The Gentlemen Türkçe Dublaj Full izle

The Gentlemen Türkçe Dublaj Full izle
720P 9
Matthew babasından kalan aile işinin yürütüp bir imparatorluk kurmuştur. Uyuşturucuyu tüm dünyaya satarak en iyi baron lakabını almıştır. Yeterince çalışıp tüm parasını şirketler kurmaya ve gayrimenkul alımlarına harcayarak dünyanın en zengin adamları için de yer almaktadır. Sattığı uyuşturucunun için de en fazla ürettiği ve sattığı otları Jamaika'dan özel olarak imal etmektedir. Artık yaşının da geçmesi itibariyle kazandığı servetin üstüne emekli olmaya karar vermiştir. Ailesi ile gözlerden uzak bir eve taşınarak bundan sonra işleri kendi oğluna devretmeyi düşünmektedir. Aynı kendisin de yaptığı gibi o da babasının mesleğini daha da geliştirip ilerlere taşıması için ona yardımcı olmaya karar vermiştir. Emeklilik hayatına kısa sürede alışan Matthew bundan sonra neler olacağını tahmin bile edememektedir.

Hennry isminde ki bir azılı katil ve gangster Matthew'in işlerine burnunu sokmak onun için en iyi işlerden biridir. Her seferin de Matthew'in yaşadığı hayatı elin den almaya çalışarak onun yıkıma sürüklenmesini istemektedir. Amam ne yaparsa yapsın her zaman bu yaptıkların Matthew'in aleyhine dönmektedir. Onunla bir türlü başa çıkamaz ve bazı şeyleri ispatlamak adına Matthew'in peşine bir gizli fotoğrafçı gönderiri ve her yaptığı olayı her gittiği yeri adım adım fotoğrafını çekmesini ister. Hennry bu fotoğrafları toplayarak amcaına ulaşmaya çalışır. Gizlice çekilen resimler ile Matthew'e şantaj yapmaya başlamaktadır. Bu düzenekleri ayarlayarak Matthew'in kurduğu imparatorluğu yıkmak ve işin oğluna geçmemesi için elinden gelenei yapacaktır.

Mathew'in yakın arkadaşların dan biri olan Coach yakın dövüş eğitmeni ve spor sanatları ile uğraşan beladan uzak durmaya çalışan kendi halin de bir antrenördür. Matthew'in her zaman yanında olarak ona öğrettiği herşeyi oğluna da öğretmesini ister. Emekli olması yüzün den gereken yüzlerce nakit parayı bulmaya çalışırken suç dünyasın da şantaja ve tehdite maruz kalmıştır. Kendisi öldükten sonra aynı şeylerin oğlu için de olmasını istememektedir. Bu durum onu kurulan tuzakların tam ortasın da bırakmıştır. Yeni çeteler kurmaya devam eden Matthe herkesin hayran kaldığı biri haline dönüşmüştür. Uyuşturucu baronunun hayat hikayesinin bir yalandan ibaret olduğu ortaya çıkması ile birlikte diğer suçlular ve baronların gözün de kaybolan itibarını tekrar toplaması gerekecektir.
 •  Süre: 113 Dakika
 • Ülke:
 • Yıl :
 • İzlenme: 2.491
 • Beğen: 3
 • Beğenme: 3
 • Kalite :720P
TELİF HAKLARI NEDENİ İLE YAYINDAN KALDIRILDI.
9.0
Toplamda 4 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    OKAN 14 Aralık 2019 16:14:55

  AÇILIR MI ACEBA!!

 2. avatar
    sinan 23 Aralık 2019 00:47:18

  inşallah açılır

 3. avatar
    azälla 5 Ocak 2020 00:39:50

  super

 4. avatar
    zırtaboz 11 Ocak 2020 22:47:38

  açılır

 5. avatar
    Aslı 12 Ocak 2020 00:13:23

  Yalancılar açılmıyor