Trener – The Coach

Trener – The Coach
720P 6.3
Trener Türkçe Dublaj izle, Eski bir rus teknik direktör olan Zuev artık işini yapamadığı gerekçesiyle futbol hayatındaki kariyerine veda etmiştir. Kendi halinde hiç bir şeyden habersiz futboldan uzak karısı, çocuğu olmayan tek başına hayat sürmektedir. Bir gün kaldığı yerden dışarıya çıkar. Eski bir arkadaşı ile buluşur.  Arkadaşına ona iş teklifinde bulunur. Zuev teklifi kabul etmez. Fakat düşünmeye başlar. Takımı araştırmaya giren Zuev maçın çok önemli olduğunu anlamaya başlar. Eskisi gibi olmadığını bilen Zuev yeniden direktör olmak için kendini yenilemeye başlar.

Arkadaşı ile buluşup teklifini kabul ettiğini söyleyen Zeuv takım ile tanışmaya gider. Karşısındaki takımın onu dinlemeyen ve çok alaycı bir şekilde konuşan gençler olduğunu görerek ne yapmak istediğini düşünür. Takım bu teknik direktörü tanımaktadır. Yeteneğinin geçmişte kaldığını düşünmektedir. Geçmişinde yaşadığı sorunlar ve beraberinde getirdiği hatalar yüzünden tekrar eski hayatına dönmeyi çok istiyordur. Bunu başarmak içinde elinden geleni yapacağına inanıyordur. Oyuncularıyla beraber zorlu bir antrenmana başlamak için hazırlık yapan Zeuv futbolcularla tanıştıktan sonra antrenman yapacakları yeri ve günü ayarlamak için bir toplantı düzenlemektedir.

Katıldıkları toplantının sonunda kararlaştırılan gün ve saatin yaklaşması üzerine kendine çeki düzen vermeye önce giyinişinden ve görüntüsünden başlamıştır. Eski günlerdeki gibi genç yakışıklı yıldızı parlak bir teknik direktör gibi görünmese de bu işi başaracağına inanmaya başlamıştır. Sabahın en erken saatinde futbolcularla birlikte eski bir tersane olan kullanılmayan bir alanı tercih eder. Geleceklerinin Zeuv'a bağlı olduğunu anlamaya başlayan gençler en iyi futbol ve en iyi teknik direktörün kim olduğunu onlara göstermek için ellerinden gelenin fazlasını yapmaya kararlıdırlar.
8.2
Toplamda 5 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı