Fransa
The Sonata 1080p Film izle
İncele
The Sonata 1080p Film izle
Türkçe Altyazı
Genç bir kemancı, uzun süredir kayıp babalarının geçmişini çözerek hayal gücünün ötesine geçen karanlık güçleri tetikler. The Sonata izle
 • 87
 • IMDb 4.3
 • 7
 • 0
Silent Hill – Sessiz Tepe
İncele
Silent Hill – Sessiz Tepe
Türkçe Dublaj
Silent Hill Türkçe Dublaj izle, kızı hasta olan genç anne Rose buna bir çare aramaktadır. Psikiyatrik tedaviyi reddetmiştir ve kızının rüyasında adını söylediği kasaba olan Silent Hill e doğru yola koyulur. Kocasının karşı çıkmasına rağmen hastalığın çaresinin orada olduğuna inanmaktadır. Yolda kaza yapıp kızını kaybeder ve onu bulmak için bir polisle Silent Hill e gider. Fakat orası terk edilmiştir. Burası şeytanın evidir.
 • 125
 • IMDb 6.4
 • 113
 • 0
The Kindness Of Strangers (2019) Film izle
İncele
The Kindness Of Strangers (2019) Film izle
Multi Dil
The Kindness Of Strangers (2019) Film izleClara ve iki oğlu, küfürlü kocasından arabalarından biraz daha fazlası ile kaçar ve New York'ta başlamayı planlar. Araba çekildikten sonra aile, onları acil barınağa alan Alice ile tanışır. Clara, 'Kış Sarayı' adlı bir Rus restoranında yemek çalarken, eski eatery'nin eski ihtişamını geri kazanmasına yardımcı olma şansı verilen Marc ile tanışır. 'Kış Sarayı' kısa süre sonra hepsi bir çeşit kriz geçiren ve kader şimdi bir araya gelen insanlar arasında beklenmedik karşılaşmaların yeri haline gelir.
 • 112
 • 128
 • 0
Les Misérables – Sefiller (2019) Film izle
İncele
Les Misérables – Sefiller (2019) Film izle
Multi Dil
Les Misérables - Sefiller (2019) Film izleKemerinde bir silah ve elinde bir cop ile Pento, Paris'in bir banliyösü olan Seine-Saint-Denis suçla mücadele tugayına yeni katıldı. Chris ve Gwada ile aynı ekipte, arada sırada “tuhaf” yöntemleri olan iki adam, kısa bir süre içinde farklı mahalle çeteleri arasındaki gerilimleri keşfediyor. Bir sorgulama sırasında kendilerini bunalmış buldukları için, bir dron hareketlerinin her birini filme alır.
 • 102
 • IMDb 8.1
 • 142
 • 0
5 è il Numero Perfetto 2019 Full Film izle
İncele
5 è il Numero Perfetto 2019 Full Film izle
Multi Dil
5 è il Numero Perfetto full film izleCamorra için emekli bir hitman olan Peppino, işini ve know-how'ını bekar oğlu Nino'ya geçti. Ancak Nino acımasızca öldürüldüğünde, yaşlı adam intikam almak için işine geri döndü. Sonsuz aşkı Rita ve uzun zamandır bekçi Totò'nun yanı sıra, Peppino, Camorra'yı düşürmek anlamına gelse bile, herhangi bir uzunluğa gidecek.
 • 100
 • IMDb 6.8
 • 141
 • 0
Antichrist – Deccal
İncele
Antichrist – Deccal
Türkçe Dublaj
Antichrist Türkçe Dublaj izle, 2009 da vizyona giren korku gerilim ve dram filmi Antichrist birçok ülkede yasaklanmıştır. Trier'in senaryosunu yazdığı filmin konusu şöyle, çocuklarını kaybeden bir çift bunu unutmak için ormandaki kulübesinde yaşamaya giderler. Fakat oraya gittiklerinde durum daha da kötüleşir ve başlarına doğa üstü olaylar gelmeye başlar. Türkiyede ki ismiyle deccal türkçe dublaj izle yasaklı film izlemeyi sevenlerin beğeneceği bir yapım.
 • 108
 • IMDb 6.6
 • 715
 • 1
Playmobil Filmi Full izle 2019
İncele
Playmobil Filmi Full izle 2019
Türkçe Dublaj
Playmobil Filmi izle, Ailesini küçük yaşta trafik kazasında kaybeden abla ve kardeşi birlikte yaşamaya çalışmaktadırlar.Kardeşinin kurduğu vikinglerden oluşan oyuncaklara hayrandır. Bir gün ablasını ikna etmeye çalışarak bir müzeye gizlice girmeye karar verirler. Ufaklık hep hayalini kurduğu vikinglerden oluşan bir oyuncak ordusu bulunmaktadır. Marla'nın ısrar etmelerine rağmen oradan ayrılmak istemeyen Charlie bulduğu oyuncakların her zaman sihirli olduğunu söyleyerek orada kalmak için elinden ne geliyorsa yapmaktadır.Yakalanma korkusundan dolayı Marla bir an önce gitmek istiyordur. Kardeşine bağırarak burada hiç bir şeyin olmadığını ve bir an önce gitmeleri gerektiğini söylemektedir. En sonun da fazlası ile sinirlenen Marla Cahrlie'yi çekerek oradan çıkarmaya çalışır.Playmobil Filmi Full2019 animasyon filmi Playmobil, Elindeki oyuncağı gösterir ve bunun sihirli olduğunu iddia eder. Ablasının inanmaması üzerine Marla elinde ki oyuncağı diğer oyuncakların arasına fırlatarak buradan gitmek istediğini söyler. Oyuncağı atması ile deniz feneri figürün den çok büyük bir ışık dalgası yayılır ve orada bulunan bütün oyuncakları içine çeker gözden kaybeder. Marla'nın sadece bakması ile korkuya kapılması kardeşinin başına gelecekleri engellemeye çalışmaktadır. Charlie ablasını dinlemez ve en sevdiği oyuncaklar dan ayrılmadan önce ışığa bir kere dokunmak ister.Ablasının elini tutuyor olması ile bir anda ışığın içine çekilerek başka bir dünya da gözlerini açarlar. Marla gözlerine inanamaz ve ayağa kalktığın da oda diğer oyuncaklar gibi bir oyuncak olmuştur.2019 Playmobil Filmi HDNe olduğunu anlamadan hemen kardeşini bulmak için her yeri aramaya başlar ve en sonun da onu bulur. İkisi bir anda vikinglerin gizli düyasında bir savaşın ortasında kalırlarken nasıl yaşayacaklarını düşünmeye başlarlar. Charlie orayı o kadar çok sevmiştir ki kesinle gitmez istemez. Vikingler ile birlikte savaşmaya başlayan Charlie savaşı kazanır ve vikinglerin komutanı ilan edilir. oyuncak dünyasın dan bir çıkış arayan Marla ne yaparsa yapsın kardeşinin gitmeye ikna edemez ve kendince bir çıkış yolu bulamaz. Sonsuza dek oyuncak olarak kalmaktan korkan Marla Annesi ve babasına söz verdiği gibi Charlie'ye bakamadığını düşünerek üzülür. Charlie'yi ikna edemediği için vikingler ile kalmasına mecburen izin vermek zorun da kalır. Bunu yapmazsa kardeşini sonsuza dek göremeyeceğini düşünür ve Vikinglerin kaptanıyla bir pazarlık yapmaya karar verir. Türkçe Dublaj Playmobil filmi sizlerle bolfilmizle.com da.
 • 99
 • IMDb 5.8
 • 150
 • 0
Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi – Portrait de la jeune fille en feu
İncele
Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi – Portrait de la jeune fille en feu
Türkçe Dublaj
2019 Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi izle, Marianne isminde güzel ve genç bir kadın denizin ortasında ki bir adada yaşamını sürdürmektedir. Orada bulunması ve güzel çevresinden dolayı her yeri resmetmektedir. Yaptığı güzel resimler ile adını duyuran Marianne bir çok ülkenin krallıklarının da ilgisini çekmektedir. Heloise ismin deki bir kadın ise manastırdan yeni ayrılmaya çalışan ve hiç istemediği bir evlilik yapmaya zorlanan bu kadının güzelliğini Marianne'ye resmetmesini söylerler. Verdikleri bu görevden kimsenin haberi olmamasını tembihlerler ve çizeceği kadının resminin de ondan habersiz gizlice çizilmesi gerektiğini söylerler. Bu resmin ona düğün hediyesi olarak verileceğini anlatırlar. Marianne bu teklifi güzel bir para karşılığın da kabul eder ve resmini çizeceği bu kadın ile tanışmaya gider.Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi FilmiFilm Alev Almış Bir Genç Kızın Portresinde, Marianne'ye verilen bu önemli görevi sorunsuz ve eksiksiz bir şekil de yerine getirilmesini sağlayacağına inanmaktadırlar. Kendisinin yetenekleri bir süre önce duymuş olan kral ve prens bu işi yapabileceğine inanırlar. Marianne yeni evlenmekte olan bu güzel Heloise’i gündüzleri güzel bir şekil de izlemeye karar verir ve geceleri de kendi kulübesinde resmetmeye başlar. Heloise ile tanıştıktan sonra arkadaş olan bu iki güzel bayan birbirleri ile konuşmaktan çok hoşnutturlar. Bu arkadaşlıkları ilerledikçe derdini Marianne'ye anlatan Heloise aslın da evlenmek istemediğini ve manastırda yeni çıktığını özgür olarak istediğini anlatır. Heloise sevmediği bir adamla ailesinin işi üzerine kurulu bir evlilik yapmak istemediğini ve nasıl kurtulabileceğini öğrenmeye çalışmaktadır.2019 Alev Almış Bir Genç Kızın PortresiZaman geçtikçe anlatılanlar ve birbirlerine sağladıkları düzen sayesin de araların da bozulmaz bir bağ oluşur ve bu iki bayan sonun da birbirlerine aşık olurlar. Beraberin de getireceği ölümleri ve yıkımları düşünmeden birlikte daha çok vakit geçirmeye başlayan bu iki ayrı dünyanın güzel bayanları gündüzleri olduğu kadar geceleri de görüşmeye başlarlar. Birbirleri ile geçirdikleri vakit çoğaldıkça bu iki kadın arasında ki bağda bir o kadar çoğalır. Marianna'nın tek işi bu yeni gelinin resmini boyamaktır. Fakat zaman geçtikçe bunu hem daha iyi şekil de yapar ve önemli olan ise vermek istemez. Kendinin aşık olduğu bu kadının da onun için aynı düşünceleri ve duyguları paylaşmak adına attığı ilk adım da duygularının karşılıklı olduğunu anlar ve birbirlerin den ayrılmamak için elinden geleni yapmaya çalışacaktır. 2019 da vizyona giren romantik dram filmi Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi filmi izlemek isteyenler için bolfilmizle.com da.
 • 119
 • IMDb 8.5
 • 673
 • 81
Les Fauves 2019 Film izle
İncele
Les Fauves 2019 Film izle
Multi Dil
 Dordogne'de bir yerde yazları gençler kayboluyor. En vahşi söylentiler Les Fauves izle dolaşıyor, biz bir sinsi sinsi sinsi hakkında konuşuyoruz. Laura, gizemi aydınlatmak istiyor ve onu korkuttuğu kadar çeken garip bir yazar olan Paul ile tanışıyor. Yaklaştıklarında, Laura tarafından spurned bir sevgili sırayla kaybolur.
 • 83
 • IMDb 3.6
 • 263
 • 0
Zombi Child Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Zombi Child Türkçe Dublaj Film izle
Multi Dil
Zombi Child izleHaiti, 1962: Sadece şeker kamışı tarlalarının yaşayan cehenneme gönderilmek üzere ölülerden bir adam geri getirildi. 55 yıl sonra Paris'te, prestijli Légion d'honneur yatılı okulunda, Haiti'li bir kız bir grup yeni arkadaşa eski bir aile sırrını itiraf eder - bu tuhaf masalın düşünülemez olanı yapmak için yüreksiz bir sınıf arkadaşı ikna edeceğini asla düşünmeyin.
 • 103
 • IMDb 6.4
 • 326
 • 0
Koruyucu – Lukas 2019 Van Damme Türkçe Dublaj izle
İncele
Koruyucu – Lukas 2019 Van Damme Türkçe Dublaj izle
Multi Dil
Koruyucu 2019 izleKoruyucu Dövüş ve macera filmerinin aranılan ve vazgecilmez ismi olan jean claude van damme, yine gözünüzü kırpmadanizleyeceginiz mükemmel bir baş yapıt.Film ikinbinli yıllarda amerika birleşik devletterinde geçmektedir.Emekli asker olanlukas hayatınını bir barda badigart olarak kazanmaktadır.Lukas ve sekiz yaşındaki kızı için hayat oldukça zordurlos angales arka sokaklarında hayata tutunmaya çalışmaktalardır.Bir gün barda bi olay olur ve lukas dönüşü olmayan biyola girer.Los angales in ünlü mafyasının adamlarını benzetir.Birden lukas herkezin dikkatini çeker ve kim oldugu konusun dadegişik yorumlar yapılmaktadır.Eki bi düşmanı lukası tanır ve intikam için eline fırsat geçmiş olur.Lukas a zararveremeyeceklerini anlayan mafya küçük kızını kaçırmaya karar verir ve harekete geçer. Dram Filmleri Kategırisinde en iyi yer edinen filmlerdendir.Koruyucu Lukas full izleKüçük kızı hiç beklemedigi bi anada kaçırırlar ve lukas bi tercih yapmaka zorundadır.Artık dönüşü olmayan bi yolagirdiginin farkında olan lukas eski hünerlerini sergilemeye mecburdur.Kötü adamlarla anlaşmaya giden lukas ınkızını kurtarması için kötü adamların isteklerini yerine getirmek zorunda oldugun farkında dır ve hemen harekete geçer.Aynı zamanda mafyanın kontrolün de olan bi striptiz kulubünde de de badigartlık yapmaya mecbur bırakılır.Bir yandan çeteninisteklerini yerine getirmeye çalışan lukas bir yandan da polisle ugraşmaktadır.Bu arada kücük kızı sara bi hayli zordururmdadır.Lukas ise kızını kurtaracagı ve mafyayı yok edecegi günü sabırlı b, şekilde beklemektedirKoruyucu 2019 Van Damme Filmi Full izleBeklenmedik bir şey olur ve luasa karekete geçer ve kendini bir sürü belalı adamın içinde bulur,bütün bunları yaparkenmafya liderinin yardımıyla kızını kötü adamların elinden kurtarır.Fakat kızını kurtarmaya yardımcı oldugu için artık odamafyaya borçlanmıştır ve onlardan biri olmak üzeredir.İyice kendisini belanın içinde bulan lukas son bir iş yapaıphayatta zorluk çekmeden yaşamak için ve kızının bir daha tehlikeye girmemesi için sorunu kökünden cözmeye karar verir.Saldırı ve suikast filmerinin aranan ismi jean claude van damme mütiş dövüş sahneleriyle ve kaliteli ounculuguylaSavave Alviti,Sami Bouajila nın degerli katkılarıyla kesinlikle sıkılmadan izleyecegizniz sürükleyeci ve hayata başkabir bakış açısı katan bir film olmuştur.İyi seyirler dileriz.
