Almanya
Sevimli Dostlar – Liliane Susewind – 2020 izle
İncele
Sevimli Dostlar – Liliane Susewind – 2020 izle
Türkçe Altyazı
Ailecek izlenebilecek sevimli dostlarımızı konu alan fantastik komedi ve suç kategorisindeki filmlerdendir.
 • 96
 • IMDb 5.5
 • 16
 • 0
The Song of Names Türkçe Dublaj Filmi izle
İncele
The Song of Names Türkçe Dublaj Filmi izle
Türkçe Dublaj
The Song of Names Türkçe Dublaj izle çok başarılı bir müzisyen olarak hayatına devam eden ve çok iyi keman çalan bu adam öldükten sonra kemanını ve müzisyenliğini yerine bıraktığı dokuz yaşında ki oğlu Martin'dir. Aynı babası gibi küçük yaşta keman çalmaya başlayıp babası gibi iyi bir müzisyendir. Martin'nin kendisi gibi keman çalan ve müzisyen olarak hayatına devam eden çok iyi anlaştığı arkadaşı David ile beraber hiç ayrılmadan hayatlarına devam ederler. Tanıştıkları zaman savaş yeni başlamaktadır. Onlar ikinci dünya savaşının başlamaya yakın zamanların da arkadaş olmuşlar ve bir daha hiç ayrılmamışlardır. David Martin'nin evine taşınır ve ailesi ile beraber yaşamaya karar verirler. Böylece birbirlerinden hiç ayrılmazlar. Yaşadıkları ülkelerinin durumları iyice kötüleşmektedir. The Song of Names işte bu konuda gösterilen ilk filmdir.The Song of Names HDBiraz daha The Song of Names filminden bahsedersek savaşın çok yakın bir zaman da başlayacağını bilmektedirler. Savaş başlamaktadır ve iki arkadaş kardeş gibi büyümeye devam ederken aralarından bir tanesi David bir anda ortadan kaybolur. Ne olduğunu anlamaya çalışan Martin nereye gitse de David'i bulamaz.Beraber yapacak oldukları keman gösterisi için sahneye çıkmalarına son iki gün kalmışken ve David burada bulunmaktan o kadar çok istekli iken bir anda yok olması Martin'de şüphe uyandırmıştır. Kardeş gibi büyüdüğü bu arkadaşının nereye gittiğine dair hiç bir bilgisi bulunmadığı için hayatı boyunca onu bulmak için yemin eder ve kemanını alarak bulunduğu şehirden ayrılmaya hazırlanır. Yapılacak olan gösteride kardeşi yer alamayacağı için Martin'de katılmak istemez ve gider. The Song of Names full olarak sitemizde sizlerle.The Song of Names FilmiMartin babasının çok önemli bir sözü gelmektedir aklına ona asla bir müzisyene güvenme demiştir. David'in ne oldu da her şeyi bir anda bırakıp gitmişti Marti'nin en çok ta kafasını huzursuz eden bu olmuştur. Londra'nın tam da savaş öncesi olan bu olaylar Martin'i korkutmaya başlamıştır. Martin yollara koyulduktan sonra aradan on yıl geçmesine rağmen David'i bir türlü bulamamıştır. İngiltere'ye gitmeye karar verir. Yerleşmek için kendine ufak bir kasaba aramaya başlayan Martin sonun da istediği gibi bir kasaba bulur ve kardeşinin İngiltere'de aramaya başlar.Ve sonun da kardeşinin İngiltere'nin küçük bir kasabasın da tesadüfen bulur. Bunca zaman sonra aradığı kardeşi karşısındadır ve daha ona ne söyleyeceğini bile bilemez. Bir daha yanından ayırmayacağını söylemeye çalışırken her şey düzene girmeye başlayacaktır. The Song of Names izle sevenlerine muhteşem bir dram atmosferi sunan bir film. Yapımı hd kalitede bolfilmizle.com da izleyin.
 • 113
 • IMDb 9
 • 149
 • 0
Zafere Hücum – Rush Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Zafere Hücum – Rush Türkçe Dublaj Film izle
Türkçe Dublaj
Zafere Hücum izle 1976 yılında gerçekleşen Alman Grand Prix yarışında Niki Laudanın kullandığı Ferrari ikinci roundun sonunda yaşadığı bir sorun nedeniyle yarış dışı kalır ve birincilik ezeli rakibi James Hunta gider. Bu kaza sonrasında Lauda yaralanır; aradan geçen altı Zafere Hücum izle haftanın ardından olağan hırsı ve öfkesiyle pistlere geri döner. İki yarışçı arasında italyan Grand Prixi ile başlayan mücadele diğer yarışlarda katlanarak devam eder. Hedef dünya şampiyonluğudur... Avusturyalı F1 yarışcısı Niki Lauda ve İngiliz rakibi James Hunt arasındaki dillere destan rekabeti konu alan film, Formula 1in altın döneminde, 1970lerde geçiyor.
 • 123
 • IMDb 7.7
 • 144
 • 0
Yokedici 4: Kurtuluş 1080p Türkçe Dublaj
İncele
Yokedici 4: Kurtuluş 1080p Türkçe Dublaj
Multi Dil
Yokedici 4: Kurtuluş izleTerminator 2nin öyküsünün bıraktığı noktanın 10 yıl sonrasında başlayan Terminatör 3: Makinelerin Yükselişinde, John Connor sıradan bir işçi olarak çalışarak hayatını sürdürmektedir. Annesi Sarah Connor, geçen sürede ölmüştür ve ikilinin Terminator 2deki çabaları, Skynet yapay zeka sisteminin kurulmasına engel olamamıştır. Sarahnın ölmesine rağmen John, halen insan direnişinin gelecekteki lideri olacağından Skynet, gelecekten onu öldürmek için bir kez daha bir Terminator gönderir. Dişi Terminator T-X önceki tüm Terminatörlerden daha güçlüdür. Direnişçilerin Johnu korumak için gönderdiği Terminator ise bu kez bir T-101dir.Terminator serisinin üçüncü filmi olan Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi, Terminator efsanesinin yaratıcısı olarak tanınan James Cameronın hiçbir katkısı olmadan çekilen bir yapım. Yönetmen koltuğunu devralan Jonathan Mostowu Tuzak ve U-571 gibi filmlerinden hatırlıyoruz.
 • 115
 • IMDb 5.9
 • 225
 • 0
Yokedici 3: Makinelerin Yükselişi – Terminatör 3 Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Yokedici 3: Makinelerin Yükselişi – Terminatör 3 Türkçe Dublaj Film izle
Multi Dil
John Connor’ın yargı gününün engellenmesine yardım edişinin üzerinden yaklaşık 10 yıl geçmiştir; bu yargı günü, Skynet’in son derece gelişmiş makineler ağının kendi bilinçlerini kazanıp, insan ırkını yok etmek üzere programlandığı gündür. Ancak, Skynet’in Connor’ı öldürme ve insan ırkına savaş açma girişimlerine rağmen, 29 Ağustos 1997 günü geldiğinde, herhangi bir olay olmamıştır. Artık 22 yaşında olan Connor “kayıt dışı” yaşamaktadır: Ne evi, ne kredi kartı, ne telefon numarası, ne de işi vardır. Yaşadığına dair hiçbir kayıt yoktur. Skynet tarafından izinin bulunmasına imkan yoktur. Ta ki Skynet’in o güne dek ürettiği en gelişmiş cyborg öldürme makinesi T-X geleceğin gölgelerinden çıkıp gelene dek. Halefi T-1000 tarafından yarım bırakılan işi tamamlamak üzere geçmişe gönderilen bu makine, güzel olduğu kadar da güçlü ve acımasızdır.
 • 109
 • IMDb 6
 • 201
 • 0
The Kindness Of Strangers (2019) Film izle
İncele
The Kindness Of Strangers (2019) Film izle
Multi Dil
The Kindness Of Strangers (2019) Film izleClara ve iki oğlu, küfürlü kocasından arabalarından biraz daha fazlası ile kaçar ve New York'ta başlamayı planlar. Araba çekildikten sonra aile, onları acil barınağa alan Alice ile tanışır. Clara, 'Kış Sarayı' adlı bir Rus restoranında yemek çalarken, eski eatery'nin eski ihtişamını geri kazanmasına yardımcı olma şansı verilen Marc ile tanışır. 'Kış Sarayı' kısa süre sonra hepsi bir çeşit kriz geçiren ve kader şimdi bir araya gelen insanlar arasında beklenmedik karşılaşmaların yeri haline gelir.
 • 112
 • 136
 • 0
Antichrist – Deccal
İncele
Antichrist – Deccal
Türkçe Dublaj
Antichrist Türkçe Dublaj izle, 2009 da vizyona giren korku gerilim ve dram filmi Antichrist birçok ülkede yasaklanmıştır. Trier'in senaryosunu yazdığı filmin konusu şöyle, çocuklarını kaybeden bir çift bunu unutmak için ormandaki kulübesinde yaşamaya giderler. Fakat oraya gittiklerinde durum daha da kötüleşir ve başlarına doğa üstü olaylar gelmeye başlar. Türkiyede ki ismiyle deccal türkçe dublaj izle yasaklı film izlemeyi sevenlerin beğeneceği bir yapım.
 • 108
 • IMDb 6.6
 • 794
 • 1
Ballon 2018 Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Ballon 2018 Türkçe Dublaj Film izle
Türkçe Altyazı
Ballon 2018 Türkçe Dublaj Film izleİki aile, ev yapımı bir sıcak hava balonu ile GDR'den kaçmak için cesaret dolu bir plan yapmaya çalışıyor, ancak sınırdan hemen önce çöküyor. Stasi bu kaçış girişiminin izlerini bulur ve derhal soruşturmaya başlarken, iki aile yeni bir kaçış balonu yapmaya zorlanır. Her geçen gün Stasi topuklarına daha yaklaştı - zamana karşı sinir bozucu bir yarış başlıyor.Ballon 2018 izle
 • 125
 • IMDb 7.8
 • 314
 • 0
Küçük Joe – Little Joe
İncele
Küçük Joe – Little Joe
Türkçe Dublaj
Küçük Joe Türkçe Dublaj izle, Alice dünya için en önemli bilim insanı olma yolunda ki çabası sonun da başarıya ulaşmaktadır. İş teklifi gelen bu büyük şirket adına çalışmak için her şeyini feda eden Alice sonun da zaferini kazanmıştır. Değişik türde bitkiler ve ağaçlar yetiştiren Joe yaptığı bitkilerin eşi benzeri bulunmaması üzerine kendisin de kıymetini artırmaktadır. Alice eşin den ayrıldıktan sonra bekar bir anne olarak hayatını sürdürmeye çalışmaktadır. Girdiği şirkette uzman bir bitki yetiştiricisi olarak çalışmaktadır. Genellikle genetikleri değiştirilmiş bitkiler üretmektedir. Bu genç kadının uzun yıllardır baktığı ve büyüttüğü tek bir bitkisi vardır. Güzelliği ve renkleri ile tüm dikkatleri üzerine çeker. Eşi benzeri olmayan bu bitki zarafeti ile göz kamaştırmaktadır.Küçük Joe HDKüçük Joe filmi izle, Sadece güzelliği ve renkleri ile değil tedavi edici özelliği ile de bilim dünyası için çok büyük bir umut olmaktadır. Alice bu bitkiyi her gün düzenli aralıklar ile besler ve mutlaka onunla bir insanmış gibi her gün konuşur. Onun en iyi şekil de büyümesini sağlamak için yaşadığı ortamı da en ideal sıcaklığa getirip saatte bir sıcaklığını kontrol etmektedir. Genç kadın akşamları eve giderken sürekli bitkiyi düşünür ve sonun da kendi yanın da daha iyi olacağına karar vererek bitkiyi şirket politikasına uygun yaptırıp evine götürmeye karar verir. Oğlu Jeo'ya sürpriz yaparak bitkiyi ona hediye eder. Oğlu ise bitkiye hemen bir isim bularak ona Little Jeo demeye başlar. Bitki eve geldikten sonra etraf ta farklılıklar hisseden Alice her zaman evden ayrılırken kafası karışmış bir haldedir. Little Joe filmi hd kalitede türkçe dublaj ile konusu sizde.Küçük Joe Filmi FullBitki büyüdükçe etrafa dökülen tohumlar ve yapraklar Alice în üzerinde değişik bir etki yaratmaktadır. Yaşadığı ortamın gerçek mi yoksa sadece kafasında yaşadığı bir haya ürünümü olduğunu çözeme. Gerçek dünya ile hayal dünyasını birbirine karıştırmaya başlar. Bitkinin her insan üzerin de farklı etkiler yarattığını düşünmeye başlar. Kendi yarattığı çiçeğin verdiği koku insanlara mutluluk hormonunu salgılamasına yardımcı olup onları mutlu olmaya teşvik etmesi gerekirken kendisinin bu değişik duyguların ortaya çıkması sonucu kendisin de etki edenin ne olduğunu araştırmaya başlar. Yarattığı bu bitkinin tüm insanlığa yayılacağını fark etmesi üzerine bir seçim yapmak zorun da kalacaktır. Bu seçim sonucun da Bitkisinin tamamen yok olmasını göze alabilecek midir? Küçük Joe izle filmi sitemizde 2019 bilimkurgu kategorisinde sevilen yapımlarından bolfilmizle.com da sizlerle.
 • 100
 • IMDb 4.7
 • 246
 • 6
A Hidden Life – Gizli Bir Yaşam
İncele
A Hidden Life – Gizli Bir Yaşam
Türkçe Dublaj
A Hidden Life izle, ikinci dünya savaşı’nda yaşananların ardından Naziler için savaşmayı reddeder ve bu yüzden de bin dokuz yüz kırk üç yılında idam edilir.Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan A Hidden Life, vicdani retçi olarak II. Dünya Savaşı sırasında Naziler için savaşmayı reddeden Franz Jagerstatter’in verdiği mücadeleye odaklanıyor. Vatana ihanet suçundan idam cezasına çarptırılması gündemde olan Avusturyalı çiftçi, bu tehdit karşısında ideallerini savunmak için inancından ve ailesine olan sevgisinden güç alıyor.1907 yılında Avusturya, radegund'da doğmuş olan franz'ın babası ı. dünya savaşı'nda ölmüş ve 1917 yılında üvey babasını soyadını almış. köy okulunda eğitim gören franz iyi bir katolikmiş. 2. dünya savaşı'nda, köyünde anschluss'a karşı çıkan tek kişiymiş.A Hidden Life Filmiİşte A Hidden Life filminde bu konularda, Franz jagerstatter, 1940 yılında askerlik görevine çağrılmış ve yemin etmiş. kısa bir süre sonra, belediye başkanının müdahalesi sayesinde çiftliğe dönmesine izin verilmiş ama belediye başkanının müdahalesinin eve dönmesine izin verene kadar aktif olarak hizmet vermiş. bu süre zarfında, bu savaşa katılmanın ciddi bir günah olduğuna karar vererek bir daha çağırılırsa gitmeyeceğine yemin etmiş. en çok da Katoliklerin bu savaşın haksız olmadığı ve Bolşevizmi kaldıracağı inancına üzülmüş. çünkü ona göre bir düşünce ile topla, tüfekle savaşılmazmış. bu düşüncesindeki en büyük dayanak ise eğer Bolşevizm ile savaşılıyor olsaydı iyi tarım alanlarının, petrol kuyularının vs. büyük bir etken olmayacağını bilmesiymiş. 1943 yılında tekrar savaşa çağırıldığında kabul etmemiş ve hapse atıldıktan sonra idamına karar verilmiş.Bunun yanı sıra, Nazilerin ülkeyi savaşa sürüklemesi ve 6 milyon Yahudi'nin sistematik olarak katledilmesi de dahil, milyonlarca insanı işbirlikçileriyle birlikte öldürmeleriyle sonuçlanan süreç de özetlenmektedir.1918 ile 1945 yılları arasında sıradan insanların, kurumların ve ülkelerin rolüyle ilgili düşünce ve tartışmaların teşvik edilmesi amacını taşımaktadır.Savaştan önce Avrupa’da yaşayan yaklaşık her üç Yahudi'den ikisi Holokost sırasında öldürülmüştür. 1945’te 2. Dünya Savaşı sona erdiğinde kurbanların bir milyondan fazlası çocuk olmak üzer altı milyon Avrupalı Yahudi hayatını kaybetmiştir. A Hidden Life Türkçe Dublaj izle, bolfilmizle.com izleyicileri için hd kalitede. 
 • 173
 • 334
 • 4
Amelie Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Amelie Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
Amelie izle, Amelie Türkçe dublaj izle, filmin başrolü Pariste garsonluk yapmaktadır ve kendine özgü bir dünyası olan saf, çekingen ve masum bir kızdır. Annesinin erken ölümü, babasının ilgisiz tavırları ve yaşadığı travmalardan sonra, sevimli ve boş şeylerle uğraşarak kendisine eğlence bulmaya çalışmaktadır. Yinede hayatı sıkıcı bulur ve kendini yalnız hisseder. Evde bulacağı bir kutuyla bu süreç değişecektir. Artık Amelie aşık olmuştur.
 • 122
 • IMDb 7.9
 • 379
 • 0
Ölüm Yarışı – Death Race Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Ölüm Yarışı – Death Race Türkçe Dublaj Film izle
Multi Dil
Ölüm Yarışı Full hd film izleEskil hayatın da bir dolandırıcı olan Ames kız arkadaşı ile mutlu mesut bir hayatı söz konusu iken bir gün eve geldiğin de evde başka birinin olduğunu görür ve karısını öldürüp ona izletirler.Karısını ne kadar kurtarmaya çalışsa da onlarla baş edemez ve hazin sona katlanmak zorunda kalır.Gözlerini açtığın da ölüğ karısının yanında yattığını farkeden Ames onun ölü olmasına rağmen hala kurtarmaya çalışıyor olması ve polislerin suçu Ames'in üzerine yıkması onu çıkmaz bir yere götürüyor.Karakola gittikten sonra ne kadar söylese de cinayeti işlemediğini bir türlü inandıramaz.Mahkemeye çıktıktan sonra ölüm cezasına çarptırılarak eyaletteki en kötü ve sadece cinayet işleyenlerin hapsolduğu bir hapishaneye gönderilir.Ölüm Yarışı türkçe dublaj film izleHapishane müdürü Ames gelince hemen onunla görüşmek ister ve kendisine bir teklifi olduğunu söyler.Hapishane de yapılan bir araba yarışından bahseder ve bu yarışın ölümüne olduğunu anlatarak en son yarışta ölen Frankenstein lakaplı bu sürücünün yerine geçmesini istediğini söyleyerek karşılığın da özgürlüğünü teklif eder.Bunun yanı sıra eğer ki bu teklifi kabul etmicek olursa verilen müebbet hapis cezasını tek bir hücre de hiç gün yüzü görmeden cezasını çekeceğini söyleyerek oradan ayrılır.Ames bir anda karısının ölümünün bir tesadüf olmadığını anlamaya başlar ve araştırmaya koyulur.Bahçede ki mahkumların birin tanır çünkü o mahkum ile daha önce karşılaştığını düşünür.Karısını öldüren adamlar dan birini bulduğunu düşünerek harekete geçer.Ölüm Yarışı 1080p türkçe altyazılı film izleFrankenstein olarak bir maske giymeyi kabul ettiğini söylemek için müdürün yanına çıkarak ne istediğini söyler.Müdürün karısının öldürülmesini tesadüf olmadığını ve onu buraya getirmek için bu planı kendisisni kurduğunu anlatır.Hepsini öldürmek isteyen Ames bu yarışlara katılma kararı alarak intikam içinde ne olacağını beklemeye başlar.Etraftan edindiği ve ona yardım eden bir kaç arkadaş bulur ve herkes durumun farkındadı8r.Sonun da yarış günü gelir ve Ames maskeyi takarak Frankenstein haline gelmiştir.Yarışta yapılan hileler Ames'in canını sıksa da sonunda bunun bir ölüm oyunu olduğunu kendisine hatırlatarak oyunu kurallarına göre oynamaya başlar.Kendisi birinci olana kadar bütün yarışta olan mahkumları saf dışı bırakmaya çalışmaktadır.Ames'in tek isteği ise karısını öldüren bu inların te tek canlarını almaktır.
 • 105
 • IMDb 6.1
 • 430
 • 0
Özgürlük Savaşçısı 2007 Jason Statham Filmleri izle
İncele
Özgürlük Savaşçısı 2007 Jason Statham Filmleri izle
Türkçe Dublaj
Özgürlük Savaşçısı Full HD Film izleKendi halinde karısı ve oğluyla birlikte yaşan bir çiftçinin hikayesini anlatmaktadır.Bir gün köylerine gelen Krug çetesi köyü yağmalamaya başlarlar ve kadınları çocukları öldürürler köyü yakıp yıkarlar ve arkalarına bakmadan çekip giderler.Çiftçi köyüne döndüğünde gördüklerine inanamaz ve hemen oğlu ile karısını aramaya başlar.Sonunda oğlunun cansız bedenini bulur ve karısının ise nereye gittiğine dair hiç bir şey bilmemektedir.Bütün hayatı bir anda altüst olur.Kendisi sürekli barış içinde yaşayan insanlara yardım eden bu adam karısı Solono'nun kaçırılması ile birlikte onu kurtarmak için herşeyi yapmaya hazır hale gelen bir savaşçıya dönüşmüştür.Hemen akıl hocası Norick'nin yanına gider kayınbiraderi olan Bastian'ı bularak Krug çetesinin peşine düşer.Özgürlük Savaşçısı 2007 Filmi Türkçe Dublaj izleKrug çetesi genel de kırsal bölgeleri yağmalamakla tanınırlar.Krug çetesini sadece çiftçi ve arkadaşları aramamaktadır.Kralın da peşine düştükleri bu çete kırsal kesimler de ilerlerken geçitlerden geçtiklerinden kimsenin haberi olmadan saklanarak ilerlemeye devam etmektedirler.Kralın adamları tarafından yapılan baskın da çiftçinin arkadaşları biranda esir düşerler ve çiftçi de kendini zor kurtararak saklanmıştır.Arkadaşları ve karısı Krug çetesinin elinde olan çiftçi kralın askerleri ile birlikte onun yanına giderek konuşmaya başlar.Kral bir şekilde çiftçiye güvenerek onu aralarına almak ister.Başka bir şansı olmayan çiftçi kralın adamlarına katılmayı kabul eder.Arkadaşlarını ve karısı Solomo'nu kurtarmak için herşeyi yapmaya hazırdır.Çiftçi için bunun büyük bir şans mı yoksa kendisin de ölümüne sebep olacak bir hatamı olduğunu anlaması gerkecektir.Özgürlük Savaşçısı Full türkçe film izleÇiftçinin olağanüstü dövüşü kılıç tututşu ve hareketleri ile kralın ve yanında olan bu kötü büyücünün dikkatini fazlasıyla çekmiştir.Kral bu adamın basit bir çiftçi den daha fazlası olduğunu öğrnmiş ve görmüştür.Çiftçi hem Krug çetesini yakalamaya çalışırken bir yandan da kral ve büyücüsü Merick'i nasıl yeneceğini düşünmektedir.Eğer ki kral büyücüsünün yardımı ile Krug çetesinin de gücünü kendi gücüne katarsa büyücünün bütün toprakları ele geçirmesine izin vermiş olacakatır.Artık bir çiftçi gibi davranmayı bırakıp eski günlerde kalan bir savaşçı gibi olmayı seçmek zorundadır.Bütün hayatı boyunca sessiz ve sakin olarak yaşamış olsa da başına gelecekler den kurtulmak için en iyi yolun bu7 olduğuna karar verir.Sonun da savaşmak için hazırdır.
 • 127
 • IMDb 4.4
 • 508
 • 0
Kız Kardeşler 2019 Yerli Film izle
İncele
Kız Kardeşler 2019 Yerli Film izle
Yerli Film
Kız Kardeşler Yerli Film izleFakir bir aile olan köylerinde hayvancılıkla ugraşan bir ailedir babaları biraz sorumsuz oldugu için eşinden ayrılır ve babasının yanına üç çocukla yerleşmek zorunda kalır fakat babarı yalnız yaşadıgı için durumuda pek yoktur mecbur kabul eder kızını ve torunlarını lakin hayat hep zor geçyordur bu aile için burdada daha zor geçmekmektedir babaları kendisine zor baktıgını ve kızına onun çocuklarına bakamıyacagını tez zamanda anlar ve onları başka ailelere evlatlık vermek ister önceleri anne karşı çıkar çocuklarından ayrılmak istemez ama babasının yogun istegi üzerine mecbur kalır küçük bir köyde yaşamanın verdigi sıkıntıyla beraber sahip çıkacak kimsesi olmayınca ve gidecek başka yeri olmayınca mecburen kabul eder ve zorluklar başlar.Kız Kardeşler 2019 Film izleKız kardeşleri durumları iyi olan başka köylerdeki insanlara verirler anneleri bu olaya katlanamaz açı çekerek hayatını devam ettirir ve onlarla kavuşcakları günün hayaliyle yaşamaya devam eder fakat köy küçük oldugu için ve dul bir kadın oldugu için köyde herkezin gözü onun üstündedir.Dedikodular alıp başını gider babasıda aksi bir adam olan kadının hayatı iyice kabusa dönmüştür.Bu olaylara daha fazla dayanamayan genç kadının eşi bir gün evi basar ve onu kötü yola düşmekle suçlar onu öldürmeye gelir mahalleli engel olur genç kadın hayatını kurtarırlar fakat bu kadar üzüntüye dayanamayan genç kadın amansız bir hastalıga yakalanır ve çok geçmeden vefat eder kız kardeşler için artık hayata dair hiç bir umut kalmamıştır.Kız Kardeşler Full HD 2019 Yerli film izleGittiklri yerlerde bir sürü kötü olaylar başlarına gelir birisini kndisinden cok büyük yaşlı bi adamla evlendirmeye kalakarlar oda bunu kabul etmeyip evden kaçar dedsine sıgınır.Diger kardeşede evletlık verildigi evde üvey babası tarafından her türlü işkence yapalır oda dayanamayıp üvey babasını bıçaklayarak kaçar ve dedesinin köyüne gelir yanına sıgınır.En küçükleri olan kardeşin durumuda onlardan farksız oldugu için oda geri döner ve dedelerinin yanıan gelirler fakat dedeleri hiç birini istememektedir.Hayvancılıkla ugraşan dede kızları sürekli hain olmakla suçlar ve cok ağır şartlarda çalıştırdıgı konu alan dırama dalında harika bir filmdir Kız kardeşler.İyi seyirler dileriz.
 • 108
 • 791
 • 48
Ölüm Hattı – Cellular Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Ölüm Hattı – Cellular Türkçe Dublaj Film izle
Multi Dil
Ölüm Hattı Türkçe Dublaj izleKötü rolde olmasına rağmen yine aksiyonun hızını kesmeyen Jason Statham çalıştığı bir yeraltı mafyasının emri üzere bir kadın kaçırır ve onu bir depoya götürür.Etrafında eski ve pislikten başka bir şey olmayan Jessica eski bir telefon hattı ile kırık bir telefon bulur.Telefonu çalıştırmaya uğraşmaktadır çünkü okulda olan bir oğlu vardır ve onu kaçıran adam oğlunu da almak için yola koyulur.Birilerine ulaşmak için telefonu tamir etmek zorundadır.Tek çıkış yolu olabilece olan bu telefonu hem kendini kaçıran adamdan saklamaktadır bir yandan da sürekli çabalamaya devam etmektedir.Telefonun kablolarını birleştirmeye çalışarak ses gelmesini uman Jessica sonunda karşı taraftan bir çalma sesi duyar ve rastgele bir numara çevirir aramaya başlar.Ölüm Hattı 1080p Full izleKarşı taraftan bir genç telefonu açar ve karşısında ağlayan bu kadını duyar.Korku ve panik için de kaçırıdığını anlatan kadın polise gitmesi için çocuğa yalvarır.Polis karakoluna giden genç oradan bir netice alamaz telefonu kapatmaması gerektiğini söyleyen Jessica tekrar iletişim kuramayacağından korkar.Aradığı bu gence oğlunun okulda lduğunu ve onu almasını söyler.Bu olanlara tam anlamıyla inanmayan Ryan yine de kadının dediği okula gider ve Jessica'nın tarifine uyan her çocuğa bakarak onu bulmaya çalışır.Telefonun diğer ucunda sürekli ağlayarak kendine yardım etmesini isteyen bu kadın oğlunu kurtarmaktan başka bir şey istemez.Sonunda çocuğu bulan Ryan tam onu alacakken yakalanır ve yer altı mafyası üyeleri çocuğuda alırlar.Jason Statham FilmleriCellular Türkçe Dublaj Film izleKadının talimatlarına göre hareket ederek yerini tespit etmeye çalışan Ryan nasıl yardım edeceğini bilemez ve düşünmeye başlar.Sürekli Jessica ile konuşan Ryan'a telefonun kapanmaması gerektiği defalarca söyler tek aramalık hakkı olan Jessica sürekli nerede olduğunu anlamaya çalışarak Ryan'a bilgi verir.Bu yeraltı mafyasının elinden kurtulmaya çalışan bu kadın ve oğlu çaresizce telefonun başında olan Ryan'dan başka şansları yoktur.Jessica'nın yerini bulabilmek için her tarif edilen yere bakmaya karar verir.Karşısında ne olduğunu ve neye bulaştığını bilmeden Jessica ve oğlunun hayatını kurtarmaya çalışan genç Ryan neler ile karşılaçabileceğini bilmeden bu sakin hayatından çıkıp akıl almaz bir maceraya sürüklenmeye başlar.
 • 94
 • IMDb 6.3
 • 754
 • 0
Ahlat Ağacı izle Yerli Full
İncele
Ahlat Ağacı izle Yerli Full
Yerli Film
Ahlat Ağacı izle, Nuri Bilge Ceylan'ın sekizinci sinema filmidir ve 2018 de Cannes Festivaline aday olmuştur. Filmde edebiyatla ilgilenen genç adam Sinan'ın hikayesi anlatılıyor. Sinan çocukluktan beri yazar olmak istiyordur. Günler geçmiş kitabını yazmıştır fakat bastırması ikin gereken para yoktur. Bu yüzden doğduğu Anadolu da ki köyüne gider. Fakat orada da babasının geçmişten kalmış borçları başına iş açacaktır. Babası İdris ile, ailesiyle bir çok tartışma yaşar. Sinan parayı bulabilmek için tüm enerjisini harcar. Yerli filmlerden ödüllü Ahlat ağacı filmi izle.
 • 188
 • IMDb 7.6
 • 505
 • 0
Bedways Erotik Film izle
İncele
Bedways Erotik Film izle
Orjinal Dil
Amerikan Erotik Film izleBir grup alman genç amatör bir film çekmeye karar verir, ardından kiralık bir kamera ile işe koyulurlar. iki kadın bir adam filmin provlarında aşk ve sexi bir arada canlandırmak için çabalarlar, derken enteresan şeyler olur. Avrupa yapımı amatör bir film ve cinsellik ön planda. +18 bir film
 • 76
 • IMDb 4.5
 • 1.245
 • 0
Demir Gökyüzü 2 – Iron Sky:The Coming Race Türkçe Dublaj izle
İncele
Demir Gökyüzü 2 – Iron Sky:The Coming Race Türkçe Dublaj izle
Multi Dil
Demir Gökyüzü 2 Türkçe Dublaj Full izleBilimkurgu aksiyon tadında görsel efekleri müthiş bir film. Yıl ikibin seksendir dünyanın çok fazla zamanı kalmamıştır.Nükler savaştan sonra dünyada yaşam çok az kalmıştır bir gurup azınlık bunu deyiştirmek için harekete geçer.Nükkleer savaşdan sonra insanların sıgındıgı nazilerin yaptıgı ay üssüne taşınan insanlık çok zor zamanlar geçirmeyebaşlamışdır. İnsanlar burda yaşar fakat bir sürü yaşamlar aktiviteleri eksik olmakla beraber açlık ve suzuzlıkla salgınhastalık la mücadele vermektedirler. Bunun la birlikte insanalrın yeni bi yerleşim yeri arayışları sonuç vermez,ve dünyadan gelen azınlık insan gurubu her şeyi deyiştirmeye karar verir.İnsanlara dünyada gizli bi yeraltı şehri oldugunuve orada yaşam oldugunu anlatmaya ve ikna etmeye çalışırlar.Demir Gökyüzü 2 1080p Türkçe Dublaj izleİnsanların bir kısmı dönmeye karar verip harete geçer, lakin bu sırada beklenmedik bir şeyler olur ve ayda aslında insanlar olarak en iyi Komedi Filmleriyalnız olmadıgını anlar. Evrim geçirmiş bir sürü sürüngen ve dinazorlarla dolu kötülükler ordusu vril cıkar.İnsanların dünyaya taşınması ve bir yandan da insanlıgın sonunun gelememsi için kararlar vermesi gerekir ve hareketegeçip, savaşmayı tercik ederler. Lakin insanların nükkleer savaştan kaçtıkları için yanlarında pek fazla silahları yoktur.Dünyadan gelen azınlık gurup insanları bir yandan savaşmaya hazırlar ve bir yandan da dünyaya götürmek için hareketegeçerler. Kötülükler kıralı vril askerlerini hazırlar ve kötü planını devereye sokar. İnsanların çevrelerini kuşatır ve acımasız savaş için her şey hazırdır.Iron Sky:The Coming Race Türkçe Dublaj izleİnsanların, insanlıgı kurtarmaları için savaşmaya burdan başlamalıdırlar fakat vril'in ordusu şekil değiştirebilensürüngenler ve dinazorlarala doludur. Azınlık olan insanların dünyadan getirdigi teklojojik savaş gemileri ve silahlarainsanlar umutlanır ve şavaşmaya başlarlar. Vril insanlıgı yok etmek için var gücüyle savaşır ve zaferi kesin gözüylegörmektedir. İnsanlıgın çok fazla bi şansı yoktur ve köşeye sıkışmışdır ve beklenmedik bir şey olur dünyada kigizli yeraltında kalan insanlar yeni geliştirdikleri silahlarıyla ve teknolojik gemileriyle savaşa dahil olurlar,bunun gören kötülükler kıralı vril şekil deyiştirebilen sürüngen ordusunu yeni gelen guruba saldırtır ve başarısız olurbirlik olunca kazanan insanlar dahada güçlenir ve savaşı kazanarak insanlıgı kurtarır ve dünyayı yeniden inşa etmekiçin dönerler. Yönetmenligini: Timo Vuorensola nın yaptıgı lara Rossi nin ve Vlademir Burlakov oynadıgı gözünüzü kırpmadanizleyeceginiz bir film.
 • 90
 • IMDb 5
 • 1.645
 • 6
Altın Eldiven – The Golden Glove
İncele
Altın Eldiven – The Golden Glove
Türkçe Dublaj
Altın Eldiven izle, Film 1970lerde Hamburg da ki seri katil Fritz Honkanın hikayesini anlatıyor. Dış görünüşündeki sakin ve sıradanlığın altında başka bir ruh taşıyan Honka Altın Eldiven ismindeki bir barda vaktini geçirir ve tüm öldüreceği kişileri buradan seçer. Bu bar genelde hayatı kötü giden kaybetmişlerin toplandığı bir bardır. Seçtiklerini evindeki çatı katına götürür ve burada infaz eder. Cesetleri ise evinin kilerinde saklar.Bir süre sonra düzenli bir iş bulması onu bu huyundan vazgeçirmiş gibi görünse de huylu huyundan vazgeçemez ve Altın Eldiven barına tekrar uğramaya başlar. Honka bu sürede polise yakalanmasa da cinayetler ve kurbanlar onu açığa çıkarmaya başlayacaktır. Fatih akının yönettiği bu filmi kaçırmayın.
 • 110
 • IMDb 7.5
 • 545
 • 0
Hızlı ve Öfkeli 1 (2001)
İncele
Hızlı ve Öfkeli 1 (2001)
Multi Dil
Hızlı ve Öfkeli Full Hd İZLE Gecenin karanlığında Los Angelesın arka sokaklarında, çeteler büyük paralar ortaya koyarak araba yarışları yaparak, korkunç oyunlara girmektedir. Bu oyunların hayatlarına olumsuz yönde getirisi olduğu gibi şan, şöhret ve para gibi getirileri de olmaktadır. Dominic bu yolla iyi ün yapmış, hayatını neredeyse buna adamış, hurda bir otomobili aldıktan sonra sağına soluna duruma göre haraket eden bir yapısı vardır aslında parçalarla yerde giden uçak tam tadında getirebilen bir adamdır. Bir gün Brian adında yeni yetme bir genç gelir ve büyük bir hiç bir zaman taviz vermeyen yarışa durumu izah etmek her zaman ister. Tavırları Dominicin hoşuna gider, arkadaşlar olurlar. Brian, Dominicin kız kardeşi Mia tarafından da hoşlanılmaktadır, fakat kimse onun çok karmaşık bir polis olduğunu bilmemektedir... Hızlı ve Öfkeli 1 izle
 • 106
 • IMDb 6.8
 • 491
 • 0