The Chain Full Dublaj izle

The Chain Full Dublaj izle
720P 4.7
Mike henüz mezun cerrahtır. Ansızın rahatsızlanarak hastaneye kaldırılır. Babasının rahatsızlığı akıl sorunu ile karşı karşıyadır. Babasından genetik olarak kendine aktarılan hastalığın çaresi yada tedavisi bulunmamaktadır. Mike'ın çok sevdiği eşi ve çok güzelde işi vardır. Fakat hastalığı herkesten saklayıp normalmiş gibi davranır.

Gün içerisindeki yaşadığı stresten dolayı intihar etmeyi düşünerek doktoruyla konuşur. Mike'ın doktorla olan arkadaşlıkları eskiye dayanmaktadır. Doktorda kızını aynı hastalıktan kaybettiği için Mike'a yardımcı olmak istediğini söyler. Karısının hiç bir şeyden haberi olmayan Mike her şeyi ona açıklamak istese de onun üzülmesini istemediği için konuşmaktan vazgeçer. Kendisinin babası gibi olmak istemediğini sürekli dile getiren Mike intihar etmenin yollarını arar.

Doktor ile son görüşmelerinden sonra kendisine yardım edeceğini söylediği için onun yanına gider. Doktor çok gizli örgütten bahseder. Ölümünün kaza olarak görünmesini isteyen Mike ailesinin intihar ettiğini düşünerek üzülmemesi için elinden geleni yapmaya hazırdır.

Sonunda kararını verir ve örgütle görüşmek için hazırdır. İş seyahati gibi gösterip yanına biraz eşya ve para alarak evden ayrılan Mike yeraltı örgütünün yanına gider. Gizli örgüt içerisinde grup toplantılarına katılmaya başlar. Herkesin sorunlarının konuşulup çözümü bulunamayanların öldürülüp intihar etmiş gibi gösteren bu yerde Mike için ne kadar doğru olacaktır? Mike bunun cinayet olduğunu söylemeye çalışsa da kimsenin umurundaymış gibi görünmüyordu.

Ölümünü gizli tutup kazaymış gibi görünmesini istiyorsa yeraltı örgütü yapacaklarına karşılık Mike'ında birini öldürmesi gerektiğini söylemektedir. Mike artık gerçeklerle yüzleşmek zorundadır.
10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı