Venom: Zehirli Öfke izle

Venom: Zehirli Öfke izle
1080P 6.6
Yeni yaşanabilir dünyalar için alan keşfederken biyo-mühendislik şirketi Life Foundation'a ait bir soruşturma simbiyotik yaşam formlarıyla kaplı bir kuyruklu yıldız keşfedilir. Sonrasında dört örnekle Dünya'ya döner. Ancak biri kaçar ve Malezya'da geminin çökmesine neden olur. Yaşam Vakfı diğer üçünü kurtarır ve onları simbiyozları ölümcül olarak reddeden oksijen soluma konakçıları olmadan yaşayamayacağını keşfettikleri San Francisco'daki araştırma tesislerine taşır. Anne Weying Hayat Vakfı için dava savunması hazırlayan bir avukattır. Araştırmacı gazeteci Eddie Brock'un aynı zamanda nişanlıdır. Anne Weying'in sahip olduğu bu gizli belgeleri okur.

Brock, Life Foundation CEO'su Carlton Drake ile röportaj ayarlar ve sormaması gereken sorular sorar. Bundan sonra yapacakları uzaydan gelen Venom ile yüzleşerek aynı bedeni paylaşmasına sebep olacaktır. Peki Venom dünyaya destek mi olacak? Yoksa dünyanın sonunu mu getirecek? Venom: Zehirli Öfke Full HD 1080p Türkçe Dublaj - Türkçe Altyazılı Tek Parça Donmadan Bol Play keyfi ile izle..
5.9
Toplamda 97 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!