China
Yıldızlara Doğru Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Yıldızlara Doğru Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
Yıldızlara Doğru Türkçe Dublaj izleBilimkurgu ve macera dalında eşsiz mükemmel bir film. Roy McBride babası gibi bir astronottur. Küçükken babasını hep başkalarıyla büyümüş ve babasının izinden gitmeyi tercih etmiş Roy babasının uzayın derinliklerinde yıllar önce dünyayı kurtarmak için gitmiş ve bir daha dönmemesi üzerine astronotluk görevini babasının görevi olarak benimsemiş ve en başarılı şekilde çalışmaktadır.Bir gün gene uzaydayken uzay istasyonunun bakımı görevindeyken uzaydan gelen bir dalga ile uzay istasyonu hasar alır ve parçalanmaya baçlar istasyonun dışında tamir yaparken yakalanan Roy kendisini uzay boşluğunda sürüklenirken bulur ve biraz sürüklendikten sonra atmosfere giren Roy kendisini koruyan elbiselerinin sayesinde atmosferden geçer ve otomatik paraşüt sayesinde baygın bir şekilde dünyaya baygın ve hiç bir şey hatırlamaz halde iner.Yıldızlara Doğru izleRoy McBride kendine geldiğinde hastane odasında ne olduğunu hatırlamadan yatarken bulur bu esnada dünyada kırmızı alarm verilmektedir kaos oluşmuştur dünyaya çarpmaya doğru gelen bir gök taşı olduğunu ve bütün sistemlerin alt üst olduğunu dünyanın yok olmaya doğru gittiği bir olumsuz durum oluşmuştur.Kendine gelir gelemez hemen görev yerine giden Roy durum hakkında bilgi alır ve uzaya giden ekibin içinde yer alır bu esnada babasının da yıllar önce galaksinin dışına dünyayı kurtarmak için kendisini ve ekini feda ettiğini öğrenir babasının yaptıklarıyla kendini yetiştiren Roy bu görevi tereddüt etmeden alır ve hazırlıklara başlar.Artık dünyanın kaderi Roy un elindedir ailesiyle vedalaşarak babasının gittiği galakside de yaşama ihtimali olduğunu öğrenerek hareket ederler artık bütün dünyanın umutları olmuşlardır.Yıldızlara Doğru Filmi izleBabasının tün güneş sistemiyle ilgili bir proje hakkında çalıştığını öğrenen Roy bu projenin kontrollünden çıkarak dünyayı tehdit ettiğini de uzaya çıktığında öğrenmiştir ve asıl görevin bu olduğunu babasının da yaşadığını öğrenmiştir ama bu görev için galaksinin sonralarına gitmesi gerektiğini bilmektedir ve hiç tereddüt etmez güneş sistemin dışına doğru yol alır hem dünyayı kurtaracak hende babasını bulacaktır kararlıdır.Fakat bu görev göründüğü kadar kolay olmayacaktır başka gezegene inen Roy ve ekibi burada bir dizi olaylarla karşılaşır karşılaştıkları bütün zorluklarla bir şekilde mücadele eden Roy ve ekibi canları pahasına dünyayı kurtarır ve galaksinin dışında dünyanın nasıl bir yerde ve uzay teorilerini alt üst edecek yeni keşif ve bilgiler vererek uzay programlarının ve çalışmalarının bambaşka bir yere gitmesine yol göstererek kendilerini bilim için feda ederler.
 • 124
 • 172
 • 10
Acayip Güzelim – I Feel Pretty 1080p Türkçe Dublaj izle
İncele
Acayip Güzelim – I Feel Pretty 1080p Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Acayip Güzelim Full izleHayatında iyi bir işe güzel bir daireye fazlaca para ve güzel dostukları olmasına rağmen hayatından hiç mutlu değildir.Renee özgüveni düşük ve kendini hiç beğenmeyen sürekli dahagüzel olmak isteyen şişman bir kadındır.Çevresinin ona çirkin gözlerle bakmasından zorbalığa uğramasından bıkmış usanmıştır.Kendine sürekli güzel olmak istediği söyleyen ve sürekliaynaya bakıp bir türlü güzel olmadığını ve şişman olduğunu düşünen Renee keendine gözgüveni çok düşük bir kadındır.Dostlarıyla beraber toplandıkları zamanda sürekli güzel olmasıgerektiğini söyleyen Renee bunu bir türlü başaramayacağını düşünür ve her zaman üzgün bir şekilde hayatına devam eder.Bir gün gittiği spor salonunda çok güzel bir kızla tanışır.Acayip Güzelim 1080p izleVe ona senin kadar güzel olmak istiyorum makyaj malzemelerinin yapamayacağı şeyler bunu nasıl başardığını bilmek ve bende senin gibi olmanın hayalini kuruyorum der. Hayatındabir mucize olmasını o kadar çok ister ki bir dilek kuyusuna gider ve lütfen sadece çok güzel olmak istiyorum der herkesten çok güzel sadece güzel olmak istiyorum der ve elindekiparayı dilek kuyusuna atar.O anda cebinden bir ayna çıkarır ve kendine tekrar bakar. hiç değişmediğini gören Renee üzülerek eve geri döner. Terminator 6 izleRenee her her zaman ki gibi ewden çıkarve spor salonunda bir kaza geçirir. Başına aldığı ağır darbe sonucunda hastaneye kaldırılır.Hafızasında sorunlar oluşur ve beyninin bir bölümü hasar alır.Acayip Güzelim Türkçe Dublaj izleİyileşmeye başladığı zamanda aynaya bakar bir anda kendini özgüveni yüksek çok çekici ve güzel bir kadın gibi görür.Sürekli kendinin çok güzel olduğunu söyler.Hayatındaki herşeybir anda değişmeye başlar iş yerindeki terfisi yeni yüzler yeni şirketler daha fazla para ve çalıştığı kozmetik firmasının yeni yüzü olur.Bir anda şöhret basamaklarını hızlıca tırmanmayabaşlar.Arkadaşlarının ne olduğunu bilmediği Renee yeni kişiliği kendine olan özgüveni ve sempatikliği ile neler kazanacak kendine gerçekten bir erkek arkadaş bulacak mı? Ya daRenee ne kadar güzel olduğunu düşünürken görüntüsünün hiç değişmediğinin hep aynı şiman kadın olduğunun farkına varmaya başlayınca ve kendinin aslında kim olduğunu hatırlayıncaneler yaşayacak ve neler yapacak özgüveni yerine getirecek olan güzel bir komedi.
 • 110
 • IMDb 6.4
 • 198
 • 0
Venom: Zehirli Öfke (2018)
İncele
Venom: Zehirli Öfke (2018)
Türkçe Dublaj
Aksiyon sahnelerinin en iyi olanlarından birisidir aslında bu filmler. Venom: Zehirli Öfke filmlerini hd kalitede izleyebilir ve izleyebilirsiniz.Venom: Zehirli Öfke full hd kalitede sitemizden türkçe dublaj seçeneği izle izleyebilirisiniz. Aksiyon dolu ve aynı zamanda bilim kurgu sahnelerine konu alan Venom filmi sizlere en iyiyi sunmaya hazırlanmaktadır.
 • 112
 • IMDb 6.6
 • 690
 • 0
Sihirbazlar Çetesi 2 2016 – HD
İncele
Sihirbazlar Çetesi 2 2016 – HD
Multi Dil
Sihirbazlar Çetesi 2 izle İzleyenlerin nefesini kesen ve toplumun hayranlığını kazandıkları Robin Hood stili gösterilerinin ardından bir sene geçmiştir. Atlılar Çetesi geri dönüşünü müjdeleyen gösteri ile kaçmanın onlar için çocuk oyuncağından farksız olduğunu kanıtlayacaktır. J. Daniel Atlas (Jessie Eisenberg), Merritt McKinney (Woody Harrelson), Jack Wilder (Dave Franco) ve grubun yeni üyesi Lula (Lizzy Caplan) ile birlikte, yeni gösterilerini ünlü iş adamı Owen Case’i (Ben Lamb) ifşa etme umuduyla sergilerler. Bu sefer FBI özel ajanı Dylan Rhodes’un (Mark Ruffalo) da yardımını almışlardır fakat Rhodesun ekibe katılımı gösteri öncesi ifşa olur ve planlar geri teper. İtibarlarını geri kazanmak isteyen Atlılar Çetesi kariyerlerinin en zorlu soygunu ile karşı karşıya kalacaklardır.
 • 115
 • IMDb 6.8
 • 275
 • 0
John Wick 2014
İncele
John Wick 2014
Multi Dil
John Wick 1 izle Yönetmenliğini David Leitch ve Chad Stahelski ikilisinin üstlendiği film; kendisini öldürmek için tutulan eski bir dostunun peşine düşen tetikçi John Wickin intikam öyküsünü anlatıyor. Yapılan klasik bir araba hırsızlığı, Rus mafyasının önemli adamlarından birinin oğlunun başını belaya sokacaktır. John Wick, emekliye ayrılmış bir tetikçidir. Emekliliğinin tadını çıkarırken karısının yakalandığı amansız hastalıkla hayatı altüst olur. Karısından kendisine kalan en değerli varlığı ve can yoldaşı köpeğidir. Ancak evine dalan üç gangster onu da öldürür. Gansterlerden biri, mafya babası Viggo Tasarovun oğlu Josef Tasarovdur ve Johnun daha önce birlikte çalıştığı bir adamdır. Artık kaybedecek hiçbir şeyi de kalmayan John Wickin tek istediği intikamdır ve New York sokaklarında düşmanlarıyla nefes kesen bir kovalamacanın içine girer. Aksiyon sahneleri arasında en iyi filmlerden olan John Wick filminin devam filmleri ile beraber sizlere hd kalitede sunuldu
 • 101
 • IMDb 7.1
 • 301
 • 0