Üzgünüz, Size Ulaşamadık izle

Üzgünüz, Size Ulaşamadık izle
1080P 7.5

Üzgünüz, Size Ulaşamadık - Sorry We Missed You Full HD 1080p Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı Tek Parça izle


Ricky ve ailesi 2008 mali çöküşünden bu yana borçlara karşı mücadele veriyor. Hiçbir eğitimi veya mesleki eğitimi olmayan Ricky zor Maloney gözetiminde serbest meslek sahibi bir şoför olan bir franchise çalıştırmak için işe alınır ve ona bir fırsat verilir. Bir minibüs almak için Ricky karısı Abbie'yi ikna eder. Yeni işin stresi Ricky için de çok iyi gelmiştir. Teslimatlarını zamanında yapması için her zaman baskı altındadır ve geç kalırsa veya hata yaparsa para cezasına çarptırılır.

Hem Ricky hem de Abbie'nin stresi, hem sık sık sorun yaşayan oğulları Seb (Rhys Stone) tarafından büyük ölçüde artar. Bir tartışmadan sonra Seb, gece boyunca aile portrelerini işaretler. Ertesi sabah Ricky, minibüsünün anahtarlarını bulamaz ve Seb'i suçlar. Seb reddeder ve bunu izleyen argümanda Ricky Seb'e çarpar. Kızı Liza Jane, Ricky'nin ailenin sorunları için yeni işini suçlarken anahtarları sakladığını gözyaşıyla itiraf eder.

İşine geri dönen Ricky teslimatlarını yaparken soyulur ve saldırıya uğrar. Ricky hastanede bekleme odasındayken Maloney ona telefon eder ve tarayıcısı soygun sırasında imha edildiğinde 1.000 £ 'dan fazla para cezasıyla karşı karşıya olduğunu açıklar . Saldırıdan sonra Seb aileye tekrar katılır. Film Ricky çalışmaya devam ederken büyük yaralanmış ve ailesi onu terk etmemeye yalvarırken gözyaşları içinde sona erer.
2.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!