Suç Kraliçeleri – The Kitchen

Suç Kraliçeleri – The Kitchen
1080P
Suç Kraliçeleri Türkçe Dublaj izle. 1978 Amerika Birleşik Devletlerinin arka sokaklardaki semt olan Hell's Kitchen için hayat her zamankinden daha zor ve daha acımasızdır. Film üç gangster kadının hikayesini konu alıyor. Hell's Kitchen o yıllarda mafya hesaplaşmasıyla ünlü arka sokaklarıyla meşhurdur. En başta olmayı seçen üç mafya lideri şehri paylaşmış ve idare etmektedir. Aynı zamanda düşmanlarıyla ve yerel polis ilişki içerisindedir. CIA dönen dolapların farkında olup oyuna dahil olmasıyla beraber mafya liderleri için de her şey zorlaşır.


Şiddetini iyice arttıran CIA kurduğu tuzaklar ve stratejiler sayesinde mafyayı çökertip ve üç mafya babasını yakalamıştır. Bunun üstüne artık mafya babaları ve çevresindekiler için artık tercih yapma zamanı gelmiştir. Mafya babalarının eşlerinin alışkanlıkları, hayatta kalma mücadelesi daha zordur. Çocuklarını koruyarak kaldıkları hayatı devam ettirmek için plan yaparlar. Önceleri pek fazla anlaşamayan mafya eşleri artık iş başa düşünce anlaşmaya mecbur kalırlar. Ortak hareket etmeye karar verirler.
8.2
Toplamda 18 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı