Titanik 2 Full Hd Tek Part 1080p izle

Titanik 2 Full Hd Tek Part 1080p izle
1080P 3.5
Titanik gemi yolculuğunun 100. yıl dönümünde "Titanic 2" olarak vaftiz edilen modern bir lüks gemi yolculuğa çıkar. Ancak bir tsunami yeni geminin yoluna bir buz dağı fırlatır. Yolcular ve mürettebat Titanik'in aynı kaderi yaşamaması için can ve başla mücadele edecektir.

Titanik'in 100 yıl önce ters yönde aldığı rotayı kullanarak ilk yolculuğuna başlar. Kaptan Will Howard gemiyi komuta eder. Geminin tasarımcısı Hayden Walsh ve geminin hemşireleri Amy Maine, Kelly Wade de gemide bulunur. Atlantik geçişi sırasında mürettebat James Maine tarafından tsunami hakkında uyarılır.

Maine, bölgedeki buzların tsunami ile birlikte geleceği konusunda uyarılır. Kıyıya geri dönmek için acele eden kaptan, motorlardan birinin dalgadan hemen önce hasar gördüğünü fark eder. Büyük bir buzdağının çarpması ile birçok yolcu yaralanır. Geminin sancak tarafının tamamı ve cankurtaran rampaları kötü bir şekilde ezilir.

Hayden ve Amy güvertelerin altına geri döner ve Kelly'nin yaralandığını görürler. Üç kişi kaçar ve üst güvertelere doğru hareket eder. Bu arada kuzeye doğru, başka bir buzul tarafından çok daha büyük bir tsunami oluşur. Gemiden tahliye sırasında geminin türbinleri patlar. Kaptan Howard ve birçok insan ölür. Patlama sonrası oluşan yangın gemide ikinci bir korkuya sebep olacaktır.

Amy'nin babası onu ikinci dalgadan ve cankurtaran botlarından uzak durması gerektiği konusunda uyaran bir çağrı iletir. Hayden ve Amy bir yardım çağrısı alır ve dalış tesisine giderler.Kelly bir kapının arkasında sıkışmıştır. Yardım için uğraşmışlardır fakat Kelly dayanamaz ve ölür. Hayden ve Amy, Kelly'i arkasında bırakıp dalış tesisine girdiklerinde ikinci dalganın cankurtaran botlarını yok ettiğini görür.

Geminin dalış tesisinde, Hayden'ın Amy'ye verdiği bir oksijen tankı ve tüplü elbise vardır. Hayatını onun için feda etmeden önce Hayden, Amy'yi öper ve son sözleriyle kurtarılmadan önce boğulması halinde ona canlandırmasını söyler. Kaptan Maine, batarken geminin içinde yüzerek Amy ve Hayden'ı kurtarmaya gelir.
Felaketten hayatta kalan tek bilinenlerdir...
  •  Süre: 90 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 850
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı