Titanik Full Hd Tek Part Altyazılı- Dublaj 1080p İzle

Titanik Full Hd Tek Part Altyazılı- Dublaj 1080p İzle
1080P 7.8
Titanik gemisi 1912 yılında yapılan üstün teknolojiye sahip bir gemidir. İlk yolculukta gemi 14 nisan 1912 tarihinde bir buzdağına çarparak batar ve gemi içerisinde neredeyse bütün insanlar ölür. Çok az insan kurtulacaktır.

Brock Lovett Titaniğe özel dalış ekibi ile vardığında bir kasa bulacak ve kasanın içerisinde olan nü resimde "Okyanus'un Kalbi" kolyenin bir kadının boynunda olduğunu göreceklerdir. Kadın aynı zamanda gemidedir ve Rose Dawson'dan gemi hakkında olayları öğrenecektir. Rose zengin bir kadındır. Yıllarca avrupa turu yapmıştır. Annesi ve nişanlısı ile Philadelphia`ya döneceklerdir.

Zengin nişanlısı ile mutluluğu yakalayamayan Rose Dawson'u gemiye kaçak binen Jack fark edecektir. Jack ondan hoşlanmasına rağmen arkadaşları aynı statü de olmadıklarını söyler fakat bu aşka engel değildir. Birbirlerinin özel yanlarını keşfeden çift zamanla aşık olacaklardır. Rose'nin annesi ve nişanlısı sevgilisi ile olan birlikteliklerini sona erdirmek istese de durumdan iki aşık kaçmaya çalışacaktır.

Rose'nin nişanlısı bu durum karşısında kötü davranır ve silah ile Jack'i kovalarken gemi buzdağına çarpar. Gemi artık batmaya mahkumdur. Kurtarma ekibi çok geç gelir ve sandallar yolculara göre çok azdır. Bu durum önce zenginlerin binmesine kalır ise sandallara fakirlerin binebilmesine yol açacaktır.

Rose ve Jack birbirlerine olan aşkından dayanamaz gemi de batarlar. Jack bu durum karşısında dayanamazve sevdiğini bir tahta üzerinde yatırır. Kendi su içinde donmamak için konuşurken yavaşça ölüme mahkum olur.. Rose son anda fark edilir ve kurtarılır. Soyismini Jack'in soyadı olarak söyler ve ailesinden uzaklaşır. Rose Dawson olarak bütün yeni oluşturacağı aile bilir...
  •  Süre: 194 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 897
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı