Mexico
Welcome to Acapulco 2019 HD film izle
İncele
Welcome to Acapulco 2019 HD film izle
Multi Dil
Welcome to Acapulco izle Matt Booth, yabancı bir düğün için nişanlısıyla buluşmak üzere yola çıktığında, içine girmek üzere olduğu tehlikeli dünyayı hayal edemezdi. İhanete uğrayan ve kurulan Matt, hepsi de gümrükten kaçtığı iddia edilen bir paket arayan CIA'den kaçakçı Welcome to Acapulco full izle bulup paralı asker kiraladı. Her tarafta avlanan Matt, takip etmesi gereken emirleri olan bir dişi avcı olan Ajan Adriana Vasquez'a yardım eder.
 • 88
 • IMDb 6.3
 • 184
 • 0
Midnight Family – Geceyarısı Ailesi
İncele
Midnight Family – Geceyarısı Ailesi
Türkçe Dublaj
Meksika'nın çok zengin semtlerin de çalışmakta olan bir aile orada işlettikleri sağlık kuruluşu ile beraber bütün hastaların yardımına koşmaya çalışan gönüllerdir. Hiç bir şekil de kar amacı gütmeksizin bu işi üstlenen Ochoa ailesi bu acımasız olan şehir de ve endüstri de hayatta kalmaya çalışanlardan sadece bir tanesidir. Ülke de ambulans ve acil servisin yetersiz oluşundan dolayı hastalara ayrılan arabalar da yaşam savaşı veren yaşlılar için kamu hizmeti yaparak bir yandan da geçimini sağlamaya çalışmakta olan bu aile yıllardır yaptığı bu işte para kazanmak ümidi ile hastaları ve yaralıları hastanelere feribot ile taşımaktadır. Kendini hala devlete ispatlamaya çalışan Ochoa ailesi verdikleri mücadeleyi kazanmaktan başka çareleri bulunmamaktadır.Midnight Family izleMetropolün çok fazla sayıda özel mülkü bulunmasın dan dolayı çok sayı da ambulansı işletmeye sahip olan Ocheo ailesi bu kadar çok çalışmalarına rağmen kazandıkları para ile de zar zor geçinmektedirler. Ochea ailesinin başkanı ve yöneticisi olan Fer tıbbi anlamda yeterlilik gösterebilmek adına bütün ailesine bu işi öğretmiş bulunmaktadır. Her gece ve gündüz evlerin de gelecek olan bir çağrıya koşmayı bekleyen fedakar insanlardır. Kendilerinin haricinde bir topluluğun işlerini elinden alması söz konusu olmaya başlamıştır ki Ochea ailesi bu duruma el koymak zorundadırlar. Olay yerine rakip olan bu EMT şirketi ile adete bir yarış içerisindedirler. Daha fazla olaya koşmak adına herkesi çok hızlı bir şekil de arabanın arkasına yükleyerek bir an önce hastaneye götürmeye çalışmaktadırlar.Midnight Family FilmiKim daha hızlı olursa daha çok hastayı yetiştirmek demektir ve daha çok para kazanmak demektir. İki ekibin arasında ki bu zorlu görev adete bir yarışmaya dönüşmektedir. Bütün ailenin ferdleri küçükten büyüğe hepsi tek bir amaç uğruna çalışmaktadırlar. En çok yaralıyı kurtar en çok parayı kazanmak gibidir. Yolsuz polislerin de işin için de olması aileyi daha da çıkılması zor bir durumun içine sokmaktadır. Yaptıkları yarışta kazanmaya çalıştıkları paraları bir kenara bırakarak ahlaki değerlerini düşünmeye başlayan Fer para ve değerlerin ortasında kalmaktadır. Her ikisinin de ayrı ayrı önemini bilmektedir. ve bununla nasıl başa çıkacağını bilmeden bazı şeyleri düşünerek geri atım atmak isteyecektir. Fakat attığı her adımı takip eden EMT şirketi bu durumdan faydalanarak ailenin bütün işlerine son vermeyi ve bütün ambulansları kendilerine almaya çalışacaklardır.
 • 90
 • IMDb 8
 • 105
 • 0
Día de muertos – Ölüler Günü Animasyon Filmi izle
İncele
Día de muertos – Ölüler Günü Animasyon Filmi izle
Türkçe Dublaj
Meksika'daki Santa Clara kasabasında, biyolojik ebeveynleriyle hiç karşılaşamayan 16 yaşındaki bir yetim olan Salma, hayatının çoğunu, kimlikleri ve nerede oldukları hakkında ipuçlarını aramaya harcadı. kasabaların geçmişi ve halkının tarihi ile dolu.
 • 95
 • IMDb 4
 • 267
 • 1
A Beautiful Wife Erotik Film izle
İncele
A Beautiful Wife Erotik Film izle
Orjinal Dil
Neredeyse 10 yıllık evliliğin ardından, çekici Zoe evliliğinin tutku ve sürprizlerden yoksun olduğunu keşfetti ve kocalarının erkek kardeşinde zaten unutulmuş olan bu duyguları bulma olasılığıyla baştan çıkarıldı. Bu önermeden bir dizi olay bu üç karakteri tehlikeli bir intikam, sır ve tutku oyununa götürür. İki erkek kardeş ve bir kadın: Üçgen rahatsız edici bir şekilde özetlenmiştir. Bu aile sırlarını, içerdiği arzunun öfkesini ve aşkın yönetilemez gücünü tetikleyen bir bombadır. İzleyiciyi başından sonuna kadar boyun eğen heyecan verici bir hikaye.
 • 89
 • IMDb 5.4
 • 1.284
 • 0