Wonder Woman izle

Wonder Woman izle
1080P 7.3
Kraliçe Hippolyta'nın kızı Diana, insanlığı korumak için Zeus tarafından yaratılan Amazon kadın savaşçılarına ev sahipliği yapan gizli Themyscira adasında büyür. Hippolyta kıskanır ve Ares'e insanlığı açıklar. Her ne kadar diğer tanrılar durdurmak istese de dinlemezler. Zeus durumu düzeltmek için uğraşır fakat çok ağır yaralanır.

Ölmeden önce Zeus Amazonlar adasını ve bir silah olan “Godkiller"ı olarak hazırlar ve Ares tekrar geldiğinde dünya hazırlı olacaktır diye düşünür. Kraliçe Hippolyta başlangıçta Diana'nın bir savaşçı olarak eğitilmesini yasaklar fakat sonrasında bunun gerekli olduğunu anlar. Hippolyta isteksizce General Antiope, Hippolyta'nın kız kardeşi ve diğer tüm savaşçılardan titiz bir şekilde eğitmesini sağlar.

1918 yılında Themysciran sahiline uçak düşer. İçinde ABD pilotu Yüzbaşı Steve Trevor vardır. Diana denize atlar ve onu kurtarır. Adaya Steve'i takip eden Alman askerleri gelir ve işgal eder. Amazonlar mürettebatı öldürür. Ancak Antiope Diana'yı kurtarmak için kendini feda eder. Steve, Hestia Kementiyle sorgulanır ve büyük bir savaşın dış dünyayı tükettiğini ve Müttefik bir casus olduğunu ortaya çıkar.

Osmanlı Devleti'ndeki bir silah tesisinden General Erich Ludendorff'un emriyle zehirli gaz yapmaya çalışan baş kimyager Dr. Isabel Maru'nun bir defterini çalar. Diana Ares'in savaştan sorumlu olduğuna inanır. Themyscira'yı Ares'i iyi bulması ve durdurması için Steve ile terk eder. Terk etmeden önce "Godkiller" kılıcı, kement ve zırh ile silahlarını alır.

Diana Maru'nun notlarını tercüme eder ve Almanların Batı Cephesinde ölümcül gazı serbest bırakmayı planladığını açıklar. Komutanının hareket etmesine izin vermese de Morgan'ın gizli finansmanı ile Steve, gazın salınmasını önlemek için Faslı casus Sameer, İskoç nişancı Charlie ve Yerli Amerikalı kaçakçı Şef Napi'yi işe alır ve Takım Belçika'da cepheye gider. Diana ve Steve aşık olmaya başlar.

Yakınlardaki Veld Köyüne düşmanlar gider ve Diana kurtarır. Ekip köy de bir fotoğraf çekilir. Ekip yakındaki Alman Yüksek Komutanlığında bir eğlence düzenleneceğini öğrenir. Steve ve Diana gazı bulup imha etmeyi amaçlar ve partiye ayrı ayrı giderler.

Morgan kendini Ares olarak ortaya çıkarır. Ares tam onu öldürecekken Diana'ya Zeus ve Hippolyta'nın kızı olarak kendisinin "Godkiller" olduğunu açıklar. İki savaş sırasında Steve'in ekibi Maru'nun laboratuvarını yok eder. Steve, zehri güvenli bir yüksekliğe taşıyan bombardıman uçağı kaçırır ve pilotluk yapar ve uçağı havaya uçurur. Steve ölür.

Ares, Diana'nın öfkesini ve kederini Steve'in ölümüne yönlendirmeye çalışır. Fakat Steve'le olan deneyimlerini, anılarını düşünür. İnsanların içinin iyi olduğunu fark etmesine neden olur. Ares'in yıldırımını kendisine yönlendirir ve ölür savaş biter.

Günümüzde Diana, Bruce Wayne'e teşekkür eden bir e-posta gönderir. Steve'in fotoğrafik plakasını Diana'ya göndermiştir. Sadece sevginin dünyayı gerçekten kurtarabileceğini anlayar. Dünya adına savaşmaya devam eder.

  •  Süre: 141 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.718
  • Beğen: 1
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
8.7
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!