Sherlock Holmes izle

Sherlock Holmes izle
1080P 7.2
1890 yılında Londra'da özel dedektif Sherlock Holmes ve ortağı Dr. John Watson bir cinayeti araştırır. Birbirine benzer 5 genç kadın öldürülür. Bu arada Lord Henry Blackwood bir kadının törensel cinayet önler. Müfettiş Lestrade ve polis Blackwood tutuklanır. Arada 3 ay geçer ve Watson, Mary Morstan ile nişanlanır. 21B Baker Caddesi'nden ayrılır. Watson, Holmes'un tuhaflıklarıyla uğraşmak istemez. Bu arada Blackwood ölüm cezasına çarptırıldı ve dünyada büyük değişikliklere neden olacak üç durdurulamaz ölüm hakkında uyardığı Holmes'u görmek istedi. Blackwood daha sonra asılır.

Holmes'u eski düşmanı Irene Adler ziyaret eder. Luke Reordan adında kayıp bir adamı bulmasını ister. Ayrıldıktan sonra Holmes onu takip eder. Blackwood'un mezardan doğduğu inancını insanlar benimser. Reordan, Blackwood'un tabutunun içinde ölü bulunur. Vücuttan ipuçlarını Holmes ve Watson Reordan takip eder.

Holmes Dört Emir Tapınağı'na götürülür. O gece Sir Thomas banyosunda Blackwood'u izlerken boğulur. Lord Coward onun yerine atanır. Blackwood kendisini açıklar ve Amerika'yı İngiliz yönetimi altında geri getirme niyetini açıklar. Standish, Blackwood'u vurmaya çalışır ancak silahının tetiğini çekerken alevlerin içinde kalırlar. Lord Coward Holmes için bir tutuklama emri çıkarır ve saklanmasına neden olur.

Holmes Düzenin ritüellerini inceler ve Blackwood'un belirli yerlerde sahnelenen cinayetlerinde sembollerini tanır. Suçlunun o olduğunu çözer. Blackwood Holmes ile savaşır. Blackwood köprüden düşer ve bir zincir halkasına dolanır. Boynuna sarılmış zincir onu asınca öldürür. Adler Holmes'a işvereninin Profesör Moriarty olduğunu açıklar ve Moriarty'nin hafife alınmaması noktasında uyarır.

Watson 221B'den çıkarken, polis kendisine ve Holmes'a Blackwood'un cihazının yakınında ölü bir memur bulunduğunu bildirir. Moriarty makineden telsizin bebek bilimine dayanan önemli bir bileşeni alırken Adler ve Blackwood ile yüzleşmeyi bir saptırma olarak kullandı . Holmes yeni vakayı ve yeni düşmanı dört gözle bekler. Bol film izle keyifi ile iyi seyirler dileriz.
1.7
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!