Belgium
Aşkı Beklerken – Deux moi 2019 Film izle
İncele
Aşkı Beklerken – Deux moi 2019 Film izle
Türkçe Dublaj
Aşkı Beklerken izleRémy ve Mélanie otuz yaşında ve Paris'in aynı bölgesinde yaşıyor. Karşılaşmaya çalışırken kaçırılan randevuları sosyal ağlarda çoğaltır. Büyük şehirlerin bu yalnızlığının her iki kurbanı, o zamanlar bir araya gelmenin daha basit olması gerektiğini düşündüğü hiper bağlantıda ... İki kişi, iki kurs. Bilmeden, onları aynı yöne götürecek iki yol izliyorlar ... bir aşk hikayesiyle?
 • 110
 • IMDb 6.8
 • 24
 • 0
5 è il Numero Perfetto 2019 Full Film izle
İncele
5 è il Numero Perfetto 2019 Full Film izle
Multi Dil
5 è il Numero Perfetto full film izleCamorra için emekli bir hitman olan Peppino, işini ve know-how'ını bekar oğlu Nino'ya geçti. Ancak Nino acımasızca öldürüldüğünde, yaşlı adam intikam almak için işine geri döndü. Sonsuz aşkı Rita ve uzun zamandır bekçi Totò'nun yanı sıra, Peppino, Camorra'yı düşürmek anlamına gelse bile, herhangi bir uzunluğa gidecek.
 • 100
 • IMDb 6.8
 • 158
 • 0
Koruyucu – Lukas 2019 Van Damme Türkçe Dublaj izle
İncele
Koruyucu – Lukas 2019 Van Damme Türkçe Dublaj izle
Multi Dil
Koruyucu 2019 izleKoruyucu Dövüş ve macera filmerinin aranılan ve vazgecilmez ismi olan jean claude van damme, yine gözünüzü kırpmadanizleyeceginiz mükemmel bir baş yapıt.Film ikinbinli yıllarda amerika birleşik devletterinde geçmektedir.Emekli asker olanlukas hayatınını bir barda badigart olarak kazanmaktadır.Lukas ve sekiz yaşındaki kızı için hayat oldukça zordurlos angales arka sokaklarında hayata tutunmaya çalışmaktalardır.Bir gün barda bi olay olur ve lukas dönüşü olmayan biyola girer.Los angales in ünlü mafyasının adamlarını benzetir.Birden lukas herkezin dikkatini çeker ve kim oldugu konusun dadegişik yorumlar yapılmaktadır.Eki bi düşmanı lukası tanır ve intikam için eline fırsat geçmiş olur.Lukas a zararveremeyeceklerini anlayan mafya küçük kızını kaçırmaya karar verir ve harekete geçer. Dram Filmleri Kategırisinde en iyi yer edinen filmlerdendir.Koruyucu Lukas full izleKüçük kızı hiç beklemedigi bi anada kaçırırlar ve lukas bi tercih yapmaka zorundadır.Artık dönüşü olmayan bi yolagirdiginin farkında olan lukas eski hünerlerini sergilemeye mecburdur.Kötü adamlarla anlaşmaya giden lukas ınkızını kurtarması için kötü adamların isteklerini yerine getirmek zorunda oldugun farkında dır ve hemen harekete geçer.Aynı zamanda mafyanın kontrolün de olan bi striptiz kulubünde de de badigartlık yapmaya mecbur bırakılır.Bir yandan çeteninisteklerini yerine getirmeye çalışan lukas bir yandan da polisle ugraşmaktadır.Bu arada kücük kızı sara bi hayli zordururmdadır.Lukas ise kızını kurtaracagı ve mafyayı yok edecegi günü sabırlı b, şekilde beklemektedirKoruyucu 2019 Van Damme Filmi Full izleBeklenmedik bir şey olur ve luasa karekete geçer ve kendini bir sürü belalı adamın içinde bulur,bütün bunları yaparkenmafya liderinin yardımıyla kızını kötü adamların elinden kurtarır.Fakat kızını kurtarmaya yardımcı oldugu için artık odamafyaya borçlanmıştır ve onlardan biri olmak üzeredir.İyice kendisini belanın içinde bulan lukas son bir iş yapaıphayatta zorluk çekmeden yaşamak için ve kızının bir daha tehlikeye girmemesi için sorunu kökünden cözmeye karar verir.Saldırı ve suikast filmerinin aranan ismi jean claude van damme mütiş dövüş sahneleriyle ve kaliteli ounculuguylaSavave Alviti,Sami Bouajila nın degerli katkılarıyla kesinlikle sıkılmadan izleyecegizniz sürükleyeci ve hayata başkabir bakış açısı katan bir film olmuştur.İyi seyirler dileriz.
 • 94
 • IMDb 5.8
 • 2.538
 • 50
Kiss Me Softly erotik film izle
İncele
Kiss Me Softly erotik film izle
Orjinal Dil
17 yaşındaki Jasper çok küçük gri bir kasabada yaşıyor. Ailesinde kendisi olamaz. Jaspers'ın babası Lukkie Luk adında bir şarkıcı. Ailedeki bütün dikkat kariyere gidiyor. Jasper bununla baş etmenin bir yolunu arıyor ve bir ergenin hayatındaki tipik sorularla karşı karşıya. Kendi rutininde kaldığı zaman cevaplanmayacak sorular.
 • 17
 • IMDb 7.7
 • 1.361
 • 0
Demir Gökyüzü 2 – Iron Sky:The Coming Race Türkçe Dublaj izle
İncele
Demir Gökyüzü 2 – Iron Sky:The Coming Race Türkçe Dublaj izle
Multi Dil
Demir Gökyüzü 2 Türkçe Dublaj Full izleBilimkurgu aksiyon tadında görsel efekleri müthiş bir film. Yıl ikibin seksendir dünyanın çok fazla zamanı kalmamıştır.Nükler savaştan sonra dünyada yaşam çok az kalmıştır bir gurup azınlık bunu deyiştirmek için harekete geçer.Nükkleer savaşdan sonra insanların sıgındıgı nazilerin yaptıgı ay üssüne taşınan insanlık çok zor zamanlar geçirmeyebaşlamışdır. İnsanlar burda yaşar fakat bir sürü yaşamlar aktiviteleri eksik olmakla beraber açlık ve suzuzlıkla salgınhastalık la mücadele vermektedirler. Bunun la birlikte insanalrın yeni bi yerleşim yeri arayışları sonuç vermez,ve dünyadan gelen azınlık insan gurubu her şeyi deyiştirmeye karar verir.İnsanlara dünyada gizli bi yeraltı şehri oldugunuve orada yaşam oldugunu anlatmaya ve ikna etmeye çalışırlar.Demir Gökyüzü 2 1080p Türkçe Dublaj izleİnsanların bir kısmı dönmeye karar verip harete geçer, lakin bu sırada beklenmedik bir şeyler olur ve ayda aslında insanlar olarak en iyi Komedi Filmleriyalnız olmadıgını anlar. Evrim geçirmiş bir sürü sürüngen ve dinazorlarla dolu kötülükler ordusu vril cıkar.İnsanların dünyaya taşınması ve bir yandan da insanlıgın sonunun gelememsi için kararlar vermesi gerekir ve hareketegeçip, savaşmayı tercik ederler. Lakin insanların nükkleer savaştan kaçtıkları için yanlarında pek fazla silahları yoktur.Dünyadan gelen azınlık gurup insanları bir yandan savaşmaya hazırlar ve bir yandan da dünyaya götürmek için hareketegeçerler. Kötülükler kıralı vril askerlerini hazırlar ve kötü planını devereye sokar. İnsanların çevrelerini kuşatır ve acımasız savaş için her şey hazırdır.Iron Sky:The Coming Race Türkçe Dublaj izleİnsanların, insanlıgı kurtarmaları için savaşmaya burdan başlamalıdırlar fakat vril'in ordusu şekil değiştirebilensürüngenler ve dinazorlarala doludur. Azınlık olan insanların dünyadan getirdigi teklojojik savaş gemileri ve silahlarainsanlar umutlanır ve şavaşmaya başlarlar. Vril insanlıgı yok etmek için var gücüyle savaşır ve zaferi kesin gözüylegörmektedir. İnsanlıgın çok fazla bi şansı yoktur ve köşeye sıkışmışdır ve beklenmedik bir şey olur dünyada kigizli yeraltında kalan insanlar yeni geliştirdikleri silahlarıyla ve teknolojik gemileriyle savaşa dahil olurlar,bunun gören kötülükler kıralı vril şekil deyiştirebilen sürüngen ordusunu yeni gelen guruba saldırtır ve başarısız olurbirlik olunca kazanan insanlar dahada güçlenir ve savaşı kazanarak insanlıgı kurtarır ve dünyayı yeniden inşa etmekiçin dönerler. Yönetmenligini: Timo Vuorensola nın yaptıgı lara Rossi nin ve Vlademir Burlakov oynadıgı gözünüzü kırpmadanizleyeceginiz bir film.
 • 90
 • IMDb 5
 • 1.645
 • 6
Aşk – Love Erotik Film izle
İncele
Aşk – Love Erotik Film izle
Orjinal Dil
Love filmi erotik film full izle, Enter the Voidin ardından uzun süreli bir sessizliğe gömülen Gaspar Noe, nihayet dördüncü uzun metrajlı filmiyle izleyiciyi selamlıyor. Yeni filmini erotik melodram olarak tanımlatan Noe, coşkulu bir şekilde buram buram erotizm kokan bir ilişkinin kucağında kendisini bulan bir erkek ve iki genç kadının öyküsünü perdeye taşıyor. Noeun olay yaratacak filminin başrollerinde yer alan isimler ise henüz kesinleşmiş değil! 1080p erotik film izle
 • 134
 • IMDb 6
 • 1.925
 • 0