2013 Filmleri izle
Thor: Karanlık Dünya izle
İncele
Thor: Karanlık Dünya izle
Türkçe Dublaj
Thor: Karanlık Dünya izleMarvel yapımı Thor: The Dark World Güçlü Yenilmez Thor’un Dünya’yı ve Dokuz Diyar’ı evrenden once var olmuş karanlık düşmandan kurtarma maceralarıyla devam ediyor. Thor ve The Avengers’tan sonra Thor evreni kurtarmak için mücadele ediyor… Ama Malekith tarafından yönetilen eski bir ırk evreni karanlığa çekmeye çalışıyor. Odin ve Asgard’ın bile karşı koyamadığı bir düşmanla karşı karşıya kalan Thor en tehlikeli ve en kişisel yolculuğuna çıkıyor. Bu yolculukta Jane Foster’la yeniden birleşecek ve tüm insanoğlunu kurtarmak için her şeyini feda emek zorunda kalacak. Thor: Karanlık Dünya Full izle
 • 112
 • IMDb 6.6
 • 74
 • 0
Zafere Hücum – Rush Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Zafere Hücum – Rush Türkçe Dublaj Film izle
Türkçe Dublaj
Zafere Hücum izle 1976 yılında gerçekleşen Alman Grand Prix yarışında Niki Laudanın kullandığı Ferrari ikinci roundun sonunda yaşadığı bir sorun nedeniyle yarış dışı kalır ve birincilik ezeli rakibi James Hunta gider. Bu kaza sonrasında Lauda yaralanır; aradan geçen altı Zafere Hücum izle haftanın ardından olağan hırsı ve öfkesiyle pistlere geri döner. İki yarışçı arasında italyan Grand Prixi ile başlayan mücadele diğer yarışlarda katlanarak devam eder. Hedef dünya şampiyonluğudur... Avusturyalı F1 yarışcısı Niki Lauda ve İngiliz rakibi James Hunt arasındaki dillere destan rekabeti konu alan film, Formula 1in altın döneminde, 1970lerde geçiyor.
 • 123
 • IMDb 7.7
 • 78
 • 0
Dünya Savaşı Z – World War Z (2013)
İncele
Dünya Savaşı Z – World War Z (2013)
Multi Dil
Dünya Savaşı Z - World War Z izleZombi Savaşı’nın gerçek dehşetiyle yüzleşmenin vaktidir… Çin’de ortaya çıkan bir virüs insanları yaşayan ölüler haline getirmektedir. Ve insan oğlu ikiye ayrılır. Gerry Lane orduları ve hükümetleri deviren ve hatta insanlığı yok olma noktasına getiren bu zombi salgınını durdurmak için zamana karşı yarışıyor.
 • 116
 • IMDb 6.7
 • 160
 • 0
Mezarına Tüküreceğim 2 – I Spit On Your Grave 2
İncele
Mezarına Tüküreceğim 2 – I Spit On Your Grave 2
Türkçe Dublaj
Katie genç bir model kızdır. Güzel ve çekici olan bu kadın bir firmanın fotoğraf çekimlerine katılır. Fakat beklemediği bir şey olur ve sahte bir ilana gelmiştir. Buradaki kişiler bu kızı esir alıp tecavüz edecektir. Sonrasında intikamı acı olacaktır Katie'nin. Mezarına Tüküreceğim 2 türkçe dublaj izle.
