Son Çocuk – The Last Boy izle

Son Çocuk – The Last Boy izle
1080P 4.8
Bir çeşit felaket yaşanmaya başlar. 'Rüzgar' adı verilen bir şey gelir ve insanları avlar gibi tek tek toza dönüştürür. Hikayenin başlangıcında bir anne ile evladını konu eder. Anne doğum yaparken tek bir söz söyler o da "Bana yaptıkları yüzünden" sözüdür. Annesi ölmeden önce bir kayıt cihazına harita ile birlikte rüzgarı nasıl yönlendireceğini nasıl kullanacağını ve dilediği yere yolculuğunun onun için güvenli olacağını söyler.

Annesi öldükten sonra yoluna devam eder. Seyahat esnasında bir kızla, bir kadın bilim adamıyla ve İngiliz bir askerle tanışır. Kadın onları, çocuğun tarayıcısıyla aynı şeyi yapacak bir cihaz geliştirmesine yardımcı olacağını umduğu başka bir bilim adamına ait bir yere yönlendirir. Yönlendirdiği konakta iken kız toz haline gelir. Travma geçiren çocuk asıl varış yeri olan asker ve kadını takip eder.

Bir noktada Rüzgârın yükseldiği ve tarlada çok güçlü ve sabit bir şekilde hareket ettiği onları görmezden geldiği görülen bir alana ulaşırlar. Askerin rahmetli karısı rüzgarın ortasında bir tür balonun içinde belirir. Asker, çocuktan karısına ulaşmasına yardım etmesini ister. Ona ulaşır, eline dokunur, ama sonra toza dönüşür. Çocuk daha sonra annesini aynı tür bir balonda görür ve kadından annesine ulaşmasına yardımcı olmak için cihazını kullanmasını ister. Tam o sırada daha önce ölen kız annesinin yanındaki başka bir balonda görünür. Bilim adamı kadının yardımıyla annesine ve kızına gider. Her ikisi de ellerine uzanır ve annesi hangi eli alacağını seçmek zorunda olduğunu söyler.

Çocuk ellerinin her birini alır ve onları bir araya getirir, böylece anne kızın elini tutar ve yürürler. Bu noktada Rüzgar düşer ve oğlan kadına geri döner. Görünüşte annesinden bir mesaj içeren yolda bir zarf bulur. Çocuk bunun ne anlama geldiğini bilmiyor gibi görünüyor ama kadın bunu anlar ve çocuğa yeni bir hedef verildiğini söyler. Peki çocuk oraya gidecek mi?
6.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı