2015
Cyberbully izle 2015 Türkçe Dublaj
İncele
Cyberbully izle 2015 Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj
Cyberbully izle, Casey Jacobs 17 yaşında bir öğrencidir. Sınıf arkadaşı Megan'la skype ile konuşurken eski sevgilisi Nathan'ın kendisi hakkında yazdığı bir yazıyı görür twitter üzerinde. Yeni internet arkadaşı olan Alex siber güvenlik uzmanıdır. Nathan'ın twitter hesabını hacklemesini ister. Fakat sonra olaylar karışır. Alex bir sanal arkadaş değildir. Söylediğinden de yaşlıdır. Casey bir zamanlar siber zorbalıkla bir kızın intiharına neden olmuştur. Alex'de bunun intikamını almak isteyen biridir. Alex Casey'in çıplak fotoğraflarını yayınlayacaktır. Cyberbully izle fark ettiğim şey filmin kendini sürüklediği oldu.Cyberbully izle
 • 62
 • IMDb 6.4
 • 128
 • 0
Anarchy Parlor HD izle
İncele
Anarchy Parlor HD izle
Türkçe Dublaj
Anarchy Parlor izle, 2015 yapımı bu korku filminin konusu şöyle, bir grup arkadaş eğlenmek amacıyla gittikleri ülkede gece bir malikane de eğlenmeye geçerler. İçlerinden birisi genç güzel bir kızın peşinden dövmeciye kadar gider. Orada kızla birlikte olmayı planlar. Dövmeci sıradan bir dövmeci değildir. İnsanların sırt derisine dövme yapıp onları koleksiyon yapmayı seven bir sanatçıdır. 2015 yapımı Parlor filmi korku sinemasının güzel örneklerinden.
 • 98
 • IMDb 5.4
 • 96
 • 0
Son Oyun | Wild Card Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Son Oyun | Wild Card Türkçe Dublaj Film izle
Multi Dil
Son Oyun Jason Statham filmleri izle,Las Vegas'ta üst düzey güvenlikten ve korumadan sorumlu olarak çalışan Nick Wild yanlız hayatının yanı sıra bir de kumar bağımlılığı yüzünden başı fena halde derttedir.Bu kumar bağımlılığından kurtulmak için mücadele vermeye karar verdikten sonra işler hiç te istediği gibi gitmez.Vegasta escortluk yapan bir kız arkadaşı olan Nick ona verdiği değer yüzünden kumarı bırakmak için verdiği sözü unutamamaktadır.Holly'nin Nick ile olan ilişkisine çalışma hayatı ne kadar çok engel olmaya çalışsada bu işi ikisi için engel olmaktan çıkmaktadır.Bir birbirlerine olan bu sadakatleri yüzünden başlarına iş açabilecek o kadar çok kötü insanın içinde yaşamak için mücadele vermektedirler.Nick Holly'nin o gece hiç yanından ayrılmasını istemezken kız arkadaşı gitmek zorunda olduğunu söyleyerek yanından ayrılır.Son Oyun Full HD Türkçe Dublaj 1080p izleHolly Nick'in yanından ayrıldıktan sonra işe gitmek için bir taksiye biner ve yolda taksinin tekerleği patlaması sonucu Holly işe geç kaldığı için yürüyerek devam etmek için taksiden ayrılır.Karşısına üç tane adam çıkar ve Holly bu karanlık ve ıssız yol da tek başına kalmıştır.Daha telefonunu çıkaramadan bu üç adam onu yakalayıp yolun daha da ıssız bir bölümüne doğru çekerek bu üç adamın tecavüzüne uğrar.O da yetmezmiş gibi vahşi bir şekil de dövülerek yolun kenarına terk edilir.Hiç bir şeyden daha haberi olmayan Nick yine kumar masalarında keyine bakmaktadır.Ertesi gün haberler de Holly'nin dövülmüş halde bulunduğunu öğrenen Nick inanamaz ve hemen hastaneye giderek gerçeği gözleri ile görmek ister.Sevdiği kadının yüzünü görmeye dayanamaz ve koşarak uzaklaşır.Son Oyun Filmi Full HD Wild Card Türkçe Dublaj Film izleHolly'nin bu adamları tarif etmesi üzerine Nick onları bulup öldüreceğini söyleyerek intikam için yanıp tutuşur.Nick'in bu işe bulaşmasını hiç istemeyen Holly bu üç adamın eşgalini istemeyerek te olsa söylemek zorun da kalır. Genç kadının yönlendirmesiyle tecavüzcüleri bulup öldüresiye döven Nick dövdüğü kişiler den bir tanesinin ülke çapında çok ünlü bir gangster çıkması sonrasın da peşine düşen bu çete den nasıl kurtulacağını bilmediği gibi kendi hayatından çok farklı bir suç dünyasının da içine adım atmış olur.Kendini kaçmaya çalıştığı fakat kaçtıkça olayların içine daha çok çekildiği bir ölüm kalım savaşı içine girmektedir.Bakalım Nick kumara olan bu bağlılığı haricin de savaşacağı bir gangster çetesi ile de bir çatışmanın ortasın da kalacaktır.
 • 92
 • IMDb 5.5
 • 167
 • 0
Ajan (Spy) Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Ajan (Spy) Türkçe Dublaj Film izle
Multi Dil
Ajan (Spy) Film izleCIA'in görünmeyen odaların da masa başında çalışarak hayatını sürdüren pek de güzel olmayan ve şişmanlığı başına dert olan Susan Cooper aynı zaman da en kritik ve tehlikeli olan bir görevin başarı ile sonlandırımasını sağlayan adı gizli kalan bir kahramandır.Partneri Bradley Fine ile çok iyi bir ikili ve dost olan Susan'a verilen görev gerçekten çok zor ve dikkat edilmesi gereken bir görevdir.Bradly ile kurumun bir başka ajanı yapılan planlar da hata olması sebebi ile kimlikleri ifşa olur ve görevden çekilmek zorunda kalırlar.Ölümcül derece de dünyayı tehdit edecek silahlar üreten bu kuruma kimsenin tanımadığı bilmediği bir ajan yerleştirmeleri gerekmektedir.Böylece yapılan planın tekrar harekete geçirmesini sağlamaları gerekiyordur.Ajan (Spy) 1080p film izleÖlümcül silah ticareti yapan bu şirket tehlikeli bir şebekenin dünyasına gizlice sızarak yol açacakları bu büyük felaketi önlemek için göreve Susan Cooper'ı tayin ederler.Susan daha önce hiç masa başından ayrılmadığı için ne kadar çok heyecanlı olsada bir yandan da sahaya çıktığı için kendisiyle gurur duyuyordur.Çalışma hayatı boyunca ilk defa kendini gösterme şansı olan Susan görevi başarı ile bitirebileceğini dile getirerek iş için en uygun kimliği gizli kimse tarafından tanınmaması bir avantaj olarak görülür ve Susan ilk görevinin adımlarını atmaya başlayarak ne yapacağını en ince detaylarına kadar dikkatlice dinleyip bu görevin ne kadar zor olduğunu bir kez daha anlama fırsatı olmuştur.Yapacağı işin hiç kolay olmadığını biliyordur ama ona rağmen kendine güveni tamdır.Ajan (Spy) türkçe dublaj izleSusan Cooper kendisini sonunda yakalanıp öldürülme ihtimalini de göz önüne almak zorundadır.Ne kadar çok korksa da bir okadar da cesaret göstererek işi için ilk adımı ismini değiştirmekle atar. İçindeki tüm potansiyeli açığa çıkaracak ve fark etmediği yeteneklerini keşfedecektir.Hiç alışık olmadığı bir durumla karşı karşıya kalan acemi ajan, dünyayı felaketten kurtarabilecek son isimdir.Ekip arkadaşlarının güvensiz bakışlarını ne kadar görmezden gelse de onların böyle yapması Susan için daha da başarı sağlayabilecek cesareti kendinde bulacağından emindir.Bakalım bundan sonra kimliğini açığa çıkarmadan bu şebekenin gizli dünyasına girip onların başında ki bu kötü kadını yakalamayı baçarabileceğin den ne kadar emin olduğunu herkese göstermek niyetindeydi.
 • 120
 • IMDb 6.8
 • 121
 • 0
Dilwale Türkçe Dublaj 1080p izle
İncele
Dilwale Türkçe Dublaj 1080p izle
Türkçe Dublaj
Dilwale izle, 2015 dilwale filmi. Hint filmlerinden 2015 yapımı olan Dilwale filmi sizlerle. Filmin konusu Raj mafya için çalışan bir adamdır. Bir gün düşman çeteden biri bunu takip ederken onların gruptan Meera adındaki kız ile tanışırlar. Aralarında bir duygusal yakınlaşma başlar. Fakat Raj'ın sonradan öğrendiği şey, Meera rakip mafyanın liderinin kızıdır. Bunu öğrenince işler karışır.Birbirlerini çok seven bu çift rakip mafya olmaları sebebiyle ayrılması gerekmektedir. Buna rağmen birbirlerini koruyup ilişkiye devam edebilecekler midir ?
 • 158dk
 • IMDb 8.0
 • 202
 • 0
My Holidays Without My Husband Erotik Film izle
İncele
My Holidays Without My Husband Erotik Film izle
Türkçe Dublaj
40 yaşındayken muhteşem Lexi, kendinizi şehvet ve etin sınırsız zevklerine teslim olmak için asla geç değildir. Sadakatsiz bir koca tarafından hayal kırıklığına uğramış olan Lexi, güneşte kazanılan bir tatil için kendini tedavi ediyor ve İspanyol sahilindeki güzel villası olan eski arkadaşı Dani ile buluşmaya gidiyor. Bu cinsel açıdan özgürleşmiş kadının yanında ve çok sayıda sevgili ile çevrili olmasıyla, Lexi, en içsel dürtülerinin aydınlanmasına izin verecek.
 • 151
 • 604
 • 1
12 Tuzak 3: Kilitlenme , 12 Rounds 3: Lockdown Film izle
İncele
12 Tuzak 3: Kilitlenme , 12 Rounds 3: Lockdown Film izle
Türkçe Dublaj
12 Tuzak 3: Kilitlenme Türkçe Dublaj film izleDürüst bir dedektif olan Shaw görevdeyken onun ihmali yüzünden çıkan çatışmada vurulan bir polis memuru ölür ve Shaw açığa alınır.Bu süre zarfında karakolda işler pek iyi gitmez.Ekip arkadaşlarından olan ve narkotikte çalışan Burke uyuşturucu ticareti yapmaya başlamıştır.Aldığı uyuşturucuyu satmaya çalışırken fotoğrafları çekilen Burke bunu öğrenir ve alıcınınevine ekip arkadaşlarıyla beraber girerek çekilen resimleri araştırmaya başlar.O sırada evin sahibi gelir.Burke adamı rehin alır ve fotoğrafların yerlerini söyletmeye çalışır.Uyuşturucuları alanadam çaresizce resimlerin yerini söyler Burke resimleri bilgisayarda bulur ve bilgisayarı yok eder.Bir polis memurunu vuran Burke suçu uyuşturucu ticareti yapan adamın üstüne yıkar.12 Tuzak 3: Kilitlenme Türkçe Altyazılı film izleResimleri aldıktan sonra adamı öldüren Burke başka kopyası olmadığını varsayarak evden ayrılır.Dedektif Shaw suçlamalardan aklandıktan sonra hiçbirşeyden habersiz işinin başına döner.Öldürülen adam morga gittikten sonra kredi kartı gibi görünebilen bir usb çıkar:Hemen kanıt odasına iletilen bu çip narkotik polisi için çalışan Burke'nin uyuşturucu satışı yaparken çekilenresimlerinin bir kopyasıdır.Davayı incelemeye başlayan dedektif Shaw yeni bir kanıt olduğunu duyunca onu görmek ister ve kanıt odasından belleği alarak açmaya çalışır.Dosyalara girmeyeçalışan Shaw içerisinde narkotik polisi Burke'nin uyuşturucu satarken yaptığı anlaşmanın resimleri mevcuttur.Bunları görünce inanamayan Shaw hemen harekete geçmeye başlar.12 Rounds 3: Lockdown Film izleFlash belleği alarak ofisinden çıkan dedektif Shaw Burke'yi bulmaya çalışır.Yeni bir kanıt olduğunu duyan Burke hemen polis merkezine gelir ve kanıtın dedektif Shaw tarafından alındığınıöğrenir.Burke belleğin dedektif Shaw'da olduğunu öğrenince polis merkezindeki yangın alarmını çalıştırır ve herkesin dışarı çıkmasını sağlar.İçeride kalan yanlızca Shaw Burke ve narkotikekiptir.Burke binayı içeriden ve dışarıdan kitler.Tek istediği Shaw'ı öldürüp elindeki resimleri almaktır.Dışarıdan bir polis ile kurduğu telsiz görüşmesinde dedektif Shaw'ın üç polisi öldürdüğünüsöyler ve Shaw'ı suçlu gösterir.dedektif Shaw'ın hem dışarıdaki polislere bir suçu olmadığını kanıtlamak hemde içerideki narkotik ekipten kurtulup Burke'u yenmeyi başarması gerekmektrdir.Bakalım dedektif Shaw bu zorlu savaşta kendini temize çıkarıp içeride rehin kalan genç polisi kurtarmayı başaracak mı?
 • 90
 • IMDb 5.1
 • 213
 • 0
Sihirbazlık Okulunda Bir Türk Sansürsüz izle
İncele
Sihirbazlık Okulunda Bir Türk Sansürsüz izle
Yerli Film
Sihirbazlık Okulunda Bir Türk izle, Mehmet İstanbul'un orta halli bir semtinde yaşayan lise öğrenimini zorlukla bitirmiş biridir. Ailenin tek çocuğudur. Zeki bir olmasına rağmen haylaz biri olmasından hayatı başarısızlıkla geçmiştir. Üniversite sınavında da başarısız olacağını anlamış ailesine söyleyeceği yalanları düşünmektedir.Sınav sonuçlarının açıklanmasına az bir süre kaldığında bir gece Spellcraft Sihirbazlık ve Büyücülük Okulu’ndan bir mektup alır. Bu mektup büyücülük okuluna davetiyedir ve hayatını değiştirecektir. Ailesinin izin vermeyeceğini düşünerek yurt dışında okul kazandığını söyler ve yola çıkar. Sihirbazlık Okulunda Bir Türk izle hd kalitede burada.
 • 91dk
 • IMDb 4.3
 • 322
 • 0
A Delicious Wife 2019 Erotik Film izle
İncele
A Delicious Wife 2019 Erotik Film izle
Orjinal Dil
A Delicious Wife Erotik filmHong Kong için uçuş hizmeti şimdi başlıyor! Geniş mavi gökyüzünde gerçekleşen erotik bir hikaye! Masum bir aktris skandaldan kaçan bir idol, kaçınılmaz bir idol olan kariyerine mahkum olan idol, tutkulu bir menajere ve şu anda seksi bir hostes olan eski kız arkadaşına adamıştır. Hiçbir zaman birlikte olması gereken bu dördü, bir uçakta birbirine karışmaz. Kimse kaçamaz ve en arsız ve erotik şeyler burada olur. 2019 erotik film izle
 • 97
 • IMDb 3.9
 • 729
 • 0
Limonata Yerli Film izle
İncele
Limonata Yerli Film izle
Yerli Film
Limonata izle, filmin konusu şöyle Suat Makedonya da tır şoförlüğü yapmaktadır fakat yakalndığı ölümcül hastalıktan sonra yatağa düşmüştür. Oğlu Sakip'i çağırır ve ölmeden ona son arzusunu söyler. Babası yıllar önce İstanbul da imam nikahı ile biriyle evlenmiş ve bunun sonuncunda çocuğu olmuştur. Fakat doğumdan sonra terk ettiği için çocuğunu hiç tanımamıştır. Ölmeden ondan yani Selimden helallik almak istemektedir. Bu yüzden Sakip'ten İstanbul'a gidip onu bulup getirmesini ister. Elinde bir adres ve sadece adını bildiği bu kardeşini aramaya çıkar. Limonata filmi Ali Atay'ın oynadığı yönettiği efsane Yerli Filmlerdendir. 
 • 110dk
 • IMDb 7.6
 • 213
 • 0
Endless Night Erotik Film izle
İncele
Endless Night Erotik Film izle
Orjinal Dil
Genç bir adam, profesyonel bir patenci idolleştiriyor ve izinden gitmeyi hayal ediyor.
 • 6
 • IMDb 5.3
 • 705
 • 0
Wanted 2015 Erotik Film izle
İncele
Wanted 2015 Erotik Film izle
Orjinal Dil
En iyi erotik film izle'me sitesi
 • 50
 • IMDb 5.0
 • 896
 • 0
12