2014 Filmleri izle
Yarının Sınırında – Edge of Tomorrow (2014)
İncele
Yarının Sınırında – Edge of Tomorrow (2014)
Multi Dil
Yarının Sınırında izleGelişmiş uzaylı bir ırkın dünyaya saldırması sonucunda tüm milletler uzaylı saldırılarına karşı bir araya gelmiştir. Kumandan Bill Cage (Tom Cruise) girdiği ilk sıcak savaşta ölür fakat uzaylılarla girdiği yakın temas onu bir zaman döngüsüne sokmuştur. Sürekli olarak zamanın farklı varyasyonlarında ve yerlerinde kendini bulan Cage’in bu mücadelesi onu farklı boyutlarda savaşan bir kahraman haline getirecektir.Edge of Tomorrow izle
 • 113
 • IMDb 7.6
 • 252
 • 0
PK – Peekay (2014) Film izle
İncele
PK – Peekay (2014) Film izle
Türkçe Altyazı
P.K. bi şehirdeki yabancının düşünceler komedisidir. P.K.(Aamir Khan) Daha önce kimsenin sormadığı sorular sorar. Bunlar masum, çocuk gibi sorulardır ama cevapları enteresandır.P.K.in masum gözlerini gören insanlar kendi PK izle monoton hayatlarını gözden geçirirler.P.K.in sadık arkadaşları ve dostları olur. Kırık kalpleri düzeltir öfkeleri dindirir. P.K.in çocuksu merakı kendisi ve milyonlarca insan için manevi bir yolculuğa dönüşür.Film karmaşık felsefelerin iddialı Peekay izle ve benzersiz yönlerini orijinal bi şekilde ortaya koyuyor. Ayrıca basit, kahkaha dolu, insani bir aşk masalı da süregidiyor. Sonuç olarak ayrı dünyalardan gelen yabancılar arasında dostluk destanı işlenmiş diyebiliriz.
 • 153
 • IMDb 7.8
 • 159
 • 0
Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy Film izle
İncele
Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy Film izle
Multi Dil
Galaksinin Koruyucuları izle Kendisine Star-Lord lakabını takan maceracı Peter Quill, esrarengiz bir küreyi çalınca güçlü, hırslı ve ihtiraslı bir kötü adam olan Ronanla başı derde girer. Ronanın tek amacı küreyi ele geçirmektir ve bu hayali tüm evreni tehdit altına alabilir. Quill, ondan kurtulmak isterken bir anda kendisini birbiriyle hiçbir ilgisi olmayan uyumsuz bir ekibin içerisinde bulur; tehlikeyi yok etmek isteyen Star-Lord, silahlı bir rakun olan Roket, Rakun’un yoldaşı olan ağaç kılıklı Groot, ölümcül yeşil kadın Gamora ve gözünü intikam hırsı bürümüş Yokedici Drax ile işbirliği içerisine girer. Galaksinin Koruyucuları olarak anılan bu beşli, evren için gerçekten tehlike arz eden bu kürenin gücüne ve peşindeki düşmanlarına karşı ne yapacaktır? Guardians of the Galaxy 2014 Film izle
 • 121
 • IMDb 7.9
 • 269
 • 0
6 Süper Kahraman 2014 Türkçe Dublaj 3D Film izle
İncele
6 Süper Kahraman 2014 Türkçe Dublaj 3D Film izle
Multi Dil
6 Süper Kahraman izle / Big Hero 6, izleyicinin Walt Disney Animasyon Stüdyoları’ndan beklediği kalbe dokunan ve mizah dolu bir hikayeye sahip olmakla birlikte aksiyonla karışık bir komedi macera filmi... Film, dehasının güçlerini kullanmayı öğrenen robot dahisi Hiro Hamada’yı, Hiro’ya bu konuda yardımcı olan muhteşem kardeşi Tadashi’yi, onlara çok benzeyen, macera bağımlısı olan arkadaşları GoGo Tamaga’yı, düzenli ve tatlı Wasabi No-Ginger’ı, kimya dehası Honey Lemon’ı ve fanatik Fred’in hikayesini anlatıyor. Süper Kahraman 6, kendini tehlikeli bir komplonun içinde bulunca en yakın arkadaşı olan Baymax isimli bir robotun yardımını istemek zorunda kalan robot dahisi Hiro Hamada’yı ve bir grup yüksek teknolojili kahramanının bu gizemi nasıl çözdüğünü anlatan aksiyonla karışık bir komedi macera filmi. Big Hero 6 izle
 • 102
 • IMDb 7.8
 • 369
 • 0
Transformers 4 Kayıp Çağ Türkçe Dublaj HD film izle
İncele
Transformers 4 Kayıp Çağ Türkçe Dublaj HD film izle
Multi Dil
Transformers 4 full izleAutobot ve Decepticon'lar iyiler ve kötüler arasında oldukça zor yaşanan bu son savaşın ardından tam olarak dört yıl geçer. Savaşta Chicago şehrindeki binalar yaşam yerleri ve tarihi yerler yerle bir edilmiş ve binlerce insan çocuk öldürülmüş olsa da bu kadar kaybın üzerine dünya ve insanlık büyük bir tehditten kurtulmuş olur. İnsanlık yaralarını sarmaya çalışırken Amerikan hükümeti de Autobotlar ve iyi olanlar ile arasındaki ilişkiyi iyice koparmışlardır. Hatta hayatta kalanları yok etmeleri için CIA'de özel bir birim dahi kurulmuştur. Teksas'ta kendi halinde bir tamirci olan Cade Yeager önemli bir şey icat edip köşeyi dönmeye çalışan basit bir mucittir. Eline geçen hasarlı bir kamyoneti, parçalarını satma umuduyla kabul eder.Atölyesinde yaptığı başarısız robotik denemeler kendisine kazanç sağlamaz.Transformers 4 Türkçe izleBir anda onu görür görmez tanır ve ne var ki bu kamyonetin yaralı bir Optimus Prime'dan başkası olmadığını anlaması uzun sürmez. Güzeller güzeli kızı Tessa‘nın eğitimini devam ettirebilmesi için paraya ihtiyacı vardır. Optimus Prime'dan aldıkları sinyallerle yola çıkan CIA ajanlarıyla başının derde girmesi de çok yakındır. Bir anda kendisini Autobot’ların verdiği yaşam mücadelesi içinde bulur. Satmaya kıyamadığı ve zorluklar içerisinde aldığı kendi için çok kıymetli olan güzelim evi ve atölyesi talan edilerek kullanılamaz hale gelir. Cade Yeager bir şekilde Optimus Prime'ı Chicago'ya ulaştırmak ve diğer Autobotlar ile iletişime geçmesini sağlamak zorundadır.CIA artık kendi Autobotlarını üretmeye karar vermiştir. Zira dünyayı tehdit eden güçlü bir düşman yola çıkmak üzeredir.Bu iş için kurulan bir şirketle anlaşan CIA yakaladıkları Transformesları onlara teslim eder.Transformers 4 Kayıp Çağ izleEn güvenilir ve en güçlü makinalar dan biri olan Optimus Prime ve iyilerin tarafını hiç bırakmayan Autobotlar Cade Yeager başta olmak üzere bu dünyaya sadece kötülük getirmiş olan Decepticonlar'a kendilerine destek olan insan topluluğunun yardımıyla başlarına gelen en korkutucu düşmanla savaşarak daha da zor bir mücadele ile yüzleşmek zorundadır. Dünyayı kurtaran Autobotların şimdi neden düşman ilan edildiğini anlayamaz.Optimus Prime kendi keşfettiği eski çağda yaşamış olan dinobotların bir anda dünyaya eryüzüne çıkıp ortalığı savaş alanına döndüreceklerinden hiç haberi olmadan yeni keşfi için falası ile umutludur.Bu dünyayı tehdit eden dinobotlar ile uğraşmak için optimus Prime'ın autobotlar dan fazlasına ihtiyaç duyacağını anlamıştır.Kendisini ve arkadaşlarını tehdit ederek onlar dan kurtulmaya çalışan insanoğluna ne kadar güvenmes de yaşadıkları dünya da onlar dan başka Dinobotları yok etmeye yardım edecek hiç bir varlık bulunmamaktdır.
