Avusturalya
Yarının Sınırında – Edge of Tomorrow (2014)
İncele
Yarının Sınırında – Edge of Tomorrow (2014)
Multi Dil
Yarının Sınırında izleGelişmiş uzaylı bir ırkın dünyaya saldırması sonucunda tüm milletler uzaylı saldırılarına karşı bir araya gelmiştir. Kumandan Bill Cage (Tom Cruise) girdiği ilk sıcak savaşta ölür fakat uzaylılarla girdiği yakın temas onu bir zaman döngüsüne sokmuştur. Sürekli olarak zamanın farklı varyasyonlarında ve yerlerinde kendini bulan Cage’in bu mücadelesi onu farklı boyutlarda savaşan bir kahraman haline getirecektir.Edge of Tomorrow izle
 • 113
 • IMDb 7.6
 • 249
 • 0
Çılgın Max: Öfkeli Yollar – Mad Max: Fury Road (2015)
İncele
Çılgın Max: Öfkeli Yollar – Mad Max: Fury Road (2015)
Türkçe Altyazı
Çılgın Max: Öfkeli Yollar izleÇalkantılı geçmişi Mad Max’i hayatta kalmak için en iyi yolun yalnız olmak gerektiğine inandırmıştır. Yine de, Furiosa adlı liderlerinin peşinde çorak topraklardaki savaş ortamından sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun arasına sürüklenir. Yaşadıkları ortamı zalimce yöneten Immortan Joe’dan kaçmaktadırlar. Joe ise kendisinden çalınan ve yeri doldurulamayacak derecede önemli kaybının peşindedir. Mad Max izle
 • 120
 • IMDb 7.5
 • 196
 • 0
Use Me 2019 Gerilim Film izle
İncele
Use Me 2019 Gerilim Film izle
Multi Dil
Use Me film izle Ruin Me, hum mental humiliatrix Ceara Lynch (kendini oynuyor) hakkında bir belgesel çekerken, film yapımcısı Julian Shaw'un (kendini oynuyor) izleyen kışkırtıcı bir gerilim filmi. Lynch, istekli müşterilerini internette şahsen buluşmadan aşağılayan bir servet kazandıran yeni bir çevrimiçi seks işçisidir. Julian, Ceara’nın tuhaf pratiğini derinlemesine araştırırken, fantezi ve gerçeklik arasındaki çizginin tasvir ettiği kadar net olmadığını Use Me Filmi izle keşfeder. Ceara, Julian'dan derinden etik olmayan bir şey saklıyor olabilir mi? Belki de bazı müşterileri onları tasvir ettiği kadar istekli değil? Julian, Ceara ve bir köle arasında gerçek bir dünya karşılaşması tasarladığında, haksız olduğuna inanıyor, hayat ve ölüm sonuçları olabilecek bir kedi ve fare oyunu başlıyor.
 • 91
 • 256
 • 0
The Furies 2019 Korku Filmi izle
İncele
The Furies 2019 Korku Filmi izle
Multi Dil
Genç bir kadının ölümcül bir oyunda diğer yedi isteksiz katılımcı ile en karanlık korkularını karşıladığı sürükleyici, kadın odaklı bir korku filmi. Sadece bir kazanan olabilecek bir oyun. Film, evrensel hayatta kalma, intikam ve itfa temalarına dönüşüyor The Furies izle ve içimizde gizlenen karanlığı ortaya koyuyor.
 • 82
 • IMDb 5.9
 • 378
 • 0
Tavşan Peter 2 – Peter Rabbit 2 The Runaway
İncele
Tavşan Peter 2 – Peter Rabbit 2 The Runaway
Türkçe Dublaj
Tavşan Peter 2 Türkçe Dublaj izle şımarık yaramaz ve bir o kadar da sevimli tavşan Peter ve onun en yakın dostu boş buldukları güzel ve ufak bir kır evini sahiplenmişlerdir. Eve her şeylerini taşıyarak oraya yerleşmeye karar verirler. Çok eğlenceli ve güzel günler geçirmektedirler. Herkesten uzakta sakin ve gürültüsüz bir yaşam elde etmişlerdir. Ancak karşılarına çıkan çirkin suratsız McGregor yüzünden işleri değişir. Evlerini yok etmek ve her yeri yıkmak için gelen Gregor Peter ve arkadaşının karşılık vermesi ile beraber araların da savaş başlar. Peter evini bırakmak istemez ve tabiki arkadaşı da onunla beraberdir. Araların da çıkan çatışma büyüdükçe diğer hayvanların da dikkatini çeker ve yanlarına gelen Bea'da savaşa dahil olarak tavşan Peter yanında yer alırlar.Tavşan Peter 2 Full izleMcGregor kendi evini ve çevresini bütün hayvanlara kapatmak istediği için yuvalarını bozar. Bu savaşı insanların kazanması ile birlikte tavşan Peter ve arkadaşları oradan ayrılır. Savaş sırasın da her şeylerini kaybetmişlerdir. Artık bir evleri ve bir eşyaları yoktur. Ormanın derinliklerine gittikçe kendilerine soğuktan ve yağmurdan korunmak için derme çatma çalılardan bir ev yapmaya başlarlar. Orada kendilerine bir aile kurarlar. Peter bir gün kimseye haber verme den yaşadıkları yerin bahçesin den ayrılarak yaramaz bir tavşan gibi koşmaya başlar. Koştukça doğanın içine karışır ve evine gidiş yolunu bulamaz. Peter artık insanların dünyasına geçmiştir. Nasıl geri döneceğini bilemez ve insanlar ile iletişim kurmaya çalışır. Yaptığı yaramazlıkların bir çocuk tarafın dan hoşuna gitmesi sayesinde Peter alır ve götürür. Tüm bu hikaye işte Tavşan Peter 2 filmi izle diye bolfilmizle.com da sizlerle.Tavşan Peter 2 Filmi HDAilesinin her şeyi riske atarak aramaya başladığı Peter'ı bir türlü bulamazlar. İnsanların dünyasına geçebileceklerini düşünerek hiç durmadan oraya giderler ve yaramaz tavşanı bulmak için hemen araştırmaya başlarlar. Ama Peter ise burada mutlu olduğunu düşünmeye başlar ve yaptığı yaramazlıkların ve muzipliklerin insanlar tarafın dan beğenilmesi hoşuna gider. Nasıl bir tavşan olmak istediğini çözmeye çalışan Peter arkada bıraktığı ailesini de özlemeye başlamıştır. Evden kaçan Peter ailesinin onu arayıp aramadığını düşünürken bir yandan da yaşadığı hayatı sevmeye başlamaktadır. Ailesinin onun için girdiği riskte küçük kardeşlerinin ve yaşlı babasının başına gelebilecekleri de düşünerek dönmek mi yoksa burada insanlar ile beraber kalmak konusun da karar vermek zorundadır. 2020 yılında Peter Rabbit 2 adıyla vizyona giren komedi animasyon filmi ailecek izlenebilecek hd kalitede türkçe dublajlı bir filmdir. 
 • 90
 • IMDb 9
 • 209
 • 7
Yakın Tehlike Long Tan Savaşı 2019 Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Yakın Tehlike Long Tan Savaşı 2019 Türkçe Dublaj Film izle
Türkçe Dublaj
Yakın Tehlike Long Tan Savaşı 2019 Türkçe Dublaj Film izle1966 Ağustosunda, Long Tan adı verilen Vietnam kauçuk tarlasında, 108 genç asker Yakın Tehlike Long Tan Savaşı izle ve çoğunlukla deneyimsiz askerlerden oluşan Avustralya ve Yeni Zelandalı askerler olmak üzere 2500 Kuzey Vietnamlı ve Viet Cong askerlerine karşı yaşamları için savaşmalarını anlatıyor.
 • IMDb 6.8
 • 377
 • 0
2:22 2017 Full HD Türkçe Dublaj izle
İncele
2:22 2017 Full HD Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dylon Branson New York'ta hava yolu trafiğinde çalışan genç bir adamdır.Babasının izinden giderek oda babası gibi pilot olmuştur ancak sadece kulede çalışmayı yeterli görmüştür.Kendisi ne zaman uçağa binse içini bir korku kaplar ve bu yüzden uçmaktan nefret eder.Kulede yaptığı işten gayet memnundur.Dylan Branson gündüzleri saat tam iki yirmiiki de halisilasyon görür ve bu zamanla daha da kötü bir hal alır.Ne olduğunu bilmemez ama gördüğü şeyler gün içinde yaşanacak olanlardır.Nasıl olduğunu bilmediği için aklınla sorunları olduğunu düşünür.Her iş çıkşında eve gittikten sonra gördüğü ve aklında kalan şeyleri yazarak ertesi gün olacakların ne olduğunu unutmamaya çalışır.Ön görüler ve imgeler sonrası delirdiğini düşünerek arkadaşından yardım ister.Dylan Branson bir iş günü saat tam yine iki yirmiiki de uçuşları kontrol etmesi sırasında bir halisülasyon daha görür ve o sırada bir kaç dakikalığına aklı gider tam o anda hem inmesi ve hemde kalkması gereken uçar bir dakika farkıyla çarpışma duruuna gelir.Dylan Branson bir anda kendini toparlayarak uçakları zorda olsa yoluna sokar ama bu onun açığa alınmasına sebep olur.Neredeyse dokuzyüz kişiyi öldüreceği aklına geldikçe ona verilen dört haftalık açığa alınmanın az olduğunu düşünerek daha fazla cezayı hakkettiğini söyler durur.Doğum gününe bir hafta olmasına rağmen iş yerindeki arkadaşları Dylon'a bir süpriz hazırlayarak ona yeni yaşında iyilikler dilerler.Bir arkadaşı ise ona bir bilet almıştır ve değişikik olacağını söyleyerek bu baleye gitmesini ister.Bale salonunda Sarah isimli çok hoş ve zarif bir bayanla tanışarak arkadaş olur. Arkadaşlıktan daha fazla duygular hisseden Dylan Branson bu fırsatı kaçırmayarak Sarah'ı akşam yemeğine davet eder.Birbirlerini tanımak için anlattıkları kısa hikayelerinde Dylan Branson neden açığa alındığını anlatır.Sarah'ın uçak numarasını sorması üzerine kendinin de tesadüfen uçakta olduğu ortaya çıkar.Dylan Branson gördüğü imgeler yüzünden hiç bir şeyin tesadüf olamayacağını söyleyerek bu konuyu araştırmak onda bir takıntı yaratmıştır.Ne olduğunu bile anlayamayan Sarah bu yeni tanıştığı gizemli adamın yarattığı imgelerin gerçekliliğini kabul etmekte zorlanmaktadır.Bir kaç olayı yaşadıktan sonra doğum gününde öleceğini söylemesi üzerine işler iyice karışır.Güzel Sarah bu kadar yükün altında ezilirken bir yandan da Dylan Branson'a aşık olduğunu unutmaz.
 • 98
 • IMDb 5.8
 • 474
 • 1
Seçkin Katiller – Killer Elite Film izle
İncele
Seçkin Katiller – Killer Elite Film izle
Multi Dil
Seçkin Katiller Filmi HD Türkçe Dublaj izleEski bir gizli servisin pis işlerini yaparak hayatını kazandıktan sonra emekliye ayrılmaya karar vererek kendi özel yaşam yerine çekilen Danny zamanında ve gençliğinde kendisine hocalık yaparak ve onu koruyarak yetiştirdiği babası sayılabilecek derecede yakın olan bu adam Hunter kendisinin zor durumda olduğunu söylereyerek Danny'den yardım ister.Bu işleri bırakmış olmasına reğmen hayattaki tek dostu denebilecek Hunter'a yardım edebilmek adına tekrardan bu pis işlerin ve silahların konuştuğu ortama tekrar dönmek zorunda olduğunu anlar.Hunter'ın hayatını kurtarmaya çalışaşacak tek kişinin oğlu gibi büyüttüğü ve bildiği her şeyi öğrettiği adam Danny'dir.Kendisini ondan başkasına emanet etmek istemeyeceğini bilen Danny her şeyi bir kenara bırakarak yola koyulur.Seçkin Katiller Full HD 1080p izleBütün ayrıntıları öğrenmeye çalışan Danny alabileceği sorumluluğun çok fazla olduğunu bilmektedir ve bu son işinde bir ayrıntıyı gözden kaçırır. Bu sefer, karşısında en az kendisi kadar yetenekli, eski bir ajan olan Spike vardır. Danny bu işin peşindeyken sevgilisi Anne'nin hayatının tehlikeye girmesi ise zaten durumu yeterince zor olan Danny’in işini çok daha da fazla zorlaştırmaktadır.Karşısındaki bu adamın kim olduğunu en hızlı şekilde öğrenmesi gerekmektedir.Kim olduğunu bilmeden nasıl hareket edeceğini de bilmemektedir.Uzun bir araştırma sürecine girecek vakti olmadığından bir kaç kişi ile irtibata geçip görüşmeler ayarladıktan sonra kendisi kadar iyi ve zeki bir tetikçiyi nasıl yenebileceği konusunda bir fikri yoktur.Seçkin Katiller Online Türlçe Dublaj Film izleVakit geçtikçe dostu Hunter'ın ölüme bir adım daha yaklaştığının farkında olan Danny bir kaç arkadaşının yanına gidip öncelikle hocasını nereye götürdüklerini bulmaya çalışır.Danny bunlarla uğraşırken bu profesyonel tetikçi işin için de Danny'nin olduğunu bildiği için tuzaklar hazırlamay başlar ve en kısa süre de onu nasıl yeneceğini bulmaya çalışır.Karşılıklı bu tetikçilerin birbirlerini tanıma ve tuzak kurma gibi düşüncelerinden dolayı vakit iyice azalmaktadır.Diğer yandan Hunter çaresizlik ve korku içinde bulunduğu yerden kimse ile temase geçemez ve etrafında uçan tek bir kuş bile göremez.Yaşının verdiği yorgunluk ve korku onu her geçen zaman biraz daha ölüme yaklaştığını hatırlatmaktadır.Tek umudu öğrencisi Danny'nin kendisin eulaşmasını beklemektedir.
 • 116
 • IMDb 6.2
 • 372
 • 0
Banka İşi – The Bank Job Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Banka İşi – The Bank Job Türkçe Dublaj Film izle
Multi Dil
Banka İşi filmi full türkçe dublaj film izleLondra'da olan gerçek br olaydan esinlenerek hazırlanmış bir filmdir.Londra!da olan bu olayın hala sırrı çözülememiştir.Bir banka soygununu anlatan bu film de Baker Street'te bulunan bir bankayı soyma kararı alan 4 adam ve bir de kadın bulunmaktadır.Günlerce oturup planları yapmaya çalışırlar.Sonunda Baker Street'te bulunan bu bankaya tünel kazarak girmeye karar verirler.Bu beş soyguncu bankanın yan binalarında yer alan dükkanlara giderler ve en iyi yeri belirlemek için sahipleri ile görüştükten sonra dükkanın bir tanesini kiralarlar.Gerekli eşyaları hazırlamaya başlayan soyguncular birbirleri ile irtibat kurmak için birer telsiz ayarlarlar.Onlara yardım edecek bir de gözcüleri olmak zorundadır.Arkadaşlarından birini de bankayı çok iyi gören bir binanın çatı katına yerleştirirler.Banka İşi türkçe dublaj 1080p film izleDaima ortalığı gözetlemesi geren bu soyguncunun işin hem en büyük yanını ve hem de en güzel kısmına geçmiştir. Baker Street'te bulunan bankanın içindeki kasalara ulaşmak için kiraladıkları bu dükkanda malzemelerini getirdikten sonra başlarlar kazmaya ve durmadan devam ederler.Kazı işlerinde çıkan gürültüler nedeni ile etraftan gelen şikayetler üzerine dükkana bakması için bir polis görevlendirirler.Kapıya gelen polisi gören bu soyguncular hemen panik içinde birbirlerine bakarak ne yapacaklarını düşünürler.Dükkanda tadilat yaptıklarını ve bir kaç gün daha süreceğini söylerler ve polis onlara inanarak oradan ayrılır.Soyguncular kazmaya devam ederek en kısa sürede kasa dairesine ulaşmaya çalışlırlar.Kasaların içindekilerin değerini merak için de beklerler.Banka İşi full 1080p film izleSonunda kazı biter ve kasa dairesinin tavanın da olduklarını fark ederler.Ve kasa dairesine sadece bir adım kalmıştır.Son bir darbe daha yaptıktan sonra kendilerini kasa dolu bu odada bulurlar.Hızlı bir şekilde kasaları açmaya başlayan soyguncular gördüklerine inanamazlar.O kadar çok altın para ve mücevher karşısın da ne yapacaklarını şaşırırlar hepsi hemen hızlı bir şekil de kasaları açmaya devam ederler ve buldukları bütün herşeyi çantalara doldururlar.Ama hesaba katmadıkları farklı şeyler de vardır başkanların ve önemli iş adamlarını8n gizli saklı olan dosyaları ve fotoğrafları da bulunmaktadır.Kendilerini çıkmaz bir işin içine sokan soyguncularımız bakalım bu işten sıyrılmak için neler yapmaları gerektiğini nasıl öğreneceklerdir.Bütün bu ganimeti çaldıktan sonra kurtulabilecekler mi?
 • 112
 • IMDb 6.8
 • 472
 • 0
Harmony Tek Parça izle
İncele
Harmony Tek Parça izle
Türkçe Dublaj
Harmony filmi izle. Çok güzel ve çekici olan Harmony ailesini kaybettikten sonra yanında kalacak kimsesi olmadığı için kendine sokaklarda kalacak yer edinmiştir.Etrafta o kadar kötü insanlar vardır ki sürekli onlardan kaçmak ve saklanmak zorundadır. Harmony güzelliğinin yanında yaptığı sihirle de kendini daha da inanılmaz kılıyor.İnsanları iyileştirebilme ve kötü anılarını alarak onların daha iyi hissetmesine yardım etmektedir.Bunu yaparken vücuduna giren zehri her defasında su ile atması gerekiyordur.Hem güzel hem de tehlikeli bir yeteneğe sahip olan Harmony yeteneği yüzünden sürekli olarak korkar ve saklanarak yaşar.Bir akşam yine dışarı yardım etmeye çıkar ve saldırıya uğrar. O sırada bir doktor ile tanışır.Kendisine yardım eden Harmony için bir telefon numarası bırakır ve oradan ayrılır.Dışarıda uğradığı saldırı sonucu çok korkan Harmony doktoru arar ve yardım ister. Hemen yanına gelmesini söyleyen doktorun evine giden Harmony doktorun oğlu ile tanışır ve ayrıca doktorunda bir ricası vardır. Orada olan bir arkadaşına yardım etmesini rica eder. Harmony doktorun ricasını yerine getirir ve kadının acısını alarak inanılmaz bir olay daha gerçekleştirir. Doktorun oğlunun dikkatini fazlasıyla çeken Harmony bu gence karşı oda boş değildir.Birbirlerine istemsizce yakınlaşan bu iki genç beraber dışarı çıkmaya karar verirler. Harmony'nin bu gençte çözemediği şey ise ona dokunabiliyor olmasıydı.Değişik bir şekilde ona bağlıydı ikisininde tam anlamıyla aynı gün doğmaları ve aynı şeyleri sevmeleri tesadüf olamayacak kadar aynıydı.Ama sorunun büyük olduğunu anlamaları uzun sürmedi.Harmony'nin yanından ayrılan Mason bir anda hastalanır ve kendini hastanede bulur. Harmony'nin yanına gelmesi sayesinde bir anda iyileşir ve onu bırakmak istemez.Panikleyen Harmony çareyi kaçmakta bulur ve oradan hızlıca uzaklaşarak evine gider.Saldırıya uğradığı adamlar tarafından tekrar yakalanan Harmony'i bir sandalyeye bağlayarak istediğini almaya çalışır. Harmony'nin başının belada olduğunu anlayan Mason hızlıca evine doğru gitmek için yola koyulur.Başının büyük bir derde girdiğini gören Harmony'nin tek istediği Mason'nın biran önce yanına gelmesi ve bu olanları durdurmasıdır.Yaşananlardan sonra Harmony tekrar Mason'a kavuşmanın ve onunla beraber bu zorlu zamanların bir an önce geçmesini sağlayarak mutlu bir şekilde yoluna devam etmesinin hayalini kurup bunun için sürekli dua etmektedir.
 • 97
 • IMDb 7.7
 • 390
 • 0
Matrix Revolutions 2003 HD
İncele
Matrix Revolutions 2003 HD
Multi Dil
Matrix Revolutions Gerçek dünya, Matrixin makine askerleri tarafından istila edilirken, Zionun da yaşanabilir bir yer haline getirilme çalışmaları paralel olarak devam ediyor. Neonun tüm insanlığı, gerçek yaşama geri döndürüp döndüremeyeceği ve Matrix sisteminin tam anlamıyla durdurulup durdurulmayacağı, gerçek dünya ile sanal dünya Matrixin arasında sıkışıp kalan Neonun kendini kurtarabilmesine bağlıdır. Aksiyon ve bilimkurgu sinemasında önemli bir dönüm noktası olan Matrix serisinin son ayağı olan Matrix Revolutions, makineler ve insanoğlunun amansız savaşına sahne oluyor. 2003 yılında yapılmış 2 filmden birisi olan Matrix Revolutions filmi sizlere iyi bir seyir akışı sunduğu doğrudur. Sizler için full hd tek parça kalitede hizmet eden sitremiz full izle ve online film izle kategorisinde iyi bir yer edinmek için mücadele vermektedir.
 • 129
 • IMDb 6.6
 • 399
 • 0
Matrix Reloaded 2003 (HD)
İncele
Matrix Reloaded 2003 (HD)
Multi Dil
Matrix Reloaded Neo ve Zionun diğer isyancıları, Matrixi dönüştürme çalışmalarına başlıyor. Neonun kendi gücünün ve misyonunun iyice farkına vardığı noktadan başlıyoruz filme. İlk filmde kendisini ve yoldaşlarını ajanların elinden kurtaran Neo, ikinci filmde bütün bir Zion şehrini ve sakinlerini kanatları altına almaya çalışacak. Bunun için de, ulaşmak son derece güç olsa da, Anahtarcıyı bulmaları gerekiyor. Bu durum ise düşmanlarına yenilerini de katacaktır. Kendisini kopyalayıp, kopyalarından bir ordu hazırlayan Ajan Smithe İkizler de katılır. The Matrix Reloadedda, direnmeyi sürdüren tek insan kolonisi olan Zionun kapıları seyircilere açılıyor. Fakat açılan kapılarından girmeye çalışan başkaları da olacaktır!.. Matrix Reloaded izle
 • 138
 • IMDb 6.9
 • 408
 • 0
Matrix – The Matrix 1999 (HD)
İncele
Matrix – The Matrix 1999 (HD)
Multi Dil
1999 yılında yapılmış en iyi aksiyon filmlerinden birisi olan Matrix filmi izleyenlerin en sevdiği filmdir izlemeyen sanırım yoktur ancak 2. 3. kez izleyen çok olmuştur. Peki 1080p kalitede bu filmi izlemeyi denedinizmi? hemde aynı URL de türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sizlere sunulmuştur bundan haberiniz varmıydı?
 • 136
 • IMDb 8.1
 • 553
 • 0
Aquaman (2019)
İncele
Aquaman (2019)
Multi Dil
Aquaman Türkçe Dublaj izle Film akisyon sahneleri ile geldi ve sizlere 1080p kalitesinde sunuldu özellikle efek olarak çok iyi yerlerde olan film 2019 yılına en iyi filmler arasında geldi özellikle aksiyon kategorisi ve bilim kurgu kategorisini baz alan film bir çok izleyicisinin gözüne girmiştir. Aquaman 1080p izle
 • 143
 • IMDb 6.8
 • 1.954
 • 0