The Song of Names Türkçe Dublaj Filmi izle

The Song of Names Türkçe Dublaj Filmi izle
720P 9
The Song of Names Türkçe Dublaj izle çok başarılı bir müzisyen olarak hayatına devam eden ve çok iyi keman çalan bu adam öldükten sonra kemanını ve müzisyenliğini yerine bıraktığı dokuz yaşında ki oğlu Martin'dir. Aynı babası gibi küçük yaşta keman çalmaya başlayıp babası gibi iyi bir müzisyendir. Martin'nin kendisi gibi keman çalan ve müzisyen olarak hayatına devam eden çok iyi anlaştığı arkadaşı David ile beraber hiç ayrılmadan hayatlarına devam ederler. Tanıştıkları zaman savaş yeni başlamaktadır. Onlar ikinci dünya savaşının başlamaya yakın zamanların da arkadaş olmuşlar ve bir daha hiç ayrılmamışlardır. David Martin'nin evine taşınır ve ailesi ile beraber yaşamaya karar verirler. Böylece birbirlerinden hiç ayrılmazlar. Yaşadıkları ülkelerinin durumları iyice kötüleşmektedir. The Song of Names işte bu konuda gösterilen ilk filmdir.

Biraz daha The Song of Names filminden bahsedersek savaşın çok yakın bir zaman da başlayacağını bilmektedirler. Savaş başlamaktadır ve iki arkadaş kardeş gibi büyümeye devam ederken aralarından bir tanesi David bir anda ortadan kaybolur. Ne olduğunu anlamaya çalışan Martin nereye gitse de David'i bulamaz.Beraber yapacak oldukları keman gösterisi için sahneye çıkmalarına son iki gün kalmışken ve David burada bulunmaktan o kadar çok istekli iken bir anda yok olması Martin'de şüphe uyandırmıştır. Kardeş gibi büyüdüğü bu arkadaşının nereye gittiğine dair hiç bir bilgisi bulunmadığı için hayatı boyunca onu bulmak için yemin eder ve kemanını alarak bulunduğu şehirden ayrılmaya hazırlanır. Yapılacak olan gösteride kardeşi yer alamayacağı için Martin'de katılmak istemez ve gider. The Song of Names full olarak sitemizde sizlerle.

Martin babasının çok önemli bir sözü gelmektedir aklına ona asla bir müzisyene güvenme demiştir. David'in ne oldu da her şeyi bir anda bırakıp gitmişti Marti'nin en çok ta kafasını huzursuz eden bu olmuştur. Londra'nın tam da savaş öncesi olan bu olaylar Martin'i korkutmaya başlamıştır. Martin yollara koyulduktan sonra aradan on yıl geçmesine rağmen David'i bir türlü bulamamıştır. İngiltere'ye gitmeye karar verir. Yerleşmek için kendine ufak bir kasaba aramaya başlayan Martin sonun da istediği gibi bir kasaba bulur ve kardeşinin İngiltere'de aramaya başlar.Ve sonun da kardeşinin İngiltere'nin küçük bir kasabasın da tesadüfen bulur. Bunca zaman sonra aradığı kardeşi karşısındadır ve daha ona ne söyleyeceğini bile bilemez. Bir daha yanından ayırmayacağını söylemeye çalışırken her şey düzene girmeye başlayacaktır. The Song of Names izle sevenlerine muhteşem bir dram atmosferi sunan bir film. Yapımı hd kalitede bolfilmizle.com da izleyin.
  Tür: Dram Filmleri
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı