2019 Filmini Full HD Kalitede izle, 2019 Filmleri izle
Enes Batur Gerçek Kahraman 2019 izle
Enes Batur Gerçek Kahraman 2019 izle
Orjinal Dil
İlk filmde çekingen ve çevresiyle ilişki kuramayan, sosyal medya paylaşımlarıyla hayatının nasıl değiştiğini seyirciye gösteren Enes Baturun bu devam filminde yönetmen koltuğuna bu kez Doğa Can Anafarta oturuyor.Sosyal medyada meşhur olan Enes Batur ikinci filminde seyirci karşısına çıkıyor. İkinci filmin devamı niteliğinde olan Enes Batur Gerçek Kahraman'da bu sefer Adalet Savaşçılarına Enes Batur'un katıldığını göreceksiniz. İlk filminde içine kapanık gencin sosyal medyada ünlü hale gelmesini konu alınmıştı.Adalet Savaşçıları ekibine arkadaşı ile birlikte katılıp yoğun eğitim süreçlerinden geçtikten sonra suçlular ile amansız mücadele verecektir.
 • 99
 • IMDb 5
 • 63
 • 0
El hoyo The Platform izle
El hoyo The Platform izle
Multi Dil
Sosyal, ekonomik bir çok mesajı içeren dispotik gelecekte geçen The Platform son zamanların en çok izlenen filmlerin başında geliyor. Dikey olarak inşa edilen onlarca kata sahip Hapishanedeki mahkumlar yemek için ölüm kalım mücadelesi vermektedir.En üst kattan aşağıya doğru indirilen yiyecekleri yemeleri için iki dakika süreleri vardır. Alt katlara indikçe yeterli yemek kalmaz. Alt katlarda yaşayan mahkumlar hayatta kalmak için daha vahşi ve insanlık sınırlarının dışına çıkmak zorunda kalacaklardır. Yeni mahkum Platform'a girdikten sonra var olan sistemi değiştirmek için, her kata yemek götürerek mesajını iletmek ister.
 • 95
 • IMDb 7.1
 • 127
 • 0
Karakomik Filmler HD izle
Karakomik Filmler HD izle
Yerli Film
Usta oyuncu Cem Yılmazın oyunculuk kapasitesini mizah becerisini konuşturduğu yapıtlardan birisi olan Karakomik Filmler vizyona girdi. Cem Yılmaz bu sefer farklı bir yapıyla karşımıza çıkıyor. Tek bilet 2 film olarak sloganı olan film seyirciler tarafından büyük merakla bekleniyor.İki tane birbirinden bağımsız gibi gözüken fakat iki filmin de içerisinde mesajlar gönderdiği yapımı seyircide tartışmalar oluşturdu. Büyük kesim Karakomik Filmler 2 Aradayı en kötü Cem Yılmaz filmi olduğunu söylüyorlar. Beklentileri karşılamamış gibi görünüyor.İlk filminde gemide çalışan dürüst bir adam anlatılıyor. 6 senedir yolcu vapurunda garsonun iş sözleşmesi yenilemesi sırasında yaşanan hırsızlıklara karşı verdiği tepkiyi konu alıyor. Diş problemleri üzerinde bu film çok duruyor.İkinci filmde ise Arrivals filmine bol bol gönderme var. Kaçamak yapmak isteyen bir grup orta yaş insanın uzay mekiğiyle olan macerası konu alınıyor.Cem Yılmaz son filmlerinde hep aynı kadro ile oynuyor. Filmlerin sonunu rahatlıkla kestirebiliyoruz ve sıkıcı gelmeye başladı. Seyircilerin beklentileri daha yüksek...
 • 151
 • 50.459
 • 720
Mission Mangal HD izle
Mission Mangal HD izle
Türkçe Dublaj
Mission Mangal izle. Filmde beş kadın bilim adamının Mars'a uydu gönderme görevini sınırlı imkanlarla kimse kendilerine inanmazken gerçeğe dönüştürme hikayesi yer alıyor.  Bu uydu Hindistan'ın marsa gönderdiği ilk uydu olacaktır. Fakat hem kadınlara olan ön yargı hem de bütçe baskıları yüzünden işler pek ekibin umduğu gibi gitmez. NASA dan destek almayı deneseler de siz yapamazsınız bu planlarınızın başarıya ulaşma şansı yok gibi sözlerle karşılaşırlar. Buna rağmen ekip çok çalışarak başarıya ulaşıyor mu hep beraber göreceğiz.Mission Mangal filmi hakkında Akshay konusu için şunları belirtti. Bu filmi ağırlıklı olarak çocuklar için yaptım, böylece bilim adamı olmaya teşvik edildiklerini hissediyorum. Bir meslek olarak bilim adamı pek sevilmez, ancak ISRO'nun Chandrayaan'ı piyasaya sürmesinden sonra, insanlar bilim adamlarının ihtiyacı ve önemi konusunda daha bilinçli hale geliyorlar. Bu Hint filmi Mission Mangal hem dublaj hem altyazılı olarak sizlerle.
 • 127
 • 1.216
 • 7
Saklı Gerçekler – La verite
Saklı Gerçekler – La verite
Multi Dil
Fransız yapımı olan Saklı Gerçekler filmi aile dramını ele alıyor. Fransa'da oldukça ünlü Fabienne sürekli olarak çevresinde erkekler tarafından odak merkezine alınmaktadır. Eşi ve çocuğu ise kendi ülkesinden uzakta Amerika'da yaşamaktadır.  Sonrasında ise kızı Lumir ve kocası  onu yeni çıkan kitabı için tebrik etmeye gelirler. Sonrasında ise anne kız arasında ortaya çıkan sırlar ve gerilim aile dramını ortaya çıkartır.Lumir'in annesini sorgulaması, Fabienne'nin ise aile yapısında ne kadar istekli olduğu ve Sarah karakteri filmde bolca karşımıza çıkıyor.Aksiyon filmleri sevenler ve içerisinde yoğun vurdu kırdı olanlar için sıkıcı gelebilir ama bir aile dramını görmek isteyenler için ideal film.Sinema severlerin en çok eleştirdiği nokta ise ailede yaşanan krizin ve olayların daha detaylı olarak ele alınabileceği... Buna rağmen film Saklı Gerçekler hatırı sayılır IMDB puanına sahip.Henüz düşük kalite olan film yakında yüksek kaliteli olarak bolfilmizle.com adresine eklenecektir. Ünlü yönetmen Koreeda'nın  film başlar başlamaz imzasını fark ediyor ve onun elinden çıktığını görüyorsunuz.  HD Film İzleme sitemize yorum bırakmayı unutmayın.
 • 106
 • IMDb 6.4
 • 243
 • 0
Jumanji The Next Level Türkçe Dublaj Full izle
Jumanji The Next Level Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
Jumanji birin devam filmi olan jumanji 2 izle de yine bir video oyunu yüzünden vahşi bir ormanda dönüş yolunu bulmaya çalışan gençleri konu alıyor.Birbirlerini tanımayan dört genç okulda yaptıkları küçük suçlar nedeni ile ceza alarak farklı bir okula transfer edilirler. Hepsi bir araya gelir ve öğretmenlerinin verdiği ceza niyetindeki bodrum temizliğine başlarlar. Eğlence amaçlı gittikleri bu bodrumda hem etrafı temizlemeye hem de buldukları eski ve işe yaramaz gibi görünen eşyalar arasında çok eğlenirler.Eski zamanlardan gelen bir video oyunu olan ve kaset halinde bulunan Jumanji isimli bu oyunu bulurlar. Eskilerden gelen bir efsane olarak bu oyunu bilmektedirler ve gerçekten işe yarayıp yaramadığını bulmaları için oyunu denemek isterler.Ne kadar korkutucu görünse de bu onları durdurmayacaktır.Aralarından anlaşarak karar verirler.Jumanji Next Level hiç bir şeyden korkmadıklarını birbirlerine göstermeye çalışan arkadaşlar beraber karar vererek oyunu başlatırlar.4 kafadar arkadaş bir anda kendilerini oyunun içine hapseder ve hem eğlenceli hemde korkutucu olan bu ormanda oyun başlar.Bir anda kendini vahşi bir ormanın içinde bulan gençler gördüklerine inanamaz.Kendini yirmi yaş daha büyük kaslı güçlü ve güzel olarak buraya düştüğünü görür.Nasıl çıkacağını bilemez ve nerede olduğunu anlamak için biraz dolaşır.Diğer arkadaşlarını gören gençler Karşısındakinin arkadaşı olduğunu anlayınca tabi ki oda yirmi yaş büyümüştür.Birbirlerine baktıkça yaptıkları oyun daha da hoşlarına gider. Ne kadar güçlü ve kızlarında ne kadar güzel göründüğünü gördükçe kendilerine bakıp gülerler ve vahşi ormanı keşfetmek için yola koyulmaya başlarlar.Etrafı keşfetmek ve yeni bedenlerinin tadını çıkarmak isterler.Arkadaşlarının da hepsinin kaseti oynatıp buraya düştüklerinden emin olduktan sonra vahşi ormanda nasıl hayatta kalacaklarını düşünmeye başlarlar.Hepsi bir anda ne olduğunu anlamaya çalışırken geri dönüşünde nasıl olduğunu kendilerine sorarlar.ne yapacaklarını düşünürler.Korkmaya başlayan gençler yürümeye devam ederler.Yürüdükçe karşılarına çıkan hayvanlar ve orman tehlikelerinden kaçmaya çalışmayı öğrenmeleri gerektiğini anlarlar.Hava kararmaya başladıkça ormanda nasıl kalacaklarını ve korktuklarını birbirlerine belli etmeye başlarlar.Vahşi orman gerçekten de bir sürü hayvanın ve ürkütücü karanlığın var olduğu yerdir.Bir de üstüne soğuk eklenince hem vahşi hayattan kaçmak hem de birbirlerini korumaktan başka yapacakları keşif dolu bu hayatın tadını çıkarmayı öğrenmeleri gerekmektedir.Bakalım bu dört arkadaş vahşi hayattı yenip geriye dönmeyi başarabilecekler mi.  Jumanji Next Level türkçe dublaj izle sizlerle sitemizde.
 • 1.347
 • 11
Color Out of Space 2019 Full Film izle
Color Out of Space 2019 Full Film izle
Türkçe Dublaj
21. yüzyılın koşuşturmasından kaçmak için New England kırsalında uzak bir çiftlik evine taşınan The Gardners hakkında kozmik terör hikayesi. Bir göktaşı ön bahçesine çarptığında yeni hayatlarına uyum sağlamakla meşguller. Gizemli aerolit, hem karaya hem de uzay-zamanın özelliklerine garip, başka bir dünya rengiyle bulaşan yeryüzüne erir gibi görünüyor. Dezavantajları için Gardner ailesi, bu uzaylı gücünün dokundukları her yaşam formunu yavaş yavaş mutasyona uğradığını keşfediyor ...
 • 111
 • IMDb 6.7
 • 270
 • 0
Charlie’nin Melekleri – Charlie’s Angels
Charlie’nin Melekleri – Charlie’s Angels
Türkçe Dublaj
Eric elektronik sistemlerde ve teknoloji de uzmanlaşmış bir adamdır. Ama işler yolunda gitmez ve birileri onu bildikleri büyük sırlar ve teknoloji silahları için kaçırır.Haber kısa sürede Melekler ekibine ulaşır. Melekler ekibi bu esrarengiz olayı çözümlemek üzere görevlendirilirler. Eric'in oldukça önemli bir teknolojiyi için geliştirilen ve bu teknolojiyi temsil eden son buluşu da onunla beraber ortadan kaybolmuştur.Bu icat sayesinde dünyayı ele geçirmeye çalışan bu kötü insanlar dünyanın herhangi bir yerinde yapılmakta olan bir telefon konuşmasını dinleyebilecekdir. Charlie'nin Melekleri'nin bu adamları bir an önce durdurmaları gerekmektedir.Ama nasıl yapacaklarını henüz bulmuş değildirler. Onlar güzel ve akıllıdır.2019 Charlie’nin Melekleri, tamamen gizli ve özel müşteriler iş adamları adına faaliyetlerini ve gizliliklerini sürdürmektedirler. Kısa zamanlık ve ufak işlerler ve periyotlarda ekip, güvenlik hizmetleri ve araştırmalar konusunda kendilerini geliştirmeye devam etmiştirler. Bugüne kadar üzerlerine aldıkları, suçluları kötü adamları yakalama gibi tüm görevleri yerine getirebilmeyi başarmışlardır. Kimi zaman zorlu durumlarla karşı karşıya kalsalar da onlar güçlü ve akıllı oldukları için pes etmek doğaları gereği, yapacakları bir eğilim değildir.Yakında zengin olacak olan Eric, kendi firması olan Technologies'deki ofisinden kaçırılınca ve firma bir milyar doları kaybetme riskine girince ne yapacaklarını şaşırmış durumdadırlar. İşte bunların cevapları Melekler de olacaktır.Eric'in yerini bulmak için harcadıkları çaba ne kadar fazla olsa da sonuç olarak ondan hiç bir şekilde haber alamamaktadırlar. Eski kaynakla göz atmayı deneyecek olan Melekler yapacakları plan ile Eric'i kurtarmak için başlarının ne kadar çok belaya gireceği ile ilgili konuşmamaktadır. Çalınan bu cihaz polis dahil herkesin özel telefonlarına girip belediye başkanı da dahil bütün istihbaratları kendilerine toplayıp ülkeyi ele geçirmek planları yapan bu hırsızları yakalamak için her şeylerini ortaya koymak zorunda kalacaklardır. İşe başlamanın vakti artık gelmiştir. Eric'in son görüldüğü yerden başlamaya karar vererek onun gittiği ve geçtiği yerleri adım adım takip edecek olan Melekler bakalım bu önemli bilim adamını ve onun çılgın icadını bulmayı başarabilecekler mi? İşte tüm bu hikaye aksiyon ve komediyle 2019 Charlie'nin Melekleri türkçe dublaj ile bolfilmizle.com da sizlerle. Charlie'nin Melekleri izle hd kalitede dublaj ile sizlerle. 
 • 118
 • IMDb 9
 • 1.016
 • 13
Valhalla 2019 1080p Film izle
Valhalla 2019 1080p Film izle
Türkçe Dublaj
Viking çocukları Røskva ve Tjalfe, Thor ve Loki tanrıları ile Midgard'dan Valhalla'ya macera dolu bir yolculuğa çıkarlar. Ancak Valhalla'daki yaşam, korkmuş Fenrir kurt ve tanrıların barbarca baş düşmanları Jotnar tarafından tehdit ediliyor. Tanrılar ile yan yana iki çocuk Valhalla'yı dünyanın sonundan kurtarmak için savaşmalıdır - Ragnarok.
 • 105
 • IMDb 4.8
 • 338
 • 0
Koma – Coma 2019 Full Film izle
Koma – Coma 2019 Full Film izle
Türkçe Dublaj
Koma - Coma Film izle 2019Devasa ve gizemli bir kazadan sonra genç yetenekli bir mimar, sadece gerçeğe benzeyen çok garip bir dünyada duyularına geri döner. Bu dünya, içinde yaşayanların anılarına dayanıyor - şu anda kendilerini derin bir komada bulan insanlar. İnsan hafızası sivilceli, kaotik ve kararsız. Aynı şey COMA - anıların ve hatıraların tek koleksiyonudur - şehirler, buzullar ve nehirler tek bir odada bulunabilir. Tüm fizik yasaları çiğnenebilir. Mimar, yaşamı için savaşırken, hayatının sevgisiyle tanışır ve deneyimden sonra tekrar tanımak zorunda kalacağı gerçek dünyaya çıkış aramaya devam ederken COMA'nın kesin yasalarını ve düzenlemelerini öğrenmelidir. COMA.
 • 101
 • IMDb 6
 • 370
 • 0
Heavenquest: A Pilgrim’s Progress 2019 Film izle
Heavenquest: A Pilgrim’s Progress 2019 Film izle
Türkçe Dublaj
1678 romanı The Pilgrims Progress ve Bunyans'ın orijinal yazılarının hayal ettiği bir prequel. Vangel adında bir regal adam aniden ve gizemli bir şekilde tutuklandığında iradesine karşı bir yolculuğa atılır. Karanlık kralın adamlarından kaçtıktan sonra yaralanan ve kaybolan Vangel, beyazı gizemli bir kadının beyazı Kuzey'in bilinmeyen bölgesinden çağıran garip hayalleri ve hayalleri olmaya başlar. Elder adında bir bilge bilgeden aldığı “Kadimlerin Kaydı” adlı bir kitapla donanmış olan Vangel, onu hain dağ silsilesi, bitmeyen çöller, Şüphe Gölü ve Dönüş Yok Ormanı'ndan geçiren bir maceraya atılmaktadır. Yol boyunca, seyahat arkadaşları, orada canlandırabilirse, iyi bir kral ve kuzeydeki oğlu hakkında paylaşırlar. Heavenquest: A Pilgrim's Progress izle
 • 277
 • 0
Ip Man 4- Yip Man 4 1080p Türkçe Dublaj Film izle
Ip Man 4- Yip Man 4 1080p Türkçe Dublaj Film izle
Multi Dil
Ip Man 4- Yip Man 4 1080p Türkçe Dublaj Film izleOn yılı aşkın bir süredir devam eden ve Uzak Doğu Dövüş Sanatlarını beyaz perdede en iyi şekilde yansıtan IP MAN serisinin son bölümü IP MAN 4:Finalin konusu şöyle: Dövüş sanatını kötüye kullananlara karşı savaş açan IP MAN, güç, ustalık ve tevazuyu birleştirerek birçok öğrenci yetiştirmiş, yaşayan en büyük ustadır. Bruce Lee ile Ip Man 3teki karşılaşmalarının ardından, ikilinin arasında yaşanacaklar final niteliğindeki bu filmde açıklığa kavuşacak.
 • 105
 • IMDb 6.3
 • 399
 • 0
The Traitor – Hain 2019 Türkçe Dublaj Full HD Film izle
The Traitor – Hain 2019 Türkçe Dublaj Full HD Film izle
Türkçe Dublaj
The Traitor - Hain 2019 izlePalermo, Sicilya, 1980. Mafya üyesi Tommaso Buscetta, ailesiyle suç örgütünün farklı klanları arasındaki sürekli savaştan kaçarak Brezilya'ya taşınmaya karar verdi. Ancak, birkaç talihsizlik yaşadıktan sonra İtalya'ya geri dönmek zorunda kaldığında, hayatını ve Cosa Nostra'nın kaderini sonsuza dek değiştirecek cesur bir karar alır.
