2019
Día de muertos – Ölüler Günü Animasyon Filmi izle
İncele
Día de muertos – Ölüler Günü Animasyon Filmi izle
Türkçe Dublaj
Meksika'daki Santa Clara kasabasında, biyolojik ebeveynleriyle hiç karşılaşamayan 16 yaşındaki bir yetim olan Salma, hayatının çoğunu, kimlikleri ve nerede oldukları hakkında ipuçlarını aramaya harcadı. kasabaların geçmişi ve halkının tarihi ile dolu.
 • 95
 • IMDb 4
 • 20
 • 1
Wake Up 2019 Korku Filmi izle
İncele
Wake Up 2019 Korku Filmi izle
Türkçe Altyazı
Bir psikiyatri doktoru, bütün ailesini neden öldürdüğünü bulmak için genç bir kız günlüğünü araştırdığında, aklını kaybetmesine neden olan aynı uykusuzluk ve karışıklık durumuna düşmeye başlar.
 • 77
 • IMDb 4.1
 • 24
 • 0
Primal 2019 Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Primal 2019 Türkçe Dublaj Film izle
Türkçe Altyazı
Primal Full HD Film izleFrank Walsh (Nicolas Cage), egzotik ve nadir bulunan bir hayvan koleksiyoncusudur. Frank, bir hayvanat bahçesine satmak üzere beyaz bir jaguar bulmayı başarır ve dolgun bir ücret alacağını düşünmektedir. Aralarında tehlikeli olanların da bulunduğu bazı hayvanları büyük bir gemide toplamıştır. Ancak aynı zamanda, jaguarı götürdüğü gemide ABD’ye iade edilen siyasi bir suikastçı da bulunmaktadır. Suikastçı serbest kalıp hayvanları da salıverince her şey birbirine karışır.
 • 97
 • IMDb 5.1
 • 25
 • 0
Bayi Toplantısı izle Yerli Full
İncele
Bayi Toplantısı izle Yerli Full
Türkçe Dublaj
Bayi Toplantısı Filmi izleBayi Toplantısı izle, film yakında gösterime girecek yeni yerli komedi filmlerinden. Bayi Toplantısı için Anadolu’dan İstanbul‘a giden 3 esnafın, 3 günde başına gelen komik olaylarla hayatları nasıl bir çıkmaza girer izliyoruz. Namık, Sadık ve Adem kendince yaşayan 3 beyaz eşyacıdır. Sıkıntılı bir dönem geçiren bu 3 esnafın yolları bir bayi toplantısı ile birleşir.Bayi Toplantısı HD izleKendilerini hiç ummadıkları bir anda büyük bir banka soygununa karışmış halde bulan bu Namık, Sadık ve Adem'in yaşadıkları ise tam komedidir. Kurtulabilmek için birbirlerine güvenip birlikte hareket etmeleri gerekmektedir. Bu üç beyaz eşyacının yaşadıkları bizi çok güldürecek. Bayi Toplantısı filmi keyifli bir 90 dakika sunuyor.Bayi Toplantısı Full HD izleİbrahim Büyükak'ın senaryosunu yazdığı ve başrollerinde Onur Buldu ve Doğu Demirkol'un yer aldığı yerli komedi filmi Bayi Toplantısı çok yakında bolfilmizle.com da. Filmde Büşra Pekin, Safa Sarı, Müfit Kayacan, Hakan Salınmış, Gamze Karaduman, Deniz Hamzaoğlu gibi çok sevilen oyuncular yer alırken Bedran Güzel filmin yönetmenliğini üstleniyor.
 • 90
 • IMDb 9.0
 • 23
 • 1
Knives Out HD Türkçe Dublaj izle
İncele
Knives Out HD Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Knives Out türkçe dublaj filminde, korku polisiye ve Suç romanı yazarı Harlan Thrombey, 85. yaş gününü evinde arkadaşlarıyla kutladıktan sonra odasına çekilir ve ertesi günü evinde ölü bir halde bulunur. Meraklı bir araştırmacı dedektif olan Benoit Blanc gizli bir şekilde hiç kimsenin haberi olmadan bu gizemli cinayet araştırmasında yer almaya başlar. Harlan Thrombey'nin ailesine soruşturma için başvurulur, ailenin hiç bir şekilde umurunda olmaması dedektifi iyice kızdırır. Ancak aile tam anlamıyla hiçbir işe yaramazdır. Blanc tüm bu yüzeyde görünenlerin altını kazımak ve tüm yalanları ortaya çıkararak Thrombey'nin ölümünün ardındaki gerçeği bulmayı hedefler.Bir an bile durmadan yazarın her tanıdığının ve her selam verdiği kişileri tek tek ziyaret ederek sorguya çeker.Knives Out Filmiİşte tüm bu 2019 Knives Out filmi, elindeki gizemli cinayeti çözmek için çabalayan dedektif yaptığı araştırmaları sonucunda karşısına çıkan aile bireylerinin her birinin her an patlamaya hazır, tehlikeli dinamitlere sahip bir aileyle karşı karşıya geliyor. Cinayet araştırmasının verdiği gerginlikle beraber ailenin hassas dengeleri bir anda bozuluyor ve dedektif için artık her şey farklı bir hal alarak konu kanlı bir savaşı ortaya çıkarıyor.85. yaş gününü kutladıktan kısa süre sonra öldürülen başarılı suç romanı yazarı Harlan'ın yakınlarını ve hizmetçilerini soruşturarak yalanlar arasında kaybolan gerçekleri gün yüzüne çıkarması gerekiyor.Bu sandığı kadar kolay olmayacak dava için kendi ailesini ve yakınlarını da kendinde uzaklaştırarak iyice davanın içine girmeye çalışıyor.Blanc, Harlan'ın işe yaramaz ailesinden, sadık çalışanlarına kadar birçok engelle zamansız ölümün ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışıyor.Buraya kadar geldikten sonra pes etmeyi düşünmeyen dedektif olan olayların arkasında da kimlerin olduğunu ve bu yaşananların ne için yada kimler tarafından yapılmış olacağına dair hiç bir ipucunun bulunmaması üzerine neyi ispatlayıp bu cinayetin neden çözülmediğini bi türlü bulamamaktadır. Ölen yazarın arkasındaki sırrı nasıl çözeceğini dahi bilemezken hiç bir işaret belirtisi de bulamamıştır.Bu göreve çok gizli bir şekilde gelip takip etmesine rağmen çok ünlü bu yazarın ne sırrı olabilirdi ki kendini öldürtmüştür.Dedektif bu cinayeti çözmekte bir o kadar ısrarcıyken bakalım olaylar birbirine nasıl bağlayacağını da bilebilecek mi. 2019 Knives Out izle sadece bolfilmizle.com takipçilerine özel 1080p kalitede. Knives Out türkçe dublaj olarak izle diye hd kalitede.
 • 130
 • 31
 • 0
A Violent Separation (2019)
İncele
A Violent Separation (2019)
Türkçe Dublaj
A Violent Separation izle1983. Sakin bir Ortabatı kasabasında, genç bir yardımcısı, erkek kardeşinin ellerinde, onları ve kurban ailesini paramparça bir doruğa gönderen bir dizi olayı tetikleyen bir cinayeti örtbas ediyor.
 • 106
 • IMDb 6.9
 • 80
 • 0
The Cleansing Hour (2019)
İncele
The Cleansing Hour (2019)
Türkçe Altyazı
The Cleansing Hour Full izleBinyıl girişimcileri, Drew ve Max, aslında özenle hazırlanmış sahtekarlık sahtekarlıkları olan canlı şeytan çıkarma akımlarını aktaran bir web yayını yürütüyorlar. Ancak, günümüzün aktrisinin mürettebatı rehin tutan gerçek bir iblis tarafından gizemli bir şekilde ele geçirildiği zaman onların teşebbüslerini alıyorlar. İşleri daha da kötüleştirmek için, elindeki kurban Drews nişanlısı Lane. Hızla büyüyen bir küresel izleyicinin önünde, şeytan,The Cleansing Hour Türkçe Dublaj izleMax'i çevrimiçi mücadelesi için cezalandırmak amacıyla bir dizi şiddet içeren ve aşağılayıcı mücadeleye maruz bırakıyor. Bu arada, hayatının aşkını kurtarmak için Drew, şeytanların uğursuz güdüsünün sadece intikam ile ilgili olmadığını, aynı zamanda Max, ve Lane'in birbirinden sakladığı karanlık sırları açığa vurduğunu da keşfeder. Sadece şov saatinin kalmasıyla, gerçek ortaya çıkmadan veya iblisin onları yapımcılarıyla buluşmaya zorlamadan önce bir zaman meselesi.
 • 116
 • IMDb 5.9
 • 77
 • 0
Rise of the Footsoldier 4: Marbella (2019)
İncele
Rise of the Footsoldier 4: Marbella (2019)
Türkçe Altyazı
Rise of the Footsoldier 4: Marbella izleHapisten yeni çıkan Pat Tate, Essex gece kulübüne geri döndü. Ama yine de hoşnutsuzluğa kapıldı, yakında Marbelle'e onu beş yıllığına bırakanlardan intikam almak için yola çıktı. İspanya’da iken Pat, hayatının en büyük uyuşturucu anlaşmasını kazanma fırsatından vazgeçemez. İhtiyacı olan tek şey Essex'in arkadaşı Tony ve Craig'in anlaşmayı kapatmak için parayı Marbella'ya teslim etmesi. Ancak Craig, her zamanki gibi işe yaramaz bir şekilde basit bir uçak yolculuğunu hile ve tehlike ile dolu büyük bir yolculuğa dönüştürüyor. Ve Tony, hayatının boks maçında en iyi arkadaşı Nigel Benn'i destekleyeceğine söz verdiği için İngiltere'ye geri dönme konusunda daha endişeli. Marbella'da beklerken Pat, yıllarca istediği şiddet intikamıyla ilerliyor. İntikamlar çekildi ve Tony ve Carlton, Nigel Benn'i yürüterek tarihteki en trajik kavgalardan biri haline geldi. Ancak geri getirdikleri ilaçlar kötü bir parti gibi görünmekte ve daha önce beklediklerinden daha fazla belaya neden olmaktadır.
 • 85
 • IMDb 6
 • 54
 • 0
Dark Waters Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Dark Waters Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
2019 Dark Waters filmi, dünyanın en büyük şirketlerinden biri ile ilgili karanlık bir sırrı açığa çıkaran bir avukatın hikayesini konu ediyor. DuPont skandalının saklı kalmış gerçeklerini gün yüzüne çıkarıyor. Robert Bilott, işinde oldukça başarılı olan bir avukattır. Genç adamın ele aldığı yeni dava, toplumu yakından ilgilendirir.Buradan hareketle film, dünyanın en büyük kimyasal şirketlerinden DuPont’a açtığı davayla yıllardır süren bir kimyasal atık skandalını ortaya çıkaran çevreci avukat Robert Bilott’ın hikayesini anlatıyor.Genç adamın ele aldığı yeni dava, toplumu yakından ilgilendirir. Giderek artan ve nedeni açıklanamayan ölüm vakalarını araştırmaktadır.İşi gereği çok fazla düşmanı ve onu yerle bir etmek isteyen şirket sahipleri ve büyük iş adamları da bulunmaktadır.Dark Waters full, Giderek artan ve nedeni açıklanamayan ölüm vakalarını araştıran Robert Bilott, yaşananların arkasında dünyanın en büyük şirketlerinden birinin olduğunu keşfeder.Ünlü avukat yaptığı araştırmalar sonucunda çok büyük bir şirketin bu olayların arkasında olduğunu öğrenir. Olayı iyice araştırmaya başlayan Robert, gerçekleri ortaya çıkarmak için geleceğini, ailesini ve kendi yaşamını riske atar.Bu olayların içinde ailesini ne kadar çok karıştırmamak istese de yaşanan olayın büyüklüğü düşünüldükçe bu insanlar ünlü avukatın peşini bırakmaları çok zor görünüyor.Kimyasal şirketlerin savunma avukatlığını üstlenen Robert Billott'un zamanla taraf değiştirip gerçekleri aramaya koyulmasını konu edinen Dark Waters'ın hikayesi ise şöyle başlamaktadır.2019 Dark Waters Film konusuRobert Bilott, işinde oldukça başarılı olan bir avukattır. Robert Bilott, yaşananların arkasında dünyanın en büyük şirketlerinden birinin olduğunu keşfeder. Olayı iyice araştırmaya başlayan Robert, gerçekleri ortaya çıkarmak için elinden geleni yapmaya mecburdur.Sadece onun ailesi ile ilgili değil bu atıklar bir çok kişinin ailesinin ve çocuklarını tehdit etmektedir. Dark Waters, 1990'ların sonlarında Batı Virginia'daki kimyasal devi Du Pont ile zehirli kimyasal C8'i yasadışı boşaltımları sebebiyle mücadele eden Rob Bilott'un gerçek hikayesine dayanıyor.Ünlü avukatımız bunca olayın arkasında bulduğu bu büyük şirketi devirmeyi başarabileceğine inanmak için neleri feda ettiğini bir kez daha düşünmesi gerekecektir. 2019 dram filmi Dark Waters türkçe dublaj izle diye HD kalitede bolfilmizle.com da. Dark Waters izle 1080p film kalitesi ile sizlerle.
 • 126
 • 41
 • 0
Doktor Uyku – Doctor Sleep (2019)
İncele
Doktor Uyku – Doctor Sleep (2019)
Türkçe Dublaj
Doktor Uyku Full izleThe Shinning filminde izlediğimiz Danny Torrance’ın 40 sene önce Overlook Otel’de yaşadığı travmatik hikaye Doktor Uyku ile devam ediyor. Ewan McGregor, Rebecca Ferguson ve Kyliegh Curran’ın başrolde olduğu, Stephen King’in romanından esinlenerek yazılmış gerilim filminin yönetmeni Mike Flanagan. Overlook’ta yaşadığı travmayı bir türlü atlatamayan Dan uzun süre huzur bulabilmek için mücadele etmiştir.Doktor Uyku Türkçe Dublaj Film izleDan, o güne dek görmediği kadar parlak bir ışıltıya sahip olan Abra tanıştığında geçmişiyle barışır ve Abranın hayatta kalabilmesi için daha önce hiç olmadığı kadar güçlü bir şekilde korkularıyla yüzleşerek ölüm ve yaşam arasında büyük bir mücadele içine girer. Filmin diğer oyuncuları ise şöyle sıralanıyor: Carl Lumbly, Zahn McClarnon, Emily Alyn Lind, Bruce Greenwood, Jocelin Donahue, Alex Essoe ve Cliff Curtis.
 • 152
 • IMDb 7.1
 • 74
 • 0
Official Secrets – Devlet Sırları (2019)
İncele
Official Secrets – Devlet Sırları (2019)
Türkçe Altyazı
Devlet Sırları izle, Devlet Sırları full izle, Devlet Sırları 1080p izle, Devlet Sırları 2019 film izle, Devlet Sırları türkçe dublaj film izle2003 Irak işgalinden önce, BM Güvenlik Konseyi üyelerine karşı ortak bir ABD-İngiltere yasadışı casusluk operasyonu ifşa eden çok gizli bir NSA notunu sızdıran, İngiliz istihbaratının bilgi uçağı Katharine Gun'un gerçek hikayesi. Not, şantaj yapan üye devletlerin savaş için oy kullanmasını önerdi.
 • 112
 • IMDb 7.2
 • 58
 • 0
Son Çığlık – The Final Scream (2019)
İncele
Son Çığlık – The Final Scream (2019)
Türkçe Dublaj
Son Çığlık - The Final Scream izleKalkınan bir aktris olan Kia Anderson, bir Korku Özelliği Filminin son geri çağrısının hayal edebileceğinden çok daha fazla bir şey olduğunu öğrenmek üzere. Kia'yı bekleyen kötü bir şey var.
 • 92
 • IMDb 7.9
 • 72
 • 0