Russia
The Sonata 1080p Film izle
İncele
The Sonata 1080p Film izle
Türkçe Dublaj
Genç bir kemancı, uzun süredir kayıp babalarının geçmişini çözerek hayal gücünün ötesine geçen karanlık güçleri tetikler. The Sonata izle
 • 87
 • IMDb 4.3
 • 27
 • 0
Gökyüzü Millerle Ölçülüyor (2019) Türçe Dublaj Savaş Filmleri
İncele
Gökyüzü Millerle Ölçülüyor (2019) Türçe Dublaj Savaş Filmleri
Türkçe Altyazı
Helikopterlerin efsanevi Sovyet tasarımcısı Mikhaila Leontyevicha Mili'nin hayatı ve kaderi hakkında. Gökyüzü Millerle Ölçülüyor izle
 • 90
 • 142
 • 0
Текст – Metin (2019) Türkçe Dublaj Full HD Film izle
İncele
Текст – Metin (2019) Türkçe Dublaj Full HD Film izle
Multi Dil
Текст - Metin Rus Filmi izleIlya Goryunov, sahte uyuşturucu kaçakçılığı suçlamalarından yedi yıl hapis yattı. İlya özgür olduğunda, özlediği eski yaşamın artık olmadığını fark eder. Onu cezaevine gönderen adamdan intikam alma niyetinde olmasa da, artık başka yolu yok.
 • IMDb 7.5
 • 182
 • 0
Son Sınav – Poslednee ispytanie (2018) Türkçe Dublaj izle
İncele
Son Sınav – Poslednee ispytanie (2018) Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Son Sınav - Poslednee ispytanie izleArsa merkezinde, suçla mücadele yolunu açan modern kahramanlar var. Bu drama terörist saldırısı fonunda oynandı. 11 “A” sınıfının mezunları okul öğretmenleriyle tekrar buluşuyorlar, ancak şimdi teoriden pratiğe geçip sadece hayatlarını değil diğer insanların hayatlarını da kurtarmaya zorlanıyorlar.
 • 140
 • 288
 • 0
Abigail: Sınırların Ötesinde Filmi Türkçe Dublaj izle
İncele
Abigail: Sınırların Ötesinde Filmi Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Abigail: Sınırların Ötesinde Filmi izleAbigail, dünyayı etkisi altına alan bir felaketten her zaman uzak durmak için korunaklı bir alanda yaşayan genç bir kıza odaklanıyor. Genç bir kız olan Abigail, gizemli bir hastalık salgını yüzünden sınırları uzun seneler evvel bile daha önce kapatılan bir şehirde yaşamaktadır. Abby henüz 6 yaşlarına gelmiş ancak ailesinin bu durumu öğrenmesi sonucu babası hastalığa yakalanmasına neden olmuştur şehir dışına gönderildi. O günden beri babasıyla beraber bulmayı aklına koyan Abby, babasına ulaşabilmek için yetki verilmesine karşı çıkmaya başlar. Genç kız bu sırada şehrin aslında sihir bir alan olacağından dolayı bu konu hakkında öğrenir ve kendisinde olağanüstü yetenekler olduğunu keşfeder.
 • 100
 • IMDb 9
 • 764
 • 1
Spasti Leningrad – Leningrad Kuşatması
İncele
Spasti Leningrad – Leningrad Kuşatması
Türkçe Dublaj
Spasti Leningrad izleGeçmiş hayatında yaşanan bir savaşı anlatmaya başlayan Nastya o dönemlerde çok genç ve güzel bir kadındır.Babasının halk düşmanı ilan edilmesi üzerine annesi ile başka bir evde babasında ayrı yaşamaya başlarlar.Babasına bir görev verilir ve ülkeden ayrılması gerekir uzun zamandır birbirlerini görmeyeceklerini anlarlar ve vedalaşırlar.Annesi ile zor şartlar altında yaşayan Nastya kendilerini idare etmeleri için annesi durmadan çalışır ve kendilerine bakar.Günün birinde bir askere aşık olan Nastya bu askerle evlenmeye karar verir ve onunla gitmek için her şeyi yapar:annesini bir türlü ikna edemeyen Nastya kaçmaya karar verir.Eşyalarını hazırlarken annesine yakalanan Nastya ondan izin vermesini ve vermezse de gideceğini söyler.Annesinin iznin alan Nastya bu gençle bir yolculuğa başlar ve sevdiğim adamın arkasından gitmeye karar verir.Spasti Leningrad Türkçe Dublaj izleAsker olan genç Nastya'yı almaya gelir ve bir askeri aracına binerek oradan uzaklaşırlar.Yıllardır görmediği babası da görevden dönüm Nastya'yı görmek için hemen eve gelir.Geldiğinde Nastya'nın gitmiş olduğunu gören babası kızının neden gittiğini sorar.Annesi kızının evlenmek üzere bir ay önce tanıştığı bir asker ile evden ayrıldığını anlatır.Kızını göremeyecek olmanın üzüntüsünü yaşan baba tekrar bir askeri göreve gitmek için evden ayrılır. Yalnız başına kaldığını düşünerek üzülen anne kızının da kocasının da onu terk ettiğini görür. Nastya'nın gittiği yerde sevdiği bu asker genç babası tarafından bir göreve gönderilerek Nastya ile birlikte bir savaşın ortasında kalırlar.Bindikleri geminin saldırıya uğraması sonucu bir çok asker ölür ve Nastya ile bu genç adam kurtulmak için ellerinden gelenin fazlasının yapmak zorundadırlar.Spasti Leningrad FilmiGittiği askeri görevde vurularak ölen Nastya'nın babası son bir kez kızını göremediği için hep kendine kızmıştır. Nastya ile bu genç adam yaralandıkları gemiden sağ olarak kurtulmayı başarılar.Herkesin kendini kurtarma çabasına girdiği bu savaşta genç asker Nastya dan başka kimseyi düşünmemektedir.Karaya indikleri zaman bir arabanın içinde savaş bölgesinden ayrılmaya çalışırlarken atılan bir füze sonucu denize arabalarının düşmesi sebebiyle boğulmaktan diğer askerler tarafından kurtarılmışlardır.Beraber bindikleri kayıkta birbirlerine sarılarak ağlarlar. Nastya babasının ölümünden sonra annesininde yokluk ve sefalet içinde kendi evlerinde donarak öldüğü haberini alır annesi ve babasını bir daha göremeyecek olan Nastya savaşın ondan neler götürdüklerini görür ve ülkesi için elinden geleni yapacak olmanın gururunu yaşar.
 • IMDb 4.8
 • 582
 • 0
Spasti Leningrad – Leningrad’ı Kurtarın Film izle
İncele
Spasti Leningrad – Leningrad’ı Kurtarın Film izle
Multi Dil
Spasti Leningrad Filmi full izleGeçmiş hayatında yaşanan bir savaşı anlatmaya başlayan Nastya o dönemlerde çok genç ve güzel bir kadındır.Babasının halk düşmanı ilan edilmesi üzerine annesi ile başka bir evde babasında ayrı yaşamaya başlarlar.Babasına bir görev verilir ve ülkeden ayrılması gerekir uzun zamandır birbirlerini görmeyeceklerini anlarlar ve vedalaşırlar.Annesi ile zor şartlar altında yaşayan Nastya kendilerini idare etmeleri için annesi durmadan çalışır ve kendilerine bakar.Günün birinde bir askere aşık olan Nastya bu askerle evlenmeye karar verir ve onunla gitmek için herşeyi yapar:annesini bi türlü ikna edemeyen Nastya kaçmaya karar verir.Eşyalarını hazırlarken annesine yakalanan Nastya ondan izin vermesini ve vermezsede gideceğini söyler.Annesinin iznin alan Nastya bu gençle bir yolculuğa başlar ve sevdiğim adamın arkasındangitmeye karar verir.Spasti Leningrad 1080p film izleAsker olan genç Nastya'yı almaya gelir ve bir askeri aracına binerek oradan uzaklaşırlar.Yıllardır görmediği babasıda görevden dönüm Nastya'yı görmek için hemen eve gelir.Geldiğinde Nastya'nın gitmiş olduğunu gören babası kızının neden gittiğini sorar.Annesi kızının evlenmek üzere bir ay önce tanıştığı bir asker ile evden ayrıldığını anlatır.Kızını göremeyecek olmanın üzüntüsünü yaşan baba tekrar bir askeri göreve gitmek için evden ayrılır.Yanlız başına kaldığını düşünerek üzülen anne kzınında kocasınında onu terkettiğini görür.Nastya'nın gittiği yerde sevdiği bu asker genç babası tarafından bir göreve gönderilerek Nastya ile birlikte bir savaşın ortasında kalırlar.Bindikleri geminin saldırıya uğraması sonucu bir çok asker ölür ve Nastya ile bu genç adam kurtulmak için ellerinden gelenin fazlasının yapmak zorundadırlar. En güzel savaş filmleri arasında bulunan Leaving Afghanistan – Kardeşlik film izleSpasti Leningrad HD film izleGittiği askeri görevde vurularak ölen Nastya'nın babası son bir kez kızını göremediği için hep kendine kızmştır.Nastya ile bu genç adam yaralandıkları gemiden sağ olarak kurtulmayı başarılar.Herkesin kendini kurtarma çabasına girdiği bu savaşta genç asker Nastya dan başka kimseyi düşünmemektedir.Karaya indikleri zaman bir arabanın içinde savaş bölgesinden ayrılaya çalışırlerken atılan bir füze sonucu denize arabalarının düşmesi sebebiyle boğulmaktan diğer askerler tarafından kurtarılmışlardır.Beraber bindikleri kayıkta birbirlerine sarılarak ağlatlar.Nastya babasının ölümünden sonra annesininde yokluk ve sefalet içinde kendi evlerinde donarak öldüğü haberini alır annesi ve babasını birdaha göremeyecek olan Nastya savaşın ondan neler götürdüklerini görür ve ülkesi için elinden gelenei yapacak olmanın gururunu yaşar
 • IMDb 4.8
 • 735
 • 0
Leaving Afghanistan – Kardeşlik (2019)
İncele
Leaving Afghanistan – Kardeşlik (2019)
Türkçe Altyazı
Leaving Afghanistan Full izle Film tamamen gerçek olayların üzerine esinlenerek yapılmış güzel bir filmdir. Rusların savaş filmleri meşhurdur bunu herkes bilir. Sovyet birliklerinin maluk ülkeden geri adım atarken o bölgede görevi başında olan geleral pilot oğlu savunmacılar tarafından kaçırılmıştır. Buna istinaden bölük ülkeden çıkmama kararı alarak kaçırılan generalin oğlunu kurtarmaya çalışmaktadırlar. Leaving Afghanistan - Kardeşlik 1080p izleRusların bu tarz savaş filmlerinde ne kadar iyi olduğunu kendileride zamanında çok savaişlar geçirdiği için film çekerken hiç yabancılık ve acemilik çekmeyeceğini bilirsiniz. Daha çok amerikan filmleri gibi gerçek dışı bilim kurgu şaşalı filmler yerine daha gerçekçi savaş filmleri çekmeyi daha uygun buldukları için bu tarz filmler çekmeye gayret ediyorlar ve başarıda elde ediyorlar açıkçası. Bolfilmizle.com sizlere hd kalitede filmleri sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır filmi izledikten sonra yorumlarınızı esirgemeyiniz.
 • IMDb 7
 • 968
 • 1