The Last Full Measure Türkçe Dublaj 2020 izle

The Last Full Measure Türkçe Dublaj 2020 izle
720P 8
The Last Full Measure Türkçe Dublaj izle, Vietnam Savaşı yakın tarihte yaşanan ve dünyanın en büyük savaşlarındandır. Çok fazla insanın öldüğü bu savaşlar da onların hayatlarını kurtarmaya çalışan bir doktor çaresizce çabalamaktadır. Savaş sırasın da uçaktan atılan bombalar ile sivil halktan bir çok çocuk yanarak can vermiştir.Yaralı olanlar ise her gün yaşadıkları acılar yüzünden artık dayanamayacak hale gelmişlerdir. Hava Kuvvetleri doktoru William Pitsenbarger'ın savaşın başladığı sıra da sahaya gelen helikopterlere binip gidebilme şansı var iken arkasın da bıraktığı onlarca ağlayan yardıma muhtaç insanları düşünerek kendi birliği ile beraber ayrılmayıp orada kalarak geride kalan yaralıların bütün tedavilerini üstlenerek kendi canını hiçe saymaktadır. Kaldığı çatışma bölgesin de kaçacak hiç bir yer yoktur.

The Last Full Measure filminin devamında uçsuz bucaksız orman da başlayan savaşta bir şekil de kendini saklamayı başarmış olan Hava Kuvvetleri doktoru William Pitsenbarger'ın kendi sayesin de kurtaracağı altmış askerin savaş gazisi olarak kalmalarını sağlamak amacı ile kendi hayatının feda etmekten çekinmemiştir. Bu savaş ile beraber ağır yükün altına giren devlette kendi çıkarları için mücadele etmektedir.Ülkede ki savaşla insanlar iki gruba ayrılmaktadırlar. Birileri hükumete destek verirken diğer bölüm ise savaş karşıtı olarak mücadele etmektedir. Hava Kuvvetleri doktoru William Pitsenbarger'ın yerel halka askerlere ve sakat kalan bütün çocuklara yaptığı yardımlar sayesin de hepsi yaşama tutunmayı başarmıştır. Hakkettiği değeri hiç bir zaman göremeyecek olmasına rağmen kendi ile gurur duymaktadır. İşte The Last Full Measure filminin konusu böyle.

Kurtardığı hayatlar ile devlet tarafın dan madalya ile ödüllendirilen ailesi doktorun savaştan dönemeyeceğini söylerler.Savaşta kurtardığı hayatlar artık savaş gazisi olarak hayatlarına devam etmektedir.Kendi çocukları hükumet ile görüşerek Hava Kuvvetleri doktoru William Pitsenbarger'ın kurtarmış olduğu gazilerin yanlarına giderek savaşı birebir onların ağzın dan dinlemek isterler.Babalarının geçmişte yaptığı büyük kahramanlık öyküsünü onun kurtardığı yaralı askerler den ve sivillerden dinleyerek olayların gerçekten de daha kötü olduğunu ve doktorun orada kalmak için nasıl kahramanca ölüme gittiklerini anlatırlarken dinleyenleri kanlarını dondurmaktadır. Hiç kimsenin yapamayacağı bir kahramanlık gösteren Hava Kuvvetleri doktoru William Pitsenbarger'ın hayatı tam altmış askere canından olmuştur. Her savaş dram türünde filmi sevenin kaçırmaması gereken The Last Full Measure izle sizler için 1080p kalitede bolfilmizle.com da.
  •  Süre: 110 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 2.072
  • Beğen: 4
  • Beğenme: 2
  • Kalite :720P
6.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!