Sıfır Bir izle

Sıfır Bir izle
Adana'da bir grup gencin amatör dizi çekimleriyle başlayan serüveni milyonların sevdiği ve takip ettiği fenomen haline gelen Sıfır Bir bu sefer beyaz perde de karşımıza çıkıyor.

Sıfır bir Adana gençlerin mahallerinde uyuşturucu satan kişilere karşı verdiği mücadeleyi konu alıyor. Dizi de uyuşturucu ve yasa dışı işler yapan çetelere karşı mücadele veren ekip kayıplar veriyor, hapishaneye düşüyor fakat yaptıklarından vazgeçmiyorlar. Bütün bunlar olurken kendileri de yasa dışı işlere bulaşıyorlar.

Sinema filminde ise Adanadaki suç hayatını kenara bırakarak İzmire yerleşen başrol oyuncularının yeni hayata başlangıç yapmasını konu alıyor. Cihat, Savaş ve Azad silahlarını geride bırakıp birikimleriyle oto yıkamacı açarlar. Sakin hayat sürmeye başlayan ekip günün birinde Melek adlı küçük kız çocuğunun karşılarına çıkmasıyla eski hayatlarına geri dönmek zorunda kalırlar.

Meleğin annesinin organlarını mafya almıştır. Melek ise kendilerine sığınmıştır ve onlarda bu olayın peşini bırakmazlar.
9.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Omer cetıntas 5 Nisan 2020 00:01:46

    Fena değil