Shelley izle

Shelley izle
1080P 5.6
Romen bir kadın olan Elena, Danimarkalı bir çift olan Louise ve Kasper için temizlikçi olarak işe alınır. Zengin bir çift olsalar daelektriksiz bir göl evinde yaşamayı, kendi yiyeceklerini yapmayı ve tavukları yetiştirmeyi seçerler. Dış dünya ile tek bağlantısı sabit hatlı bir telefondur. Louise ameliyat olmuştur ve yavaş yavaş iyileşmektedir. Elena evin olağandışı izolasyonundan rahatsız olsa da çalışması gerekir. Louise'in vücudundan gelen kötü enerjiyi temizleyerek daha çabuk iyileşmesine yardımcı olan ruhani bir şifacı ve Louise'in arkadaşı Leo ile tanışır.

Elena ve Louise hızla bağlanır ve Elena Louise'e para biriktirdiğini söyler. Bu sayede Elena'nın ebeveynleriyle yaşayan oğlunu yanına alabilir ve kendi evi olabileceğini der. Louise ona kendi çocuğunun olmadığını dondurulmuş yumurtalarını ona enjekte ederek doğum yapıp yapamayacağını sorar. Bunu kabul ederse Elena'ya bir daire alacaklardır. Ebeveynlerinin üzüntüsü için Elena kabul eder ve Louise'in dondurulmuş yumurtalarından birine implante edilir.

Doktorunun her şeyin yolunda gittiğinden emin olmasına rağmen Elena implantasyondan sonra alışılmadık hissetmeye başlar ve bir dizi tuhaf olayı fark eder: tavuklar dehşete kapılır, sesleri ve görüntüleri halüsinasyona başlar ve kabuslardan muzdariptir. Peki ya daha sonra? Shelley Full HD 1080p Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı Tek Parça donmadan bol play keyfi ile izle..
5.2
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!