2019 Filmini Full HD Kalitede izle, 2019 Filmleri izle
Cicada Song 2019 Türkçe Altyazılı film izle
İncele
Cicada Song 2019 Türkçe Altyazılı film izle
Türkçe Altyazı
Cicada Song izleKaren, çalıştığı insanları ve onun için çalışan göçmenleri önemseyen sert, mısırla beslenen, açık sözlü, çiftlik müdürüdür. Çiftlik ellerinden biri, son zamanlarda kaybolan küçük bir kız hakkında ona yaklaştığında, çalışanlarına mümkün olandan daha yakın hale gelir. Ancak, sevgilisi Annabelle ortadan kaybolduğunda, Karen patlamaları içinde yaşar ve sadece büyüdüğü küçük kasabada karanlık bir şeyi ortaya çıkarmak için bir soruşturma başlatır.
 • 9
 • 0
The Song of Names Türkçe Dublaj Filmi izle
İncele
The Song of Names Türkçe Dublaj Filmi izle
Türkçe Dublaj
The Song of Names Türkçe Dublaj izle çok başarılı bir müzisyen olarak hayatına devam eden ve çok iyi keman çalan bu adam öldükten sonra kemanını ve müzisyenliğini yerine bıraktığı dokuz yaşında ki oğlu Martin'dir. Aynı babası gibi küçük yaşta keman çalmaya başlayıp babası gibi iyi bir müzisyendir. Martin'nin kendisi gibi keman çalan ve müzisyen olarak hayatına devam eden çok iyi anlaştığı arkadaşı David ile beraber hiç ayrılmadan hayatlarına devam ederler. Tanıştıkları zaman savaş yeni başlamaktadır. Onlar ikinci dünya savaşının başlamaya yakın zamanların da arkadaş olmuşlar ve bir daha hiç ayrılmamışlardır. David Martin'nin evine taşınır ve ailesi ile beraber yaşamaya karar verirler. Böylece birbirlerinden hiç ayrılmazlar. Yaşadıkları ülkelerinin durumları iyice kötüleşmektedir. The Song of Names işte bu konuda gösterilen ilk filmdir.The Song of Names HDBiraz daha The Song of Names filminden bahsedersek savaşın çok yakın bir zaman da başlayacağını bilmektedirler. Savaş başlamaktadır ve iki arkadaş kardeş gibi büyümeye devam ederken aralarından bir tanesi David bir anda ortadan kaybolur. Ne olduğunu anlamaya çalışan Martin nereye gitse de David'i bulamaz.Beraber yapacak oldukları keman gösterisi için sahneye çıkmalarına son iki gün kalmışken ve David burada bulunmaktan o kadar çok istekli iken bir anda yok olması Martin'de şüphe uyandırmıştır. Kardeş gibi büyüdüğü bu arkadaşının nereye gittiğine dair hiç bir bilgisi bulunmadığı için hayatı boyunca onu bulmak için yemin eder ve kemanını alarak bulunduğu şehirden ayrılmaya hazırlanır. Yapılacak olan gösteride kardeşi yer alamayacağı için Martin'de katılmak istemez ve gider. The Song of Names full olarak sitemizde sizlerle.The Song of Names FilmiMartin babasının çok önemli bir sözü gelmektedir aklına ona asla bir müzisyene güvenme demiştir. David'in ne oldu da her şeyi bir anda bırakıp gitmişti Marti'nin en çok ta kafasını huzursuz eden bu olmuştur. Londra'nın tam da savaş öncesi olan bu olaylar Martin'i korkutmaya başlamıştır. Martin yollara koyulduktan sonra aradan on yıl geçmesine rağmen David'i bir türlü bulamamıştır. İngiltere'ye gitmeye karar verir. Yerleşmek için kendine ufak bir kasaba aramaya başlayan Martin sonun da istediği gibi bir kasaba bulur ve kardeşinin İngiltere'de aramaya başlar.Ve sonun da kardeşinin İngiltere'nin küçük bir kasabasın da tesadüfen bulur. Bunca zaman sonra aradığı kardeşi karşısındadır ve daha ona ne söyleyeceğini bile bilemez. Bir daha yanından ayırmayacağını söylemeye çalışırken her şey düzene girmeye başlayacaktır. The Song of Names izle sevenlerine muhteşem bir dram atmosferi sunan bir film. Yapımı hd kalitede bolfilmizle.com da izleyin.
 • 113
 • IMDb 9
 • 138
 • 0
The Deadbeats 2020 Full HD Türkçe Dublaj Film izle
İncele
The Deadbeats 2020 Full HD Türkçe Dublaj Film izle
Türkçe Dublaj
The Deadbeats izleBüyülü Korsan Palyaço Bay Patch kırılma noktasına taciz edildi ve şiddet başladı.
 • 15
 • 0
Bir Şans Daha – Last.Christmas Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Bir Şans Daha – Last.Christmas Türkçe Dublaj Film izle
Türkçe Dublaj
Bir Şans Daha 2020 film izleKate (Emilia Clarke), yıl boyu açık olan bir Noel dükkanında elf kılığına girdiği işinin bir başka sinir bozucu parçası olan ayakkabılarındaki çanların eşliğinde aldığı çok sayıda yanlış kararla birlikte Londra’da yaşamaktadır. Tom’un (Henry Golding) hayatına girmesi gerçek olamayacak kadar iyi görünmektedir. Tom, Kate’in koyduğu engelleri görmeye başlar. Londra yılın en muhteşem zamanına girerken, bu ikili için hiçbir şey işe yaramayacaktır. Ama bazen olayları akışına bırakmak, kalbinin sesini dinlemek ve inanmak gerekir.
 • 102
 • IMDb 7.1
 • 10
 • 0
Just Mercy izle HD Türkçe Dublaj
İncele
Just Mercy izle HD Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj
Just Mercy izle, dünyaca tanınmış sivil haklar savunma avukatı Bryan Stevenson'u yaşadıkça gölgelerken, özgürce savaştığı mahkum bir ölüm cezası esirinin durumunu ayrıntılarıyla anlatmaktadır. Michael B. Jordan en ünlü ve en zengin okuldan yani Harvard'dan mezun olduktan sonra kendisi için en iyisi olan gerçek bir temsil hakkı sunulmayan ya da haksızca hapse atılmış insanları savunmaya kendini adayan yeterince parası olmayıp avukat tutamamış ve hapse girmek zorunda kalan geçnlere bir umut ışığı olma yönünde ilerlemek istiyor. Bryan Stevenson, Alabama'da kendisine yardımcı olan avukat Eva Ansley ve delillerin masum olduğunu işaret etmesine rağmen ölüm cezasına çarptırılan Walter McMillian'ın hikâyelerini odağına alıyor.Just Mercy Türkçe DublajBryan Stevenson’ın gerçek hikayesine ışık tutuyor. Diğer bir yandan da cinayetin işlendiği sırada, etrafında pek çok tanığın olduğu bir barbekü partisinde bulunmasına rağmen bir türlü suçsuzluğunu kanıtlayamayan ve işlemediği bir cinayet yüzünden kısa bir yargılanma sürecinin ardından ölüm cezasına çarptırılan Walter McMillian‘ın hikâyesini anlatmak istemişlerdir.Görüldüğü kadar kolay olmayacak bu idam cezasını kaldırmak ama elinden gelen,i yapacak olduğuna inanmaktadır. Harvard’dan mezun olduktan sonra büyük davalara bakıp zengin olacağı düşünülürken bir anda kendi bu şekilde bir davada bulması onun için biraz fazla şaşırtıcı olmaktadır.Haksız yere masum bir insanın mahkum edilmesinden fazlasıyla rahatsızlık duymaktadır.Just Mercy izleHaksızlık yapılarak idam cezasına çarptırılan bir tutuklunun peşinden giden Stevenson, hakkında kanıt olmamasına rağmen cinayet iddiasıyla tutuklanıp ömür boyu hapse mahkum edilen bu adamı kurtarmaya çalışacaktır. Başta klasik bir cinayet davası aldığını da düşünmektedir fakat zamanla ve davanın içeriğini öğrendikçe öyle olmadığını anlamaktadır. Yerel avukat Eva Ansley 'in de yardımıyla bu davayı alarak bu adamın suçsuzluğunu kanıtlamaya çalışacaktır. Ancak onun sorumlu tutulması için hiçbir kanıt bulunmamasına rağmen Mc Millan ölüme mahkum edilmiştir. Bryan Walter'ın suçsuzluğunu kanıtlamaya çalışırken, ilerleyen zamanlarda aslında ırkçılığa karşı savaş vermeye başladığını anlayacaktır. Just Mercy izle sizler için türkçe dublaj hemde 1080p kalitede sizlerle. 
 • 136
 • 216
 • 0
Dark Waters – Karanlık Sular
İncele
Dark Waters – Karanlık Sular
Türkçe Dublaj
2019 Dark Waters filmi, dünyanın en büyük şirketlerinden biri ile ilgili karanlık bir sırrı açığa çıkaran bir avukatın hikayesini konu ediyor. DuPont skandalının saklı kalmış gerçeklerini gün yüzüne çıkarıyor. Robert Bilott, işinde oldukça başarılı olan bir avukattır. Genç adamın ele aldığı yeni dava, toplumu yakından ilgilendirir.Buradan hareketle film, dünyanın en büyük kimyasal şirketlerinden DuPont’a açtığı davayla yıllardır süren bir kimyasal atık skandalını ortaya çıkaran çevreci avukat Robert Bilott’ın hikayesini anlatıyor.Genç adamın ele aldığı yeni dava, toplumu yakından ilgilendirir. Giderek artan ve nedeni açıklanamayan ölüm vakalarını araştırmaktadır.İşi gereği çok fazla düşmanı ve onu yerle bir etmek isteyen şirket sahipleri ve büyük iş adamları da bulunmaktadır.Dark Waters full, Giderek artan ve nedeni açıklanamayan ölüm vakalarını araştıran Robert Bilott, yaşananların arkasında dünyanın en büyük şirketlerinden birinin olduğunu keşfeder.Ünlü avukat yaptığı araştırmalar sonucunda çok büyük bir şirketin bu olayların arkasında olduğunu öğrenir. Olayı iyice araştırmaya başlayan Robert, gerçekleri ortaya çıkarmak için geleceğini, ailesini ve kendi yaşamını riske atar.Bu olayların içinde ailesini ne kadar çok karıştırmamak istese de yaşanan olayın büyüklüğü düşünüldükçe bu insanlar ünlü avukatın peşini bırakmaları çok zor görünüyor.Kimyasal şirketlerin savunma avukatlığını üstlenen Robert Billott'un zamanla taraf değiştirip gerçekleri aramaya koyulmasını konu edinen Dark Waters'ın hikayesi ise şöyle başlamaktadır.2019 Dark Waters Film konusuRobert Bilott, işinde oldukça başarılı olan bir avukattır. Robert Bilott, yaşananların arkasında dünyanın en büyük şirketlerinden birinin olduğunu keşfeder. Olayı iyice araştırmaya başlayan Robert, gerçekleri ortaya çıkarmak için elinden geleni yapmaya mecburdur.Sadece onun ailesi ile ilgili değil bu atıklar bir çok kişinin ailesinin ve çocuklarını tehdit etmektedir. Dark Waters, 1990'ların sonlarında Batı Virginia'daki kimyasal devi Du Pont ile zehirli kimyasal C8'i yasadışı boşaltımları sebebiyle mücadele eden Rob Bilott'un gerçek hikayesine dayanıyor.Ünlü avukatımız bunca olayın arkasında bulduğu bu büyük şirketi devirmeyi başarabileceğine inanmak için neleri feda ettiğini bir kez daha düşünmesi gerekecektir. 2019 dram filmi Dark Waters türkçe dublaj izle diye HD kalitede bolfilmizle.com da. Dark Waters izle 1080p film kalitesi ile sizlerle.
 • 126
 • 259
 • 0
The Wave – Dalga 1080p 2019 Film izle
İncele
The Wave – Dalga 1080p 2019 Film izle
Türkçe Altyazı
The Wave - Dalga 1080p 2019 Film izleBir promosyonun eşiğinde olan bir adam, gerçekliğini yıkmaya ve hayatını gerçekte olduğu gibi ortaya çıkarmaya başlayan gizemli bir halüsinojenik ilacı alır.
 • 87
 • IMDb 4.2
 • 13
 • 0
Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4
İncele
Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4
Türkçe Dublaj
Oyuncak Hikayesi 4 Türkçe Dublaj izle, filmde ana karakter bu defa Forky ve onun maceraları. Forky bir geri dönüşüm projesidir ve kaşıktan yapılma oyuncaktır. Forky ise oyuncak olduğunu asla kabul etmez. Aslında tek kullanımlık kaşıktan yapılmadır fakat ısrarla reddeder. Bonnie odasına kendini ait hissetmeyip dünyaya geliş amacını sorgulamaya başlamış. Düşünürken amacını kaşık olmak olduğuna karar verir. Oyuncak olarak türlü maceralara atılır bu yolda. Oyuncak Hikayesi 4 izle
 • 100
 • IMDb 7.7
 • 519
 • 0
Miras – Heritage 2019 Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Miras – Heritage 2019 Türkçe Dublaj Film izle
Türkçe Dublaj
Eski bir CIA ajanı kayıp bir meslektaş arayışında, kendi ailesini ve Doğu Almanya dağlarında Sovyet dönemi sırlarını içeren ölümcül bir komplo ortaya koyuyor.
 • 118
 • IMDb 5
 • 26
 • 0
Aşkı Beklerken – Deux moi 2019 Film izle
İncele
Aşkı Beklerken – Deux moi 2019 Film izle
Türkçe Dublaj
Aşkı Beklerken izleRémy ve Mélanie otuz yaşında ve Paris'in aynı bölgesinde yaşıyor. Karşılaşmaya çalışırken kaçırılan randevuları sosyal ağlarda çoğaltır. Büyük şehirlerin bu yalnızlığının her iki kurbanı, o zamanlar bir araya gelmenin daha basit olması gerektiğini düşündüğü hiper bağlantıda ... İki kişi, iki kurs. Bilmeden, onları aynı yöne götürecek iki yol izliyorlar ... bir aşk hikayesiyle?
 • 110
 • IMDb 6.8
 • 18
 • 0
Imprisoned 2018 Filmi Full izle
İncele
Imprisoned 2018 Filmi Full izle
Türkçe Dublaj
Imprisoned izleDylan Burke, gerçek aşkı Maria ile eski hayatından bir suçlu olarak geçmeye çalışır. Kısa süre sonra, yeni yerel hapishane müdürü Daniel Calvin'in eski bir suç için affetmediğini öğrenince, geçmişinin ona musallat olmaya devam edeceğini anlıyor.
 • 104
 • IMDb 5
 • 20
 • 0
Seberg Türkçe Dublaj 1080p izle
İncele
Seberg Türkçe Dublaj 1080p izle
Türkçe Dublaj
Seberg Türkçe Dublaj izle, Çok genç bir FBI ajanı olan güzel bayan yaptığı işte hem tecrübesiz hem de biraz korkmaktadır. Bir sanatçının hayatın da neler yaptığını öğrenmesi gerekmektedir. Bu aktris Jean adın da görünüşte kendi hayatında biridir. İşinin daha başların da olan ajan tedirginliğini belli etmemek için hemen işe koyulur. Jean isimli bu genç kadının çok yüksek bir mevkiden bir hakim ile birlikteliğini ispatlamaya çalışacaklardır. Yaşanan durumların farkında olan Aktiris gördükleri karşısın da hem kendi hem de sevgilisi için adına çıkan hikayeler hakkın da çok fazla sorun olduğu ve kendi işini kariyerini küçük düşürdüğü için araları bozulmaktadır. Sürekli adamlar tarafın dan tacize uğramak zorunda kalan Jean özel hayatı ile yaşanan olaylar dan artık korkmaktadır.Seberg Filmi izleSeberg 1080p izle hakim ile ilişki kurmasın dan dolayı bütün gözleri üzerine çekmiş bulunmaktadır.Hayatı boyunca takip edilecektir. Jamal ile beraber mutlulukları kısa sürmek zorunda kalan Jean yaşadığı olaylar yüzün den psikolojisi bozularak kendi daha sesiz bir yerlere gitmek adına ülke den ayrılmaktadır. Yaşanan olayların yüzünden kariyerin de düşüşler yaşamaya başlamaktadır. Ülke den çıkmasına rağman FBI ajanları hala peşini bırakmamışlardır. Onları gördükçe daha ne istediklerine bir türlü anlam verememektedir. Gönderdikleri bu genç ve tecrübesiz FBI ajanı kendi için bile yapmış olmasına rağmen amatörlüğünün vermiş olduğu duygulara yenilerek Jean ile konuşmaya karar vermiştir. Yaşadığı olayların ve sürekli birinin onu takip etmesi sonucu ajan da bir takım insani duyguları ortaya çıkarmıştır. İşte tüm bu film detayları Seberg filmi izleyenlerine özel.Seberg Full izleTam yaşadıkları yıl da insan hakları yasasının uygulanmaya başlandığı bu dönemler de yaptığı şeylerin insan haklarına aykırı olduğunu düşünerek ona gerçekte neyin ne olduğunu söylemeye karar verir. Genç yaşta yaşadığı bu psikolojik sorunlar ve üzüntüler yüzünde depresyona girer. Çektiği acıların kendisine ağır gelmesi ile beraber intihar etmeye karar verir ve kendini genç yaşta kurban ederek öldürür.FBI ajanın bunu öğrenmesi üzerine genç aktris ile görüşemediği için çok fazlaca pişmanlık duyarak yaşadığı sıkıntıları anlamadığı için suçluluk duygusun dan bir türlü kurtulamaz.Zamanın da yetişemedi için öldüğünü düşünmekten başaka bir şey gelmez elinden güzel aktris aşık olduğu adamı kaybetmesi üzerine hayatına son vermeye karar vermiştir. Seberg izle 2019 yılının en iyi biyografi dram yapımlarından. Full film Seberg Türkçe Dublajlı olarak bolfilmizle.com da sizinle.
 • 103
 • 201
 • 0
Örümcek-Adam: Evden Uzakta (2019)
İncele
Örümcek-Adam: Evden Uzakta (2019)
Fragman
Örümcek-Adam: Evden Uzakta izle Örümcek Adam filminden 2. devam filmi olan olan Peter Parker’ı bir kez daha yüzbinlerce hayran kitlesi olan yeni nesil Örümcek Adam Tom Holland filmi ile ünlenmeye başlıyor . Genç Peter Parker’ın serüvenlerinden anlatılacağı filmde en iyi yönetmenliğini Jon Watts üstleniyor. Örümcek-Adam: Evden Uzakta filmi sizlere aksiyon bilim kurgu ve macera adına en iyi senaryoları barındıracaktır. 5 Temmuz 2019 tarihinde vizyona girmesi beklenen filmin ingilizce adı olarak Spider-Man: Far From Home belirtmektedir. En kaliteli filmleri hd olarak sitemizden sorunsuzca izleyebilir ve indirebilirsiniz. Bolfilmizle.com iyi seyirler diler 
 • 129
 • 2.380
 • 36
Texas Death Trippin’ Film izle
İncele
Texas Death Trippin’ Film izle
Türkçe Dublaj
Bir grup genç yetişkin stoner üç günlük bir müzik festivaline bir Yolculuğa çıktığı ve oradaki esrarengiz olayları anlatan film.
 • 62
 • 43
 • 0
Cyber Bride Film izle
İncele
Cyber Bride Film izle
Türkçe Dublaj
Cyber Bride İZLEKarısı trajik bir şekilde öldükten sonra, umutsuz bir dul koca onu geri getirebilecek bir hizmet buluyor - ama her şey göründüğü gibi değil.
 • 90
 • 65
 • 0
Blood Widow 2019 Korku Filmleri izle
İncele
Blood Widow 2019 Korku Filmleri izle
Türkçe Dublaj
Blood Widow 2019 Korku Filmleri izleEski bir türün modern anlatımı. Bir seri katil, Arizona'yı sıcak arayış içinde polisle terörize ediyor. Polisin bilmediği şey, gizemli bir grubun, katilin daha önce benzeri olmayan bir kötülüğü açığa vurmasını engellemek için aynı katili takip etmesidir. Vampirlerden İncil gazabına - her şey bir hesaplaşmaya indirilir.
 • 94
 • 41
 • 0
Kimsesiz Brooklyn izle
İncele
Kimsesiz Brooklyn izle
Türkçe Dublaj
Kimsesiz Brooklyn izle1950li yılların New Yorkuna gittiğimiz Motherless Brooklyn, Lionel Essrog isimli bir dedektifi hikayesinin odağına alıyor. Essrog, Tourette Sendromu denilen bir rahatsızlıktan muzdariptir. Bir yandan sendromun yarattığı ani tiklerle mücadele ederken diğer yandan arkadaşı Frank Minnanın ölümünü araştırması gerekmektedir. Elinde yalnızca birkaç ipucu ve bir saat gibi çalışan zihni vardır. Lionelin tüm şehri dengede tutan sırları çözmek için uğraş verecektir..
 • 144
 • IMDb 7.2
 • 37
 • 0
Küçük Kadınlar – Little Women Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Küçük Kadınlar – Little Women Türkçe Dublaj Film izle
Türkçe Dublaj
Küçük Kadınlar 2020 Full izleOnlar küçük kadınlar ve onlar güçlüler ne pahasına olursa olsun yenilmeyecekler ve asla yıkılmayacaklar.ne pahasına olursa olsun, düşmemek için, hayata karşı elele mücadele edecek, hep birlikte büyüyecekler.Babalarının savaşta ölmesi sonucu yaşam mücadelesi vermeye başlarlar.Annelerini hasta olması nedeni ile hem evin bakımı hem de anneleri küçük kadınlara biraz ağır gelmektedir.hayatları bir anda altüst olan dört kız kardeşin hikayelerini konu alıyor.Bu dört kız kardeşin hayatta kalmak için tek çareleri vardır oda birbirlerine kenetlenmektedir. Kaderin onlara hazırladığı kötü sürprizlerden habersiz hayat dolu, dört kız kardeş, her zaman ki günlük kaygılarla başlarlar güne.Okul iş eve alınacaklar ve daha fazlasıLittle Women Türkçe Dublaj Film izleÇocukluk dönmelerini geride bırakıp kadınlığa geçiş süreçlerinde kardeşler türlü dertlerle boğuşur.Her türlü zorluğu birlikte göğüsleyen kardeşler bu süreçte asıl mutluluğun sevgi olduğunu anlar.Meg, Jo, Beth ve Amy birbirinden tamamen farklı karaktere sahip kız kardeştir.Pek te anlaştıkları söylenemez. İç savaş, ülkede yaşayanları büyük bir kaosa sürüklemiştir. Açlık sefalet işsizlik en zoruda yanlız kalmak.Şehirlerde güven ve otorite yerle bir olmuştur. Tehlikenin ne zaman geleceği hiç belli olmamaktadır. İnsanlar ve hükümet,verdikleri sözleri tutmamakla beraber bir çok kişinin babası abisi yada eşi iç savaşa katılmış ve çoğu ölmüştür.Kızlar babalarında hiç bir şekilde haber alamamışlar ve onlar da öldüğünü kabul etmişlerdir.Romantik Filmler izleKüçük Kadınlar Türkçe Dublaj Film izleKüçük kadınlar sorunlarla dolu yaşantıların dan tam olarak çocukluğunu yaşayamadan büyümek zorunda kalmışlardır. Tüm yaşamlarını anneleriyle birlikte sürdürmektedirler. Yaşam mücadeleleri, içler acısı bir şekildedir ve babalarının eksikliğini her konuda yaşamaktadırlar.Kadın başllaına fazla iş bulamayıp fazla para kazanamamaktadırlar.Bu da kendilerini tehlikeye atmaktadır.Annelleri babalarının yokluğunu aratmamaya uğraşsa da elinden fazla bir şey gelmez. Fakat ne yaparsa yapsın, imkanları kısıtlıdır ve tam anlamıyla bunu başaramamıştır. Çaresizlik içinde sürdürdükleri yaşamda en büyük avantajları, nefes almaları ve birbirlerinin yanında olmalarıdır.Birbirlerine sıkıca sarılarak her şeyin üstesinden gelmeleri gerektiğini söylemektedirler.Hayatlarının çoğu anında bu kelimeleri söyleyerek ayakta durmaktadırlar.
 • 442
 • 7
Countdown – Geri Sayım
İncele
Countdown – Geri Sayım
Türkçe Dublaj
2019 Countdown izle, film bir telefon uygulaması sayesinde ne kadar daha yaşam süresi kaldığını öğrenen genç bir kadının yaşamını anlatıyor. Genç hemşire olan kadın insanların ölüm süresini tahmin eden bir telefon uygulaması indirir. Kendi ölüm tarihine de bakan genç hemşire üç gün ömrü kaldığını öğrenir ve bununla birlikte korkunç bir gölgenin kendisini takip ettiğini fark eder. Yaşam süresi dolmadan kendisini takip eden şeyin ne olduğunu öğrenip hayatını kurtarmaya çalışacaktır. Türkçe ismiyle Geri sayım filmi 2019 da vizyona girecek. Geri sayım türkçe dublaj izle bolfilmizle sitesinde sizlerle.Günümüz teknolojisinden yararlanmak isteyerek telefonuna bir uygulama yüklemeye karar verir.Her zaman yapılan günlük doğal şeyler olduğu için başına neler gelebileceğini de hiç hayal etmemiştir.Uygulamadan sonra farklılıklar kendilerini göstermeye başlamıştır ki ta ki o telefonun uygulaması sonrasında hayatlarında ki son günlerini yaşamış olduklarını öğrenmeye başlıyorlar.Hemşire olan arkadaşı da uygulamayı satın alıp hemen indiriyor ve genç hemşire başkalarının ne zaman öleceğini merak ettiği için uygulamayı satın almaktan çekinmez.Hemen bu uygulamayı indirir ve insanların ne zaman öleceklerini de merak etmeye başlar.diğer yandan gizemli bir siluetin kendisini takip ettiğini fark etmesiyle karmaşık olaylarda kendisini göstermeye devam eder.Olaylar o kadar karışır ki hemşire kendisinin de ne zaman öleceğini bilir ve yapmak istediklerini ölmeden önce yapmak ister.Her ne kadar uygulamadan yararlanmaya başlarken de diğer yandan gizemli bir siluetin kendisini takip ettiğini fark etmesiyle karmaşık olaylar da kendisini göstermeye devam eder.Peşine takılan bu gizemli gencin kim olduğunu bulmaya çalışarak işe başlar.Zamanının dolmasına çok fazla süresi olmayan genç hemşire bu kişinin kim olduğunu öğrenmek için fazla vakti yoktur.Tek çıkar yollardan biri olarak hayatında ki kişinin kim olduğunu öğrenerek bir an önce zorlu durumdan çıkmayı başarmak istemektedir. Yalnızca üç günün kaldığını öğrenen hemşire saatin geçmesi ve zamanın akması ile birlikte zaman dolmadan hayatını nasıl kurtaracağının bir yolunu olmak zorundadır.Peşindeki bu gizemli kişinin hiç bir şekil de kimliğine ve ismine ulaşamaz ve onun ruhani bir varlık olduğunu keşfeder.bu kadar zorlukların üzerine bu ruhani olan varlıkla nasıl yaklaşıp konuşması gerektiğini bilemez.Üç günlük ömrünün son zamanların da kendini sadece bu ruhani varlığa adayarak elinden geleni yapacağına inanır.Vakti dolmadan önce uygulamanın yapımında ki amacı ve kimler tarafında yapıldığını artık merak etmez.Peşinde ki varlığın artık tamamen aradıkları uygulama yöneticisi olan bu genç olduğunu düşünürler.Artık işin için de ruhani varlıkların da olaması ile beraber bir kaç medyum bularak durumu anlatıp açıklığa kavuşturmak istediklerini söylerler. Ölmeden önce yapmak istediği tek şey ise ruhun kime ait olduğunu öğrenmektir.
 • 90
 • 1.302
 • 226
The App Dram Filmleri (2019)
İncele
The App Dram Filmleri (2019)
Multi Dil
The App (2019) Film izleSevgi dolu kız arkadaşı, aile serveti, koparma filmi rolü: hes hepsini aldım. Bir uygulama güçlü bir yeni özlem uyandırıncaya kadar. İlk filmini çekmek için Roma'da iken, aktör ve endüstriyel mirasçı Niccol him kendisini yıkıcı bir sarmal içine gönderen tanışma uygulaması "ABD" ile takıntılı olur.
 • 79
 • IMDb 2.8
 • 114
 • 0
2019 Filmleri izle full hd izleyebileceğiniz yegane kategorilerden birisidir. 2019 Filmleri full hd izle, 2019 Filmleri 1080p izle