The Women (1939) izle

The Women (1939) izle
1080P 7

The Women Full HD 1080p Türkçe Altyazılı & Türkçe Dublaj Tek Parça izle.


Kadınlar özellikle Stephen'ın neşeli, mutlu karısı ve Küçük Mary'nin annesi Mary Haines'e odaklanarak Manhattan'daki kadınların hayatlarını konu alır. Bu zengin kadınların ziyaret ettiği salonun etrafında bir miktar dedikodu dolanır. Mary'nin kuzeni Sylvia Fowler en yeni özel tırnak rengini elde etmek için güzellik salonuna gider.

Bir manikürcüden Mary'nin kocasının Crystal Allen adlı yırtıcı bir kızla ilişkisi olduğunu öğrenir. Kötü huylu olan Sylvia dedikodu yapmaya başlar. Mary'nin arkadaşlarına söyler. Mary'yi aynı manikürcüden bir randevu aldırtır ve orada Stephen'ın sadakatsizliği hakkındaki söylentileri duyar. Eşi ile knuşur fakat durum ilerleyince boşanmaya karar verir.

Reno'ya giden trene biner ve onun gibi olan birkaç kadınla tanışır: dramatik, abartılı Kontes de Lave; Sert kurabiye korosu kızı Miriam Aarons; ve sürprizine utangaç bir genç kadın arkadaşı Peggy Day. Mary ve yeni arkadaşları Reno çiftliğine yerleşirler ve burada çiftliği yöneten korkunç sıcak kalpli kadın Lucy'den pek çok istenmeyen tavsiye alırlar. Kontes çok sayıda kocasının hikayelerini anlatır.

Mary Sylvia Fowler'in kocasından hamile olduğunu öğrenir ve kızların birliği olayı kavga boyutuna taşır. Fakat Mary boşanmayı kabul edecek işi sonlandırmaktan başka bir şey istemeyecektir. Her şey Sylvia'nın lehine iken öyle bir an gelecek ki aleyhine olacak. Peki Mary en son ne mi yapacak?
  •  Süre: 133 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 848
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı