2016 Filmleri izle

Hizmetçi – The Handmaiden (2016) Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Hizmetçi – The Handmaiden (2016) Türkçe Dublaj Film izle
Türkçe Dublaj
Hizmetçi Film izle, 2016Güney Kore’nin yıldız yönetmeni Park Chan-wook’un, Cannes Film Festivali’nde yarışan The Handmaidenda şehvet, entrika ve cinsel gerilimle örülü göz alıcı bir öykü sunuyor. Sarah Waters’ın The Fingersmith adlı romanından uyarlanan bu dönem filmi, 1930’larda Japon işgali altındaki Kore’de geçiyor. Cannes’da Vulcain En İyi Sanat Yönetimi ödülü kazanan The Handmaiden kusursuz senaryosu ve dâhice bir yönetmenlikle izleyiciyi çok katmanlı bir gerilime davet ediyor. Park Chan-wook’un 2013 yapımı Stoker’dan sonra çektiği ilk film olan The Handmaiden, zengin genç bir Japon kadın, onu kandırıp zenginliğini ele geçirmeye çalışan Koreli bir adam ve adamın tuttuğu Koreli bir hizmetçi arasındaki entrika etrafında dönüyor.
 • 144
 • IMDb 8.3
 • 247
 • 0
Buz Devri 5: Büyük Çarpışma Full Film izle
İncele
Buz Devri 5: Büyük Çarpışma Full Film izle
Multi Dil
Buz Devri 5 izleFiravun faresi Scrat yine kendine hakim olamaz Scrat'in meşe palamudunun peşindeki bitmeyen takibi, bu kez Dünya'nın dışına çıkmasına neden olur ve karnını doyurmak için deli olduğu meşe palamutunu tekrardan bulur ve uzaya giderek onu bulduğu yerden almaya çalışarak yeniden bir şeyleri harekete geçirerek kozmik olayların başlamısına sebebiyet verir.Bunun sonunda buz devrinde yaşayan sevimli hayvanların başlarına bela olmasına yol açar.Yaşadıkları buz devri tekrardan yok olmanın eşiğine gelir. Uzayda ki bir gök taşını tetikleyerek yöründesinin değiştirmesine sebep olur ve dünyaya binlerce meteor düşeceğini hesaba katmaz.Scart uzaydan dönmeye çalışırken meşe palamutunu tekrar kaybeder ve herşey başa döner.Buz Devri 5: Büyük Çarpışma Full izleYerinden oynayan göktaşı bir anda parçalanarak atmosfere doğru yol alır.Meni ve ekibi hiç birşeyden habersiz bir şekilde mutu ailesi ve değişik sürüsü ile eğlence içinde yaşarlar.Bu sırada deprem olur ve yer kabuğu sallanmaya başlar.Herkes güvenli bir yerlere gitmek için etrafta koşmaya başlarlar.Kırılmaya başlayan buz Meni'yi endişelendirir ve ailesi ile birlikte mağaraya doğru koşarlar.Diego ve sürünün geri kalanıda onları takip eder.Maalesef mağarada da fazla güvende olmadıklarını görür ve kaçmaya çaılışırlerken tam önlerinde ki buz kırılarak parçalanır.Buzun içinden çok eski den tanıdıkları bir arkadaşları çıkar Buck'ı gören herkes çok sevinir ve neler olduğunu bu korkusuz gelinciğe sorarlar.Bekledikleri yanıt hiç te hoşlarına gitmeyecektir.Buz Devri 5: Büyük Çarpışma Türkçe Dublaj izleSid, Manny, Diego ve sürünün geri kalanı, kendilerini kurtarmak için evlerini terk etmek zorunda kalırlar. Egzotik topraklara doğru başlayan yolculuk, karşılaştıkları yeni karakterlerle birlikte eğlenceli bir maceraya dönüşür.Buck dünyaya meteorun çarpacağını söyler ve birlikte meteorun ilk düştüğü yere gitmelerini ipucu bulmalarını ve daha büyük bir meteorun gelip onları yok etmesini önlemeye çalışmak istediğini anlatır.Herkes bu korkusuz ve fantastik gelinciğe güvenirler ve bütün sürü onun peşinden giderek tehlikeli bir maceraya atılmış olurlar.Buz Devri 5: Büyük Çarpışma izleEkibin beyni Buck da meteorun çarpmasını önlemek için bir plan öne sürer. Bu plan tuhaf ekibimizi Geotopia adındaki yepyeni bir yere sürükler. Buradaki kristaller ve egzantirik şehir sakinleri dünyayı kurtarmak için tek umuttur.
 • 94
 • IMDb 5.9
 • 497
 • 0
Mekanik: Suikast Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Mekanik: Suikast Türkçe Dublaj Film izle
Multi Dil
Mekanik: Suikast Türkçe Dublaj Film izleArthur Bishop yaptığı maceralar ve öldürdüğü adamlardan sonra işi bırakmaya karar vererek bir tatil bölgesine gider ve her şeyden uzak orada hayatını sürdürmeye başlar.Tabiki kötü adamlar Arthur Bishop'un peşini bırakmamakla ısrarcılar.Kendisini bulup bir iş teklifinde bulunuyorlar fakat Bishop işi kabul etmeyince farklı yollara başvurup Bishop'un kız arkadaşını kaçırmaya karar veriyorlar.Onun sayesinde Arthur Bishop'a istedikleri her şeyi yaptırabileceklerinden çok emindirler.Fakat bu durum birilerini fena halde zor durumda bırakıyor. Arthur'un tek zayıf noktası yani kız arkadaşını kaçırmayı başarıyorlar ve Bishop'un bundan sonra yapacak bir şeyi kalmadığı için adamlara istediklerini vermek zorunda kalıyor.Böylelikle Bishop tekrar iş hayatına dönüş yapıyor.Mekanik: Suikast Full Film izleKız arkadaşını kaçıranlarla bir türlü iletişim kuramamasına rağmen adamlar bir şekilde Bishop'a ulaşıyorlar ve teknede bir görüşme ayarlayarak işten bahsetmek istediklerini anlatıyorlar.Artur görüşmeyi kabul ederke tekneye gidiyor işi almasını isteyen ve bu olayların başında olan bu adam Artur'a bir dosya vererek bu adamı öldürmesini ister ve kesinlikle ölümünü kaza olarak görünmesini sağlamasını isterler.Bishop ölümlerin kaza gibi görünmesini planlamakta fazlasıyla ustadır.Bu kötü adamlar bunu bildiği için Bishop'un kız arkadaşını işi bitirinceye kadar yanlarında tutarak kendi hayatlarını da garanti altına almaktadırlar.Sevdiği kadını kurtarması gerekmektedir.Hayatının aşkını tam da bulmuşken kaybetmeyi göze alamazdır.Mekanik: Suikast 1080P FİLM İZLESevdiği insana kavuşmak için imkansız gibi görünen üç cinayeti işlemesi gereken bir adamın hikayesinde intikamı, aşkı, kanı ve hırsı iyice doruk noktasına ulaşmıştır.tek düşündüğü kız arkadaşının canının güven de olmasıdır.Onun için herşeyi yapmaya göze almıştır.Cinayetleri işleyecekleri yerler ülkenin bir ucundan diğer ucuna uzanan üç farklı şehir ve birbiri ile bağlantısı olmayan üç farklı ünlü iş adamlarıdır.Şimdi ise Artur dünyayı dolaşarak ulaşması imkansız gibi görünen bu adamlara ulaşmak için yola çıkmıştır.Eski bağlantılarında da destek alarak bulmaya çalıştığı ve ne şekilde ölmesi gerektiğini planlamaya çalışan Artur bu zorlu görevleri bitirip hayatının aşkını kurtarmaya gelere onu kaçıranlara bunu ödetebilecek mi? Artur artık kanlı geçmişini geri de bırakarak sadece kız arkadaşı için öldürmeye başlar.
 • 99
 • IMDb 5.7
 • 525
 • 0
Sila Samayangalil 2016 Hint Filmi
İncele
Sila Samayangalil 2016 Hint Filmi
Türkçe Dublaj
Sila Samayangalil 2016 yapımı bir hint dram filmi. Filmin konusu HIV testi sonuçlarını endişeyle bekleyen yedi kişi sonuçları erken almak için rüşvet verir. Görevli sadece şunu söyler, sonuçlardan bir tanesi hariç diğerleri sağlıklı. Endişe dolu bekleyişte yaşananları anlatan bir hint dram filmi Sila Samayangalil izle.
 • 101
 • IMDb 8.4
 • 302
 • 0
Osman Pazarlama Full Film izle
İncele
Osman Pazarlama Full Film izle
Yerli Film
Osman Pazarlama izle, filmde pazarlamacılıkla uğraşan Osman Şaşmaz kendi şirketi olan Osman Pazarlama ile bir çok ürünü satmaya çalışsa da pek başarılı olamamıştır. Parası olmadığı için sevdiği kızla evlenemeyen Osman'ın gereken parayı bulmak için ürünleri nasıl satacağını düşünürken televizyonlara çıkıp viral reklam yapma fikrini bulur. Her bir programa çıkışı açılışlara katılması komedi olan Osman'ın destekçileri ise iş arkadaşı Erkan ve ondan hoşlanan aile dostunun kızı Songül olacak. Yerli komedi filmi olan osman pazarlama filmi sansürsüz sizlerle.
 • 114dk
 • IMDb 4.0
 • 573
 • 1
Dağ 2 izle Full HD Yerli
İncele
Dağ 2 izle Full HD Yerli
Yerli Film
Dağ 2 izle, ilk filmdeki olayların ardından 6 yıl sonrasını izliyoruz. Oğuz ve Bekir gizli bir görev için Özel Kuvvetlerim 8. Muharebe Arama Kurtarma Timi'ne katılmıştır. Görevleri ise Irak'ta bir terör örgütü tarafından kaçırılan gazeteci Ceyda Balaban'ı kurtarıp canlı halde Türkiye'ye getirmektir. Tabii ki Ortadoğu da bir tane düşmandan fazlası vardır. 7 kişilik bu MAK 8 timini zor çatışmalar beklemektedir. İlk filmin ardından Dağ 2 muhteşem bir şekilde izleyicisi ile buluşuyor. Yerli filmler arasında klasik diyebiliriz Dağ 2 filmine.
 • 135dk
 • IMDb 8.4
 • 367
 • 0
Ali Kundilli 2 izle Yerli Film
İncele
Ali Kundilli 2 izle Yerli Film
Yerli Film
Ali Kundilli 2 izle, İlk yapımda peşinde olduğu kız olan İlknur ile bu filmde evlenen Ali'yi bu defa çocuk beklemenin heyecanı almıştır. Ali, eşi İlknur'un 8 aylık hamile olması nedeniyle, istediği bir çok şey yüzünden yorulsa da katlanmaktadır. Fakat son istediği şey biraz zor olacaktır. İsteği gördüğü bir rüya yüzünden bebeğini İstanbul yerine Ali'nin babaannesinin yeri Ayvalıkta dünyaya getirmek istemektedir. Tabi buraya gelselerde istekler bitmez ve Ali bir çok komik olayın içinde bulur kendisini. Yerli filmler den Ali kundilli 2 çok severek izlenecek bir yapım.
 • 102
 • IMDb 1
 • 570
 • 0
İftarlık Gazoz Sansürsüz izle
İncele
İftarlık Gazoz Sansürsüz izle
Yerli Film
iftarlık Gazoz izle, sene 1970 film bir Ege köyünde ailesinin yanında yaşayan Adem'in çevresinde dönüyor. Adem ilkokul bitirmiş zeki ve çalışkan bir öğrencidir. Ailesine de yaz ayında çalışarak yardım etmek ister. Zor da olsa ailesi Adem'in köyün gazozcusu Cibar Kemal ustanın yanında çalışmasına izin verir. O sene ramazan yaz ayına gelmiştir. Henüz ramazan ayının başlarıdır.Adem bir gün camide imamın söylediklerinden etkilenerek oruç tutmak ister. Hem arkadaşı Berna da tutacaktır. Fakat ailesi hem yaz hemde yaşı küçük olduğundan izin vermez fakat Adem gizlice niyet eder. Hiç düşünmediği kadar zorlanır hem Egenin yaz sıcağı hem gazoz arabasının ağırlığı ile serin gazozları satarken oruç tutmak hiç kolay değildir. Bozma fikrini düşündükçe imamın 61 gün kefaret sözleri aklına gelir. Hem Berna tutabiliyorsa o da tutmalıdır diye düşünür. Bir süre gazoz arabasını sürdükten sonra bayılır serap görmeye başlar.Adem'in yaşadığı bu olaylar onu çeşitli maceralarının içine çeker. Bakalım bu uzun gün Adem ve ustası Cibar Kemal için nasıl geçecektir.  Filmin çekimleri Muğla'da yapılmış ve Cibar Kemal'i  Cem Yılmaz canlandırmıştır. Bu muhteşem film iftarlık Gazoz Sansürsüz izle şimdi sizlerle.i ve senaristliğini Yüksel Aksu üstleniyor.
 • 115dk
 • IMDb 7.7
 • 782
 • 1
Sihirbazlar Çetesi 2 2016 – HD
İncele
Sihirbazlar Çetesi 2 2016 – HD
Multi Dil
Sihirbazlar Çetesi 2 izle İzleyenlerin nefesini kesen ve toplumun hayranlığını kazandıkları Robin Hood stili gösterilerinin ardından bir sene geçmiştir. Atlılar Çetesi geri dönüşünü müjdeleyen gösteri ile kaçmanın onlar için çocuk oyuncağından farksız olduğunu kanıtlayacaktır. J. Daniel Atlas (Jessie Eisenberg), Merritt McKinney (Woody Harrelson), Jack Wilder (Dave Franco) ve grubun yeni üyesi Lula (Lizzy Caplan) ile birlikte, yeni gösterilerini ünlü iş adamı Owen Case’i (Ben Lamb) ifşa etme umuduyla sergilerler. Bu sefer FBI özel ajanı Dylan Rhodes’un (Mark Ruffalo) da yardımını almışlardır fakat Rhodesun ekibe katılımı gösteri öncesi ifşa olur ve planlar geri teper. İtibarlarını geri kazanmak isteyen Atlılar Çetesi kariyerlerinin en zorlu soygunu ile karşı karşıya kalacaklardır.
 • 115
 • IMDb 6.8
 • 555
 • 0
Kaçma Birader 2016
İncele
Kaçma Birader 2016
Yerli Film
Kaçma Birader izle Ömer Faruk Sorak’ın süpervizörlüğünde çekilen “Kaçma Birader” Komedi filmimi dediniz? işte size 2016 yılında seçilmiş en iyi yerli komedi filmlerinden birisini sunuyoruz. Kaçma Birader filmi izle sizlere tek parça kalitede izleyebilirsiniz.
 • 107
 • IMDb 6
 • 932
 • 0
Korku Seansı 2 2016 HD
İncele
Korku Seansı 2 2016 HD
Türkçe Dublaj
Korku Seansı 2 izle 2013 yılının en başarılı korku filmi Korku Seansının devam halkası olan film, doğaüstü olayları inceleyip aydınlatmaya çalışan dünyaca ünlü çift Ed ve Lorraine Warren çiftine odaklanıyor. Warren’lar, hayret verici doğaüstü araştırmalarına, kötü niyetli bir ruhun tam tamına 4 tane çocuk büyütmüş bir annenin evine dalmış durumda, aileye yardım eli uzatmak için Kuzey Londra’ya doğru yola çıkmışlardır. Filminde; bekar anne rolünde Fransas O’Connor , Madison Wolfe , Lauren Esposito, Patrick McAuley ve Benjamin ve bebek hesaplarında Haigh Maria Doyle Kennedy ; Simon Delaney ; FrankaPotente ; ve Simon McBurney yer alıyor. Kamera arkasında James Wan, Oscar adayı görüntü yönetmeni Don Burgess, yapım tasarımcısı Julie Berghoff, editör Kirk Morri, kostüm tasarımcıları Kristin Burke ve besteci Joseph Bishara yerleri hazırdırKorku Seansı 2
 • 2
 • IMDb 7.2
 • 513
 • 0
2016 Filmleri izle Full he kalitede 2016 yılında çekilmiş kategoridesiniz. Sizlerde bu kategoride en iyisini yaşayacağınızı unutmayınız. 2016 Filmleri full hd olarak izleyebileceğiniz bana göre en iyi adrestesiniz.