The Godfather 3 Türkçe Dublaj Hd izle 8.5 / 10 40 kullanıcı oyu.
8.5
Toplamda 40 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

The Godfather 3 Türkçe Dublaj Hd izle

-

The Godfather 3

The Godfather 3 Türkçe Dublaj Hd izle

The Godfather 3 Türkçe Dublaj


The Godfather 3 Türkçe Dublaj izle, yapımın 3. ve son filmi olan Baba 3 filmiyle  sizlerleyiz.  Ailenin güçlü lideri Michael Corleone şimdilerde 60 yaşındadır. Hem yaşlılığı hem de yorgunluğu sebebiyle kendisine yeni bir varis ve lider aramaya başlamıştır. Bu kişiyi bulduktan sonra Michael bu suç dünyasından çekilmeyi ve ailesini de bundan çıkartmayı düşünüyordur. Bu sayede ailesini suç örgütü olmaktan çıkartıp yasal işler yapan bir konuma getirecektir.
The Godfather 3 Türkçe Dublaj

The Godfather 3 izle


Bunu gerçekleştirebilmek için dindar bir kılıkta Vatikan'ın sahip olduğu şirkete ortak olmayı düşünür. Ortaklık içinde 600 milyon dolarlık bir rüşvet vermiştir. Elbette işler düşündüğü gibi gitmez ve paranın üstüne yatarlar ve ortalık savaş alanına döner.
The Godfather 3 izle

The Godfather 3 Full izle


The Godfather 3 filmi, Düşmanları ise bunu fırsat bilip Corleone ailesini ortadan kaldırmayı düşünürler. Vincent ailenin yeni varis adayıdır. Bu işlere bakmasının zamanı gelmiştir. Vincent Michael'ın yigenidir. Onun bu konuma gelmesinin tek şartı Michael'ın kızı Mary'den vazgeçmesidir.  1990 yapımı olan The Godfather 3, aksiyonu biraz daha az olduğu için bazı sinema severler tarafından serinin zayıf filmi olarak bilinir. Bize göre ise mükemmel bir final içeren bölümdür.
The Godfather 3 Full izle
  Tür: Dram , Suç
  •  Süre: 169dk Dakika
  • Ülke:
  • Yapım Yılı :
  • İzlenme: 335
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
Yorum Alanı