2000 Filmleri izle
Aşk Zamanı – In the Mood for Love Film izle
İncele
Aşk Zamanı – In the Mood for Love Film izle
Multi Dil
Aşk Zamanı - In the Mood for Love Film izleHong Kong, 1962. yerel günlük gazetenin baş editörü Bay Chow ile eşi, genellikle Şangay kökenli kişilerin oturduğu bir binaya taşınır. Adam kısa süre sonra, onlar gibi kocasıyla birlikte binaya yeni taşınmış olan Li-Chun adında güzel bir genç kadınla tanışır. Kadın bir ihracat firmasında sekreter olarak çalışmaktadır. Kocası ise bir Japon firmasının temsilcisidir ve sık sık iş gezilerine çıkmaktadır. Kendi karısı da çoğunlukla dışarda olduğundan, Chow, Li-Yunla gittikçe daha çok vakit geçirmeye başlar. Sık sık ev sahipleriyle buluşup mahjong oynar ya da birlikte son dedikoduları tartışırlar. Chow ve Li-Yun arkadaş olurlar, ama bir gün gerçekle yüzyüze gelmek zorunda kalırlar: eşlerinin arasında bir ilişki vardır...
 • 99
 • IMDb 8.1
 • 311
 • 0
Riddick 1 Derin Karanlık Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Riddick 1 Derin Karanlık Türkçe Dublaj Film izle
Multi Dil
Riddick 1 Derin Karanlık Türkçe Dublaj Film izleKimsenin görmediği bilmediği bir başka yaşam olan bir gezegende başına büyük para koyulmuş ödül avcıları tarafından aranan tuhaf görünüşlü ve sadece geceleri görebilen Riddick farklı bir galakside Furia isimli bir gezgen için rotasını ayarlamak isterken geminin motorlarından birinde çıkan arızanın büyümesinden dolayı gemi düşer ve yarısı yok olur. Kendisini yaşam olmayan aynı anda iki güneşin kavurduğu bir gezegende bulmuştur. En sorunlu kısım ise daha ortayaçıkmamıştır.Uzay gemisi ile seyahat eden bir grup yolcu, başlarına gelecek olan felaketten habersiz seyahat etmektedirler.Bir komplikasyon sonucu uzay gemisinde düşer ve yolcular kendilerini sessiz ve ıssız bir gezegende bulurlar. Galaksi de gidebilen bu dört bölmeden oluşan uzay gemisinin ise nerede yanlış yapılıp neden düşmeye başladığı ise bilinmemektedir.Riddick 1 Derin Karanlık Full izleGezegenin fazla sessizliği sayesin de oranın terk edilmiş bir galaksi olduğunu düşünürler ama öyle olmadığını çok yakın da göreceklerdir. Çok yakında gelecek olan güneş tutlması ile beraber sadece karanlıkta meydana çıkabilecek olan bu tuhaf yaratıkların nasıl öldürüldüğünü öğrenmeleri zaman alacaktır.Kendi galaksisin de yaşayan dostları v onu tanıyan insanlr tarafından arkasından vurulan Riddick Hayatını kurtarmak için uğraşırken bir yardım alarmını aktive eder ve bu alarmın aktif olmasıyla birlikte iki gemi harekete geçip gezegene iniş yapar. Gezegen de çok az bir vakit geçirmiş olmasına rağmen kendisinin ve yanında olan kişileri farklı türden birilerinin beklediğini hissetmektedir. Değişik türdeki bu canlılaın karanlıkta hareket ettiklerini varsayarak onların görünüşlerinin neolduğunu tam olarak çözemezler.Riddick 1 Derin Karanlık 1080p izleikisinin de Birbirine savaş açmaya başlayan bu gemilerin kaptanının biri Riddic'tir. Diğer gemiye Riddick'in geçmişinden gelen önemli biri yönetmektedir. Hayatını kurtarmak için uğraşırken bir düğme ile gemide bulunan yön belirleyici bu alarmın aktif olmasıyla birlikte iki gemi harekete geçip Riddick'in bulunduğu gezegene iniş yapar.Riddick hem kendini kurtarmaya çalışırken hemde arkasında bıraktığı insanları düşünmeye başlamıştır. Onlar için geri dönüp dönmeyeceği ise arkada kalanlar tarafından merak konusu olarak kalmaktadır.Riddic olmadan hayatlarını kutaramayacaklarını bilen geminin sakinleri sadece gece gören bu adam için herşeyi göze almışlardır.
 • 108
 • IMDb 6.8
 • 359
 • 0
Kapışma – Snatch Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Kapışma – Snatch Türkçe Dublaj Full izle
Multi Dil
Kapışma 2000 Jason Statham filmi izleEvet Jason Statham yeni yeni ünlü olmaya başladığı 2000 yapımlı film ile siz değerli ziyaretçilerin karşısındayız. Suç unsuru olmuş en iyi filmlerden imdb puan olarak iyi bir yer edinmiş filmlerden olan Kapışma izle filmi sizlerinde seveceği eski filmlerden birisidir. En iyi gangster aynı zamanda dedektif filmlerinde en başı çeken kişi olarak Dennis Farrinayı bir arada oldukları için mutlu olan film sloganını illaki merak ediyorsunuzdur. Kemirler kırılıyor sloganı ve aynı zamanda elmaslar çalınıyor sloganları ile dünya üzerinden iyi bir yer edinmiştir. Aslında filmin ana konusu Dünya üzerinden boks turnuvaları düzenleyen karanlık işler çeviren Turkish adındaki adamın karanlık işleri üzerineSnatch Türkçe Dublaj Full izleBu film özellikle Jason Statham Filmleri kategorisi için eklenmiştir.çekilmiş yegane filmlerden birisi olarak sizlere sunulmaktadır. Azılı belalı adam olan Brick hileli oyunların yegane insanlarından birisi olarak dünyada nam salmıştır. Yine box maçında hile yapacak ve bukez durum eskisi gibi olmayacak ve sonunda yakalanacak başına nasıl bir dert aldığını kendisi bile tahmin etmemiştir. Bunun yanında büyük bir vurgun yapmak için sadece top numaraları yapmayan Brick Mücevher soygunları ile'de ünlenmiş ünlü bir soyguncudur ama işler istediği gibi gitmediği için içinde bulunduğu durumdan kurtulmanın yollarına düşmüştür. Sizlerde bu durumdan nasıl kurtulacağını düşünürek filmi muhakkak büyük bir heyecanla izleyeceksiniz. Jason statham'ın ilk filmi olduğu için bu filmde pek bir kameralara çıkmasada herkesKapışma 2000 Türkçe Dublaj Full izlebilioyorki 1998 yılındaki Ateşten Kalbe, Akıldan Dumana filminden sonra başarı elde ettiği için bu film'dede tercih edilmiş yavaş yavaş ünlenmeye başlamıştır. En iyi kalitede filmler çekmek istene Jason statham bu filmdede başarı elde etmiştir 1998 yılından bu yana en iyi aksiyor filmlerinin baş aktörü olacağına kesin gözüyle bakıldığı için sizlerde bu filmleri takip ederek sıkı bir jason statham hayranı olacaksınız. Bu konuda hiç şüpheniz olmaması dileği ile bu makaleninde sonuna gelmekteyiz. Filmin sonunda garip bir şekilde box maçındaki top oynuda elmas soygunundaki bozgunlukta Brick'in başını epey derde sokacaktır yanındaki sadık adamlarla beraber bakalım bu işin içinden nasıl sıyrılacak bunu hep beraber filmimizde izleyebilirsiniz.
 • 103
 • IMDb 7.8
 • 708
 • 0