Sihirbazlar Çetesi – Now You See Me izle

Sihirbazlar Çetesi – Now You See Me izle
1080P 7.4
Büyücüler J. Daniel Atlas, Merritt McKinney, Henley Reeves ve Jack Wilder, her biri New York'taki bir dairenin adresine tarot kartı ile alır ve burada bilinmeyen bir hayırseverin hologram teknolojisi ile onlara yönlendirdiği talimatları yerine getirmeleri istenir. Aradan Bir yıl geçer. Las Vegas'ta, sigorta patronu Arthur Tressler tarafından finanse edilen bir gösteride “the Four Horsemen” olarak sahneye çıkarlar.

Sahnede gösteri yaparken son numaraları Paris'teki Crédit Républicain bankasının kasasına ilüzyon ile gönderilir ve kasa boşaltılır. Bir anda Las Vegas kalabalığına para yağdırılır. FBI duruma el atar ve Paris'teki kasanın boş olduğu fark edilir. FBI ajanı Dylan Rhodes ve Interpol ajanı Alma Dray, “the Four Horsemen” sorgular fakat ellerinde hiçbir kanıt yoktur. Daha sonra ne olacak? Sihirbazlar Çetesi (Now You See Me) Full HD 1080p Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Bol Play keyfi ile izle.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!