 • 165
 • IMDb 5.8
 • 366
 • 0
Cehennem Melekleri 3 Full HD Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Cehennem Melekleri 3 Full HD Türkçe Dublaj Film izle
Multi Dil
Cehennem Melekleri 3 Türkçe dublaj film izleCehennem meleklerinin paralı askerleri yeniden iş başına geçmeye hazırlanıyorlar. Barney Ross ve askerlerinin en son oacak olan görevi çok tehlikeli bir silah tüccarının takibini yapıp peşlerine düşmek ve onun elinde olan dünyayı yok edip öldürecek güçteki silahları yanlış kişilerin ellerine geçmeden önce yok etmeleri gerekmektedir.Tüccar hakkında araştırmayı derinleştirdikçe bir zamanlar Barney'nin ortağı olan bu ekibi kurmasına yardımcı olan Conrad Stonebanks olduğunu öğrenir.Aslında Barney bu ortağını yıllar önce öldürdüğünü düşünmektedir.Nasıl olurda adı bir işte geçer daha da fazla merak etmektedir.Barney'nin eski partneri olan Conrad Stonebanks onun için kendisine kazık atmış bir paralı askerden farkı kalmamıştır.Cehennem Melekleri 3 1080p Full HD film izleEkip toplanır ve kurdukları plan üzerine devam ederek yola çıkarlar.Cehennem Melekleri Conrad Stonebanks için bir çatışma kurarlar ve çıkan çatışma başarısızlıkla sonuçlanarak Conrad Stonebanks bir şekil de yeniden kaçmayı başarır.Barney kaçan bu eski ortağına daha da fazla kinlenmiştir.Cehennem Melekleri artık bu olaydan sonra önemli bir kararın eşiğine gelir.Barney yapılacak olan işin kişisel olmasından dolayı eski çalıştığı ekipteki bütün arkadaşlarını emekliye ayırı ve onlarla olan bağlantısını koparark kendine yeni ve genç yetenekler den oluşan bir ekip kurmaya karar verir.Bu sefer işin içine karışan CIA'in dahil olması ile beraber durum daha da alevlenerek büyür. Conrad Stonebanks'ın tek hedefi artık Cehennem Meleklerini yok etmektir.Cehennem Melekleri 3 Full Film izleBarney yeni ekibi kurar ve bu gençler sayesin de Cehennem Melekleri daha güçlü daha tehlikeli ve daha moderndir. Conrad tekrar tuzağa düşürülür ve yapılan saldırı da ağır yaralanan arkadaşının sözleri onu iyice üzmektedir.Onun düşüncelerinden yola çıkarak Eski ekibini tekrar yanına çağırarak konuşma yapmak ister.Conrad'da karşı başarısız olduğunu dile getirere onlardan yeni ekibi ile beraber çalışmalarını ister.Bu durumun sadece bu iş olduğunu ve intikam için olduğunu anlatarak ekipleri birleştirir.Bundan sonra Conrad'a karşı iki ekip bir bütün olarak harekete geçmeye karar verirler.Artık ekipmanları ve teknikleri de daha güçlü ve moderndir. Ancak karşılarına çıkacak her türlü kötülüğe tam olarak hazırlıklı mıdırlar?
 • 127
 • IMDb 6.1
 • 423
 • 0
Stajyer Mafya izle
İncele
Stajyer Mafya izle
Yerli Film
Stajyer Mafya izle, çocukluktan arkadaş olan Birol ve Ayhan ikilisi bir gün hayatlarını alt üst edecek bir düğüne giderler. Birol'u işsiz kaldığı için terk eden eski sevgilisi Gamze başkasıyla evlenmiştir. Düğündeki görüntüleri İstanbul'un en azılı mafya üyelerine benzeyince işler karışır. İkili yanlışlıkla da olsa mafyaya girmiştir artık. Maceralarını izliyoruz Stajyer mafya filmi.
 • 90dk
 • IMDb 3.6
 • 406
 • 0
Happy New Year Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Happy New Year Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Happy New Year izle, 2014 yapımı hint filmi olan happy new year ile sizlerleyiz. Filmin adı mutlu yıllar. Filmi sürekli kaybeden bir takımın kazanma hırsını anlatıyor. Takım sürekli kaybetmekten mutsuzdur ve buna rağmen milyonlarca hayranı vardır. Takım para kazanmayı kafaya koymuştur. Bu parayla destekçilerinin mutluluğunu sağlayabileceklerdir. Takım daha önce denenmemiş bir soyguna girişir. Dünyanın en büyük elmasını çalacaklardır. Üst düzey korunan bu elması çalmak neredeyse imkansızdır. Takım hemen bir plan yapıp uygulamaya girişir. Bakalım soygunu başarabilecekler midir ? Hint filmi severlerin bayılacağı bir filmdir Happy New Year 2014.
 • 173dk
 • IMDb 8.0
 • 629
 • 0
Kingsman: Gizli Servis Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Kingsman: Gizli Servis Türkçe Dublaj Film izle
Multi Dil
Kingsman: Gizli Servis izleKüçük yaşta askeri bir görevdeyken babasını kaybeden eggsy'e takım arkadaşlarının verdiği bir nişanı gözü gibi saklamasını ve bir kereye mahsus ihtiyacı olduğunda arkasında ki numarayı aramasınısöylerler.Eggsy bundan sonra üvey babasıyla yaşamaya başlar hergün şiddete hakarete ve dayağa mahsur kalır.Eggsy'nin küçük çaplı suçları başına bela açar araba çalma hırsızlık ruhsatsız tabancamülke izinsiz giriş gibi suçlardan sabıkası olan Eggsy bir gün yine araba çalıp arkadaşlarıyla eğlenirken yakalanır ve karakola düşer.Karakolda arkadaşlarının ismini vermeyen Eggsy bütün suçu kendiüstlenir.Tek düşündüğü annesinin o dayakçı adamla tek başına kalacağı ve onu koruyamayacağıdır.Eggsy hapisten kurtuluşu olmayacağını anlar ve ne yapmak istediğini düşünür.Kingsman: Gizli Servis Türkçe Dublaj izleEggsy'e çocukluğunda verilen nişanı cebinden çıkarır ve arkasındaki numarayı çevirir. Karşısına çıkan kişiye başının belada olduğunu ve yardıma ihtiyacı olduğunu söyler babasının adını verdikten sonrayardımınız yoldadır derler.Eggsy karakoldan çıkınca karşısında bir adam görür.Onu bu olaydan ve hapse girmekten kurtaran kişi çocukluğunda ona nişanı veren kişinin ta kendisidir.Harry babasının hayatınınkurtarmak için öldüğünü söyler ve babasına borcunu ödemek istediğini anlatır. Tabiki Eggsy babasının bu adam yüzünden öldüğünü öğrenince ordan hemen kaçar.Harry Eggsy'e bir dinleme cihazı yerleştirir.eve giden Eggsy yine üvey babasının dayağına mahsur kalır.O sırada dinleme cihazı aktif durumdadır ve Harry tekrar Eggsy'i kurtarır ve çocuğa bir teklifte bulunur.Yıllar önce baban bir istihbarat ajanı idi der.Kingsman: Gizli Servis 1 Full Film izleVe harry babasına borçlu olduğunu düşündüğü Eggsy'ye gizli ajan olma ve istihbarat servisi ajanı olmayı öğretmeye kararlıdır.Eggsy kaybedecek bir şey olmadığı söyler ve istihbarat ajanı olmayı aslındababası gibi olmayı kabul eder.Harry babası gibi dürüst ve herşeyi yapabilecek güze sahip olduğunu düşündüğü Eggsy'i ajan olmanın zorluklarından bahsetmeye başlar.Kendilerine kingsman diyen butopluluk fazlasıyla kanlı ve dünyayı ele geçirmeye çalışan bir başka istihbarat grubuna savaş açtıklarını söyler.Bakalım Harry bu sıradan gibi görünen gence gizli bir bağımsız istihbarat ajanı olamanınyollarını öğretebilek mi? Eggsy'i bu yeni başlayan hayatında çok ciddi bir sınav beklemektedir.Eggsy babası gibi olabilmek ve annesini o adamdan kurtarmak için neler yapabilecek.
 • 130
 • IMDb 7.6
 • 463
 • 0
John Wick 2014
İncele
John Wick 2014
Multi Dil
John Wick 1 izle Yönetmenliğini David Leitch ve Chad Stahelski ikilisinin üstlendiği film; kendisini öldürmek için tutulan eski bir dostunun peşine düşen tetikçi John Wickin intikam öyküsünü anlatıyor. Yapılan klasik bir araba hırsızlığı, Rus mafyasının önemli adamlarından birinin oğlunun başını belaya sokacaktır. John Wick, emekliye ayrılmış bir tetikçidir. Emekliliğinin tadını çıkarırken karısının yakalandığı amansız hastalıkla hayatı altüst olur. Karısından kendisine kalan en değerli varlığı ve can yoldaşı köpeğidir. Ancak evine dalan üç gangster onu da öldürür. Gansterlerden biri, mafya babası Viggo Tasarovun oğlu Josef Tasarovdur ve Johnun daha önce birlikte çalıştığı bir adamdır. Artık kaybedecek hiçbir şeyi de kalmayan John Wickin tek istediği intikamdır ve New York sokaklarında düşmanlarıyla nefes kesen bir kovalamacanın içine girer. Aksiyon sahneleri arasında en iyi filmlerden olan John Wick filminin devam filmleri ile beraber sizlere hd kalitede sunuldu
 • 101
 • IMDb 7.1
 • 549
 • 8
Yıldızlararası 2014 HD
İncele
Yıldızlararası 2014 HD
Multi Dil
Yıldızlararası izle Teknik bilgisi ve becerisi yüksek olan Cooper, geniş mısır tarlalarında çiftçilik yaparak geçinmektedir; amacı iki çocuğuna güvenli bir hayat sunmaktır. Onlarla yaşayan Büyükbaba Donald çocuklara göz kulak olurken, henüz 10 yaşındaki kızı Murph şaşırtıcı bir zekaya sahiptir. Geçmişte bıraktığı biliminsanı kariyerini özleyen Cooperun karşısına bir gün beklenmedik bir teklif çıkar ve ailesinin, dahası insanlığın güvenliği için zorlu bir karar alması gerekir... Uzay bilim dalında en iyi film olarak adından bahsedilen filmde 1 den fazla izlesenizde hd kalitede tek parça olarak sizlere sunulmaktadır.
 • 169
 • IMDb 8.2
 • 798
 • 0
Lucy 2014 HD
İncele
Lucy 2014 HD
Multi Dil
LucyBayan Lucy doğa üstü güçlere sahip olması ile anlaşılan ve çok iyi aksiyon ve bilim kurgu sahnelerinin yaşandığı filmde güney korelilerinde filme dahil olması ile en iyi sahneleri yakalamış filmlerden birisi olan lucy 2014 yılında çekilmiş olmasına rağmen en iyi sahneleri halen konuşulan yegane filmlerden birisidir. Lucy izle
 • 89
 • IMDb 6.3
 • 610
 • 0