2001 Filmleri izle
Sevimli Canavarlar – Monsters, Inc. (2001) Film izle
İncele
Sevimli Canavarlar – Monsters, Inc. (2001) Film izle
Multi Dil
Canavarlar Dünyası isimli kendilerine ait bir dünyada yaşayan ve yaşayabilmek için insanlara ihtiyaç duyan ilginç ve sevimli canavarların dünyasının insanlarla karıştığı an ortaya çıkan trajikomik hikayeyi anlatır. Bu dünyada canavarlar yaşayabilmek için insanlara Sevimli Canavarlar izle muhtaçtır çünkü insanları korkuttukları an duydukları çığlık onlar için enerji kaynağı gibidir. Bu ilginç dünyaya yanlışıkla küçük bir Sevimli Canavarlar 1080p izle kız çocuğunun yolu düşünce işler çığrından çıkar. Çünkü insanlar bu tuhaf yaratıklara ters etki yapmaktadır ve dehşete kapılan canavarlar salgın bir hastalığın yayılacağını düşünüyorlardır. Bu küçük kız zannettikleri gibi onların yaşamını tehdit ediyor mudur?
 • 92
 • IMDb 7.8
 • 183
 • 0
Amelie Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Amelie Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
Amelie izle, Amelie Türkçe dublaj izle, filmin başrolü Pariste garsonluk yapmaktadır ve kendine özgü bir dünyası olan saf, çekingen ve masum bir kızdır. Annesinin erken ölümü, babasının ilgisiz tavırları ve yaşadığı travmalardan sonra, sevimli ve boş şeylerle uğraşarak kendisine eğlence bulmaya çalışmaktadır. Yinede hayatı sıkıcı bulur ve kendini yalnız hisseder. Evde bulacağı bir kutuyla bu süreç değişecektir. Artık Amelie aşık olmuştur.
 • 122
 • IMDb 7.9
 • 326
 • 0
Mars’taki Hayaletler 1080p Türkçe Dublaj izle
İncele
Mars’taki Hayaletler 1080p Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Jason Statham serilerinden olan Mars'taki Hayaletler filmi sizlere full hd olarak sunulmaktadır. 1080p full hd kalitede filmleri her zaman sitemiz adına sizlere sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Mars'taki Hayaletler full izle Bu film ve buna benzer aksiyon filmlerini ahanda tamda şurdan Jason Statham Filmleri kategorisinden daha fazlasına ulaşabileceğinizi unutmayınız.
 • 98
 • IMDb 5
 • 515
 • 0
Tek – The One Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Tek – The One Türkçe Dublaj Full izle
Multi Dil
Tek Filmi Full izleTam tamına 123 adet değişik değişik gezegenlerde nispedende olsa dolamşak ve bilgi edinmek için gezen bilgi tooplayan ve bunun üzerine bütün değerleri saptayan ancak en iyi benlikleri ile büyük bir savaş kararı verip mücadele veren Gabriel Yulaw kendi benliğini yakalamak için mücadele içine girmiş ve bu mücadeleyi kazanmak için elinden geleni yapma yolunda emin adımlarla ilerlemeketedir. Buna istinaden elinden geleni yapıp bütün benlikleri yok eden Gabriel Yulaw düşmanındaki gücüde yok ettikten sonra onun savunma gücünü kendi bünyesine katmayı başaran yegane insandır. Aynı zamanda kendi gücüde daha güçlenerek evrene hükmetmeye çalışamaktadır. Aslında kötü rolu ile kendiside bütün öldürdüğü düşmanlarının gücünü kendinde toplarayak dünyaya hüküm sürmek ve dünyada tek olmak için bir mücadeleye girmiştir.Tek The ona filmi türkçe dublaj izleJason Statham FilmleriBunu başarması durumununda en zor durumda kalacağı ve bunun bir felaket ile karşılanacağı benlenmektedir ve buna nasıl bir karşılık verileceği stratejisini yapan yönetim bu konuda ne yapmayı planlıyor dersiniz? Yulaw'in bu kötü emmelerinden biriside bütün dünyayı ele geçirdikten sonra en son olarak Los Angeles şehrinde Şerif departmanlığı yapan ve bu bölgenin en sevilen insanlardan birisi olan Gabe adındaki şerif'i yok etmek ve dünyaya tamamen hükmetmek olacaktır. Bu konuda şerif'inde bir çabası olması beklenmetedir. Bu konuda sizce şerif ne gibi önlemler almış dersiniz? Gabein aslında kendi halinde çok mutlu bir hayat sürmekte ve bu hayatının bozulmasını istememesi normal bir havadis olarak gözükmektir. Ancak malesef insanların her istediği hayat şansı bu kadar olumlu karşılanmamaktadır.Tek filmi türkçe dublaj izleBu aşamadan sonra kendisine çok görevler verilen Gabe hem kendini korumak zorunda kalacak hemde dünya üzerinden bütün evreni korumak için bir mücadeleye girmek durumunda kalacak ancak işlerin bu kadar kolay olmayacağını bilen Gabe bakalım dünyayı kurtarmak için ne gibi önlemler alarak hayatına devam etmesini ve eski güzel günlerine dönmesini sağlayacak stratejiyi nasıl bulacak bunu hep beraber filmimizi izleyerek görebiliriz. Film sitemizde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunulmaktadır. ister indirebilir istersenizde izleyebilirsiniz ancak unutmamanız gereken bir konu var bu film sizlere bluray kalitede full hd olarak sunulmaktatır.
 • 87
 • IMDb 5.9
 • 690
 • 0
Sıradışı Sanıklar Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Sıradışı Sanıklar Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
Sıradışı Sanıklar Türkçe Dublaj izle2001 Yılında çekilmiş en kaliteli filmlerden birisi olmuştur Sıradışı Sanıklar Filmi ve sizlere hd olarak bu filmi ekleyeceğimizi belirtmiştik. Filmde aslında dram sahneleride mevcuttur Baş aktör olan Danns ömür boyu hapis cezası almadan önce ilgilterede profesyonel bir takımda futbol oyuncusu idi ve gençliğinin en iyi futbolcularındandı ancak hapis cezası almadan önceki kötü adamlardan dolayı Danny'in o meşhur halini kıskandılar ve kendilesine komplo kurma kararı aldılar netice itibari ile ömür boyu hapis yatması için ellerinden geleni yapacaklardır. Aslında Futbola başladığı zamanlarda maddi durum olarakta pek parlak bir genç değildi azim ile çalışıp çok ünlü bir futboycu olmayı hedeflemiş ve bunu başarmıştı bütün borçlarından kurtulduktan sonra azda olsa para biriktirmiş hayatını en güzel şekilde yaşamanının derdine düşmüştü. Ancak işler malesef sandığı gibi gitmedi.Sıradışı Sanıklar full izleKonunun devamında milletler arası bir müsabakada Almanya ile bir maç yapılması ancak bu maçın çok önemli olması sebebi ile Danny'ye rüşvet vermek ile beraber maçı satmasını istediler Danny bunu ilk önce kabul etmeyerek kendini izdivaya çekti ancak diğer seçenek olarak sakat kalıp ömür boyu futboldan uzak kalması sağlanacaktı bu iki kötü fikir karşısında ne yapması gerektiğine karar veremeyen Danny sonunda maçı mecbur olarak satma kararı aldı ancak bu ona çok pahalıya maal olacaktı, akabinde maçı sattığı ve şike yaptığını düşünen halk ona düşman oldu en sonunda futbot takımı onu görevinden uzaklaştırdı yetmemiş gibi birde bu sinirler Komedi Filmleri hem alkol alıp hemde o halde trafiğe çıkmıştır. Bunun sonucu trafik polisleri kendisini kontrol ettiğinde alkollu olduğu ortaya çıkar yetmiyormuş gibi birde polis memuru ile tartışıp onu tartakladığı için 3 yıl boyunca hapis cezası alıp hücrede kalması sağlanmıştır.Mean Machine Türkçe dublaj full izleHapiste geçirdiği zaman zarfında özgürlüğü elinden alınan ve canı çok sıkılmıştır. Araştırma yaparak mahkumlar ile gardiyanların futbol müsabakaları düzenlediği fark eder ve bu 3 yılı yine spora adamak ister yeni takımda antronör ve futbolcu olarak oynamaya karar verir. Bulunduğu takım çok amatördür ancak gardiyanlar çok başarılı ve idmanlıdırlar. Danny kafaya koymuştur ve bu müsabakada gardiyanları yenmek ister takımı canla başla çalıştırmaya başlar. Takım pek isteksizdir ancak antronör takımı gururlandırmıştır çok hırslanan takım yoğun bir tempo ile bahiste yapılan futbola çalışmalarını son hızla devam etmektedir. Keşiş olarak bilin Jason Statham Filmde kaleyci rolunu oynar ve biraz oynak bir kişilitir. Kalecilikte çok başarılı olduğu aşikardır ve maçı 3 - 2 kazanan mahkumlar çok güzel anılara sahip olmuşlardır.
 • 101
 • IMDb 6.2
 • 393
 • 0
Hızlı ve Öfkeli 1 (2001)
İncele
Hızlı ve Öfkeli 1 (2001)
Multi Dil
Hızlı ve Öfkeli Full Hd İZLE Gecenin karanlığında Los Angelesın arka sokaklarında, çeteler büyük paralar ortaya koyarak araba yarışları yaparak, korkunç oyunlara girmektedir. Bu oyunların hayatlarına olumsuz yönde getirisi olduğu gibi şan, şöhret ve para gibi getirileri de olmaktadır. Dominic bu yolla iyi ün yapmış, hayatını neredeyse buna adamış, hurda bir otomobili aldıktan sonra sağına soluna duruma göre haraket eden bir yapısı vardır aslında parçalarla yerde giden uçak tam tadında getirebilen bir adamdır. Bir gün Brian adında yeni yetme bir genç gelir ve büyük bir hiç bir zaman taviz vermeyen yarışa durumu izah etmek her zaman ister. Tavırları Dominicin hoşuna gider, arkadaşlar olurlar. Brian, Dominicin kız kardeşi Mia tarafından da hoşlanılmaktadır, fakat kimse onun çok karmaşık bir polis olduğunu bilmemektedir... Hızlı ve Öfkeli 1 izle
 • 106
 • IMDb 6.8
 • 470
 • 0
Harry Potter 1 Felsefe Taşı
İncele
Harry Potter 1 Felsefe Taşı
Multi Dil
Harry Potter 1 Felsefe Taşı full izleyebilirsiniz seride en iyi filmlerden birisi olan filmi sitemiz sayesinde tüm serilerine ulaşabileceksiniz. Harry Potter, muggle (büyücü yada cadı olmayan insanlar) amcası ve halasıyla sıradan ve zorluklarla dolu bir hayatı yaşarken, yılanlarla konuşabildiğinin, kızgınlık öfkesi sırasında eşyaları hareket ettirebildiğinin farkına varacaktır. Hogwarts Büyücülük ve Cadılık Okulundan kabul edildiğini belirten mektup ise hayatının sıradanlığını değiştirecektir. Artık o bir büyücü adayıdır. Harry Potter 1 Felsefe Taşı full hd izle
 • 152
 • IMDb 7.8
 • 567
 • 0
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği
İncele
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği
Multi Dil
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği izle İyiyle kötü arasındaki mücadelenin epik bir anlatımı olan filmde, muazzam bir sorumluluğu üstlenmek zorunda kalan ve barışçı bir Hobbit olan Frodo Bagginsin destansı serüveni işleniyor. Frodonun yapması gereken, Kıyametin Çatlakları olarak anılan diyara dalarak epik bir mücadeleye girişmek ve bu yüzüğü ebediyen ortadan kaldırmaktır. Neyse ki yalnız çıkmayacaktır bu zorlu yolculuğa: Gandalfın yanısıra, bir elf olan Legolas, cüce Gimli; izci Aragorn, savaşçı Boromir ve Frodonun kendisi gibi Hobbit olan üç arkadaşı Merry, Pippin ve Samwise da onunla gelirler. Dağlar, ormanlar, kar, kaleler, nehirler ve ovalar boyunca, karşılarına çıkan şeytani güçlere karşı savaşarak ilerler bu grup. Yüzüğü yoketme görevini yerine getirerek, Karanlık Lordlar hükümranlığını içinde bulundukları gerçeklikten silmektir amaçları... Yüzüklerin Efendisi: serisinde 1. film olan Yüzük Kardeşliği filmini hd olarak 2 dilde izleyebilirsiniz. Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği full izle
 • 178
 • IMDb 8.3
 • 409
 • 0