 • 94
 • IMDb 5.8
 • 2.449
 • 50
Amelie Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Amelie Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
Amelie izle, Amelie Türkçe dublaj izle, filmin başrolü Pariste garsonluk yapmaktadır ve kendine özgü bir dünyası olan saf, çekingen ve masum bir kızdır. Annesinin erken ölümü, babasının ilgisiz tavırları ve yaşadığı travmalardan sonra, sevimli ve boş şeylerle uğraşarak kendisine eğlence bulmaya çalışmaktadır. Yinede hayatı sıkıcı bulur ve kendini yalnız hisseder. Evde bulacağı bir kutuyla bu süreç değişecektir. Artık Amelie aşık olmuştur.
 • 122
 • IMDb 7.9
 • 340
 • 0
15 Minutes Of War (2019) Türkçe Dublaj Film izle
İncele
15 Minutes Of War (2019) Türkçe Dublaj Film izle
Türkçe Dublaj
15 Minutes Of War izleŞubat 1976. Somalili isyancılar, 21 Fransız çocuğunu ve Cibuti Şehrindeki öğretmenlerini taşıyan bir okul otobüsünü kaçırdılar. Teröristler, Somali ve Fransız toprakları arasındaki sınırda kimsenin olmadığı bir yere sürdüğünde, Fransız Hükümeti rehineleri kurtarmak için yeni oluşturulmuş bir seçkin kadro gönderir. Birkaç saat içinde, yüksek eğitimli ekip, Somalili Ulusal Ordunun sınırdaki dikenli tellerin arkasında pozisyon aldığı kriz alanına geldi. Fransız birliği, rehineleri kurtarmak için çok az seçenek bıraktı. Geçici durum çözüldükçe, Fransız erkekler hızla cesaret verici bir plan ortaya koyuyor: Çocukları ve öğretmeni güvenli bir şekilde çıkarmak için aynı anda 5 erkek keskin nişancı saldırısı gerçekleştiriyorlar. Gerçek bir hikaye.15 Minutes Of War Türkçe Dublaj izle
 • 98
 • IMDb 6.9
 • 416
 • 0
Mekanik: Suikast Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Mekanik: Suikast Türkçe Dublaj Film izle
Multi Dil
Mekanik: Suikast Türkçe Dublaj Film izleArthur Bishop yaptığı maceralar ve öldürdüğü adamlardan sonra işi bırakmaya karar vererek bir tatil bölgesine gider ve her şeyden uzak orada hayatını sürdürmeye başlar.Tabiki kötü adamlar Arthur Bishop'un peşini bırakmamakla ısrarcılar.Kendisini bulup bir iş teklifinde bulunuyorlar fakat Bishop işi kabul etmeyince farklı yollara başvurup Bishop'un kız arkadaşını kaçırmaya karar veriyorlar.Onun sayesinde Arthur Bishop'a istedikleri her şeyi yaptırabileceklerinden çok emindirler.Fakat bu durum birilerini fena halde zor durumda bırakıyor. Arthur'un tek zayıf noktası yani kız arkadaşını kaçırmayı başarıyorlar ve Bishop'un bundan sonra yapacak bir şeyi kalmadığı için adamlara istediklerini vermek zorunda kalıyor.Böylelikle Bishop tekrar iş hayatına dönüş yapıyor.Mekanik: Suikast Full Film izleKız arkadaşını kaçıranlarla bir türlü iletişim kuramamasına rağmen adamlar bir şekilde Bishop'a ulaşıyorlar ve teknede bir görüşme ayarlayarak işten bahsetmek istediklerini anlatıyorlar.Artur görüşmeyi kabul ederke tekneye gidiyor işi almasını isteyen ve bu olayların başında olan bu adam Artur'a bir dosya vererek bu adamı öldürmesini ister ve kesinlikle ölümünü kaza olarak görünmesini sağlamasını isterler.Bishop ölümlerin kaza gibi görünmesini planlamakta fazlasıyla ustadır.Bu kötü adamlar bunu bildiği için Bishop'un kız arkadaşını işi bitirinceye kadar yanlarında tutarak kendi hayatlarını da garanti altına almaktadırlar.Sevdiği kadını kurtarması gerekmektedir.Hayatının aşkını tam da bulmuşken kaybetmeyi göze alamazdır.Mekanik: Suikast 1080P FİLM İZLESevdiği insana kavuşmak için imkansız gibi görünen üç cinayeti işlemesi gereken bir adamın hikayesinde intikamı, aşkı, kanı ve hırsı iyice doruk noktasına ulaşmıştır.tek düşündüğü kız arkadaşının canının güven de olmasıdır.Onun için herşeyi yapmaya göze almıştır.Cinayetleri işleyecekleri yerler ülkenin bir ucundan diğer ucuna uzanan üç farklı şehir ve birbiri ile bağlantısı olmayan üç farklı ünlü iş adamlarıdır.Şimdi ise Artur dünyayı dolaşarak ulaşması imkansız gibi görünen bu adamlara ulaşmak için yola çıkmıştır.Eski bağlantılarında da destek alarak bulmaya çalıştığı ve ne şekilde ölmesi gerektiğini planlamaya çalışan Artur bu zorlu görevleri bitirip hayatının aşkını kurtarmaya gelere onu kaçıranlara bunu ödetebilecek mi? Artur artık kanlı geçmişini geri de bırakarak sadece kız arkadaşı için öldürmeye başlar.
 • 99
 • IMDb 5.7
 • 502
 • 0
Cehennem Melekleri 3 Full HD Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Cehennem Melekleri 3 Full HD Türkçe Dublaj Film izle
Multi Dil
Cehennem Melekleri 3 Türkçe dublaj film izleCehennem meleklerinin paralı askerleri yeniden iş başına geçmeye hazırlanıyorlar. Barney Ross ve askerlerinin en son oacak olan görevi çok tehlikeli bir silah tüccarının takibini yapıp peşlerine düşmek ve onun elinde olan dünyayı yok edip öldürecek güçteki silahları yanlış kişilerin ellerine geçmeden önce yok etmeleri gerekmektedir.Tüccar hakkında araştırmayı derinleştirdikçe bir zamanlar Barney'nin ortağı olan bu ekibi kurmasına yardımcı olan Conrad Stonebanks olduğunu öğrenir.Aslında Barney bu ortağını yıllar önce öldürdüğünü düşünmektedir.Nasıl olurda adı bir işte geçer daha da fazla merak etmektedir.Barney'nin eski partneri olan Conrad Stonebanks onun için kendisine kazık atmış bir paralı askerden farkı kalmamıştır.Cehennem Melekleri 3 1080p Full HD film izleEkip toplanır ve kurdukları plan üzerine devam ederek yola çıkarlar.Cehennem Melekleri Conrad Stonebanks için bir çatışma kurarlar ve çıkan çatışma başarısızlıkla sonuçlanarak Conrad Stonebanks bir şekil de yeniden kaçmayı başarır.Barney kaçan bu eski ortağına daha da fazla kinlenmiştir.Cehennem Melekleri artık bu olaydan sonra önemli bir kararın eşiğine gelir.Barney yapılacak olan işin kişisel olmasından dolayı eski çalıştığı ekipteki bütün arkadaşlarını emekliye ayırı ve onlarla olan bağlantısını koparark kendine yeni ve genç yetenekler den oluşan bir ekip kurmaya karar verir.Bu sefer işin içine karışan CIA'in dahil olması ile beraber durum daha da alevlenerek büyür. Conrad Stonebanks'ın tek hedefi artık Cehennem Meleklerini yok etmektir.Cehennem Melekleri 3 Full Film izleBarney yeni ekibi kurar ve bu gençler sayesin de Cehennem Melekleri daha güçlü daha tehlikeli ve daha moderndir. Conrad tekrar tuzağa düşürülür ve yapılan saldırı da ağır yaralanan arkadaşının sözleri onu iyice üzmektedir.Onun düşüncelerinden yola çıkarak Eski ekibini tekrar yanına çağırarak konuşma yapmak ister.Conrad'da karşı başarısız olduğunu dile getirere onlardan yeni ekibi ile beraber çalışmalarını ister.Bu durumun sadece bu iş olduğunu ve intikam için olduğunu anlatarak ekipleri birleştirir.Bundan sonra Conrad'a karşı iki ekip bir bütün olarak harekete geçmeye karar verirler.Artık ekipmanları ve teknikleri de daha güçlü ve moderndir. Ancak karşılarına çıkacak her türlü kötülüğe tam olarak hazırlıklı mıdırlar?
 • 127
 • IMDb 6.1
 • 409
 • 0
Ölümcül Takip – Blitz Full HD Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Ölümcül Takip – Blitz Full HD Türkçe Dublaj Film izle
Multi Dil
Ölümcül Takip Jason Statham Filmleri izleTeşkilatta oldukça başarılı ve bir çok ödüle layık görülmüş olan dedektif Tom Brant bir cinayet haberi alır ve hemen olay yerine doğru yola çıkar.Kalabalığın içinden geçerek öldürülen adamı görünce işler iyice karışır.Kendisi gibi teşkilattan bir polis olan bu adam bir seri katil tarafından öldürülüp bırakılmıştır.Tom Brant seri katilin bir polis öldürmesine dayanamayarak davayı kendisinin almak istediğini söyleyerek işe koyulur.Hiç bir şekilde görgü tanığı olmamasına rağmen her yeri tekrar tekrar incelemeye başlayarak iş arkadaşının neden öldürüldüğünü çözmeye çalışacaktır.Olayın üzerinden fazla geçmemiştir ki bir cinayet haberi daha gelir ve Tom Brant acele ile çıkarak hemen olay yerine gider.Cesedi görünce gözlerine inanamaz oda bir polistir.Ölümcül Takip Full Türkçe Dublaj HD izleTom Brant cinayetlerin tesadüf olmadığını ve sadece polisleri öldüren bir seri katil olduğundan hiç şüphesi kalmamıştır.Gece gündüz uyumadan bu adamı yakalamak için elinden gelen her şeyi yapmasına rağmen seri katil den hiç bir şekilde bir iz yoktur.Adam o kadar çok profesyoneldir ki,arkasın da hiç bir şekilde ne bir iz nede bir ipucu vardır.Deliller oladığı için katilin hala ne yüzünü biliyorlardır nede ismini profesyonelliği ile herkesi şaşırtmayı başaran polis katili bir polis daha öldürmeye teşebbüs eder ve üstelik bu kadın polis Tom Brant 'ın en yakın arkadaşlarındadır.Katilin elinden tesadüfen kurtulan bu polis olayları hatırlamaya çalışarak ve eski suçlu kayıtlarından katili tespit etmeyi başarır ve ismini öğrenerek yakalama için ilk adım başlar.Ölümcül Takip 1080p Film izleTom Brant polis katilinin isminin Blitz olduğunu öğrenir öğrenmez her yerde onu arattırarak yüz tanıma sistemlerinden nereye girdiğini hangi sokakta olduğunu sokakta bulunan kameralar yardımı ile de bulmaya çalışmaktadır.Her kameradan kaçan katil bir polii daha öldürerek Tom Brant 'a karşı bir kez daha zafer kazanarak onu alt etmyi başarmıştır.Bu polis katili Blitz'i yakalamaya bir adım daha yaklaştığını gören Tom Brant onun hata yapmasını beklerken katil tarafından bir telefon alarak asıl hedefinin kendisi olduğunu söyler.Şehre fazlasıyla korku salmış olan seri katil Blitz listesine dedektif Brant'ı da eklemiştir.Sandığı kadar kolay lokma olmadığını ona gösteremeye çalışacaktır.Zaman bir sonraki kurban için acımasızca ilerlerken kahramanlarımız bu acımasız katili bulmak için londra sokaklarının altını üstüne getireceklerdir.
 • 97
 • IMDb 6
 • 422
 • 0
Taşıyıcı 3 – Transporter 3 Türkçe Dublaj izle
İncele
Taşıyıcı 3 – Transporter 3 Türkçe Dublaj izle
Multi Dil
Taşıyıcı 3 1080p Türkçe Dublaj film izleFrank yine kuralları ile iş başındadır.Fakat bazen kendi bile bu kuralların farkına varmadan onları yoksayabiliyor.Marsilya'daki çevre koruma bakanı olan Leonid'in kızını kendi kötü emelleri için kaçırmış bir grup mafyanın taşımacılığını yapmak için görevlendirilmiştir.Bu sefer taşıyacağı paketin bir kız olduğunu gören Frank onunla hiç konuşmadan kısa yoldan bu işi halledebileceğini düşünerek paranın da çok fazla ve azip gelmesi üzerine işi kabul etmekten başka çaresi yoktur.Kızı aldıktan sonra yola koyulan Frank başına geleceklerden habersiz Odessa!ya doğru yola koyulmuştur.Karşı tarafdan gelen gizli ve şifreli olan rotaya uymak zorundadır.Bu işi ayarlayan bu insanlar Frank'e fazla güzenmediklerinden dolayı onun ve kızın bileklerine birer bombayı aktıf eden saat takmışlardır.Taşıyıcı 3 Full film izleFrank'in yolculuğu hiç de umduğu kadar olmamıştır.Taşıdığı bu paket bir çevre bakanının kızı olduğundan bakanında boş durmaması gerekmektedir.Kızını kaçıranlar için bir kaç adam tutarak Frank'in kullandığı aracı takip ettirir ve kızını geri alabilmek adına ne gerekiyorsa yapılmasını emreder.Frank bu peşine düşen adamlardan bir şekil de kurtulması gerekmektedir.Uzunca bir kargaşadan sonra arabalarını yoldan çıkarmayı başaran Frank tekrar talimatlar almak için normal yolunda ilerlemeye devam eder.O sırada taşıdığı bu kıza karşı duygusal bir bağ besleyen Frank ne yaptığını düşünmeye başlar ve kolundaki bombalar dan kurtulmak için bir arkadaşının yanına gider.Çünkü kızı kaçırılan yere babasına teslim etmenin daha doğru olduğunu düşünür.Transporter 3 Full türkçe dublaj 1080p film izleBu adamlar çevre bakanına Odessa'nın güzel denizine kimyasal atık dökerek bütün balıkları öldürecek ve çevre kirliliği yaratacak olan bir anlaşma için bakanın kzını esir almışlardır.Anlaşmayı imzalamadığı sürece kızını öldüreceklerini söylerler ve bakanı çaresiz durumda bırakırlar.Son ana kadar kağıtları imzalamayacağını söyleyen bakan kızını alabilmek için peşlerine tekrar adamlar gönderir. Frank'in karşısın da hiç bir şansları olmayan bu adamlar yine kaybederler ve Valentina'yı alamazlar.Frank'i ve Valentina bu uzun yolculuk sırasın da birbirlerine aşık olurlar.Ne olursa olsun onu bu adamlara teslim etmiyeceğini söyleyen Frank bunu bir yolunu bulacağından çok emindir.Frank ve Valentina kollarındaki saatlerden kurtulma dan kaçacakları başka bir yer olmadığı gerçeğini de unutmamalıdırlar.
 • 104
 • IMDb 6.1
 • 453
 • 0
My Holidays Without My Husband Erotik Film izle
İncele
My Holidays Without My Husband Erotik Film izle
Orjinal Dil
40 yaşındayken muhteşem Lexi, kendinizi şehvet ve etin sınırsız zevklerine teslim olmak için asla geç değildir. Sadakatsiz bir koca tarafından hayal kırıklığına uğramış olan Lexi, güneşte kazanılan bir tatil için kendini tedavi ediyor ve İspanyol sahilindeki güzel villası olan eski arkadaşı Dani ile buluşmaya gidiyor. Bu cinsel açıdan özgürleşmiş kadının yanında ve çok sayıda sevgili ile çevrili olmasıyla, Lexi, en içsel dürtülerinin aydınlanmasına izin verecek.
 • 151
 • 1.341
 • 1
Tabanca – Revolver Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Tabanca – Revolver Türkçe Dublaj Film izle
Multi Dil
Tabanca Filmi Türkçe Dublaj izleJake Gren kumar borçları yüzünden uzun süre kaçak olarak yaşamaktadır.İyi bir kumarbaz olan Jace Gren kardeşinin ailesinin kurtarmak amacı ile istemeyerekte olsa bir oyuna dahil olur. Ve bu oyunda kendisi kaybederek kaçak hayatı yaşamaya başlar.Bir gün kumar borcu olduğu kumarhane sahibi tarafından yeri tespit edilerek polise haber verilir ve yakalanarak hapse gönderilir.Burada hakimin verdiği yedi yıllık cezayı çekmeye başlar.Hücresinde beraber kalmak zorunda olduğu ve pis işlerinide hapishaden bile yürütmeye çalışan iki dolandırıcıyla kalmak zorundadır.Jace Gren hapishanedeki yıllarını ve neredeyse tüm vaktini kitap okuyarak geçirir ve beladan uzak durur.Dorothy Macha'dan intikam almaktan başka bir şey düşünemez hale gelir.Tabanca Filmi HD 1080p izleBaşına gelen herşeyden onu sorumlu tutarak intikam duygusu beslemeye başlar. Tüm bu olan oyunlar da sadece ikisinin çıkarlarının hikayesi yatmaktadır.Sonunda cezası biter ve bu uzun sürenin ardından sonunda özgürlüğüne kavuşur.Hapisten çıkar çıkmaz kumarhanelerin yolunu tutan Jake Gren iki yıl boyunca büyük paralar kazanmayı başarmıştır.Tek amacı kumar borcu yüzünden kendisini hapse attıran kumarhanenin sahibi Dorothy Macha’dan intikamını almaya hazırlanmaktadır.Dorothy Macha'yı bulur ve onu adamlarının önünde küçük düşürerek ilk adımını atmış olur.Jace Gren kendi kumarhanesini kurar ve davetlilerden biride Macha'dır.Jake Gren Macha'nın masasında büyük bir hamle yapmaktadır ki bu onun tüm parasını kaybetmesine ve üzerine de tefecilere borçlanmasına sebep olmaktadır.Tabanca - Revolver Türkçe Dublaj Film izleHapiste geçen süreler içinde yanında kalan inanılmaz bu iki dolandırıcıdan öğrenebileceği bütün üçkağıt numaraları öğrenmiş ve kumar masasında neredeyse yenilmez bir hale gelmiştir.Artık Dorothy Macha'dan intikamını alma vakti gelmiştir.Jake Gren geçirdiği kötü günler yüzünde son derece tehlikeli ve bir okadar da korkutucu biri haline dönüşmüştür Dorothy Macha'da Jake'i yenmeye çalışarak ona patronun kim olduğunu hatırlatmak ister.Jake Dorothy Macha'yı kendi kumarhanesine davet ederek bir oyun oynamak istediği belirtir.Acımasız bir rakip olan Macha Jake'i öldürmek için tetikçilerini tutmuştur.Jake için artık geri dönüş yoktur ve oynadıkları bu oyun bir öceki oynadıkları elden daha tehlikeli bir hale gelmiştir.Ama asıl tehlike Jake'ten gelmek üzeredir.
 • 115
 • IMDb 6.4
 • 472
 • 0
Taşıyıcı 2 Nefes Nefese – Transporter 2 Full film izle
İncele
Taşıyıcı 2 Nefes Nefese – Transporter 2 Full film izle
Orjinal Dil
Taşıyıcı 2 Nefes Nefese Full film izleTaşıyıcı filmini devamı olan bu filmde de Frank yine iş başında gibi gözüküyor.Kendine sessiz sakin bir hayat seçmeye karar verip Miami'de yaşamaya karar veriri ve bir süre işten ve gözlerden uzak durur.Fakat bu sefer iş onun peşini bırakmaz.Ünlü bir doktor öenmli hastalıkları tedavi ederk biyolojik silahlar geliştiren ve devlet adına çalışan işinde uzman bir profesördür.Yaptığı iş yüzünden defalarca hayatı tehlikeye giren bu doktor kendisi ve ailesi için bir koruma ister.Özellikle beş yaşında ki çocuğunu ve karısını korumak adına okula gidip gelen bu ufaklığa onun yanında eşlik edecek birilerine ihtiyaç duymaktadır.Frank ile görüşen ve işinde en iyisi olduğunu söyleyen doktor bu iş için çok para ödemeye hazırdır.Taşıyıcı 2 Nefes Nefese Film izleAnlaşmayı kabul eden Frank hiç vakit kaybetmeden işinin başına geçer.Eski yaşantısına göre daha az hareketli bir şeyler arayan Frank maalesef bu yolculuğunda da eskilerin peşini bırakmayacağını anlar.Bir grup katil ve suikastçılar birliği hükümet için çalışan bu doktora ulaşmak için oğullarını kullanmak isterler.Her ne kadar Frank 'in koruması altında da olsa bir yolunu bularak çocuğa bir aşı enjekte ederek panzehiri vermeleri karşılığında doktorun başkanı öldürmesini isterler.Hiç kimseye haber vermeyen doktor kaçırılan oğlunun nerede olduğuna dair en ufak bir fikri yoktur.Çocuğu kaçırdıkları hastaneden bir şeyler bulmaya giden Frank Çocuğa yaptıkları iğneyi bulur ve bu onun için çok önemli bir ipucudur.Hemen kendi imkanlarını kullanmaya başlar.Transporter 2 Full film izleFakat bu örgütün farklı bir amacı vardır.Öncelikle doktora başkanı öldürmek çocuğu teslim etmeye karar veren örgüt verdikleri ilaçta buluna ölümcül bir virüs nefes yolu ile bulaşmaya başlar önce annesine sonrada babasına bulaşan virüs oradanda diğer odadaki herkese bulaşır ve virüsün amacına ulaşması için otuzaltı saati doldurmuş olması gerekmektedir.Çocuğun hayatını kurtarmak için bu örgütü bulmaya çalışan Frank'in işi bu sefer gerçekten çok zordur.Küçük bir çocuğun nefesi ile ona yakın duran herkesin hastalanması ve ölmesi gibi büyük bir olay söz konusu iken Frank örgütü bulmak için elinden geleni yapar.Aldığı iğneden parmak izi bularak ilk kişiye ulaşan Frank bakalım panzehiri alıp kendisine çok yakın gördüğü bu sevimli küçük çocuğun ve diğerlerinin hayatını kurtarabilecek mi
 • 87
 • IMDb 6.3
 • 469
 • 0