Talaash-Yalan Çemberi

Talaash-Yalan Çemberi
1080P 6.8
Bollywood'un en büyük oyuncularından Aamir Khan'ın eşsiz performans sergilediği Talaash - Yalam Çemberi filmini beğeneceksiniz. Surjan Singh Sekhawat karakterini canlandıran Aamir Khan intihar gibi görünen olayın peşine düşer. Aynı zamanda yakın süreçte hayatını kaybeden Roshni oğlu için yas tutarlar.

İntihar olayını araştırmak için genelevlerin yoğun olduğu bölgede çalışan Surjan burada karşısına çıkan hayat kadını tanışır. Ondan fikir almaya başlar. İçine girdiği olaylar oğlunu kaybetmesi, intihar olayı her şey ortak noktada buluşacaktır.

Gizem, sır filmlerini sevenler için başyapıt denebilecek olan Talaash filmini Türkçe dublaj ve Hint dilinde Türkçe altyazılı olarak tek parça full HD kalitede izleyebilirsiniz.

2012 yapımı Talassh, Yalan Çemberi filmi Hindistan ve bütün dünyada büyük seyirci kitlesine kavuşmuştur. Ülkemizde de en çok izlenen Hint filmleri arasında yer almaktadır.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı