The Grudge 2020 Türkçe Dublaj Full izle

The Grudge 2020 Türkçe Dublaj Full izle
720P

The Grudge 2020 Full Film izle


Tokyo'da yaşayan ve çalışan bir Amerikan hemşiresi, bir insanı hayatını talep etmeden ve başka bir kurbana yaymadan önce güçlü bir öfkeyle kilitleyen gizemli doğaüstü bir lanete maruz kalıyor.Genç bir kadının kendi evlerinde bütün aile üyelerini öldürerek ve yaşadığı katliamları seyretmesinin ardından oradan hemen ayrılır ve oğluyla beraber başka bir ülkeye yerleşir.Oğlu ile beraber yaşamasını anlatan film bu cinayetlerin üzerine dedektif ile beraber evlerinde yaşanan bu katliamı çözmek için birlikte çalışmaya karar verirler.Cinayetleri araştırdıkça daha önceleri de buna benzer cinayetlerin işlendiğini gören dedektif o yıllar da bu cinayetlerin hiç birirnin çözülmediğini görür ve şimdiler de emekli olmuş olan diğer dedektifin yanına giderek bilgi almaya çalışır.

The Grudge 2020 türkçe dublaj izle

The Grudge 2020 1080p film izle


Bekar bir anne olan bu kadın oğlunu tek başına korumak zorundadır.Her şekilde ne olursa onu yanlız bırakmamaya kararlıdır.Lanetmiş bu evde oturarak kendi üstlerine de bu laneti bulaştırır.Her şeyden kurtulmak için ne gerekiyorsa yapma hazırdır.. Bu durumda kendisini ve oğlunu mahallelerinde bulunan bu evdeki şeytani ruhlardan kurtarmak için mücadele vermek zorundadır.Sandığı kadar kolay olmayacağını bildiği için daha önceki cinayetler de ne olduysa krbanlar nerelere gittiyse oraya gitmeye karar verir. Kadın, bir süre sonra evin intikamcı bir ruh tarafından lanetlendiğini öğrenir. Eve giren her kimse, vahşi bir şekilde ölmeye mahkumdur. Bu güne kadar eve giren hiç kimse sağ olarak kalmamıştır buda annenin fazlasıyla korkmasına ve bu yüzden de panik olmasına neden olarak doğru düzgün düşünemez.
Korku Filmleri

The Grudge 2020 Full izle

The Grudge 2020 Türkçe Dublaj Film izle


Bu evin içinde yıllar önce doğan korkunç bir uğursuzluk, evin içindeki terör zincirinin nedenidir.Ne olduğunu araştırdığında, hayal bile edemeyeceği kadar korkutucu doğa üstü bir kabusla karşılaşır. Daha fazla insan öldükçe, Karen bu dehşet döngüsünün içine çekiliyor ve intikamcı lanetin sırrını öğreniyor.Sebep olan ruh, lanetini bu kurbanlara geçirmiştir. Karen ise sıradaki kurban konumuna düşmeden bir an önce bu büyüyü bozacak çareyi bulmak zorundadır.Yatağa mahkum bir kadından sorumlu olan Karen, bir gün evle ilgili öğrenmeyi hiç tercih etmeyeceği şeyleri keşfetmek zorunda kalıyordu.

The Grudge 2020 1080p izle
  Tür: Korku Filmleri
3 ocak 2020'de Sizlerle.
4.3
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı