Türkiye
Bayi Toplantısı izle Yerli Full
İncele
Bayi Toplantısı izle Yerli Full
Türkçe Dublaj
Bayi Toplantısı Filmi izleBayi Toplantısı izle, film yakında gösterime girecek yeni yerli komedi filmlerinden. Bayi Toplantısı için Anadolu’dan İstanbul‘a giden 3 esnafın, 3 günde başına gelen komik olaylarla hayatları nasıl bir çıkmaza girer izliyoruz. Namık, Sadık ve Adem kendince yaşayan 3 beyaz eşyacıdır. Sıkıntılı bir dönem geçiren bu 3 esnafın yolları bir bayi toplantısı ile birleşir.Bayi Toplantısı HD izleKendilerini hiç ummadıkları bir anda büyük bir banka soygununa karışmış halde bulan bu Namık, Sadık ve Adem'in yaşadıkları ise tam komedidir. Kurtulabilmek için birbirlerine güvenip birlikte hareket etmeleri gerekmektedir. Bu üç beyaz eşyacının yaşadıkları bizi çok güldürecek. Bayi Toplantısı filmi keyifli bir 90 dakika sunuyor.Bayi Toplantısı Full HD izleİbrahim Büyükak'ın senaryosunu yazdığı ve başrollerinde Onur Buldu ve Doğu Demirkol'un yer aldığı yerli komedi filmi Bayi Toplantısı çok yakında bolfilmizle.com da. Filmde Büşra Pekin, Safa Sarı, Müfit Kayacan, Hakan Salınmış, Gamze Karaduman, Deniz Hamzaoğlu gibi çok sevilen oyuncular yer alırken Bedran Güzel filmin yönetmenliğini üstleniyor.
 • 90
 • IMDb 9.0
 • 357
 • 32
Siccin 6 HD Yerli Korku Filmi izle
İncele
Siccin 6 HD Yerli Korku Filmi izle
Yerli Film
Siccin 6 Full izleSerinin son filmi olan siccin, yine tüylerinizi diken diken edicek mehteşem bir film. Babası öldükten sonra zorzamanlar geçiren Yaşar isimli genç ve üvey annesi ile büyük bir miras sorunu yaşamaya başlar.Üvey annesi ve baldızıylaaynı evde yaşayan aile miras yüzünden sorunlar git gide içinden cıkılmaz bi hal alır.Bu sırada kendine aşık oldugunu dadüşündügü baldızı canan ın da ona açılmasıyla çok büyük sorunlar belirmeue başlar.Bir yandan miras için üvey annesisiyleugraşmak zorunda,bir yandan da cananı kendisinden uzak tutmak zorundadır. Bu film tam manası ile Korku Filmleri kategorisine layıktır.Siccin 6 HD izleGenç adam yaşar bütün bu olaylarla ugaşırken evde garip olayların oldugun dan şüpelenmektedir.Yaşarın piskolajik sorunlarıolan kızı Efsun un geçmişte kendi kendine yaşadıgı bir sürü acayip olaylar vardır.Lakin bunu ne babası nede diger aile üyelerikayle almamaktadırlar.Piskolajik sorunları oldugu için kimse Efsun u ciddiye almaz,ama artık sorunlar yavaş,yavaş günyüzüne çıkmaya başlayacaktır.Yaşara aşık olan baldız canan önceleri bu olayların ondan kurtulmak için Yaşarın planladıgınıdüşünmektedir.Efsunun garip hareketlerini fark eden Yaşarın üvey anneside olayı miras için bi komplo oldugundanşüpelenir ve bütün aile olayların üstüne gitmeye başlar.Aile arasındaki huzursuzluk ve güvensizlik iyiden iyiye artmıştır.Bir yandan da bütün aile korkarak Efsunun hareketlerini cözmek için ugraşmaya çalışırlar.Siccin 6 Korku filmi izleMirasadn birşeyler alamacagını anlayan üvey anne ve kızı canan harekete geçer,bir gece Yaşarın kızı Efsun u kaçırmayaçalışırlar.Hiç ummadıkları bir dizi olaylarla karşılaşırlar Efsun her zamanki garip olaylarını onlarda görmeye ve duymayabaşlarlar.Yaşarın komplosu