Suç Kraliçeleri Türkçe Dublaj Hd izle 8.2 / 10 18 kullanıcı oyu.
8.2
Toplamda 18 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Suç Kraliçeleri Türkçe Dublaj Hd izle

-

The Kitchen

Suç Kraliçeleri Türkçe Dublaj Hd izle
Suç Kraliçeleri Türkçe Dublaj izle. 1978 Amerika Birleşik Devletlerinin ortasın da arka sokaklarda kalan bir semt olan Hell's Kitchen hayat her zamankinden daha zor ve daha acımasızdır.Bu acımasızlık da ortaya çıkan üç gangster kadının hikayesini konu alan son derce sürükleyici bir filmdir. Hell's Kitchen o yıllarda mafya hesaplaşmasıyla ünlü arka sokaklarıyla meşhurdur. Hayat zordur ve hayatta ya en başta olmak vardır yada yok olmak vardır.En başta olmayı seçen üç mafya lideri şehri paylamış ve idare etmektedir.Bir yandan düşmanlarıyla bir yandan yerel polis bir yandan da aile hayatı sürdürmektedir.Lakin CIA de orada dönen dolapların farkındadır ve oyuna dahil olmasıyla beraber sistemini kuran mafya liderleri için de her şey zorlaşır. The Kitchen filminde aksiyona doyumsuz sahnelerle etkileyici bir görsel vardır.

Suc Kraliceleri Turkce Dublaj izle 2

Şiddetini iyice arttıran cia kurduğu tuzaklar ve stratejiler sayesinde mafyayı çökertmiş ve sokakları temizlemiş ve üç mafya babasını yakalamıştır.Bunun üstüne artık mafya babaları için ve çevresindekiler için artık tercih yapma zamanı gelmiştir.Mafya babalarının eşlerinin alışkanlıkları ve hayatta kalma mücadelesi daha zordur ve çocuklarını korumak ve kaldıkları hayatı tekrar dan devam ettirmek için bir şeyler yapmaya karar verirler.Önceleri pek fazla anlaşamayan mafya eşleri artık iş başa düşünce anlaşmaya mecbur kalırlar ve ortak hareket etmeye karar verirler ya yok olacaklardır yada eşlerinin bıraktıkları yerden devam edeceklerdir.

Suç Kraliçeleri Dublaj

Toplanıp bir karar verirler ve eşlerinin yerlerine geçmeyi ölümü göze alarak da olsa deneyeceklerdir.Peki bu işi nasıl yapacaklar eşleri hapiste devlet her şeylerine el koymuş eşlerinin bütün adamları yakalanmış yada kaçaktı. İçlerinden birisi bir gün eşinin adamını tesadüfen görür ve yardım ister işlerin nasıl yürüdüğünü ve neyin nasıl olduğunu mafya nasıl olunacağını öğrenmek için görüşmeye başlar önceleri adam istemese de kendisini üç mafya kadının yani suç kraliçeleri'nin ortasın da bulur.Yeniden ekip toplayan suç kraliçeleri artık emin adımlarla yollarına devam ederler ve bir anda şehrin önde gelen mafyası olurlar bunun üzerine hem polisten hemde diğer mafyalardan tepki gecikmez ve amansız bir savaşın anlatıldığı gerilim ve aksiyon filmidir. İyi seyirler dileriz.

Suç Kraliçeleri Türkçe Dublaj izle
  Tür: Aksiyon , Dram , Suç
  • Ülke:
  • Yapım Yılı :
  • İzlenme: 1.135
  • Beğen: 17
  • Beğenme: 6
  • Kalite :1080P
Yorum Alanı