The Irishman – İrlandalı

The Irishman – İrlandalı
720P 8.5
The Irishman Türkçe Dublaj izle, dünya Savaşında çok zorlu dönemler den geçip oradaki savaş meydanın da görev almış zamanın eski bir askeri olarak anılan Frank Sheeran, yıllar boyu paralı askerlik yapıp bir suç örgütüne bulaşmıştır. Bu örgütün adı Bufalino suç örgütüdür.Uzun zamandır Bufalino için çalışmaktadır. Frank Sheeranın yaşadığı bu kısa hayatının konu olmaya değer bölümlerin den yapılmış olan filmdir. Amerikan tarihinin en eski ve en gizemli suç olaylarından biri olan nerede olduğu hala bilinmeyen eski suç ortağı olan işçi lideri Jimmy Hoffa'nın bir andan kimseye fark ettirmeden ortadan kayboluşunun nasıl olduğunu da çözmeye çalışmaktadır.Dünya savaşın da gazi olduktan sonra emekli olup şehirden taşınmak zorunda kalmıştır.

İşte tüm bunlarla The Irishman filmi, güçlü bir mafyaya tetikçilik yapmakta olan Frank Sheeran yıllar boyu Buflino için ünlü isimleri ve zengin olan iş adamlarının dolandırıcılığı ve öldürülmesi gereken kişilerin ölümün de büyük rol oynamaktadır.Frank Sheeran İrlandalı lakabıyla tanınıp bilinmektedir.Bunun yanı sıra devlet için de çalışan Frank Sheeran işçi sendikasının başıdır.Eskiden devleti için savaşan Frank Sheeran artık bir mafyanın tetikçisidir ve çok ünlü bir seri katildir.Frank Sheeran isyankar asi ve hırçın kızı olan Peggy babasının yaptıklarını onaylamamaktadır.Hatta karşısın da durmaktadır.Sendika başkanların dan en iyi arkadaşı olan jimmy Holfa Frank Sheerannın kızına olan tutkunluğu ve aşkıyla bilinmektedir. Peki The Irishman Türkçe Dublaj filmini nereden izleyelim derseniz tabi ki bolfilmizle.com da.

Peggyi fazlasıyla önemseyen Jimmynin ortadan kayboluşu bir anda her şeyin değişmesine sebep olmaktadır. Jimmynin kaybolması ile beraber Peggy babası ile çalışmak zorun da kalıp onun nereye gittiğini ya da kim tarafından kaçırıldığını öğrenmek zorundadır.Frank Sheeran kaybolan arkadaşının hiç bir iz bırakmaması olayı oldukça çıkmaz bir hale sokmaktadır. Öldürüldü mü yoksa kendi isteğiyle mi ortadan kayboldu çok fazla sorunu ortaya çıkarmaktadır ve yaşananların ne anlama geldiğini henüz anlamamaktadır.Kendi kızının mutluluğu için elinden geleni yapacak olmasına rağmen henüz bir çözüme ulaşamayan Frank Sheeran bu işi çözmek için de yine tetikçiliğini yaptığı mafya dünyasına adım atarak tekrar İrlandalı olmak zorundadır. The Irishman izle film hd kalitede bolfilmizle.com da. Türkiyede İrlandalı ismiyle yayınlanacak olan film şimdi sizlerle.
  •  Süre: 210 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.663
  • Beğen: 2
  • Beğenme: 2
  • Kalite :720P