 • 106
 • IMDb 6.1
 • 262
 • 0
Riddick 3 Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Riddick 3 Türkçe Dublaj Film izle
Multi Dil
Riddick 3 Türkçe Dublaj Film izleKimsenin olmadığı hiç bir canlının dahi yaşamadığı geceleri dondurucu soğuğun ve gündüzleri güneşin çok sıcak kavurduğu bir gezegende ve galaksi de kendi başına aç ve susuz olarak bırakılıp ölüme terk edilen Riddick burada uzun bir süre yaşam mücadelesi vermek zorunda kalır.Sadece gece görüşüne sahip olan Riddick başına ödül koyanların peşini bu kadar kolay ırakacağını hiç düşünmez.Bulunduğu galaksiye uzun zamandır uğramayan insanlar nasıl olduysa Riddick'in yerin tespit ederek gemileriyle beraber onu aramaya başlarlar.Riddick ise oradan kurtulmak için yapmsı gereken tek şey bir gemiy sahip olması sonunda şansı yaver gider ve bulunduğu yere paralı askerler gelmeyi başarmışlardır. Amaçları Riddick'i kaçırıp başına konan o ödülü almaktır.Fakat işler hiçte kolay olmayacaktır.Riddick 3 1080p film izleRiddick Gemideki mürettabat ile savaşmaya başlar.İyi bir teknolojiye sahip olan gemi ve kaptan çoğu mürettebatının ölmesi onu durdurmamıştır.Sonunda istedii şeye ulaşarak Riddick'i yakalamıştır.Gemide onun için özel bir bölme hazırlayan kaptan Riddick'i oraya kapatarak yolculuğun gerikalanında ona ilaç vererek onu uyutur. Uzun bir uykudan sonra nihayet ödül avcıları istedikleri galaksiye gelmiş bulunmaktadırlar. Riddick'i uzaylı istilası yapılan bir gezegen getiren ödül avcısı kaptan buraya kadar gelmişken onu elinden kaçırır.Riddick bir zamanlar evim dediği bu galaksi de herşeyin yerle bir olduğunu görünce bunu yapanlardan intikam almak ister.Bu uzaylı gemisini yakından takip ederek gizlice içeriye girer ve kendini yırtıcı ve değişken bir uzaylı türüyle karşı karşıya bulur. Hayatı için savaşmak zorunda kalmaktadır.Riddick 3 HD Film izleAktive ettiği alarm yüzünden iki ayrı geminin onun izini bularak paralı askerlerin harekete geçmesini sağlar ve onun için gelecek olan her paralı asker bu uzayı istilasından kurtulmak için fazladan birer adamdır. Uzaylıların kaçırdığı her adam her insan Riddick'in genelde tanıdığı birer arkadaştır.Uzaylılar tarafından makinalara bağlanıp beyinleri yıkanarak robotik bir hale gelmelerini sağlayan bu uzaylılar bütün galaksilerdeki insanları kendi taraflarına birer asker yaratmak için kullanmaktadırlar.Kendilerini yenilmez olarak tanıtarak Riddick ile iş birliği içerisine girmeye çalışan uzaylı kaptan karşılığın da aldığı hayır cevabı ile savaş başlatmaya başlamaktadır.Riddick hiç bir şekil de boyun eğmeyerek oradan kurtulmanın ve galaksisini istila eden bu uzaylıların bütün birliklerini yok etmek için elinden gelen herşeyi yapmaya hazırdır.
 • 119
 • IMDb 6.2
 • 410
 • 0
Parker (2013) Jason Statham
İncele
Parker (2013) Jason Statham
Türkçe Dublaj
Parker adında ki bu adam bizim bildiğimiz türden hırsızlıkların yanı sıra onda olan ahlaki değerleri var.O herkesten farklı bir hırsızdır.Fakirlerden asla çalmayarak bunu kendine bir ahlaki değer olarak görmüştür.Mecbur kalmadıkça kimse onu öldürmeye ya da yaralamaya çalışmadıkça kimsenin canını yakmamaktadır.Adam öldürmeyi hiç sevmeyen Parker işinin gizli temiz ve bi o kadar da kansız yollar dan halletmeyi sevmektedir.Parker kendi çetesi ile birlikte bir çok iş bitirip yaptıkları işlerden de her şeyi satın alabilecek değer de paraları bulunmaktadır.Berbaer soygun yaptıkları bu ekip uzun zamandır birlikte ve birbirlerine fazlasıyla güvenmektedirler.Kim bilebilirdi ki içlerinden biri Parker'a kazık atmak için plan kurduğunu ve diğer üyelerinde ondan yana olduklarını.Parker'a beraber soygun yaptıkları bu arkadaşları kazığı atınca bir an da Parker için işin rengi değişir.Ne kadar merhametli ve kimsenin canını yakmayı sevmese de yapılan bu haksızlık karşısın da artık kendi yöntemleri kullanarak intikam almayı kafasına koymuştur.Üstelik bu bol suçlu ,kanlı ve aksiyon dolu macera da yanlız değildir.Çok fazla paraya ihtiyacı olam güzel emlakçı Leslie bir mücevher soygunu planı ile Parker'ın karşısına çıkıyor ve planı uygulamak için onu ikna etmeye çalışıyor.Ancak son soygununda, ekibi onu aldatır ve parasını çalarak onu ölüme terk eder. Eski çalışma arkadaşlarının böyle bir şey yaptıklarına pişman olmasını sağlamak isteyen Parker onları zengin ve ünlülerin oyun alanı olan ve ekiptekilerin en büyük soygunu yapmayı planladıkları Palm Beach'e kadar takip eder.Zengin bir Teksaslı kılığına giren Parker yanına bilgili birini alır.Bu ihaneti hazmedemeyen Parker,intikam almak için tüm ilkelerini ve prensiplerini bir kenara bırakarak kötü adamların peşine düşer.Parker, imkânsız gibi görünen soygunları gerçekleştirme konusunda uzmandır.Çeteden intikam almaya and içen ve Palm Beach’e gelen Parker yeni tanıştığı Leslie’nin yardımıyla çetenin son soygunundan haberdar olur ve ganimetlere el koymak için plân yapar.Bundan sonra işlerin ne kadar kolay ve arkadaşlarının intikamını da çok sert bir şekil de alacağını artık biliyordur.Güzel emlakçı sayesin de hem soygunu yapacak hem de bu eski çetesin den intikamını alarak istediği her şeyi elde etmiş olacaktır.
 • 118
 • IMDb 5.8
 • 543
 • 0
Çılgın Joe | Hummingbird 1080p Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Çılgın Joe | Hummingbird 1080p Türkçe Dublaj Film izle
Multi Dil
Çılgın Joe Filmi full izleJoey çok yetenekli bir askedir.Afganistan da yaptığı görevler de yaşadığı trajedik olaylar yüzünden psikolejisi altüst olmuş durumdadır.Yaptığı görevler de arkadaşlarının içinde bulunduğu çadır bombalanarak içerisindeki silah arkadaşlarının hepsini öldürmüşlerdir.O günden sonra işine veda ederek ülkesine geri gönderilmiştir.Afganistanda çok kötü günler geçirdikten sonra bitkin, yorgun ve üzgün bir şekilde evine dönen eski bir askerdir sadece.Bıkkın evsiz alkol ve uyuşturucunun esiri olup etkisinde kaybolarak yaşadıklarını unutmaya çalışan Joey muhtaçlara evsizlere ve yoksullara yardım eden bir rahibe ile tanışır.Bu rahibe Cristina'nın sayesinde hayatını tekrar toparlayarak düzene sokacağına kendini inandırmıştır.Çılgın Joe Filmi türkçe dublaj izleAfganistan'da yaşadıklarından sonra kendisini Londra sokaklarında bulan Joey Jones bu travmatik geçmişinden uzaklaşmaya ve beladan uzak durmaya çalışmaktadır.O ne kadar çok kaçarsa sanki belalar üzerine doğru gelmektedir.Bir gün bir çeteden kaçtığı esnasında görünmemek için bir apartmana girer Covent Garden'daki bu apartman da çok varlıklı zengin ve sözü geçen biri olarak tanınan bu adamın kimliğini alarak onun yerine geçer.Bir anda hayat onun için çok daha kolay bir hale gelerek her şeyin yolunda gitmesi onun için inanılmaz bir olaydır.Hiç bir şeyden habersiz olan Joey'nin kız arkadaşı birileri tarafından öldürülür ve Joey bunu anlayabilmesi için onu ziyaret etmesi gerekir.Eve girdiğinde gördüklerine inanamaz ve intikam yemini ederek oradan çıkar.Çılgın Joe | Hummingbird Filmi full izleKız arkadaşının bir de hamile olması Joe'nin hayatından olacak olan tek iyi şeyin yani baba olmanın sevincini yaşayamadan onun ellerinden alınması Joey'i daha kızdırır.Joey Jones artık bu cinayeti çözecek, zorlu bir intikam mücadelesine girişecektir.Gerçek kimliğinin açığa çıkaması gerekiyorken bunu umursamaz ve bu riski göze alarak her şeyini ortaya koyar.Bu olay üzerine Joey bu cinayetin sorumlusunu bulmak için Çin mafyasındaki bağlantılarını kullanmak zorunda kalır. Joey adaleti sağlayana kadar durmayacaktır.Bir anda Afganistan da geçirdiği o cehennem gibi günlere geri dönen Joey kız arkadaşının acısı ile her yeri yakıp yıkacaktır.Korkunç bir geçmişe sahip yaralı bir adamın, bu kendi kurallarını yıkmak anlamına da gelse doğru olanı yapmak için mücadele etmesini anlatacaktır.
 • 100
 • IMDb 6
 • 418
 • 0
12 Tuzak 2: Kanunsuz , 12 Rounds 2: Reloaded Film izle
İncele
12 Tuzak 2: Kanunsuz , 12 Rounds 2: Reloaded Film izle
Türkçe Dublaj
12 Tuzak 2: Kanunsuz Film izleİnsanların hayatlarını kurtarmak için sürekli iş başında olan sağlık görevlisi Nick karısı ile beraber mutlu bir hayat sürmektedir.Geçmişinden kalan bi kazadan kurtulamayan bir kadınınölümü için Nick'i suçlayan psikopat katil Brian intikam duygusu ile dolup taşan yıllarca bugünün gelmesini bekleyen Brian Nick'e ulaşmayı başarır ve 1. round başlatmak için Nick'i iknaetmeyi başaracaktır Bir gencin içine bomba yerleştirir ve kaza süsü vererek Nick'in genci bulmasını sağlar.Psikopat Brian oyun oynamak istediğini söyler ve Nick'e istediklerinde ciddiolduğunu göstermek için adamın içine bomba yerleştirdiği söyler ve dediklerini yapmaya başlamazsa bombayı patlatacağını söyler.Bian anda bağırarak arkadaşını kurtarmaya çalışan Nick12 Tuzak 2: Kanunsuz Full film izlebunda başarısız olacağını tahmin etmektedir. En iyi arkadaşı ambulansta olan Nick onun dışarı çıkmasını sağlamaya çalışırken psikopat Brian bombayı ambulansta patlatır ve Nick!in ensevdiği iş arkadaşının acı bir şekilde yanarak ölümüne sebep olur. Hala Nick'i ikna edemediğini düşünen psikopat Brian bu sefer Nick'in telefonuna güzeller güzeli Karısı Sarah'ın bağlanmışbir halde resmini gönderir. Kaçırılan karısın gören Nick deliye döner ve 1.round başlar.Psikopat Brian Tuzakları kurmaya başlamıştır.Nick için artık herşey çok daha zorlaşmıştır.Kendisinibir kedi fare oyununun içinde bulan Nick tuzakları geçmeye çalışmak için mücadeleye başlamak zorunda olduğunu anlamıştır.Psikpat Brian şehrin kameralarından Nick'in her adımını gittiği12 Tuzak 2: Kanunsuz Türkçe Dublaj 1080p film izleyeri ve yaptıklarını sürekli izleyip takip etmektedir.Ne yapacağını bilemeyen Nick başına geleceklerden habersiz korku içinde bir sonraki gelecek olan telefonu ve tuzağı beklemektedir.Nick 1. tuzakta arkadaşını öldüren prikopat Brian'ın ne yaptığını anlamay başlamıştır.Geçmişte olan kazada ölen kadının kocası bunları yapanın ta kendisidir.Diğer arabadaki yaralılaraönce müdahele edip kadına geç kaldığı Psikopat katil Brian'ın karısı ölmüştür.Şimdi ise Brian kana kan ve cana can deyip Nick'in karısı Sarah'ı öldürüp durumu eşitlemey çalışmaktadır.Bakalım Nick karısı Sarah için elinden gelenin en iyisini yapabilek mi? Güzel karısı Sarah'ı bir psikopat katilin elinden kurtarmak için şehri yerle bir edip tuzakları geçip ona ulaşacak mı?
 • 95
 • IMDb 5.5
 • 332
 • 0
7. Koğuştaki Mucize (2013) – Miracle in Cell No. 7 Türkçe Dublaj Film izle
İncele
7. Koğuştaki Mucize (2013) – Miracle in Cell No. 7 Türkçe Dublaj Film izle
Multi Dil
7. Koğuştaki Mucize (2013) FULL İZLEKızını çok seven zihinsel özürlü bir baba, yanlışlıkla bir suçla suçlanır ve cezaevine gönderilir. Daha sonra hukuk fakültesi öğrencisi olan kızı Ye-Sung babasını kurtarmak için çalışır. 1997 ; Yong-Goo kızı Ye-Seung ile zeka özürlü olmasına ragmen mutlu mesut yaşarlar. Onlar hergün bir dükkana uğrayıp kızına sarı Sailor Moon sırt çantası alacağına dair söz veriyor. Bir gün, son sarı Sailor Moon sırt çantasının satılmakta olduğunu farkederler. Yong-Goo satışı engellemek için magaza içine gider, ama çantayı satın alan babanın tokat atmasıyla olay biter.Ertesi gün çalıştığı otaparkta sarı Sailor Moon sırt çantası almış bir kız görür. Kız çantanın satıldığı bir magazayı bildiğini söyler. Yong-Goo kızı geleneksel açık pazara kadar takip eder. Kısa bir süre sonra kız bilinçsizce yere yığılır ve Yong-Goo kıza CPR yapmaya çalışır. Yanlarından geçen bir kadın polis çağırır. Yong-Goo Çocuk kaçırmak ve cinayetle suçlanır.
 • 127
 • IMDb 8.1
 • 1.249
 • 0
Hızlı ve Öfkeli 6 (2013)
İncele
Hızlı ve Öfkeli 6 (2013)
Multi Dil
Hızlı ve Öfkeli 6 Full izle Dom ve Brianın Rio soygunu oldukça kilit bir ismin çetesini çökertip, ekibe 100 milyon dolar kazandırdığından beri, paraya para demeyen kahramanlarımız dünyanın tadını çıkartıyordu. Fakat bir yandan da eve dönmek ve kaçmadan, saklanmadan yaşamak arzusu içlerini kemiriyordu. Ne kadar çok paraları olsa da, aileden ve yuvadan uzak hayat bir süre sonra zor gelir. Bu arada Hobbs dünyada 12 ülkeye yayılmış bir suç organizasyonu araştırmaya başlar. Bu örgüt her biri birer ölüm makinesi olan paralı askerlerden oluşmaktadır; ve örgütün ikinci lideriyse Dom’un öldüğünü sandığı eski aşkı Letty’den başkası değildir! Adamlarla kapışmanın tek yolu onları kendi seviyelerine yani sokaklara çekmektir. Hobbs, Doma takımını Londrada yeniden toplamasını teklif eder, karşılığındaysa haklarındaki tüm dava dosyaları ve suçlamalar düşürülüp eve geri dönmeyi, ailelerine kavuşmayı vaat eder. Hızlı ve Öfkeli 6 1080p izle
 • 130
 • IMDb 6.8
 • 415
 • 0
BBC Africa 2013
İncele
BBC Africa 2013
Türkçe Dublaj
En kaliteli BBC hayvan ve doğa belgesellerini sitemizden full hd kalitede türkçe dublaj olarak izleyebilir ve indirebilirsiniz.
 • 60
 • IMDb 5.0
 • 1.012
 • 0
Sihirbazlar Çetesi
İncele
Sihirbazlar Çetesi
Türkçe Dublaj
Sihirbazlar Çetesi izle Film, J. Daniel Atlas (Jesse Eisenberg) isimli son derece karizmatik ve etkileyici bir illüzyonistin liderliğini yaptığı, dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan “Four Horsemen (Atlılar Çetesi)” ekibinin başından geçenleri konu alıyor. Ekip üstün sihir marifetlerini sadece sahne gösterileri için değil, soygun yaptıkları bankaların sistemlerine erişmek için de kullanırlar. Bu adamlar izleyicileri önce başka bir kıtadaki bir bankayı soyarak, daha sonra beyaz yakalı bir suçlunun bankadaki milyon dolarlarını izleyicilerin banka hesaplarına aktararak şaşırtırlar. Bunun üzerine onları durdurmaya kararlı olan FBI ajanı Dylan Rhodes (Mark Ruffalo) ve Interpol ajanı Alma Dray (Mélanie Laurent) birlikte bu çetenin peşine düşerler. En iyi gerilim filmleri arasında yer alan sitemiz üzerinde 1080p Sihirbazlar Çetesi kalitede izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı Sihirbazlar Çetesi izleyiniz.
 • 115
 • IMDb 7.4
 • 293
 • 0
Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları 2013 HD
İncele
Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları 2013 HD
Multi Dil
Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları izle Hobbit üçlemesinin ikinci filmi olan yapım Misty Dağlarından başarıyla geçen Thorin ve beraberindekilerin Mirkwood ormanındaki zorlu maceralarına odaklanıyor. Yanlarında Büyücü Gandalf olmadan ormanı geçmek zorunda olan Hobbitler insanların yaşadığı bölgeye ulaştığında Bilbo Bagginsin cücelerle olan anlaşması da son bulacak. Yalnız Dağa ulaşmak zorunda olan ekip ulu ejder Smaugun saklandığı inine giden Gizli kapıyı bulabilecekler mi? Peki güneye doğru gizli bir görev peşinde olduğunu söyleyen Gandalf nerede? Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları filmide uzun metrajlı bir filmdir aksiyon ve macera bu filmde hiç bitmemektedir zaten İMDB puanı olarakda dünya genelinde iyi bir yer edinmiştir. Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları full izle
 • 161
 • IMDb 7.6
 • 376
 • 0
Korku Seansı – The Conjuring 2013 (HD)
İncele
Korku Seansı – The Conjuring 2013 (HD)
Multi Dil
Korku Seansı izle S0n yıllların korku dalında en iyi rövanmş yapan filmlerinden olan Korku Seansı filmi testere filmininde yapımcısı olan ve korku filmleri dalında en iyi hizmeti ve filmleri çıkaran yönetmen James Wan, “Korku Seansı” ile izleyiciyi gerilime sürüklemeye sonsuza kadar hep kalite ile devam ediyor * Ed ve Lorraine Warren genelde doğrada bulunmayan enteresan olayları araştıran bir çift olmaları ile bilinmektedir.. En sonunda Perron ailesinden bir çağrı almışlardır. Ve bu aileye ait olan çiftlik evi enteresan bir durumda kuşatılmıştır.; Haliyle talihsiz bir şekikde ailenin hayatı alt üst olmuştur. Bu durumdan kurtulabileceklerini sanan Warren çifti, Ancak karşılarına aldıkları sorundan bir haberdirler.* Film bu şekilde devam etmekle beraber korku dolu bir filmle sizleri baş başa bırakmışlardır.
 • 112
 • IMDb 7.5
 • 572
 • 0