Sıradışı Sanıklar Türkçe Dublaj Full izle

Sıradışı Sanıklar Türkçe Dublaj Full izle
720P 6.2
2001 Yılında çekilmiş en kaliteli filmlerden birisi olmuştur Sıradışı Sanıklar Filmi ve sizlere HD olarak bu filmi ekleyeceğimizi belirtmiştik. Filmde aslında dram sahneleri de mevcuttur. Baş aktör olan Danns ömür boyu hapis cezası almadan önce İnlgiltere'de profesyonel bir takımda futbol oyuncusuydu ve gençliğinin en iyi futbolcularındandı. Ancak hapis cezası almadan önceki kötü adamlardan dolayı Danny'in o meşhur halini kıskandılar. Kendisine komplo kurma kararı aldılar ve ömür boyu hapis yatması için ellerinden geleni yapacaklardır. Futbola başladığı zamanlarda maddi durum iyi değildi. Çok çalışıp çok ünlü bir futbolcu olmayı hedeflemişti. Bütün borçlarından kurtulduktan sonra azda olsa para biriktirmiş hayatını en güzel şekilde yaşamaya çalışıyordu.

Almanya ile yapılacak maçta Danny'ye rüşvet vererek maçı satmasını istediler. Danny bunu ilk önce kabul etmeyerek kendini geri çekti. Diğer seçenek olarak sakat kalıp ömür boyu futboldan uzak kalması sağlanacaktı. Danny sonunda maçı mecbur olarak satma kararı aldı. Ona çok pahalıya patlayacaktı, akabinde maçı sattığı ve şike yaptığını düşünen halk ona düşman oldu en sonunda futbol takımı onu görevinden uzaklaştırdı. Yetmemiş gibi birde bu sinirler Komedi Filmleri hem alkol alıp hemde o halde trafiğe çıkmıştır. Bunun sonucu trafik polisleri kendisini kontrol ettiğinde alkollü olduğu ortaya çıkar. Polis memuru ile tartışıp onu tartakladığı için 3 yıl boyunca hapis cezası alıp hücrede kalması sağlanmıştır.

5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı