China
Aşk Zamanı – In the Mood for Love Film izle
İncele
Aşk Zamanı – In the Mood for Love Film izle
Multi Dil
Aşk Zamanı - In the Mood for Love Film izleHong Kong, 1962. yerel günlük gazetenin baş editörü Bay Chow ile eşi, genellikle Şangay kökenli kişilerin oturduğu bir binaya taşınır. Adam kısa süre sonra, onlar gibi kocasıyla birlikte binaya yeni taşınmış olan Li-Chun adında güzel bir genç kadınla tanışır. Kadın bir ihracat firmasında sekreter olarak çalışmaktadır. Kocası ise bir Japon firmasının temsilcisidir ve sık sık iş gezilerine çıkmaktadır. Kendi karısı da çoğunlukla dışarda olduğundan, Chow, Li-Yunla gittikçe daha çok vakit geçirmeye başlar. Sık sık ev sahipleriyle buluşup mahjong oynar ya da birlikte son dedikoduları tartışırlar. Chow ve Li-Yun arkadaş olurlar, ama bir gün gerçekle yüzyüze gelmek zorunda kalırlar: eşlerinin arasında bir ilişki vardır...
 • 99
 • IMDb 8.1
 • 372
 • 0
Skyfire (2019) Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Skyfire (2019) Türkçe Dublaj Film izle
Türkçe Dublaj
Skyfire izle Tianhuo Adası bir cennet kadar güzel. Neredeyse insanların dünyaca ünlü Pasifik Kıyıları volkanik kuşağının "Ateş Çemberi" nde bulunduğunu unutturuyor. Genç jeolog Li Xiaomeng, ilk volkanik izleme sistemi Suzaku'yu geliştirmek için ekibi buraya getirdi. Uzun yıllar emekli olan volkanik bir uzman olan Li Xiaomengs'in babası Li Wentao, onu öğrendikten sonra kratere koşarak onu ayrılmaya ikna etmeye çalıştı. Aynı zamanda, keşif uzmanı Zheng Nan, güzel sualtı mağarasına dalarak kız arkadaşı Jiahui'ye romantik bir teklif vermeye hazırlanıyor. Yanardağ patladı ve bu insanların kaderi dondu. Yarının güneşini görmek için, geçmişle uzlaşmalı ve umutsuz bir durumda kendileri ve tüm canlı varlıklar için bir yol bulmak için birlikte çalışmalıdırlar. Bu, seven ve cesaret eden, seçen ve terk eden, kendilerini kurtaran ve başkalarını kurtaran Çinli kahramanların hikayesidir.
 • 264
 • 0
Yeti Efsanesi Abominable 2019 Animasyon Filmi izle
İncele
Yeti Efsanesi Abominable 2019 Animasyon Filmi izle
Multi Dil
Yeti Efsanesi Abominable 2019 Animasyon Filmi izleGenç Yi Şangay’daki apartmanının çatısında genç bir Yeti’yle karşılaşır. Haylaz arkadaşları Jin ve Peng ile birlikte ona "Everest" adını verirler Abominable izle ve sihirli yaratığı dünyanın en yüksek noktasında ailesiyle buluşturmak için efsanevi bir yolculuğa çıkarlar. Fakat Yeti Efsanesi izle üç arkadaşın Everest’in evine gitmesine yardım etmek için Yeti’yi yakalamaya çalışan bir zengin olan Burnish ile zoolog Dr. Zara’dan bir adım önde olmaları gerekmektedir.
 • 92
 • IMDb 7
 • 461
 • 0
Yıldızlara Doğru – Ad Astra
İncele
Yıldızlara Doğru – Ad Astra
Türkçe Dublaj
Yıldızlara Doğru Türkçe Dublaj izleBilimkurgu ve macera dalında eşsiz mükemmel bir film. Roy McBride babası gibi bir astronottur. Küçükken babasını hep başkalarıyla büyümüş ve babasının izinden gitmeyi tercih etmiş Roy babasının uzayın derinliklerinde yıllar önce dünyayı kurtarmak için gitmiş ve bir daha dönmemesi üzerine astronotluk görevini babasının görevi olarak benimsemiş ve en başarılı şekilde çalışmaktadır.Bir gün gene uzaydayken uzay istasyonunun bakımı görevindeyken uzaydan gelen bir dalga ile uzay istasyonu hasar alır ve parçalanmaya baçlar istasyonun dışında tamir yaparken yakalanan Roy kendisini uzay boşluğunda sürüklenirken bulur ve biraz sürüklendikten sonra atmosfere giren Roy kendisini koruyan elbiselerinin sayesinde atmosferden geçer ve otomatik paraşüt sayesinde baygın bir şekilde dünyaya baygın ve hiç bir şey hatırlamaz halde iner.Yıldızlara Doğru izleRoy McBride kendine geldiğinde hastane odasında ne olduğunu hatırlamadan yatarken bulur bu esnada dünyada kırmızı alarm verilmektedir kaos oluşmuştur dünyaya çarpmaya doğru gelen bir gök taşı olduğunu ve bütün sistemlerin alt üst olduğunu dünyanın yok olmaya doğru gittiği bir olumsuz durum oluşmuştur.Kendine gelir gelemez hemen görev yerine giden Roy durum hakkında bilgi alır ve uzaya giden ekibin içinde yer alır bu esnada babasının da yıllar önce galaksinin dışına dünyayı kurtarmak için kendisini ve ekini feda ettiğini öğrenir babasının yaptıklarıyla kendini yetiştiren Roy bu görevi tereddüt etmeden alır ve hazırlıklara başlar.Artık dünyanın kaderi Roy un elindedir ailesiyle vedalaşarak babasının gittiği galakside de yaşama ihtimali olduğunu öğrenerek hareket ederler artık bütün dünyanın umutları olmuşlardır.Yıldızlara Doğru Filmi izleBabasının tün güneş sistemiyle ilgili bir proje hakkında çalıştığını öğrenen Roy bu projenin kontrollünden çıkarak dünyayı tehdit ettiğini de uzaya çıktığında öğrenmiştir ve asıl görevin bu olduğunu babasının da yaşadığını öğrenmiştir ama bu görev için galaksinin sonralarına gitmesi gerektiğini bilmektedir ve hiç tereddüt etmez güneş sistemin dışına doğru yol alır hem dünyayı kurtaracak hende babasını bulacaktır kararlıdır.Fakat bu görev göründüğü kadar kolay olmayacaktır başka gezegene inen Roy ve ekibi burada bir dizi olaylarla karşılaşır karşılaştıkları bütün zorluklarla bir şekilde mücadele eden Roy ve ekibi canları pahasına dünyayı kurtarır ve galaksinin dışında dünyanın nasıl bir yerde ve uzay teorilerini alt üst edecek yeni keşif ve bilgiler vererek uzay programlarının ve çalışmalarının bambaşka bir yere gitmesine yol göstererek kendilerini bilim için feda ederler.
 • 124
 • 1.168
 • 11
Ne Zha Animasyon Filmi Türkçe Dublaj izle
İncele
Ne Zha Animasyon Filmi Türkçe Dublaj izle
Multi Dil
Ne Zha Animasyon Filmi Türkçe Dublaj izlePrimus, bir Karışık Yuan Boncukunu bir Ruh Tohumuna ve bir İblis Hapına çeker. Ruh Tohumu, Kral Zhou'nun yeni bir hanedan kurmasına yardım etmek için bir insan olarak reenkarne edilebilirken, Şeytan Hapı, insanlığı tehdit eden şeytanı yaratacak. Ne Zha, kahraman olmaya mahkumdur, ancak bunun yerine, Ruh Tohumu ve bir İblis Hapı değiştirildiğinden şeytan bir enkarne haline gelir.
 • 110
 • IMDb 7.8
 • 666
 • 1
Derinlerdeki Dehşet – The Meg Türkçe Dublaj HD Film izle
İncele
Derinlerdeki Dehşet – The Meg Türkçe Dublaj HD Film izle
Multi Dil
Derinlerdeki Dehşet Filmini full izleEn iyilerin den dnizci bir subay ve aynı zaman da dünyaca ünlü ve çok iyi bir dalgıç olan Jonas Taylor bir görevde Marina Çukuru yakınlarında ekibine ve kendi başına gelen bu korkunç olayda ekibini kurtarmak yerine onları ölüme terkederek sadece kendi hayatını kurtarmakla beraber kendi teknesinde kalan bir kaç kişi ile beraber kurtularak işi sonlandırmıştır.Kimse denizin dibinde o karanlık sular da ne olduğunu anlayamaz ve Jonas Taylor ne kadar anlatsa da kimse onun anlattıklarına inanmaz.Jonas Taylor çukurun içinde devasa bir köpekbalığı olduğunu söyleyerek sadece bir kaç kişi kurtarabileceğini anlatmıştır fakat kimseyi inandıramamakla beraber şerefini rütbesini ve ailesini de kaybetmiştir.Artık bir hiç olarak yaşamına devam etmektedir.Derinlerdeki Dehşet Türkçe dublaj 1080p izleAradan çok uzun zamanlar geçer ve yıllar yıllar sonra Jonas'ın yanına eski ekip arkadaşlarından biri gelerek bir iş teklifinde bulunur.Daha önceki yaşadıkların dolayı işi kesinlikle kabul etmeyeceğini söyleyerek eski ekip arkadaşarını kovar ve hiç birinin ona güveni olmadığını hatırlatarak neden buraya eldiklerini merak eder.Jonas Taylor bu görevi neden kabul etmesi gerektiği ile ilgili ikna edilmesi gerekiyordur.Arkadaşlarından birinin eski karısının da için de bulunduğu bir denizaltının aynı yerde Mariana Çukurunun dibine gömüldüğünü ve fazla vakitleri olmadığını söyleyerek onları kurtarması gerektiğini anlatır.Eski eşinin orada olduğunu öğrenen Jonas hemen yola çıkar ve yapması gereken ne varsa yapacağını söyleyerek karısının hayatını kurtaracağını belirtir.Derinlerdeki Dehşet izle, The Meg izleSuyun çok çok altında bu çukurun için de yine ayn8ı dehşeti yaşamamak ve korkuyla yüzleşmesi gerekmektedir.Bu olay Jonas'ın hiç aklından çıkamamıştır.Herkes onun deli olduğuna ikna olmuşken o şu anda bile hala o devasa köpekbalığından bahsetmekten çekinmiyordur.Hemen kolları sıvar ve son teknolofi olan üzeri camdan bu denizaltılar ile dehşetin yaşandığı o Mariana Çukuruna geri dönmek için yola koyulmuştur.Derinlik arttıkça Jonas'ın kalp atışları ve heyecan riski de arttığı için doktorların bunu yaparken ölebileceğini söylemesi üzerine sudan çıkmalarını ister.Jonas karısının hayatının orada son bulmaması için ekip ile bağlantıyı keser ve kendi başına hareket etmeye karar verir.Karısına ulaşan Jonas sadece bunun önemli olmadığını görür ve o korkusu tam da karşısında durmaktadır.
 • 113
 • IMDb 5.9
 • 553
 • 0
Acayip Güzelim – I Feel Pretty 1080p Türkçe Dublaj izle
İncele
Acayip Güzelim – I Feel Pretty 1080p Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Acayip Güzelim Full izleHayatında iyi bir işe güzel bir daireye fazlaca para ve güzel dostukları olmasına rağmen hayatından hiç mutlu değildir.Renee özgüveni düşük ve kendini hiç beğenmeyen sürekli dahagüzel olmak isteyen şişman bir kadındır.Çevresinin ona çirkin gözlerle bakmasından zorbalığa uğramasından bıkmış usanmıştır.Kendine sürekli güzel olmak istediği söyleyen ve sürekliaynaya bakıp bir türlü güzel olmadığını ve şişman olduğunu düşünen Renee keendine gözgüveni çok düşük bir kadındır.Dostlarıyla beraber toplandıkları zamanda sürekli güzel olmasıgerektiğini söyleyen Renee bunu bir türlü başaramayacağını düşünür ve her zaman üzgün bir şekilde hayatına devam eder.Bir gün gittiği spor salonunda çok güzel bir kızla tanışır.Acayip Güzelim 1080p izleVe ona senin kadar güzel olmak istiyorum makyaj malzemelerinin yapamayacağı şeyler bunu nasıl başardığını bilmek ve bende senin gibi olmanın hayalini kuruyorum der. Hayatındabir mucize olmasını o kadar çok ister ki bir dilek kuyusuna gider ve lütfen sadece çok güzel olmak istiyorum der herkesten çok güzel sadece güzel olmak istiyorum der ve elindekiparayı dilek kuyusuna atar.O anda cebinden bir ayna çıkarır ve kendine tekrar bakar. hiç değişmediğini gören Renee üzülerek eve geri döner. Terminator 6 izleRenee her her zaman ki gibi ewden çıkarve spor salonunda bir kaza geçirir. Başına aldığı ağır darbe sonucunda hastaneye kaldırılır.Hafızasında sorunlar oluşur ve beyninin bir bölümü hasar alır.Acayip Güzelim Türkçe Dublaj izleİyileşmeye başladığı zamanda aynaya bakar bir anda kendini özgüveni yüksek çok çekici ve güzel bir kadın gibi görür.Sürekli kendinin çok güzel olduğunu söyler.Hayatındaki herşeybir anda değişmeye başlar iş yerindeki terfisi yeni yüzler yeni şirketler daha fazla para ve çalıştığı kozmetik firmasının yeni yüzü olur.Bir anda şöhret basamaklarını hızlıca tırmanmayabaşlar.Arkadaşlarının ne olduğunu bilmediği Renee yeni kişiliği kendine olan özgüveni ve sempatikliği ile neler kazanacak kendine gerçekten bir erkek arkadaş bulacak mı? Ya daRenee ne kadar güzel olduğunu düşünürken görüntüsünün hiç değişmediğinin hep aynı şiman kadın olduğunun farkına varmaya başlayınca ve kendinin aslında kim olduğunu hatırlayıncaneler yaşayacak ve neler yapacak özgüveni yerine getirecek olan güzel bir komedi.
 • 110
 • IMDb 6.4
 • 472
 • 0
Venom Zehirli Öfke (2018)
İncele
Venom Zehirli Öfke (2018)
Türkçe Dublaj
Aksiyon sahnelerinin en iyi olanlarından birisidir aslında bu filmler. Venom: Zehirli Öfke filmlerini hd kalitede izleyebilir ve izleyebilirsiniz.Venom: Zehirli Öfke full hd kalitede sitemizden türkçe dublaj seçeneği izle izleyebilirisiniz. Aksiyon dolu ve aynı zamanda bilim kurgu sahnelerine konu alan Venom filmi sizlere en iyiyi sunmaya hazırlanmaktadır.
 • 112
 • IMDb 6.6
 • 1.229
 • 0
Sihirbazlar Çetesi 2 2016 – HD
İncele
Sihirbazlar Çetesi 2 2016 – HD
Multi Dil
Sihirbazlar Çetesi 2 izle İzleyenlerin nefesini kesen ve toplumun hayranlığını kazandıkları Robin Hood stili gösterilerinin ardından bir sene geçmiştir. Atlılar Çetesi geri dönüşünü müjdeleyen gösteri ile kaçmanın onlar için çocuk oyuncağından farksız olduğunu kanıtlayacaktır. J. Daniel Atlas (Jessie Eisenberg), Merritt McKinney (Woody Harrelson), Jack Wilder (Dave Franco) ve grubun yeni üyesi Lula (Lizzy Caplan) ile birlikte, yeni gösterilerini ünlü iş adamı Owen Case’i (Ben Lamb) ifşa etme umuduyla sergilerler. Bu sefer FBI özel ajanı Dylan Rhodes’un (Mark Ruffalo) da yardımını almışlardır fakat Rhodesun ekibe katılımı gösteri öncesi ifşa olur ve planlar geri teper. İtibarlarını geri kazanmak isteyen Atlılar Çetesi kariyerlerinin en zorlu soygunu ile karşı karşıya kalacaklardır.
 • 115
 • IMDb 6.8
 • 557
 • 0
John Wick 2014
İncele
John Wick 2014
Multi Dil
John Wick 1 izle Yönetmenliğini David Leitch ve Chad Stahelski ikilisinin üstlendiği film; kendisini öldürmek için tutulan eski bir dostunun peşine düşen tetikçi John Wickin intikam öyküsünü anlatıyor. Yapılan klasik bir araba hırsızlığı, Rus mafyasının önemli adamlarından birinin oğlunun başını belaya sokacaktır. John Wick, emekliye ayrılmış bir tetikçidir. Emekliliğinin tadını çıkarırken karısının yakalandığı amansız hastalıkla hayatı altüst olur. Karısından kendisine kalan en değerli varlığı ve can yoldaşı köpeğidir. Ancak evine dalan üç gangster onu da öldürür. Gansterlerden biri, mafya babası Viggo Tasarovun oğlu Josef Tasarovdur ve Johnun daha önce birlikte çalıştığı bir adamdır. Artık kaybedecek hiçbir şeyi de kalmayan John Wickin tek istediği intikamdır ve New York sokaklarında düşmanlarıyla nefes kesen bir kovalamacanın içine girer. Aksiyon sahneleri arasında en iyi filmlerden olan John Wick filminin devam filmleri ile beraber sizlere hd kalitede sunuldu
 • 101
 • IMDb 7.1
 • 552
 • 8