Stuber – Çılgın Sürücü

Stuber – Çılgın Sürücü
720P 6.8
Stuber Türkçe Dublaj izle. Bir otelde koruma altına alınan bir iş adamının durumunu öğrenmek için ziyarete giden iki polis memuru odada başkalarınında olması sebebiyle silahlı çatışmaya girerler. Uzun bir kovalamacanın ardından adam dışarıya çıkmayı başarır ve karnaval bölgesine koşan kadın bir polis olan Doss adamı yakalar. Silahlı çatışmada zanlı Doss'ı vurur. Dedektif Vic olay yerine ne kadar çabuk ulaşsa da ekip arkadaşı Doss orada ölür. Dedektif Vic ölen arkadaşının intikamını almak ve bu uyuşturucu satıcısı polis katilini yakalamak için elinden ne varsa ortaya koyar. Aradan iki yıl geçmesine rağmen hala izi bulunamayan polis katili küçük bir dikkatsizliği yüzünden yerini belli eder. Dedektif Vic'in dışarıdaki muhbirlerinden biri hemen onu arar ve kailin burada olduğunu söyler.

Stuber filmi izle türkçe dublaj

Hemen yola koyulan dedektif Vic muhbirin yanına gider. Ne yazık ki Dedektiften önce ulaşan uyuşturucu satıcısı zanlının adamları muhbiri öldürür. Dedektif bir arkadaşının daha öldürülmesine tanık olmuştur. Gözlerinde rahatsızlık olan dedektif Vic o gün ameliyat olmuştur kendi arabasıyla hareket edemeyen dedektif kendine bir uber bulur ve onunla birlikte katili aramaya devam eder. Uber de tanıştığı şoförler beraber girdiği mekanlarda aradıkları katil yüzünden başları her defasında belaya girmek zorunda kalan Dedektif Vic ve uber hem katiller ile uğraşırken bir yandan da hiç bir şey bilmeyen uberi kurtarmaya çalışır. Hiç bir şeyden haberi olmayan uber sürekli saklanarak mermilerden kaçmaya çalışır.Dedektif Vic ne derse yapmak zorunda kalan uber bir yandan da korku içinde ne yapacağını bilmeden ortalıkta dolaşır.

Stuber HD izle

Dedektif Vic'in bir tane kızı vardır ve mezuniyet için babasını bekler. Katil zanlısının peşinde koşarken kızının sergisini son anda hatırlayıp onun yanına doğru giden Dedektif Vic kızının durumu anlamaması ve babasının sürekli onu ihmal ettiği gerçeğini yüzüne vurması sonucu oradan ayrılmak zorunda kalır. Uberle kaldığı yerden devam ederek ortağının katilini bulmaya çok az kaldığını hissetmektedir. Ama katil onları Dedektif Vic'ten önce bulmuştur. Yolda kendilerine tuzak kurulan uber ve Vic ne yapacaklarını bilemeden sağa sola kaçmaya çalışırken araba kaz yapar ve yaya olarak devam etmek zorunda kalırlar.Sonunda beklediği an gelmiştir ve kendisi gibi dedektif olan Doss'ın intikamını almak için zaman gelmiştir. Köşeye sıkıştırdıkları Dedektif Vic bu olaydan kurtulmak için elinde olan bütün imkanları kullanmaya başlar ve çatışma yeniden alevlenir. Stuber izle şuanda bolfilmizle.com da.

Stuber izle
  •  Süre: 93 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.043
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :720P
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!