleri arasında çok populer olmaya hak kazanan filmler ile siz değerli filmsever'lerin karşısında olacağız. 2020 Filleri bizlere çok yeyecan dolu sahneler sunacak biliyorsunuz değilmi? Teknolojimizim gelişmesi ile tam bir görsel efek heyecanı yaşayacağız buna en iyi örnek avatar 2 filmi olacaktır.2020 Filmlerikorku ve heyecanı hep bir arada sunacak dünyaca ünlü yapımcıların bu filmlere harcadığı paralar boşuna değil aslında onlarda ellerinden geleni yaparak verdiğiniz her sinema biletinin karşılığını tamamen almanızı sağlayacaktır. 2020 Yılının Filmlerinden ne bekliyorsunuz? İşte bu konu biraz karışık herkesi memnun ermek pek mümkün olmadığı için insanların istekleride farklı olabiliyor aslında değilmi? Buna bağlı olarak herkes aynı kategoriyi tercih etmeyebiliyor aslında, kimisi aksiyon filmlerini severken kimisi savaş filmlerini sevebiliyor bu yüzden sizi memnun etmek yapımıcı ve yönetmenlere kalıyor tabi oyuncuların başarıları ön planda oluyor amerikan filmleri çok başarılı oluyor efeklere doyacağınız 2020 yılının size başarı katmasını temenni ederiz.