Son Oyun | Wild Card Türkçe Dublaj Film izle

Son Oyun | Wild Card Türkçe Dublaj Film izle
720P 5.5
Las Vegas'ta üst düzey güvenlikten ve korumadan sorumlu olarak çalışan Nick Wild yanlız hayatının yanı sıra bir de kumar bağımlılığı yüzünden başı fena halde derttedir.Bu kumar bağımlılığından kurtulmak için mücadele vermeye karar verdikten sonra işler hiç istediği gibi gitmez. Vegasta escortluk yapan bir kız arkadaşı olan Nick ona verdiği değer yüzünden kumarı bırakmak için verdiği sözü unutamamaktadır. Holly'nin Nick ile olan ilişkisine çalışma hayatı ne kadar çok engel olmaya çalışsada bu işi ikisi için engel olmaktan çıkmaktadır. Bir birbirlerine olan bu sadakatleri yüzünden başlarına iş açabilecek o kadar çok kötü insanın içinde yaşamak için mücadele vermektedirler. Nick Holly'nin o gece hiç yanından ayrılmasını istemezken kız arkadaşı gitmek zorunda olduğunu söyleyerek yanından ayrılır.

Holly Nick'in yanından ayrıldıktan sonra işe gitmek için bir taksiye biner ve yolda taksinin tekerleği patlaması sonucu Holly işe geç kaldığı için yürüyerek devam etmek için taksiden ayrılır.Karşısına üç tane adam çıkar ve Holly bu karanlık ve ıssız yol da tek başına kalmıştır.Daha telefonunu çıkaramadan bu üç adam onu yakalayıp yolun daha da ıssız bir bölümüne doğru çekerek bu üç adamın tecavüzüne uğrar. O da yetmezmiş gibi vahşi bir şekil de dövülerek yolun kenarına terk edilir.Hiç bir şeyden daha haberi olmayan Nick yine kumar masalarında keyfine bakmaktadır. Ertesi gün haberler de Holly'nin dövülmüş halde bulunduğunu öğrenen Nick inanamaz ve hemen hastaneye giderek gerçeği gözleri ile görmek ister.Sevdiği kadının yüzünü görmeye dayanamaz ve koşarak uzaklaşır.

Holly'nin bu adamları tarif etmesi üzerine Nick onları bulup öldüreceğini söyleyerek intikam için yanıp tutuşur. Nick'in bu işe bulaşmasını hiç istemeyen Holly bu üç adamın eşgalini istemeyerek de olsa söylemek zorun da kalır. Genç kadının yönlendirmesiyle tecavüzcüleri bulup öldüresiye döven Nick dövdüğü kişiler den bir tanesinin ülke çapında çok ünlü bir gangster çıkması sonrasın da peşine düşen bu çete den nasıl kurtulacağını bilmediği gibi kendi hayatından çok farklı bir suç dünyasının da içine adım atmış olur.Kendini kaçmaya çalıştığı fakat kaçtıkça olayların içine daha çok çekildiği bir ölüm kalım savaşı içine girmektedir. Bakalım Nick kumara olan bu bağlılığı haricin de savaşacağı bir gangster çetesi ile de bir çatışmanın ortasın da kalacaktır.
  •  Süre: 92 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 2.208
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 1
  • Kalite :720P
5.7
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı