Yeşil Yol -The Green Mile izle

Yeşil Yol -The Green Mile izle
1080P 8.5
1999 yılında Louisiana'da huzur evinde Paul Edgecomb, Top Hat filmini izlerken ağlamaya başlar. Refakatçisi Elaine endişelenir ve Paul ona izlediği filmin "Yeşil Yol" olarak adlandırdıkları bir şeyi hatırlattığını söyler ve eskiyi anlatmaya başlar. Eskiden idamdan sorumlu bir hapishane subayıyken gerçekleşen 1935 olaylarını anlatmaya başlar.

1935'te Paul, memurlar Brutus Howell, Dean Stanton, Harry Terwilliger ve Percy Wetmore'u Cold Mountain Cezaevi'nde suçluları denetlemektedirler. Ciddi bir mesane enfeksiyonundan muzdarip olan Paul, fiziksel olarak heybetli ama zihinsel olarak meydan okuyan siyah bir adam olan John Coffey'i gözaltına alır. John, iki beyaz kıza tecavüz edip öldürmekten suçlu bulunduktan sonra ölüm cezasına çarptırılmıştı.

Diğer mahkumlardan biri, birkaç cinayetle suçlanan ve infaz kararı verilen Arlen Bitterbuck adlı bir Yerli Amerikalıdır. Percy mahkumlara sadist gibi davranır ancak Louisiana'nın First Lady'in yeğeni olduğu için kimse dokunamaz. Mahkum Eduard ("Del") Delacroix'e karşı küfür ediyor, parmaklarını kırıyor, evcil faresini Bay Jingles'i öldürüyor ve tekrar tekrar ona ibne diyor

"Cezaevinden istifa etmek ve çılgın bir sığınma evinde bir işi kabul etmek karşılığında, Percy'nin Paul tarafından Del'in infazını denetlemesine izin verilir. İnfazda Percy, Del'in oturduğu elektrikli sandalyede kafasına geçirmesi gereken ıslak süngeri kuru bırakır ve Del'in çok kötü acı çekmesine ve yanmasına yol açar.

John doğaüstü güçleri göstermeye başlar; Paul'ün mesane enfeksiyonunu iyileştirir. Bay Jingles'i diriltir ve hapishane müdürünün karısı Melinda Moores'i bir beyin tümörünü iyileştirir. Peki daha sonra John'a ne olacak? Yeşil Yol -The Green Mile Full HD 1080p Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı Tek Parça Donmadan Bol Play keyfi ile izle..
  •  Süre: 189 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 989
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
9.3
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı