Transformers 5 Son Şövalye Türkçe Dublaj Film izle

Transformers 5 Son Şövalye Türkçe Dublaj Film izle
720P 6
Son Şövalye hiç bir zaman barışçıl olarak kalamayan decepticonlar autobotlar ve İnsanlar yeniden savaş içindeler. Optimus Prime ise nerede olduğu bilinmeyen yerlere doğru gitmiş. Geleceğimizi insan hayatını ve dünyayı kurtarmanın yegane çıkar yolu geçmişin sırlarında ve Transformerların bilinmeyen dünyadaki gizli geçmişinde yer almaktadır. Dünyayı kurtarma görevi kanlı ve korkunç bir savaş sahnesi ile açılışını yapıyor.Cade Yeager Bumblebee kral ve profesörden oluşan sıradışı birliğe kalıyor. Ordusu zor durumda silahları tükenmiş olan ve kapana kısılan Lancelot, korkunç büyücü Merlin’in hala aralarına katılmamış olmasından endişelidir. Hiç beklemedikleri anda derken ikinci büyük saldırı gelir.

Uzay aracı kalıntılarının bulunduğu bir bölgeye gelen büyücü Merlin, buradaki devasa büyüklükteki robotu savaşta yanlarında olmaya ikna etmeye çalışır. Transformerların kötü olanları decepticonlar Küba hariç tüm dünyada savaş ilan edilmiştir. Dev robotun koruyucu şövalyeler dönüşün emriyle harekete geçen şövalyeler bir anda savaşın rengini değiştirir. İnsanlar ve Transformerlar savaştadır. Dev robottan bir sihirli asa teslim alan büyücü Merlin ise şövalyeler ile birlikte savaşa katılır.Öte yandan geleceğimizi kurtarmanın anahtarı geçmişin sırlarında ve Transformerların dünyadaki gizli geçmişinde saklıdır.İki dünya arası büyük savaş başlamaktadır. Squeeks adı verilen yeni bir robotun savaşa katılarak Autubotların yanında yer almak istediğini söyleyerek kendisine güvenmelerini sağlamaktadır.

Autobotlar ile Decepticonlar çarpışıyor arada kalan insan ırkı ise bu savaşta iyilerin yanında taraf tutarak direnişte onlarla beraber görev alıyorlar. büyücü Merlin’in sihirli Asasını kullanabilme yeteneğine sahip olan ve büyücü Merlin’in soyundan gelen Vivian Autobotlara yardım ederek onların tarafında yer almaya karar veriyor. Optimus Prime'ın gidişinden dolayı dağılan Autobotlar onun tekrar geleceği umuduyla savaş alanında beklerlerken Decepticonların safında taraf değiştirilmiş olarak çıkması bütün Autobotları şaşırtmış durumda iyilerin karşısında yer almaya karar veren Optimus Prime kendi arkadaşlarına açtığı savaştan farkında olmadan neler yapabileceğini bilmemektedir. Prime gittiği zamandan itibaren hiç ortalıkta görünmemesi de Autobotlar tarafından şüphe uyandıracak durumdaydı.Bundan sonraki savaşta Prime'ın aklı başına gelirse neler olacak.
8.7
Toplamda 107 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!