2017 Filmleri izle, 2017 Filmleri, 2017 Filmleri Full izle, 2017 Filmleri 1080p izle
Örümcek Adam: Eve Dönüş – Spider-Man: Homecoming Film izle
İncele
Örümcek Adam: Eve Dönüş – Spider-Man: Homecoming Film izle
Türkçe Dublaj
Örümcek Adam: Eve Dönüş izleYenilmezler ile yaşadığı maceranın büyüsüne kapılan genç Peter kendini kanıtlama isteğiyle dolup taşan bir gençtir. Ancak yaşı gereği birçok farklı sorumluluğu vardır. May halası ile yaşayan genç Peter bir yandan da ona göz kulak olan Demir Adam ile arkadaşlığını ilerletmiştir. Okul hayatına alışmaya ve sıradan bir genç gibi yaşamaya çalışan Peterın aklında ise suçla savaşmak ve dünyayı daha güvenli bir hale getirmek vardır. Vulture yepyeni bir düşmanı yaşadığı şehre gönderdiğinde ise Peterın kendini gösterme fırsatı çıkacak, ancak en değerli gördüğü herkes tehdit altında olacaktır.
 • 133
 • IMDb 7.4
 • 65
 • 0
Arabalar 3 izle
İncele
Arabalar 3 izle
Türkçe Dublaj
Arabalar 3 izleŞimşek pistlere geri dönmenin hayalini kurup kenara itildiğine içerlerken bir anda #95’in işinin henüz bitmediğini kanıtlamaya karar veriyor. Hevesli genç yarış teknisyeni Cruz Ramirez’in yardımına, kazanmak için bir plana, merhum Hudson Hornet’in verdiği ilhama ve birkaç beklenmedik numaraya ihtiyacı olan arabamız Piston Kupasının en büyük yarışında boy göstermeye hazırlanıyor. Arabalar 3 full izle
 • 109
 • IMDb 6.7
 • 88
 • 0
Logan Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Logan Türkçe Dublaj Film izle
Türkçe Dublaj
Logan Filmi Yakın gelecekte yaşlanmış ve yorgun olan Wolverine ve Professor X, Meksika sınırında saklanmaktadır. Fakat Loganın dünyadan gizlenmesi ve mirası, karanlık güçler tarafından takip edilen genç bir mutant geldiğinde sona erer. Şimdi Wolverinede genç bir kadın klonunu Nathanial Essexin liderliğindeki kötü bir organizasyondan korumalıdır. Sizler içinde İMDB 250 film arasından iyi bir yer edinmiş dünya üzerindeki filmlerden birisini sunuyoruz değilmi?
 • 137
 • IMDb 7.8
 • 143
 • 0
Halka 3 – Rings
İncele
Halka 3 – Rings
Türkçe Dublaj
Halka 3 Türkçe Dublaj izle, serinin son filmi 2017 yapımıyla sizlerle. Lisede okuyan Julia ve üniversiteli sevgilisi Holt birbirlerinden soğumaya başlamıştır. Ayrılık korkusu saran Julia sevgilisini ziyarete gider ve Holta arkadaşlarının, izleyeni 7 gün içinde öldüren lanetli bir kaset izlettiklerini öğrenir. Holtun sadece yarım günü kalmıştır yani son 12 saati. Mücadele için zaman daralmıştır.
 • 102
 • IMDb 4.9
 • 110
 • 0
Transformers 5 Son Şövalye Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Transformers 5 Son Şövalye Türkçe Dublaj Film izle
Multi Dil
Transformers 5 Full HD izleSon Şövalye hiç bir zaman barışçıl olarak kalamayan decepticonlar autobotlar ve İnsanlar yeniden savaş içindeler. Optimus Prime ise nerede olduğu bilinmeyen yerlere doğru gitmiş. Geleceğimizi insan hayatını ve dünyayı kurtarmanın yegane çıkar yolu geçmişin sırlarında ve Transformerların bilinmeyen dünyadaki gizli geçmişinde yer almaktadır. Dünyayı kurtarma görevi kanlı ve korkunç bir savaş sahnesi ile açılışını yapıyor.Cade Yeager Bumblebee bir kral ve bir profesörden oluşan sıradışı bir birliğie kalıyor. Ordusu zor durumda silahları tükenmiş olan ve kapana kısılan Lancelot, korkunç büyücü Merlin’in hala aralarına katılmamış olmasından endişelidir. hiç beklemedikleri anda derken ikinci büyük saldırı gelir.Transformers 5 1080p Türkçe Dublaj film izleUzay aracı kalıntılarının bulunduğu bir bölgeye gelen büyücü Merlin, buradaki devasa büyüklükteki robotu savaşta yanlarında olmaya ikna etmeye çalışır. Transformerların kötü olanları decepticonlar Küba hariç tüm dünyada savaş ilan edilmiştir. Dev robotun koruyucu şövalyeler dönüşün emriyle harekete geçen şövalyeler bir anda savaşın rengini değiştirir.İnsanlar ve Transformerlar savaştadır. Dev robottan bir sihirli asa teslim alan büyücü Merlin ise şövalyeler ile birlikte savaşa katılır.Öte yandan geleceğimizi kurtarmanın anahtarı geçmişin sırlarında ve Transformerların dünyadaki gizli geçmişinde saklıdır.İki dünya arası büyük savaş başlamaktadır. Squeeks adı verilen yeni bir robotun savaşa katılarak Autubotların yanında yer almak istediğini söyleyerek kendisine güvenmelerini sağlamaktadır.Transformers 5 Son Şövalye Full HD İZLEAutobotlar ile Decepticonlar çarpışıyor arada kalan insan ırkı ise bu savaşta iyilerin yanında taraf tutarak direnişte onlarla beraber görev alıyorlar. büyücü Merlin’in sihirli Asasını kullanabilme yeteneğine sahip olan ve büyücü Merlin’in soyundan gelen Vivian Autobotlara yardım ederek onların tarafında yer almaya karar veriyor.Optimus Prime'ın gidişinden dolayı dağıla Autobotlar onun tekrar geleceği umuduyla savaş alanında beklerlerken bir anda Decepticonların safında taraf değiştirilmiş olarak çıkması bütün Autobotları şaşırtmış durumda iyilerin karşısında yeralmaya karar veren Optimus Prime kendi arkadaşlarına açtığı savaştan farkında olmadan neler yapabileceğini bilmemektedir.Prime gittiği zamandan itibaren hiç ortalıkta görünmemesi de Autobotlar tarafından şüphe uyandıracak durumdaydı.Bundan sonraki savaşta Prime'ın aklı başına gelirse neler olacak.
 • 155
 • IMDb 6
 • 369
 • 0
2:22 2017 Full HD Türkçe Dublaj izle
İncele
2:22 2017 Full HD Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dylon Branson New York'ta hava yolu trafiğinde çalışan genç bir adamdır.Babasının izinden giderek oda babası gibi pilot olmuştur ancak sadece kulede çalışmayı yeterli görmüştür.Kendisi ne zaman uçağa binse içini bir korku kaplar ve bu yüzden uçmaktan nefret eder.Kulede yaptığı işten gayet memnundur.Dylan Branson gündüzleri saat tam iki yirmiiki de halisilasyon görür ve bu zamanla daha da kötü bir hal alır.Ne olduğunu bilmemez ama gördüğü şeyler gün içinde yaşanacak olanlardır.Nasıl olduğunu bilmediği için aklınla sorunları olduğunu düşünür.Her iş çıkşında eve gittikten sonra gördüğü ve aklında kalan şeyleri yazarak ertesi gün olacakların ne olduğunu unutmamaya çalışır.Ön görüler ve imgeler sonrası delirdiğini düşünerek arkadaşından yardım ister.Dylan Branson bir iş günü saat tam yine iki yirmiiki de uçuşları kontrol etmesi sırasında bir halisülasyon daha görür ve o sırada bir kaç dakikalığına aklı gider tam o anda hem inmesi ve hemde kalkması gereken uçar bir dakika farkıyla çarpışma duruuna gelir.Dylan Branson bir anda kendini toparlayarak uçakları zorda olsa yoluna sokar ama bu onun açığa alınmasına sebep olur.Neredeyse dokuzyüz kişiyi öldüreceği aklına geldikçe ona verilen dört haftalık açığa alınmanın az olduğunu düşünerek daha fazla cezayı hakkettiğini söyler durur.Doğum gününe bir hafta olmasına rağmen iş yerindeki arkadaşları Dylon'a bir süpriz hazırlayarak ona yeni yaşında iyilikler dilerler.Bir arkadaşı ise ona bir bilet almıştır ve değişikik olacağını söyleyerek bu baleye gitmesini ister.Bale salonunda Sarah isimli çok hoş ve zarif bir bayanla tanışarak arkadaş olur. Arkadaşlıktan daha fazla duygular hisseden Dylan Branson bu fırsatı kaçırmayarak Sarah'ı akşam yemeğine davet eder.Birbirlerini tanımak için anlattıkları kısa hikayelerinde Dylan Branson neden açığa alındığını anlatır.Sarah'ın uçak numarasını sorması üzerine kendinin de tesadüfen uçakta olduğu ortaya çıkar.Dylan Branson gördüğü imgeler yüzünden hiç bir şeyin tesadüf olamayacağını söyleyerek bu konuyu araştırmak onda bir takıntı yaratmıştır.Ne olduğunu bile anlayamayan Sarah bu yeni tanıştığı gizemli adamın yarattığı imgelerin gerçekliliğini kabul etmekte zorlanmaktadır.Bir kaç olayı yaşadıktan sonra doğum gününde öleceğini söylemesi üzerine işler iyice karışır.Güzel Sarah bu kadar yükün altında ezilirken bir yandan da Dylan Branson'a aşık olduğunu unutmaz.
 • 98
 • IMDb 5.8
 • 474
 • 1
Kingsman: Altın Çember Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Kingsman: Altın Çember Türkçe Dublaj Film izle
Multi Dil
Kingsman: Altın Çember Full hd türkçe dublaj izleHarry'nin ölümünden sonra onun yerini alan Eggsy Harry adına savaşmaya devam ediyor.Savaştan kurtardığı kraliyet ailesinden olan prensesle kurmuş olduğu beraberlik ile birlikte daha fazla güce hakimiyetkurmuştur. İlk filmde dünyayı kurtaraark kingsman özel istihbarat ajanı olmaya hak kazanan Eggsy bu filmdede yine iş başında,uyuşturucu kraliçesi Poppy tarafından özel istihbarat olan kingsmanın gizliağına sızar ve bütün çalışan gizli kingsman ajanlarının evine füze göndererek karargahlarını ve kingsman ajanlarını öldürür.Eggsy'nin en iyi dostu olan ve kingsman ajanlığını birinci seviye bitirip lancelotolmayı başaran Rocy'nin intikamını almak için yemin eder.Eski kingsman üyesi olup ajan olmaya hak kazanamayan Charlie uyuşturucu kraliçesi Poppy ile beraber çalışarak Eggsy'den intikam almaya çalışır.Kingsman: Altın Çember 1080p Türkçe Altyazılı izleKraliçe Poppy sattığı uyuşturucuların içine bir hastalık enjekte ederek tüm dünyadaki gençlere bir hastalık bulaştırmıştır.Uyuşturucuyu kullanan gençler bir hafta içinde kısa bir sürede ölmeye başlamışlardır.Dünyanın sonunun geldiğini gören Eggsy ve Martin protokolü devreye sokmak için kingsman'nın yeraltı sığınağına inerler ve kasanın içinde çözmeleri gereken şifreli bir mesajları vardır. Eggsy ve Martin birlikteAmerikaya mesajı yazan kişiyi bulmaya giderler.Ama orada onları bekleyenler hiçte misafirperver değillerdir. Burada yaşan adamlar kendi,lerinden daha üstün bir güce sahip olup teknolojiyi çok iyi bir şekildekullanıyorlardır. Ve bu adamlar kendilerine Statesman Diyorlar.Ama burada Eggsy'i bekleyen bir süpriz daha vardır. En sevdiği hovası Harry karşısında duruyordur.Hafızasını kaybetmiş bir şekilde ve hiç bir şey-hatırlamıyordur.Kingsman 2 Altın Çember  Full film izlebir yandan harry!nin hafızasını yerine getirmeye çalışıp bir yandan da Dünyayı kurtarmaya çalışan Eggsy kız arkadaşı prensesin de uyuşturucu kullanıp aynı hastalığa yakalanmasından dolayı ne yapacağınıbilemez duruma gelmiştir.Uyuşturucu kraliçesi Poppy yaydığı hastalığın yanında birde panzehir üretmeyi başarmıştır. Bu zorlu görevlerde en iyi öğretmeni Harry ve Martin bütün imkanlarını kullanarak yenibir istihbarat yeraltı ajanları olan statesman ile birlikte çalışmaya karar vermişlerdir. Egssy'nin tek istediği bu hastalıktan kız arkadaşını kurtarmak ve tüm dünyaya yayılmaya başlamış olan virüsü yok etmekiçin panzehire ulaşmak zorundadır.Bakalım Eggsy bu yeni sınavında istediklerine ulaşıp panzehiri bulup dünyayı kurtarabilek mi?Erotik Film izle
 • 141
 • IMDb 7
 • 369
 • 0
Ay Lav Yu Tuu izle Yerli Full
İncele
Ay Lav Yu Tuu izle Yerli Full
Yerli Film
Ay Lav Yu Tuu izle, Hem yönetip hem yazdığı hemde oynadığı filmlere yenisini ekleyen Sermiyan Midyat devam filmi Ay Lav Yu Tuu ile sizlerle. Filmde İbrahim'in ABD ye gitmesi, sonrasında Amerikalıların Tinne'ye gelmesiyle geçen hikayeler anlatılıyor. İki kültürün kaynaşmasının komik bir dille anlatıldığı bu filmi çok seveceksiniz. Yerli film Ay Lav Yu Tuu şimdi hd kalitede.
 • IMDb 4.6
 • 719
 • 0
4N1K Full Tek Part izle
İncele
4N1K Full Tek Part izle
Yerli Film
4N1K izle, yedikleri içtikleri ayrı olmayan 5 kişilik arkadaş grubundaki tek kız Yaprak (Gözde Mutluer)'tır. Ali, Sinan, Gökhan ve Oğuz ile sanki erkek gibi davranmaya başlayan Yaprak, Barış (Burak Yörük) ile tanışır ve çok farklı bir evrenle tanışır. Onunla birlikte hem kızları daha iyi tanıyacak hem yeni maceralar yaşayacaktır.
 • 98
 • IMDb 6
 • 394
 • 0
Hızlı ve Öfkeli 8 (2017)
İncele
Hızlı ve Öfkeli 8 (2017)
Multi Dil
Hızlı ve Öfkeli 8 hd izle Suça bulaşmış olan ekip artık sakinleşmiş ve suçtan uzak bir hayat yaşamak istediklerine karar vermişlerdir. Dom ve Letty evlenip balayına giderlerken Brian ile Mia da emekli olmaya karar vermiştir. Dünya turu yapan ekip her ekip üyesinin temize çıkmasıyla birlikte normal hayatlarına geri döner. Ancak, gizemli bir kadın olan Chiper, Dom’u hedef almış durumdadır. Domu tekrar suça bulaşmaya ikna eden Chiper, Domu sevdiği ve güvendiği insanlardan da ayıracaktır. Artık Domu durdurmanın tek yolu ekibin geri kalanının onun peşine düşmesidir... Hızlı ve Öfkeli film serisinin sekizincisinin yönetmen koltuğunda F. Gary Grayin oturuyor. Yapımın oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham,Charlize Theron, Lucas Black ve Kurt Russell gibi isimler alıyor. Filmin senaryosunu ise Chris Morgan kaleme aldı. Hızlı ve Öfkeli 8 1080p izle
 • 136
 • IMDb 6.9
 • 502
 • 0
2017 Filmleri izle Sizlerinde en sevdiği filmleri 1080p kalitede izlemek istediğinizi biliyoruz buna bağlı olarak sizlere en iyi görüntüyü göstermenin gayretini yaşamaktayız. 2017 Filmleri full izle, 2017 Filmleri 1080p izle