2018
Husband Friends 2019 Erotik Film izle
İncele
Husband Friends 2019 Erotik Film izle
Orjinal Dil
Erotik Film izleMona için hassas bir denge - En yakın arkadaşı Angela'yı mutlu etmek, Angelas'ın kocası Michael'la gizli bir ilişki kurarken mutlu. Yıllarca süren dostluğa rağmen. Mona sadece arzularını kontrol edemez ve Angelas'ın arkasından tamamen etkilenen bir ilişkide bulunur. Zorlu arazide nasıl gezinileceğinden emin olmayan Mona, bir şekilde evliliğini başarıyla bitirmeyi ve hayallerinin erkeğini inmeyi başaran kız kardeşi Priştine'den tavsiye istiyor. Ancak, Mona için işler karmaşıklaşıyor, Michael ile olanları koparıp başka bir erkekle çıkmaya başladı. Bununla birlikte, Michael, Mona'nın hareket etmesine izin vermeyi reddettiği ve ilişki yeniden başladığı zaman, eski alışkanlıklar zorlaşıyor - ama sonuçsuz değil. Monas'ın kalbi kırılmak zorunda - en iyi arkadaşları kocasını kaybediyor mu - yardım edemediği ama sevemediği adam.
 • 119
 • IMDb 9
 • 1
 • 0
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi Full Yerli izle
İncele
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi Full Yerli izle
Yerli Film
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi izle, Enes Batur annesi hemşire babası ise polis olan fazla ilgi görmeden büyümüş bir çocuktur. 6 yaşında hediye alınan bilgisayarın başına geçtiğinde hayatını değiştireceğini bilmemektedir. Bütün hayatını buna adayan Enes Batur'un internette tanınırlığı gittikçe büyümektedir. Ailesi ise bu durumdan memnun değildir ve üniversite sınavının yaklaştığını kendisine her fırsatta hatırlatırlar. Enes'i zor kararlar beklemektedir. Enes Batur Hayal mi Gerçek mi Full Yerli izle
 • 110dk
 • IMDb 5.9
 • 2
 • 0
Married Woman 2019 Erotik Film izle
İncele
Married Woman 2019 Erotik Film izle
Orjinal Dil
Özellikle sarhoş bir doğum gününü kurtarırken, kırklı yaşlarındaki bir kadın için çok genç olan Mariska, ilginç bir paket alır. İçeride bir cep telefonu ve ona emir vermeye başlayan gizemli bir yabancıdan gelen mesajlar var. Mariska, kocasının Ben'in bu şakanın arkasında olduğundan şüpheleniyor, ama nasıl emin olabiliyor? ... Merak ve yasak olan şeylerin tadı, oyuna eşlik ediyor. Onu bir zamanlar sahip olduğu tüm tabuların ötesine iten tehlikeli bir oyun. İşten eve geldiğinde kocasının onunla birlikte olmasını, kıyafetlerinin altında hiçbir şey giymeden halka gösterilmesini, kendini tamamen yabancı biri tarafından becermesini sağlamak ... Bu meçhul efendi, her emirle, sıcağı her seferinde yükseltiyor. Mariska, yaşının yarısında birkaç kötü oğlanla ya da çok özel bazı klüplerin arka odalarında bitiyor. Mariska yakında bu oyunların büyüsüne düşer ...
 • 118
 • 4
 • 0
Mother’s Lover 3 Erotik Film izle
İncele
Mother’s Lover 3 Erotik Film izle
Orjinal Dil
Beş saat yirmi dakikadan uzun bir süre boyunca Brandi Love, Mona Galler, Hindistan Yaz, Mücevher Yeşimi, Reagan Foxx ve daha sert gövdeli MILF'lere tanıklık eden cinsel tabunda yer alın: Üvey oğullarını lanet! Sınırlar aşılacak ve orgazmlar uçacak çünkü bu çocuklar şimdi annelerinin sevgilisi! EROTİK FİLM İZLE
 • 320
 • 3
 • 0
Sofra Sırları Filmi Hd izle
İncele
Sofra Sırları Filmi Hd izle
Yerli Film
Sofra Sırları izle, Neslihan Anadolu'nun farklı köşelerinde bir çok yıl yaşamış, evlendikten sonra da tek düşüncesi ve hayatı ailesi olmuştur. Bu şekilde sıradan bir hayat sürmektedir Neslihan. Hem eşi hemde hayatında ki birçok insan tarafından sevilen ve yemekleri oldukça beğenilen bir aşçıdır aynı zamanda. Fakat yemeğe gelen misafirlerinin bir bir ölmeye başlaması, ortada bir delil olmamasına rağmen herkesin şüphesini üstünde toplar.
 • 103dk
 • IMDb 6.6
 • 31
 • 0
Sibel Full Yerli Film izle
İncele
Sibel Full Yerli Film izle
Yerli Film
2019 Sibel izle, filmde kız kardeşi ve babası ile Karadeniz de dağlık bir bölgede yaşayan dilsiz olan Sibel in hikayesi anlatılıyor. Sibel 25 yaşında ve atalarından kalma ıslık diliyle iletişim kuralabilen kendi halinde bir kızdır. Köylüler ise bu kızı uğursuz diye dışlamıştır. Sibel in ormanda gezerken karşılaştığı bir yabancı hayatını değiştirecektir. 2019 yapımı Sibel Filmi sizlerle HD kalitede.
 • 95dk
 • IMDb 6.5
 • 44
 • 0
Kayhan HD Yerli Film izle
İncele
Kayhan HD Yerli Film izle
Yerli Film
Kayhan izle, filmde Kayhan isimli karakter liseden 20 yıl önce mezun olmuş temiz kalpliliği ve masumiyeti ile bilinen biridir. Bu cana yakın adam lisenin pilav gününe gitmek için sabırsızdır. Eski dostlarını görmek için gün sayan kayhan o gün geldiğinde kötü bir sürprizle karşılaşmıştır. Pilav günü verdikleri lisenin mezuniyet yıllığında kendisi hakkında yazılanları görünce yıkılır. Dost sandığı herkesin aslında kendisinden nefret ettiğini öğrenir. Şoku atlatır atlatmaz  nefret eden herkesten intikam almak için plan yapar. Yerli Komedi filmi olan Kayhan sansürsüz olarak bolfilmizle sitesinde.
 • 105dk
 • IMDb 4.1
 • 47
 • 0
Dead Sexy 2018 Erotik Film izle
İncele
Dead Sexy 2018 Erotik Film izle
Orjinal Dil
Erotik Film izle Amber, Brandy ve Cassie ile tanışın. Bu kızlar karşıt cinsiyete olan ihtiyacı sorgulamaları için paranormal bir güçle karşılaşmak üzere.
 • 83
 • IMDb 3.4
 • 113
 • 0
Ahlat Ağacı izle Yerli Full
İncele
Ahlat Ağacı izle Yerli Full
Yerli Film
Ahlat Ağacı izle, Nuri Bilge Ceylan'ın sekizinci sinema filmidir ve 2018 de Cannes Festivaline aday olmuştur. Filmde edebiyatla ilgilenen genç adam Sinan'ın hikayesi anlatılıyor. Sinan çocukluktan beri yazar olmak istiyordur. Günler geçmiş kitabını yazmıştır fakat bastırması ikin gereken para yoktur. Bu yüzden doğduğu Anadolu da ki köyüne gider. Fakat orada da babasının geçmişten kalmış borçları başına iş açacaktır. Babası İdris ile, ailesiyle bir çok tartışma yaşar. Sinan parayı bulabilmek için tüm enerjisini harcar. Yerli filmlerden ödüllü Ahlat ağacı filmi izle.
 • 188
 • IMDb 7.6
 • 54
 • 0
Stepdaughter Swap Erotik Film izle
İncele
Stepdaughter Swap Erotik Film izle
Orjinal Dil
Üvey babaların çizgiyi geçtiği ve uber azgın üvey kızlarının en derin arzularına teslim olduğu tabu serisinin üçüncüsü! Bush'lu ateşli korkaklar, bu adamları dizlerinin içinde zayıflatır ve bildiğiniz bir sonraki şey horozun etrafına sarılır ve aile eğlencesi başlar!
 • 95
 • 263
 • 0
Trener Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Trener Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
Trener Türkçe Dublaj izle, Eski bir rus teknik direktör olan Zuev artık işini yapamadığı gerekçesiyle futbol hayatındaki kariyerine veda edip kendi halinde hiç bir şeyden habersiz futboldan uzak karısı ve çocuğu olmayan tek başına hayat süren bir adamdır.Bir gün kaldığı yerden dışarıya çıkar ve eski bir arkadaşı ile buluşur.Kendisine bir iş teklifinde bulunacak bir takımdan bahseder ve ona ihtiyaçları olduğunu öyler. Teklifi reddeden Zuev tekrar kendi evine girer ve düşünmeye başlar takımı araştırmaya giren Zuev maçın çok önemli olduğunu anlamaya başlar.Eskisi gibi olmadığını bilen Zuev yeniden direktör olmak için kendini yenilemeye başlar bir kaç gün içinde hazırlanır ve ona bu teklifi sunan arkadaşını ziyaret etmeye karar verir.Ve yola koyulur.Arkadaşı ile buluşup teklifini kabul ettiğini söyleyen Zeuv takım ile tanışmaya gider.Karşısındaki takımın onu dinlemeyen ve çok alaycı bir şekilde konuşan gençler olduğunu görerek ne yapmak istediğini düşünür.Takım bu teknik direktörü tanımaktadır ve yeteneğinin geçmişte kaldığını düşünmektedir.Kimseye aldırış etmeden girişimlere başlayan Zeuv tekrar teknik direktörlüğe geri dönüp elinden gelenin en iyisini yapmaktan başka çaresi yoktur.Geçmişinde yaşadığı sorunlar ve beraberinde getirdiği hatalar yüzünden tekrar eski hayatına dönmeyi çok istiyordur.Ve bunu başarmak içinde elinden geleni yapacağına inanıyordur.Oyuncularıyla beraber zorlu bir antrenmana başlamak için hazırlık yapan Zeuv futbolcularla tanıştıktan sonra antrenman yapacakları yeri ve günü ayarlamak için bir toplantı düzenlemektedir.Katıldıkları toplantının sonunda kararlaştırılan gün ve saatin yaklaşması üzerine kendine çeki düzen vermeye önce giyinişinden ve görüntüsünden başlamıştır eski günlerdeki gibi genç yakışıklı yıldızı parlak bir teknik direktör gibi görünmese de bu işi başaracağına inanmaya başlamıştır.Sabahın en erken saatinde futbolcularla birlikte eski bir tersane olan şuanda da kullanılmayan bir alanı tercih eden Zeuv için antrenman başlamıştır.Futbolcuların en ağır şekilde ve şartlarda eğitmeye başlayarak onlara daha güçlü daha hızlı ve daha sert olmalarını öğretmeye çalışıyordur.Pek iyi bir takım oldukları söylenemeyen grup Zeuv'un iradesi hırsı ve azmiyle bu işin içinden zaferle çıkmayı planlamaya başlamışlardır.Geleceklerinin Zeuv'a bağlı olduğunu anlamaya başlayan gençler en iyi futbol ve en iyi teknik direktörün kim olduğunu onlara göstermek için ellerinden gelenin fazlasını yapmaya kararlıdırlar.
 • IMDb 6.3
 • 101
 • 0
Harmony Tek Parça izle
İncele
Harmony Tek Parça izle
Türkçe Dublaj
Harmony filmi izle. Çok güzel ve çekici olan Harmony ailesini kaybettikten sonra yanında kalacak kimsesi olmadığı için kendine sokaklarda kalacak yer edinmiştir.Etrafta o kadar kötü insanlar vardır ki sürekli onlardan kaçmak ve saklanmak zorundadır. Harmony güzelliğinin yanında yaptığı sihirle de kendini daha da inanılmaz kılıyor.İnsanları iyileştirebilme ve kötü anılarını alarak onların daha iyi hissetmesine yardım etmektedir.Bunu yaparken vücuduna giren zehri her defasında su ile atması gerekiyordur.Hem güzel hem de tehlikeli bir yeteneğe sahip olan Harmony yeteneği yüzünden sürekli olarak korkar ve saklanarak yaşar.Bir akşam yine dışarı yardım etmeye çıkar ve saldırıya uğrar. O sırada bir doktor ile tanışır.Kendisine yardım eden Harmony için bir telefon numarası bırakır ve oradan ayrılır.Dışarıda uğradığı saldırı sonucu çok korkan Harmony doktoru arar ve yardım ister. Hemen yanına gelmesini söyleyen doktorun evine giden Harmony doktorun oğlu ile tanışır ve ayrıca doktorunda bir ricası vardır. Orada olan bir arkadaşına yardım etmesini rica eder. Harmony doktorun ricasını yerine getirir ve kadının acısını alarak inanılmaz bir olay daha gerçekleştirir. Doktorun oğlunun dikkatini fazlasıyla çeken Harmony bu gence karşı oda boş değildir.Birbirlerine istemsizce yakınlaşan bu iki genç beraber dışarı çıkmaya karar verirler. Harmony'nin bu gençte çözemediği şey ise ona dokunabiliyor olmasıydı.Değişik bir şekilde ona bağlıydı ikisininde tam anlamıyla aynı gün doğmaları ve aynı şeyleri sevmeleri tesadüf olamayacak kadar aynıydı.Ama sorunun büyük olduğunu anlamaları uzun sürmedi.Harmony'nin yanından ayrılan Mason bir anda hastalanır ve kendini hastanede bulur. Harmony'nin yanına gelmesi sayesinde bir anda iyileşir ve onu bırakmak istemez.Panikleyen Harmony çareyi kaçmakta bulur ve oradan hızlıca uzaklaşarak evine gider.Saldırıya uğradığı adamlar tarafından tekrar yakalanan Harmony'i bir sandalyeye bağlayarak istediğini almaya çalışır. Harmony'nin başının belada olduğunu anlayan Mason hızlıca evine doğru gitmek için yola koyulur.Başının büyük bir derde girdiğini gören Harmony'nin tek istediği Mason'nın biran önce yanına gelmesi ve bu olanları durdurmasıdır.Yaşananlardan sonra Harmony tekrar Mason'a kavuşmanın ve onunla beraber bu zorlu zamanların bir an önce geçmesini sağlayarak mutlu bir şekilde yoluna devam etmesinin hayalini kurup bunun için sürekli dua etmektedir.
 • 97
 • IMDb 7.7
 • 107
 • 0