olmadıgını ögrenen üvey anne ve kızı durumu derhal Yaşara anlatarak yardım isterler.Yaşarın daşüpheleri oldugun dan dolayı tam ikna olmamakla birlikte onlarla beraber hareket etmeye karar verir.Bu olaylardankurtulmanın da Efsundan geçtigini bilerek hem ondan korkarak hemde onunla beraber hayatta kalmaya çalışırlar.Bununla beraber garip olaylar artmakta görünmez varlıklar her yerde onlara karşı saldırmaya başlamaktadır.Efsun bazenbunlarla beraber olayları cözerken bazen de bunları öldürmeye çalışcaktır.Yaşar ve ailesi yeniden kenetlenmeyeçalışırken bir yandan da kızları Efsun u bo görünmez varlıkların elinden alamaya çalıştıklarını anlatan harikakorku dolu bir fimdir ve sersinin en iddalı filmidir
 • 121
 • 2.877
 • 24
Üç Harfliler Adak Yerli HD izle
İncele
Üç Harfliler Adak Yerli HD izle
Yerli Film
Üç Harfliler adak izle, Alper Mestçi yönetmenin sevilen film serisinin beşincisi sizlerle. Salih ve arkadaşı Metin ava çıkmışlardır. Vurularak ağır yaralanırlar. Salih ölmese de bundan sonra beyninde saçma taneleri ile yaşayacaktır. İyileşmesi için yardım gereken Salih'e, arkadaşı Metin her tür yardımı yapacağını söylese de bir zaman sonra onu annesi ile bir başına bırakır. Birde gider Salih'in kız arkadaşı ile nişanlanır. Ayrıca zaten Metin nişanlı biridir. Eski nişanlısı durumu anlayamaz ve cevaplar için Salih'in yanına gider. Güzel bir düğüm ve çözüme sahip Üç harfliler 5 izle korku filmleri serinde yerli filmlerin yükselen filmidir.
 • 91dk
 • IMDb 4.6
 • 190
 • 0
Ecinni Tılsımlı Mezar Yerli izle
İncele
Ecinni Tılsımlı Mezar Yerli izle
Yerli Film
Ecinni Tılsımlı Mezar  izle, filmde Ecinni adındaki korku filmini merak eden Eda ve Sema adındaki kız arkadaşlarını alarak filmin çekiminin yapıldığı köye gider Yılmaz ve Sinan ikilisi. Amaçları ise kolunda bilezikle gömülmüş Ermeni rahibin mezarını açmaktır. 400 yıllık bu mezarı açmak korkunç olayların başlangıcı olacaktır. Ecinni 2 izle, film klasik yerki korku filmlerinden izleyince yorumlarınızı bekliyoruz.
 • 90
 • IMDb 1.6
 • 250
 • 0
Cinayet Süsü izle Yerli HD
İncele
Cinayet Süsü izle Yerli HD
Yerli Film
Cinayet Süsü izle, filmde bu defa bir cinayet büro ekibinin esrarengiz seri katil cinayetlerini çözmesini izliyoruz. Tecrübeli başkomiser Emin ve ekibin diğer çalışanları daha önce böyle bir olay görmemiş ve ilk defa seri bir katille, onun cinayetleriyle baş başadır. Fakat ipuçlarını ararken kullandıkları yol çokta doğru değildir. Onlar katili ararken, katilde cinayet işlemeye devam ediyor. Bu koşturmacanın içine birde yasak aşk girince işler içinden çıkılmaz hale dönüyor. Cinayet süsü filmi tam bir polisiye komedi filmidir.Cinayet Süsü FilmiCinayet süsü filminin yönetmeni Limonata ve Ölümlü Dünya filmlerinden bildiğimiz Ali Atay. Uğur Yücel, Cengiz Bozkurt, Binnur Kaya, Feyyaz Yiğit ve Mert Denizmen gibi oyuncularda filmin kadrosunda. Ekim ayında vizyona girecek olan Cinayet Süsü filminin iyi bir gişe yapmasını bekliyoruz. Ölümlü Dünya filmini sonradan keşfeden kitle bu Cinayet Süsü filmini kaçırmaz diyoruz. Sizide Cinayet Süsü filmini izlemeye davet ediyoruz.
 • 90
 • 4.425
 • 1404
Müslüm Filmi Yerli izle
İncele
Müslüm Filmi Yerli izle
Yerli Film
Müslüm izle, Müslüm Gürses'in hayat hikayesi filme aktarılmıştır. İniş ve çıkışlarla dolu hayatı, milyonları etkisi altında bırakan müziği, çocukluğundan ölümüne kadar başından geçenler hayatına dokunanlar anlatılıyor bizlere. Eşi Muhterem Nur'dan da bahsedilmiş filmde. Müslüm filminde Müslüm Gürses'i Timuçin esen canlandırıyor.
 • 130dk
 • IMDb 8.2
 • 405
 • 0
Stajyer Mafya izle
İncele
Stajyer Mafya izle
Yerli Film
Stajyer Mafya izle, çocukluktan arkadaş olan Birol ve Ayhan ikilisi bir gün hayatlarını alt üst edecek bir düğüne giderler. Birol'u işsiz kaldığı için terk eden eski sevgilisi Gamze başkasıyla evlenmiştir. Düğündeki görüntüleri İstanbul'un en azılı mafya üyelerine benzeyince işler karışır. İkili yanlışlıkla da olsa mafyaya girmiştir artık. Maceralarını izliyoruz Stajyer mafya filmi.
 • 90dk
 • IMDb 3.6
 • 400
 • 0
Sar Başa izle
İncele
Sar Başa izle
Yerli Film
Sar Başa izle, film üniversite sınavına bir gün kalmışken hafızasını kaybetmiş bir gencin başından geçenleri anlatıyor. Üssal lise son sınıfta sınava hazırlanan bir gençtir. Abisi kuzenleri antrenörü ve arkadaşıyla aynı evde kalırlar. Bir gün bir olay sonucu hafızasını kaybeder ve evdekiler geri getirmenin yolunu aramaya başlar. Bunun yolu acaba aynı günü tekrar yaşatmak mıdır ? Sar başa sansürsüz izle. Yerli filmlerin adresi bolfilmizle sizlere sunar.
 • 100dk
 • IMDb 4.5
 • 342
 • 2
Türk İşi Dondurma HD Yerli izle
İncele
Türk İşi Dondurma HD Yerli izle
Yerli Film
Türk İşi Dondurma izle, 1900'ler de Avustralya'da iki Türk dondurma satarak yaşamını sürdürmektedir. 1915 yılında Çanakkale Savaşı'nın çıktığını öğrenince ülkeleri için savaşmak üzere Çanakkale'ye gitmeye karar verirler. Fakat onların ülke dışına çıkmasına izin vermezler. O sıralarda Türkiye aleyhine propagandalarda başlamıştır. İngilizlerin asker devşirme planlarını öğrenince ülkeleri için bulundukları yerde savaşmaya karar verirler. Bir çok usta oyuncunun bulunduğu Türk işi Dondurma filmi sizlerle.
 • 90
 • IMDb 7.0
 • 574
 • 1
Kız Kardeşler 2019 Yerli Film izle
İncele
Kız Kardeşler 2019 Yerli Film izle
Yerli Film
Kız Kardeşler Yerli Film izleFakir bir aile olan köylerinde hayvancılıkla ugraşan bir ailedir babaları biraz sorumsuz oldugu için eşinden ayrılır ve babasının yanına üç çocukla yerleşmek zorunda kalır fakat babarı yalnız yaşadıgı için durumuda pek yoktur mecbur kabul eder kızını ve torunlarını lakin hayat hep zor geçyordur bu aile için burdada daha zor geçmekmektedir babaları kendisine zor baktıgını ve kızına onun çocuklarına bakamıyacagını tez zamanda anlar ve onları başka ailelere evlatlık vermek ister önceleri anne karşı çıkar çocuklarından ayrılmak istemez ama babasının yogun istegi üzerine mecbur kalır küçük bir köyde yaşamanın verdigi sıkıntıyla beraber sahip çıkacak kimsesi olmayınca ve gidecek başka yeri olmayınca mecburen kabul eder ve zorluklar başlar.Kız Kardeşler 2019 Film izleKız kardeşleri durumları iyi olan başka köylerdeki insanlara verirler anneleri bu olaya katlanamaz açı çekerek hayatını devam ettirir ve onlarla kavuşcakları günün hayaliyle yaşamaya devam eder fakat köy küçük oldugu için ve dul bir kadın oldugu için köyde herkezin gözü onun üstündedir.Dedikodular alıp başını gider babasıda aksi bir adam olan kadının hayatı iyice kabusa dönmüştür.Bu olaylara daha fazla dayanamayan genç kadının eşi bir gün evi basar ve onu kötü yola düşmekle suçlar onu öldürmeye gelir mahalleli engel olur genç kadın hayatını kurtarırlar fakat bu kadar üzüntüye dayanamayan genç kadın amansız bir hastalıga yakalanır ve çok geçmeden vefat eder kız kardeşler için artık hayata dair hiç bir umut kalmamıştır.Kız Kardeşler Full HD 2019 Yerli film izleGittiklri yerlerde bir sürü kötü olaylar başlarına gelir birisini kndisinden cok büyük yaşlı bi adamla evlendirmeye kalakarlar oda bunu kabul etmeyip evden kaçar dedsine sıgınır.Diger kardeşede evletlık verildigi evde üvey babası tarafından her türlü işkence yapalır oda dayanamayıp üvey babasını bıçaklayarak kaçar ve dedesinin köyüne gelir yanına sıgınır.En küçükleri olan kardeşin durumuda onlardan farksız oldugu için oda geri döner ve dedelerinin yanıan gelirler fakat dedeleri hiç birini istememektedir.Hayvancılıkla ugraşan dede kızları sürekli hain olmakla suçlar ve cok ağır şartlarda çalıştırdıgı konu alan dırama dalında harika bir filmdir Kız kardeşler.İyi seyirler dileriz.
 • 108
 • 742
 • 45
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi Full Yerli izle
İncele
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi Full Yerli izle
Yerli Film
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi izle, Enes Batur annesi hemşire babası ise polis olan fazla ilgi görmeden büyümüş bir çocuktur. 6 yaşında hediye alınan bilgisayarın başına geçtiğinde hayatını değiştireceğini bilmemektedir. Bütün hayatını buna adayan Enes Batur'un internette tanınırlığı gittikçe büyümektedir. Ailesi ise bu durumdan memnun değildir ve üniversite sınavının yaklaştığını kendisine her fırsatta hatırlatırlar. Enes'i zor kararlar beklemektedir. Enes Batur Hayal mi Gerçek mi Full Yerli izle
 • 110dk
 • IMDb 5.9
 • 780
 • 1
Sihirbazlık Okulunda Bir Türk Sansürsüz izle
İncele
Sihirbazlık Okulunda Bir Türk Sansürsüz izle
Yerli Film
Sihirbazlık Okulunda Bir Türk izle, Mehmet İstanbul'un orta halli bir semtinde yaşayan lise öğrenimini zorlukla bitirmiş biridir. Ailenin tek çocuğudur. Zeki bir olmasına rağmen haylaz biri olmasından hayatı başarısızlıkla geçmiştir. Üniversite sınavında da başarısız olacağını anlamış ailesine söyleyeceği yalanları düşünmektedir.Sınav sonuçlarının açıklanmasına az bir süre kaldığında bir gece Spellcraft Sihirbazlık ve Büyücülük Okulu’ndan bir mektup alır. Bu mektup büyücülük okuluna davetiyedir ve hayatını değiştirecektir. Ailesinin izin vermeyeceğini düşünerek yurt dışında okul kazandığını söyler ve yola çıkar. Sihirbazlık Okulunda Bir Türk izle hd kalitede burada.
 • 91dk
 • IMDb 4.3
 • 567
 • 0
Eltiler Savaşı Full Yerli izle
İncele
Eltiler Savaşı Full Yerli izle
Yerli Film
Eltiler savaşı izle birbiriyle iyi anlaşan aynı zamanda da birbirlerini çekemeyen iki eltinin komik hikayesini anlatmaktadır.Elti olmadan önce iki iyi arkadaş olan Sultan ve Gizem çok iyi anlaşmakta ve her şeyi beraber yapmaktadırlar beraber gezmeye beraber eğlenmeye bütün yaptıkları aktiviteler de beraber katılırlar aynı zamanda da çok fazla sosyal medya bağımlısı olan iki iyi arkadaş yaptıkları her şeyi ve yaşadıkları olayı sosyal medyadan paylaşarak herkesi ve kendi aralarında birbirlerini kıskandırmaya çalışmaktadırlar eltilerden büyük olan Sultan biraz daha ağır başlı ve oturaklıdır küçük olan Gizem ise biraz daha haşarı ve hobba bir kızdır ikisi aynı zamanda da aşk arayışındadırlar.Bu ikili beraber takılırken bir gün bir kafe de otururken iki genç ve yakışıklı erkekle tanışırlar ve hoşlanırlar önceleri bu iki kişiyle sadece arkadaş olarak başlayan gezmeler Sultan'ın o çocuklardan birisine aşık olmasıyla değişmeye başlar. Önceleri Gizem de o çocuktan hoşlandığı için aralarında tatlı bir rekabet olur ama o delikanlıda gönlünü Sultan'a kaptırmıştır. Eltiler Savaşı Gizem ne yapsa ne etse onu elde edemeyeceğini anlar ve peşini bırakır kendisinin de hemen birine aşık olması lazımdır ve oda diğer arkadaşına karşı aşık olmak için uğraşır ve beraber daha çok vakit geçirmeye başlarlar bunun üzerine dörtlü arkadaş gurubu olarak takılmaya başlarlar ama aralarındaki rekabet artarak devam etmektedir.Bir gün Sultan arkadaşı Gizem'e o çocukla evlenmek istediğini söyler ve hazırlıklara başlamıştır bile. Bunu duyan Gizem de durur mu oda erkek arkadaşına evlenme teklifi yapar ve onlarda evlilik kararı almışlardır. İki elti bu arada tatlı rekabetleri devam ederken evlenecekleri adamların hayatını yaptıkları birbirinden anlamsız rekabetle zorlaştırırlar. Eltiler Savaşı izle, Fakat buraya kadar gelmiş işleri bozmak istenmeyen iki adam mecbur eşlerinin çekişmelerine göz yumar ve her istediklerini yapmaya çalışarak evlenirler bununla da yetinmeyen eltiler evlendikten sonrada birbirlerine üstünlük kurmak için var güçleriyle birbirlerini kıskandırmak için çalışmalarını anlatan harika bir komedi filmidir keyifle izlemenizi tavsiye ederiz.
 • 90
 • IMDb 9
 • 775
 • 9
Sofra Sırları Filmi Hd izle
İncele
Sofra Sırları Filmi Hd izle
Yerli Film
Sofra Sırları izle, Neslihan Anadolu'nun farklı köşelerinde bir çok yıl yaşamış, evlendikten sonra da tek düşüncesi ve hayatı ailesi olmuştur. Bu şekilde sıradan bir hayat sürmektedir Neslihan. Hem eşi hemde hayatında ki birçok insan tarafından sevilen ve yemekleri oldukça beğenilen bir aşçıdır aynı zamanda. Fakat yemeğe gelen misafirlerinin bir bir ölmeye başlaması, ortada bir delil olmamasına rağmen herkesin şüphesini üstünde toplar.
 • 103dk
 • IMDb 6.6
 • 439
 • 0
Abimm Filmi izle Yerli
İncele
Abimm Filmi izle Yerli
Yerli Film
Abimm izle, filmin konusu İstanbul'dan Marmaris'e kadar uzayan, Türkiye de ki güzel yollarda büyüyen kardeşliğin hikayesi. Yıllar sonra bulduğu kardeşini aklı biraz az olsa da sahiplenip bağrına basmayı anlatan bir film. Film de Çetin karakterinin aklı fikri hep paradadır. Yıllar sonra ailenin değerlerini yeniden keşfedecektir. Abimm paraya neredeyse taparcasına yaşayan insanlara hayatın acıklı yanlarını kimi zamanda güldürerek anlatıyor. Komedisi dramı ile tam bir aile filmi. Acıklı komediyi kaçırmayın.
 • 93dk
 • IMDb 7.8
 • 396
 • 0
Sibel Full Yerli Film izle
İncele
Sibel Full Yerli Film izle
Yerli Film
2019 Sibel izle, filmde kız kardeşi ve babası ile Karadeniz de dağlık bir bölgede yaşayan dilsiz olan Sibel in hikayesi anlatılıyor. Sibel 25 yaşında ve atalarından kalma ıslık diliyle iletişim kuralabilen kendi halinde bir kızdır. Köylüler ise bu kızı uğursuz diye dışlamıştır. Sibel in ormanda gezerken karşılaştığı bir yabancı hayatını değiştirecektir. 2019 yapımı Sibel Filmi sizlerle HD kalitede.
 • 95dk
 • IMDb 6.5
 • 445
 • 0
Kayhan HD Yerli Film izle
İncele
Kayhan HD Yerli Film izle
Yerli Film
Kayhan izle, filmde Kayhan isimli karakter liseden 20 yıl önce mezun olmuş temiz kalpliliği ve masumiyeti ile bilinen biridir. Bu cana yakın adam lisenin pilav gününe gitmek için sabırsızdır. Eski dostlarını görmek için gün sayan kayhan o gün geldiğinde kötü bir sürprizle karşılaşmıştır. Pilav günü verdikleri lisenin mezuniyet yıllığında kendisi hakkında yazılanları görünce yıkılır. Dost sandığı herkesin aslında kendisinden nefret ettiğini öğrenir. Şoku atlatır atlatmaz  nefret eden herkesten intikam almak için plan yapar. Yerli Komedi filmi olan Kayhan sansürsüz olarak bolfilmizle sitesinde.
 • 105dk
 • IMDb 4.1
 • 414
 • 0
Limonata Yerli Film izle
İncele
Limonata Yerli Film izle
Yerli Film
Limonata izle, filmin konusu şöyle Suat Makedonya da tır şoförlüğü yapmaktadır fakat yakalndığı ölümcül hastalıktan sonra yatağa düşmüştür. Oğlu Sakip'i çağırır ve ölmeden ona son arzusunu söyler. Babası yıllar önce İstanbul da imam nikahı ile biriyle evlenmiş ve bunun sonuncunda çocuğu olmuştur. Fakat doğumdan sonra terk ettiği için çocuğunu hiç tanımamıştır. Ölmeden ondan yani Selimden helallik almak istemektedir. Bu yüzden Sakip'ten İstanbul'a gidip onu bulup getirmesini ister. Elinde bir adres ve sadece adını bildiği bu kardeşini aramaya çıkar. Limonata filmi Ali Atay'ın oynadığı yönettiği efsane Yerli Filmlerdendir. 
 • 110dk
 • IMDb 7.6
 • 385
 • 0
Osman Pazarlama Full Film izle
İncele
Osman Pazarlama Full Film izle
Yerli Film
Osman Pazarlama izle, filmde pazarlamacılıkla uğraşan Osman Şaşmaz kendi şirketi olan Osman Pazarlama ile bir çok ürünü satmaya çalışsa da pek başarılı olamamıştır. Parası olmadığı için sevdiği kızla evlenemeyen Osman'ın gereken parayı bulmak için ürünleri nasıl satacağını düşünürken televizyonlara çıkıp viral reklam yapma fikrini bulur. Her bir programa çıkışı açılışlara katılması komedi olan Osman'ın destekçileri ise iş arkadaşı Erkan ve ondan hoşlanan aile dostunun kızı Songül olacak. Yerli komedi filmi olan osman pazarlama filmi sansürsüz sizlerle.
 • 114dk
 • IMDb 4.0
 • 553
 • 1
Hemen Döneriz izle Yerli Full
İncele
Hemen Döneriz izle Yerli Full
Yerli Film
Fakir bir ailenin çocuğu olan Özkan küçüklüğünden beridir ailesiyle birlikte sera işlerinden çalışmaktadır. Babası çok iyi bitki yetiştiricisi olan Özkan'ın onunla vakit geçirmesinden dolayı bütün bildiklerini oğluna aktarır.Onun okuyup bu işlerle daha profesyonel uğraşması için bir yandan da oğlu Özkan'ı okutur Özkan okulu bitirir ve babasının istediği gibi bir adam olamamıştır fakat bitkilere karşı müthiş bir merakı ve bilgisi vardır.Hep kolay yoldan parayı bulmayı hayal eden birde arkadaş gurubu vardır Özkan'ın neye el atsalar kurur ne iş yapmaya çalışsalar batar hiç bir işleri yolunda gitmez Özkan gene bu gruba göre en efendileri en başarılılarından dır Özkan evde bir tür bitkinin üzerinde çalışmaktadır ve bundan kimseye bahsetmek istemez kesin sonuç almak için gizli deneyler de yapmaktadır.Bir gün beklenmedik bir şey olur ve Özkan çok sevinçlidir mutluluktan havalara uçuyordur arkadaşları ne olduğunu merakla sorarak ve kimse bir bilgi alamaz Özkan stresi beyinde azaltan bir bitki bulmuştur ve bunu dünyada hiç kimse bilmediği için çok heyecanlıdır.Arkadaşlarının ısrarı üzerine dayanamaz ve bombayı patlatır ve arkadaşlarına mucizevi bir bitki bulduğunu ve bunu arkadaşlarına bir parti yaparak göstermek ister akşama herkesi davet eder ve bitkiyi göstereceğini söyler fakat uzun zamandır Özkan'a musallat olan bir karga vardır. Özkan'ın sürekli evine gizlice girer ve evdeki bitki ve kalan çerezleri götürmektedir Özkan bu duruma çok kızsa da kargaya çok da bir şey yapamamaktadır. Özkan eve heyecanla gelir ve gördüğünün karşısında şok olur pencere açık kalmıştır ve karga onun mucizevi bitkisini yemiştir.Özkan kahrolur ve ne yapacağını kara kara düşünmeye balar arkadaşlarını da arar ve durumu baştan sona anlatır ne yapmaları gerektiğini düşünürler ve bir arkadaşının tavsiyesi üzerine Keşan'da olduğunu duyarlar ve hemen yola yolda beklenmedik bir olaylar zinciri gelişir ve kendilerini bir mafyanın içinde bulurlar ve farkında olmadan mafyayı polisin kucağına atarlar ve mafyayı çökertmiş olurlar bu beklenmedik olay karşısında emniyet güçlerinden de yardım alan Özkan ve arkadaşları Keşan'a varırlar fakat enteresan olaylar burada da yakasını bırakmayacaktır bitkinin yetiştiği yeri bir tek bilen kalmıştır ve o da acayip yaşlı biridir ve hiç bir şey koşacak dermanı yoktur fakat Özkan ve arkadaşları bunun da bir çaresini bulur ve bitkiyi alarak geri dönerler ve Özkan tekrar çalışmalarına hız verir bitkiyi yetiştirir başarılı olur ve köşeyi dönerler.
 • 90
 • 707
 • 21
12