Taken 3 – Takip 3: Son Karşılaşma izle

Taken 3 – Takip 3: Son Karşılaşma izle
1080P 6.2
Bryan Mills, kızına erkenden doğum günü hediyesi verir. Fakat ziyarette karısı Lenore'de bir gariplik olduğunu sezer. Sorduğunda evliliğinde problemler olduğunu anlatır. Daha sonra Stuart bir daha Bryan'dan gelmemesini ister. Lenore gizlice buluşmak için Bryan'a mesaj atar ve siler. Bryan'ın yanına giderken kaçırılır.

Ertesi sabah Lenore'nin telefonundan kahvaltı da buluşalım mesajı gelir. Adrese gittiğinde Lenore'nin cesedini görür. LAPD birimleri onu tutuklamak ister, Bryan kaçar. Bryan korunaklı bir eve gider ve Loenore'nin e son benzin istasyonuna gittiğini orada farklı el dövmeleri olan adamlar tarafından kaçırıldığını görür.

Bryan gizlice bir görüşme ayarlar. Kızı Kim hamile olduğunu ve Stuart'dan korktuğunu söyler. Başında dedektif olduğunu nasıl yardım edeceği hakkında ard arda sorular sorar. Bryan kızını sakinleştirir ve Stuart'ı takip eder. Oleg Malankov'a borçlu olduğunu öğrenir. Parasının karşılığında karısını öldürmüştür.

Bryan kendini kaybeder ve Malankov'un peşine düşer. Ağır yaralar ve Malankov planın Stuart yaptığını 12.000.000 hayat sigortası olduğu için öldürttüğünü söyler. Bu sırada Stuart parayı çalar ve Kim'i kaçırır. Bryan kızını kurtaracak ve Stuar'ı tutuklatacaktır. Sonrasında Kim, kız olursa annesinin adını vereceğini söyler.
10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!