ABD
Just Mercy izle HD Türkçe Dublaj
İncele
Just Mercy izle HD Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj
Just Mercy izle, dünyaca tanınmış sivil haklar savunma avukatı Bryan Stevenson'u yaşadıkça gölgelerken, özgürce savaştığı mahkum bir ölüm cezası esirinin durumunu ayrıntılarıyla anlatmaktadır. Michael B. Jordan en ünlü ve en zengin okuldan yani Harvard'dan mezun olduktan sonra kendisi için en iyisi olan gerçek bir temsil hakkı sunulmayan ya da haksızca hapse atılmış insanları savunmaya kendini adayan yeterince parası olmayıp avukat tutamamış ve hapse girmek zorunda kalan geçnlere bir umut ışığı olma yönünde ilerlemek istiyor. Bryan Stevenson, Alabama'da kendisine yardımcı olan avukat Eva Ansley ve delillerin masum olduğunu işaret etmesine rağmen ölüm cezasına çarptırılan Walter McMillian'ın hikâyelerini odağına alıyor.Just Mercy Türkçe DublajBryan Stevenson’ın gerçek hikayesine ışık tutuyor. Diğer bir yandan da cinayetin işlendiği sırada, etrafında pek çok tanığın olduğu bir barbekü partisinde bulunmasına rağmen bir türlü suçsuzluğunu kanıtlayamayan ve işlemediği bir cinayet yüzünden kısa bir yargılanma sürecinin ardından ölüm cezasına çarptırılan Walter McMillian‘ın hikâyesini anlatmak istemişlerdir.Görüldüğü kadar kolay olmayacak bu idam cezasını kaldırmak ama elinden gelen,i yapacak olduğuna inanmaktadır. Harvard’dan mezun olduktan sonra büyük davalara bakıp zengin olacağı düşünülürken bir anda kendi bu şekilde bir davada bulması onun için biraz fazla şaşırtıcı olmaktadır.Haksız yere masum bir insanın mahkum edilmesinden fazlasıyla rahatsızlık duymaktadır.Just Mercy izleHaksızlık yapılarak idam cezasına çarptırılan bir tutuklunun peşinden giden Stevenson, hakkında kanıt olmamasına rağmen cinayet iddiasıyla tutuklanıp ömür boyu hapse mahkum edilen bu adamı kurtarmaya çalışacaktır. Başta klasik bir cinayet davası aldığını da düşünmektedir fakat zamanla ve davanın içeriğini öğrendikçe öyle olmadığını anlamaktadır. Yerel avukat Eva Ansley 'in de yardımıyla bu davayı alarak bu adamın suçsuzluğunu kanıtlamaya çalışacaktır. Ancak onun sorumlu tutulması için hiçbir kanıt bulunmamasına rağmen Mc Millan ölüme mahkum edilmiştir. Bryan Walter'ın suçsuzluğunu kanıtlamaya çalışırken, ilerleyen zamanlarda aslında ırkçılığa karşı savaş vermeye başladığını anlayacaktır. Just Mercy izle sizler için türkçe dublaj hemde 1080p kalitede sizlerle. 
 • 136
 • 210
 • 0
Dark Waters – Karanlık Sular
İncele
Dark Waters – Karanlık Sular
Türkçe Dublaj
2019 Dark Waters filmi, dünyanın en büyük şirketlerinden biri ile ilgili karanlık bir sırrı açığa çıkaran bir avukatın hikayesini konu ediyor. DuPont skandalının saklı kalmış gerçeklerini gün yüzüne çıkarıyor. Robert Bilott, işinde oldukça başarılı olan bir avukattır. Genç adamın ele aldığı yeni dava, toplumu yakından ilgilendirir.Buradan hareketle film, dünyanın en büyük kimyasal şirketlerinden DuPont’a açtığı davayla yıllardır süren bir kimyasal atık skandalını ortaya çıkaran çevreci avukat Robert Bilott’ın hikayesini anlatıyor.Genç adamın ele aldığı yeni dava, toplumu yakından ilgilendirir. Giderek artan ve nedeni açıklanamayan ölüm vakalarını araştırmaktadır.İşi gereği çok fazla düşmanı ve onu yerle bir etmek isteyen şirket sahipleri ve büyük iş adamları da bulunmaktadır.Dark Waters full, Giderek artan ve nedeni açıklanamayan ölüm vakalarını araştıran Robert Bilott, yaşananların arkasında dünyanın en büyük şirketlerinden birinin olduğunu keşfeder.Ünlü avukat yaptığı araştırmalar sonucunda çok büyük bir şirketin bu olayların arkasında olduğunu öğrenir. Olayı iyice araştırmaya başlayan Robert, gerçekleri ortaya çıkarmak için geleceğini, ailesini ve kendi yaşamını riske atar.Bu olayların içinde ailesini ne kadar çok karıştırmamak istese de yaşanan olayın büyüklüğü düşünüldükçe bu insanlar ünlü avukatın peşini bırakmaları çok zor görünüyor.Kimyasal şirketlerin savunma avukatlığını üstlenen Robert Billott'un zamanla taraf değiştirip gerçekleri aramaya koyulmasını konu edinen Dark Waters'ın hikayesi ise şöyle başlamaktadır.2019 Dark Waters Film konusuRobert Bilott, işinde oldukça başarılı olan bir avukattır. Robert Bilott, yaşananların arkasında dünyanın en büyük şirketlerinden birinin olduğunu keşfeder. Olayı iyice araştırmaya başlayan Robert, gerçekleri ortaya çıkarmak için elinden geleni yapmaya mecburdur.Sadece onun ailesi ile ilgili değil bu atıklar bir çok kişinin ailesinin ve çocuklarını tehdit etmektedir. Dark Waters, 1990'ların sonlarında Batı Virginia'daki kimyasal devi Du Pont ile zehirli kimyasal C8'i yasadışı boşaltımları sebebiyle mücadele eden Rob Bilott'un gerçek hikayesine dayanıyor.Ünlü avukatımız bunca olayın arkasında bulduğu bu büyük şirketi devirmeyi başarabileceğine inanmak için neleri feda ettiğini bir kez daha düşünmesi gerekecektir. 2019 dram filmi Dark Waters türkçe dublaj izle diye HD kalitede bolfilmizle.com da. Dark Waters izle 1080p film kalitesi ile sizlerle.
 • 126
 • 251
 • 0
The Wave – Dalga 1080p 2019 Film izle
İncele
The Wave – Dalga 1080p 2019 Film izle
Türkçe Altyazı
The Wave - Dalga 1080p 2019 Film izleBir promosyonun eşiğinde olan bir adam, gerçekliğini yıkmaya ve hayatını gerçekte olduğu gibi ortaya çıkarmaya başlayan gizemli bir halüsinojenik ilacı alır.
 • 87
 • IMDb 4.2
 • 7
 • 0
Huzur Bozanlar – Disturbing The Peace Full Film izle
İncele
Huzur Bozanlar – Disturbing The Peace Full Film izle
Türkçe Altyazı
Trajik bir çekimden sonra Texas Rangers'dan ayrıldığından beri silah taşımayan küçük bir kasaba mareşali, kasabayı sert ve şiddetli bir soygun çıkarmak için işgal eden bir kanun kaçağı motorcu çetesiyle savaşmak için silahını tekrar almalıdır.
 • 90
 • IMDb 4.8
 • 12
 • 0
Derin Sular – Underwater
İncele
Derin Sular – Underwater
Türkçe Dublaj
Derin Sular Türkçe Dublaj izle, keşif ekiplerinin çalıştığı bir şirkette dört kişi en iyileri zor bir görev için seçilmişlerdir. Yapacakları görev okyanusun en derin noktasına gidip orada bir sondaj yaparak yerin altına inmektir. Kura ile çekilen ekip için bu yaşayacakları deneyim bilim dünyasını fazlasıyla aydınlatacaktır.Ekip yapacakları keşif için fazlasıyla heyecanlıdırlar.Hepsi aldıkları eğitim ile beraber işinin en iyilerinin arasından seçilmişlerdir.Karadan sekiz bin kilometre uzaklıktaki yolculuğa nihayet çıkmaktadırlar.Denizin tam ortasına geldiklerinde ise inecekleri derinlik on bir kilometredir.İlk defa bu kadar derine inecek olan keşif ekibini neler yapabileceklerini öğrenmek için ellerinden geleni yapmaya hazırlardır.Şirket yetkilileri ekibi bıraktıktan sonra tam bir ay için de geri geleceklerini söylerler.Derin Sular izle Full HD2020 de çıkan korku dram yapımı Derin Sular filmi izle hakkında, okyanusun en derinlerini keşfetmeye hazır dört kişilik ekibin süreleri başlamıştır.Deniz altı ile yaklaşık on bir kilometre dibe indikten sonra yeni teknoloji su altı ekipmanları ile yapması gerekenleri hazır edip sondaj zamanı gelmiştir. Yaptıkları sondaj ile yerin altında bir yerleri oynatarak deprem olmasını sağlamışlardır.Oluşan çatlaktan çıkan sarsıntı içinde bulundukları denizaltının alt bölümünü neredeyse tamamen kaybetmişlerdir.Yaşanan depremden dolayı haberleşme ve hareket etme kabiliyetlerini kaybetmişlerdir. Tek başlarına denizin en derin yerinde ve dibinde mahsur kalarak kendilerinin bir ölüm kalım savaşının ortasında bırakmışlardır.Derin Sular Filmi TürkçeDenizaltının altta kalan platformun yıkılması ile beraber dört kişilik olan grup ayrı ayrı ikişer kişilik mahsur kalırlar ve birbirlerine ulaşmanın tek yolu denizin dibinden çıkıp diğer tarafından içeri girmektir.Fakat deniz de öyle bir gürültü meydana gelmiştir ki yalnız olmadıklarının farkına varmaları fazla uzun sürmedi.Bir karar verip ya kalacaklardı yada birbirlerinin yanına giderken savaşarak öleceklerdi.Savaşmayı tercih edenler denize inme hazırlıklarına başlayarak ne ile karşılaşacakların dan habersiz bir şekil de ilerlemeye devam ederler.Denizin dibindeki deprem yaratan şeyin ne olduğunda ufacık bir fikirlerinin olması ne ile karşılaşacaklarını bilmemeleri işleri daha da zor bir hale getirmektedir. Denizaltıya ilerlemeye çalışırken bir arkadaşlarının bir anda ortadan kaybolması hepsi için korku dolu anların başlamasına yol açtı. Bu tür okyanus da geçen filmleri seviyorsanız mutlaka izlemeniz gereken yapım Derin sular türkçe dublaj bolfilmizle.com da sizlerle.
 • 90
 • IMDb 9
 • 406
 • 23
Grand Theft Auto Girls Full Film izle
İncele
Grand Theft Auto Girls Full Film izle
Türkçe Dublaj
Grand Theft Auto Girls izleLise arkadaşları Emily ve Max, sıcak kablolama arabalarıyla ekstra para kazanıyorlar, ancak dükkan öğretmenleri ne yaptıklarını keşfedip dahil olduklarında işler çok daha tehlikeli oluyor.
 • 87
 • IMDb 7
 • 13
 • 0
Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4
İncele
Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4
Türkçe Dublaj
Oyuncak Hikayesi 4 Türkçe Dublaj izle, filmde ana karakter bu defa Forky ve onun maceraları. Forky bir geri dönüşüm projesidir ve kaşıktan yapılma oyuncaktır. Forky ise oyuncak olduğunu asla kabul etmez. Aslında tek kullanımlık kaşıktan yapılmadır fakat ısrarla reddeder. Bonnie odasına kendini ait hissetmeyip dünyaya geliş amacını sorgulamaya başlamış. Düşünürken amacını kaşık olmak olduğuna karar verir. Oyuncak olarak türlü maceralara atılır bu yolda. Oyuncak Hikayesi 4 izle
 • 100
 • IMDb 7.7
 • 509
 • 0
Oyuncak Hikayesi 3 – Toy Story 3 HD Film izle
İncele
Oyuncak Hikayesi 3 – Toy Story 3 HD Film izle
Türkçe Dublaj
Oyuncak Hikayesi 3 izleÇok sevilen “Oyuncak Hikayesi” filmlerinin yaratıcıları, yeniden oyuncak kutusunu açıp Oyuncak Hikayesi 3 ile sinemaseverleri Woody, Buzz ve oyuncak karakterlerden oluşan sevimliğ çetenin dünyasına davet ediyor. Serinin üçüncü bölümünde Andy, üniversiteye gitmeye hazırlanmaktadır, sandık oyuncakları ise belirsiz gelecekleri yüzünden endişe içinde kalır.
 • 103
 • IMDb 7.8
 • 32
 • 0
Oyuncak Hikayesi 2 – Toy Story 2 Full Film izle
İncele
Oyuncak Hikayesi 2 – Toy Story 2 Full Film izle
Türkçe Dublaj
Oyuncak Hikayesi 2 izleAndynin tatil için bir koyboy kampına gitmesi sonucu oyuncakları kendi başına kalırlar.Bu sırada paradan başka bir şey düşünmeyen AL McWhiggin adlı kolleksiyoncu, Woodyyi kaçırır. Kaçırılan Woody geçmişine ilişkin bazı gerçeklerle yüzyüze gelerek eski ve yeni arkadaşları arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.
 • 92
 • IMDb 7.5
 • 31
 • 0
Oyuncak Hikayesi – Toy Story Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Oyuncak Hikayesi – Toy Story Türkçe Dublaj Film izle
Multi Dil
Oyuncak Hikayesi izleBuzz Lightyear adlı yeni çıkan oyuncak, Andye hediye edilir. Oyuncağı çok seven Andy, eski gözdesi Şerif Woodye olan ilgisini yitirir. Bir gün Buzz yanlışlıkla pencereden aşağı uçunca, herkes Woodynin onu öldürdüğüne inanır. Woody, kendisini kurtarabilmek için Buzzın arkasından giderek onu geri getirmeye karar verir. Fakat ikiliyi dış dünyada büyük tehlikelerle dolu maceralar beklemektedir.
 • 81
 • IMDb 7.9
 • 28
 • 0
Ana 2020 Full Film izle
İncele
Ana 2020 Full Film izle
Türkçe Dublaj
Ana, Rafa bir şans karşılaşmasıyla karşılaşır ve onu iflastan ya da daha kötüsünden kurtarmak için bir yolculuğa çıkarlar.
 • 105
 • IMDb 5
 • 19
 • 0
The Assent 2020 1080p film izle
İncele
The Assent 2020 1080p film izle
Türkçe Dublaj
Evinde bir dizi rahatsız edici doğaüstü olaydan sonra, genç bekar bir baba olan Joel, küçük oğlunun sahip olabileceğinden şüphelenir. Yakında Joel, son hastası tedavisi sırasında ölen tartışmalı bir şeytan olan Baba Lambert'ten bir ziyaret alır. Artan ürpertici olaylar ortaya çıkmaya başladığında, rahip dirençli bir Joel'e, bir şeytan çıkarma işlemini başarıyla gerçekleştiremediği takdirde, şeytanın yakında çocuğunun kontrolünü ele geçireceğini bildirir.
 • 89
 • IMDb 6.5
 • 20
 • 0
Imprisoned 2018 Filmi Full izle
İncele
Imprisoned 2018 Filmi Full izle
Türkçe Dublaj
Imprisoned izleDylan Burke, gerçek aşkı Maria ile eski hayatından bir suçlu olarak geçmeye çalışır. Kısa süre sonra, yeni yerel hapishane müdürü Daniel Calvin'in eski bir suç için affetmediğini öğrenince, geçmişinin ona musallat olmaya devam edeceğini anlıyor.
 • 104
 • IMDb 5
 • 16
 • 0
Like a Boss – Patron Gibi
İncele
Like a Boss – Patron Gibi
Türkçe Dublaj
Like a Boss Türkçe Dublaj izle, Mia çocukluğunda tanıştığı Mel ile kısa sürede arkadaş olurlar.Birbirlerinin en yakın dostu olmaya başlamışlardır.Yaşadıkları her olayı üzüntü veya sevinci hep beraber yaşamaktadırlar. Mia artık Mel'in yanına taşınarak kardeş gibi yaşamaya başlarlar..Mia'nın küçük yaşta kaybettiği ailesi ona öldükten sonra çok büyük bir miktar para bırakmışlardır. Fakat Mia bu paradan yararlanabilmek için reşit olmak zorundadır.Sonunda en sevdiği on sekizinci yaş günü gelmiştir.Mel ile beraber çok güzel bir parti hazırlayarak en sevdiği özgürlüğe ilk adımını atmıştır. Mia ailesinden miras kalan her şeyin sahibidir artık ve Mel ile birlikte güzel ve eğlenceli planlar kurmaya başlamışlardır.Yakın arkadaşlıkları nedeni ile her yere beraber giderek birlikte her şeyin tadını çıkaracaklarına söz vermişlerdir. Like a Boss filmi bolfilmizle.com da 1080p kalitede.Like a Boss Filmi FullMel ile Mia artık gezmek yerine kendilerine bir iş kurmak için konuşmaya başlamışlardır.Gezdikleri yerler de gördükleri işlerden bahsederlerken Meli'in aklına çok güzel bir fikir gelir ve Mia'ya beraber bir kozmetik dükkanı açmalarının en iyisi olacağını söyler.İkili bu işi iyice araştırmaya koyulur.Ülke dışında ki diğer kozmetik ürünlerine bakarlar.Her leyin eksiksiz ve tam olması için ellerinden geleni yapmaya çalışmaktadırlar.Bu iki arkadaş aslında karakter olarak birbirlerinden oldukça farklıdırlar.Zevkleri de birbirlerine pek uymaz. Biri içine kapanık iken diğer tam aksi olarak fazlasıyla açık sözlü ve cömerttir.İş yerinin sonunda yapılacağı dükkanı tutmaya karar verirler ve ikilinin hayatlarının en güzel deneyimi olacak olan bu kozmetik dükkanı için kolları sıvarlar.Like a Boss Hd izleArtık ikisinin de kendilerine ait bir işi vardır. Zaman geçtikçe daha iyi işler yapmaya başlarlar.Etraftan kıskanılacak bir hale gelen ikili başkalarının konuşmaları üzerine araları bozulmaya başlar.Ne olduğunun tam farkında olmayan dostlar başlar da her şeyin en iyi şekil de gitmesi ve yönettikleri ve kurdukları bu şirket sayesin de hayatlarının en güzel ve en eğlenceli dönemi yaşamaya başlarlar.Ancak çıkan sorunlar ve insanların konuşmasından dolayı yaptıkları bu iş ve kurdukları bu şirket zamanla bu iki kadının aralarının bozulmasına sebebiyet verir.Dostluklarının tehlikeye girdiğinin farkına varmazlar.Bundan sonra ise ya yaptıkları işi tehlikeye atacaklardı yada dostluklarını bitirerek herkes kendi yoluna devam edecekti.Her ikisinin de farklı düşüncelere sahip olması işleri daha da zorlaştırıyordu. 2020 yılında çıkacak patron gibi izle film komedi filmidir.
 • 90
 • IMDb 9
 • 154
 • 0
Çılgın İkili 3 – Bad Boys for Life
İncele
Çılgın İkili 3 – Bad Boys for Life
Türkçe Dublaj
Çılgın İkili 3 Türkçe Dublaj izle, Mike Lowery ve Marcus Burnnet uyuşturucu dünyasının en iyi dedektifleri olarak her zaman iş başında olmaktan gurur duyan ayrılmaz ikili.Teşkilatın narkotik bölümün de çalışmaktadırlar.Birbirlerinin en iyi dostu ve aynı zaman da ortaktırlar.Dünyanın hayalet lakaplı hiç bir şekil de yakalanmayan büyük uyuşturucu baronunu yakalamak sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Armando sadece uyuşturucu satıcısı değilidir.Aynı zaman da insanları öldüren acımasız bir katildir.Emrin de onlarca suikastçı çalışmaktadır. Dünyayı ele geçirmiş bir uyuşturucu kaçakçısıdır. Armond'un peşinde olan Mike ve Marcus kendilerini çok zorlu bir olayın içine çektiklerin den haberleri yoktur.Onlar için zorlu bir macera başlamaktadır.Çılgın İkili 3 Filmi FullSerinin yıllardır beklenen filmi Çılgın İkili 3 izle sevenleriyle buluşuyor. Son bir kez daha göreve çıkma kararı alıp kendilerinin tehlikenin ortasına doğru atmaya karar veren ikilimizin işleri planladığı gibi gitmeyecektir.Uzun bir aradan ve çalışma hayatın dan sonra Marcus işlerden kendini çekip uzun bir emekliliğe ayrılmıştır.Kendini her zaman en güzel tatil de kumsal da gören Marcus için artık bu bir rüya olarak kalacaktır. Mike'ın evine gelmesi ile beraber ortada bir sorun olduğunu anlayan Marcus Mike'ı görünce kapıyı yüzüne kapatsa da tekrar açmaz zorunda olduğunu bilmektedir. Mike'ın her zamanki agresif çözümleri işlerin daha da kötüye gitmesine sebep olmaktadır. Marcus'un ise sakinleştirici yönleri mecburen ikisinin orta da bir yerler de buluşmasını sağlıyor.İkili birbirlerine son bir kez daha diyerek işe başlamaya karar veriyorlar.Çılgın İkili 3 HD Filmi izleMiami şehrinin girdiği tehlike genelde daha genç çocukları uyuşturucuya alıştırarak daha fazla kar edeceğine inanan Arman oldukça zalim bir mafyadır.İkili zaman kaybetme den hemen Armand'ın peşine düşmek zorundadır. Marcusu ne kadar çok plan yaparsa yapsın bir türlü Mike ile birbirlerine uyum sağlayamamaktadırlar.Kendi tarzları ile olayların üstesinden gelmeye çalışacaklardır. Mike'ın yaptığı plan suya düşer ve hiç bir faydası olmaz bu sebepten Marcus ile Mike anlarlar ki birbirlerine olan dostluğu ve sevgisi her şeyin üstesinden gelebilecek güçtedir.Birbirlerine ne kadar fazla değer verdiklerinin bir kez daha görmüş olacaklardır. Marcus olan biteni tatlı diliyle anlatıp çözmeye çalışsa da Mike ortalığı yakıp yıkarak işi daha da zor bir hale getirmektedir. İşte Çılgın İkili 3 filminin konusu böyle. Bolfilmizle.com da  Çılgın İkili 3 türkçe dublaj full film olarak sizlerle.
 • 90
 • IMDb 9
 • 289
 • 10
Seberg Türkçe Dublaj 1080p izle
İncele
Seberg Türkçe Dublaj 1080p izle
Türkçe Dublaj
Seberg Türkçe Dublaj izle, Çok genç bir FBI ajanı olan güzel bayan yaptığı işte hem tecrübesiz hem de biraz korkmaktadır. Bir sanatçının hayatın da neler yaptığını öğrenmesi gerekmektedir. Bu aktris Jean adın da görünüşte kendi hayatında biridir. İşinin daha başların da olan ajan tedirginliğini belli etmemek için hemen işe koyulur. Jean isimli bu genç kadının çok yüksek bir mevkiden bir hakim ile birlikteliğini ispatlamaya çalışacaklardır. Yaşanan durumların farkında olan Aktiris gördükleri karşısın da hem kendi hem de sevgilisi için adına çıkan hikayeler hakkın da çok fazla sorun olduğu ve kendi işini kariyerini küçük düşürdüğü için araları bozulmaktadır. Sürekli adamlar tarafın dan tacize uğramak zorunda kalan Jean özel hayatı ile yaşanan olaylar dan artık korkmaktadır.Seberg Filmi izleSeberg 1080p izle hakim ile ilişki kurmasın dan dolayı bütün gözleri üzerine çekmiş bulunmaktadır.Hayatı boyunca takip edilecektir. Jamal ile beraber mutlulukları kısa sürmek zorunda kalan Jean yaşadığı olaylar yüzün den psikolojisi bozularak kendi daha sesiz bir yerlere gitmek adına ülke den ayrılmaktadır. Yaşanan olayların yüzünden kariyerin de düşüşler yaşamaya başlamaktadır. Ülke den çıkmasına rağman FBI ajanları hala peşini bırakmamışlardır. Onları gördükçe daha ne istediklerine bir türlü anlam verememektedir. Gönderdikleri bu genç ve tecrübesiz FBI ajanı kendi için bile yapmış olmasına rağmen amatörlüğünün vermiş olduğu duygulara yenilerek Jean ile konuşmaya karar vermiştir. Yaşadığı olayların ve sürekli birinin onu takip etmesi sonucu ajan da bir takım insani duyguları ortaya çıkarmıştır. İşte tüm bu film detayları Seberg filmi izleyenlerine özel.Seberg Full izleTam yaşadıkları yıl da insan hakları yasasının uygulanmaya başlandığı bu dönemler de yaptığı şeylerin insan haklarına aykırı olduğunu düşünerek ona gerçekte neyin ne olduğunu söylemeye karar verir. Genç yaşta yaşadığı bu psikolojik sorunlar ve üzüntüler yüzünde depresyona girer. Çektiği acıların kendisine ağır gelmesi ile beraber intihar etmeye karar verir ve kendini genç yaşta kurban ederek öldürür.FBI ajanın bunu öğrenmesi üzerine genç aktris ile görüşemediği için çok fazlaca pişmanlık duyarak yaşadığı sıkıntıları anlamadığı için suçluluk duygusun dan bir türlü kurtulamaz.Zamanın da yetişemedi için öldüğünü düşünmekten başaka bir şey gelmez elinden güzel aktris aşık olduğu adamı kaybetmesi üzerine hayatına son vermeye karar vermiştir. Seberg izle 2019 yılının en iyi biyografi dram yapımlarından. Full film Seberg Türkçe Dublajlı olarak bolfilmizle.com da sizinle.
 • 103
 • 196
 • 0
Bloodhound – Tazı Film izle
İncele
Bloodhound – Tazı Film izle
Türkçe Dublaj
Özel müfettiş Abel Walker (Ackerman) ve kameramanı Jim (Foy), kayıp bir kadının peşinde. Kayboluşunun gizemini çözdükçe, cinayetle sonuçlanacak hasta ve şiddetli bir oyuna yakalanırlar.
 • 22
 • 0
Paralı Asker – The Mercenary Türkçe Dublaj Film izle
İncele
Paralı Asker – The Mercenary Türkçe Dublaj Film izle
Türkçe Dublaj
Paralı Asker - The Mercenary izleGüney Amerika'daki bir görev yanlış gittiğinde bir paralı asker ölüme terk edilir, ancak sağlığına bakılır ve hayata yeni bir bakış açısıyla yeniden doğar. Ancak barışçıl günleri, eskiden birlikte çalıştığı paralı askerler tekrar yolunu geçtiklerinde ve kendi şeytanlarıyla tekrar karşılaşmak ve yüzleşmek zorunda kaldığında kısa ömürlüdür.
 • 91
 • 27
 • 0
Örümcek-Adam: Evden Uzakta (2019)
İncele
Örümcek-Adam: Evden Uzakta (2019)
Fragman
Örümcek-Adam: Evden Uzakta izle Örümcek Adam filminden 2. devam filmi olan olan Peter Parker’ı bir kez daha yüzbinlerce hayran kitlesi olan yeni nesil Örümcek Adam Tom Holland filmi ile ünlenmeye başlıyor . Genç Peter Parker’ın serüvenlerinden anlatılacağı filmde en iyi yönetmenliğini Jon Watts üstleniyor. Örümcek-Adam: Evden Uzakta filmi sizlere aksiyon bilim kurgu ve macera adına en iyi senaryoları barındıracaktır. 5 Temmuz 2019 tarihinde vizyona girmesi beklenen filmin ingilizce adı olarak Spider-Man: Far From Home belirtmektedir. En kaliteli filmleri hd olarak sitemizden sorunsuzca izleyebilir ve indirebilirsiniz. Bolfilmizle.com iyi seyirler diler 
 • 129
 • 2.369
 • 36
Örümcek Adam: Eve Dönüş – Spider-Man: Homecoming Film izle
İncele
Örümcek Adam: Eve Dönüş – Spider-Man: Homecoming Film izle
Türkçe Dublaj
Örümcek Adam: Eve Dönüş izleYenilmezler ile yaşadığı maceranın büyüsüne kapılan genç Peter kendini kanıtlama isteğiyle dolup taşan bir gençtir. Ancak yaşı gereği birçok farklı sorumluluğu vardır. May halası ile yaşayan genç Peter bir yandan da ona göz kulak olan Demir Adam ile arkadaşlığını ilerletmiştir. Okul hayatına alışmaya ve sıradan bir genç gibi yaşamaya çalışan Peterın aklında ise suçla savaşmak ve dünyayı daha güvenli bir hale getirmek vardır. Vulture yepyeni bir düşmanı yaşadığı şehre gönderdiğinde ise Peterın kendini gösterme fırsatı çıkacak, ancak en değerli gördüğü herkes tehdit altında olacaktır.
 • 133
 • IMDb 7.4
 • 59
 • 0