 • 132
 • IMDb 7.9
 • 172
 • 0
Hacker 2019 Türkçe Dublaj Film izle
Hacker 2019 Türkçe Dublaj Film izle
Türkçe Dublaj
Hacker 2019 izle13 yaşındaki Benjamin annesinin inandığı için bir kazada ölmediğini keşfeder. Yol, Danimarka Gizli Servisi'nde üst düzey yetkililere yol açıyor. "Kimseye güvenme!"
 • 96
 • IMDb 5.3
 • 274
 • 0
The Tracker 2019 Türkçe Dublaj Film izle
The Tracker 2019 Türkçe Dublaj Film izle
Türkçe Dublaj
The Tracker izleGizemli bir yabancı, 15 yıl önce karısının ve kızının kaçırıldığı uzak bir köye gider.
 • 90
 • IMDb 4.2
 • 319
 • 0
Fahim 2020 Türkçe Dublaj Film izle
Fahim 2020 Türkçe Dublaj Film izle
Türkçe Dublaj
Bangladeşli bir göçmen olan Fahim Mohammad, Fransa'da dünya çapında bir satranç şampiyonu oldu. Fahim filmi 2020 yılında çekilmiş dram kategorisi ile sizlerin karşınızda.
 • IMDb 7.5
 • 283
 • 1
Sabırlı Adamın Öfkesi Full HD Film izle
Sabırlı Adamın Öfkesi Full HD Film izle
Türkçe Dublaj
Sabırlı Adamın Öfkesi izleKorkunç bir trafik kazası sonrasında, bir erkeğin hayatını geri alma girişimi onu intikam almak için mükemmel bir fırsata götürür. Bolfilmizle.com olarak dram, gerilim ve suç kategorilerindeki bu filmi sizlere sunuyoruz.
 • 93
 • 114
 • 0
Manhattan Lockdown – 21 Bridges 2019 Türkçe Dublaj Film izle
Manhattan Lockdown – 21 Bridges 2019 Türkçe Dublaj Film izle
Türkçe Dublaj
Bir polis katili için şehir çapında bir insan avına sokulduktan sonra rezil bir NYPD dedektifi, kurtuluşa bir şans verildi. Film tam bir aksiyon havasında geçiyor ve hiç durmuyor.Amerikadaki polislerin ve dönen kirli işlerin kesitlerini konu alıyor. Andre Davis başarılı bir polistir. Bir polis katilinin peşine düşer ve bütün şehri neredeyse abluka altına alır. Bu süreçte meslektaşlarının kirli işlerini de öğrenecektir.Suçlunun yakalanması ve suç imparatorluğunun çökmesi için mücadele veren Andre, Manhattan  adasında olduğunu bildiği suçlu için 21 köprüyü kapatır.
 • 99
 • IMDb 6.4
 • 1.285
 • 2
Duelles 2018 Filmi full hd izle
Duelles 2018 Filmi full hd izle
Türkçe Dublaj
Duelles 2018 film izleBrüksel, 60'ların başı. Alice ve Céline ikiz burjuva evlerde yaşıyor. Kardeşler gibi büyüyen çocukları Theo ve Maxime gibi en iyi dostlar. Her iki aile de tüm zamanlarını birlikte geçirirler. Bu mükemmel uyum, bir kaza iki aile arasında güçlü ayrımlar yarattığında bozulur.
 • 97
 • IMDb 6.4
 • 225
 • 0
Tehlikeli Evlat Edinme – Adopted in Danger Full Film izle
Tehlikeli Evlat Edinme – Adopted in Danger Full Film izle
Türkçe Dublaj
Tehlikeli Evlat Edinme izleBir DNA testi Candace'ın doğum ailesiyle bağlantı kurmasına yardımcı olduğunda, bazı aile geçmişlerinin anlatılmadan daha iyi olduğunu fark eder.
 • IMDb 5.7
 • 182
 • 0
2019 Filmleri izle full hd izleyebileceğiniz yegane kategorilerden birisidir. 2019 Filmleri full hd izle, 2019 Filmleri 1080p izle